Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Katowice Business Run

Wyniki - 8 września 2019, Katowice

Cityzen_ General
Msc
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Paweł SzymańskiTurbo InżynieryM100:11:47
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Arkadiusz KardasEY Biega IM100:11:59
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rafał ZelechMaflow 5M300:12:15
#4 4Kuba TeslukDecathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilM500:12:36
#5 5Adam KukowkaSześciopaki z KS pakiM100:12:38
#6 6Piotr TreskaWymiaTechM500:12:40
#7 7Marcin BednarczykGdzie jest Krysia?M100:12:42
#8 8Karol SokołowskiYakudoM100:12:44
#9 9Robert BojdołESAB_1M100:12:52
#10 10Adam KlechaESAB_1M200:13:02
#11 11Marcin WronowskiCMCP #6M500:13:03
#12 12Grzegorz MajcherkiewiczCMCP #6M100:13:04
#13 13Piotr LupaDrużyna pierścieniaM200:13:07
#14 14Marcin BiedrońAccenture Runners Team1M100:13:08
#15 15Mariusz WalczyńskiComplex ProjektM100:13:17
#16 16Paweł LedwońDSV Road Sosnowiec ChartyM400:13:19
#17 17Piotr Szalony3S 2M200:13:19
#18 18Janusz KitelRE5PEKTM500:13:20
#19 19Janusz StawinogaDrużyna KSSEM100:13:21
#20 20Kamil KlimasZaCapioryM500:13:22
#21 21Jerzy FydaPrzekaźniki ZPrAEM100:13:26
#22 22Monika HałasaEY Biega IK200:13:28
#23 23Jakub SzarłowiczEY Biega IM500:13:30
#24 24Marcin Michalewicz3S 2M500:13:32
#25 25Dawid KundzikTÜV RunlandM500:13:34
#26 26Marek BogatzkiDevball TeamM400:13:34
#27 27Michał MaliszewskiDN Running TeamM100:13:35
#28 28Dominik DreszerALDI+ Run ClubM200:13:36
#29 29Ryszard BaranESAB_1M300:13:40
#30 30Marek BukowskiNFZ Katowice 2M100:13:44
#31 31Grzegorz KwarciakRun Valeo Run 6M400:13:45
#32 32Tomasz NiedobeckiCHMÓŻAKIM500:13:47
#33 33Jacek WojnaZabieganiM400:13:47
#34 34Sławomir BeśkaESAB_1M400:13:50
#35 35Bartłomiej GandzelDrużyna KSSEM400:13:52
#36 36Bartłomiej RychlickiBorówki na dworzeM300:13:53
#37 37Krzysztof RakszawaHostersi CloudM400:13:53
#38 38Marek OżógGuardian Compliance TeamM100:13:54
#39 39Łukasz NirJASnowidzeM100:13:55
#40 40Łukasz WywiałSG SQUAD 1M500:13:55
#41 41Mateusz KukuczkaTRAKTM200:13:56
#42 42Jarosław PoloczekJASnowidzeM200:13:56
#43 43Mirosław DróżgaVienna House Easy KatowiceM200:13:56
#44 44Piotr Stolarzthyssenkrupp Materials Poland S.A.M300:13:56
#45 45Piotr MrózKnauf Moon FlyersM400:13:58
#46 46Aleksander DamecESAB_1M500:14:00
#47 47Dawid MusiałHager Group IIM500:14:00
#48 48Łukasz GrońEY Biega IM300:14:00
#49 49Łukasz SupernakPKP CARGO KATOWICE 1M200:14:01
#50 50Łukasz SowaOSOZjanieM100:14:02
#51 51Robert ZugajAkademia BieganiaM400:14:02
#52 52Piotr JeśkoDrużyna KSSEM500:14:03
#53 53Wojciech TrzaskaSpeed and QualityM500:14:03
#54 54Paweł GąsiorekElectrolux Biega 1M500:14:03
#55 55Grzegorz JarominMetropolisM400:14:05
#56 56Eloi GuenetSG SQUAD 1M400:14:05
#57 57Ewelina Staszewska-KobielaTARGOFLEXYK200:14:05
#58 58Łukasz ChrobokES-SYSTEMM500:14:08
#59 59Adam BazylBrembo 2M400:14:08
#60 60Piotr OgosMOM RUŁAM200:14:08
#61 61Tomasz KornatowskiHilton Foods 1M100:14:09
#62 62Paulina ChaberaeSkyK300:14:11
#63 63Marceli ByczekOłpendorsiM500:14:11
#64 64Kornel ToniakHager Group IIM300:14:11
#65 65Mateusz SolarekJMBS#6M400:14:12
#66 66Adam KincelCOIG SAM500:14:14
#67 67Andrzej WrzesińskiFAMURM400:14:15
#68 68Roman ZielonkaBremboM500:14:16
#69 69Michał ChabowskiSMS sercebulaM100:14:16
#70 70Jakub PanekBorówki na dworzeM100:14:16
#71 71Szymon BanachKTOREDY DO DOMU RUNNING TEAMM100:14:16
#72 72Ewa DonigiewiczAkademia BieganiaK500:14:17
#73 73Krzysztof KrzemieńDrużyna KSSEM300:14:18
#74 74Bartosz WojtanowiczMOM RUŁAM100:14:18
#75 75Łukasz KurzejaKajtametaM100:14:18
#76 76Jakub AdamowskiGuardian Finance TeamM500:14:18
#77 77Mariusz LeśniakPETRALANA -RUNPETRARUNM500:14:19
#78 78Mariusz ZiachTARGOSPEEDYM500:14:19
#79 79Michał GwizdzJamfFightersM400:14:19
#80 80Tomasz SzymaczekKTOREDY DO DOMU RUNNING TEAMM400:14:19
#81 81Lennard MolenkampDN Running TeamM500:14:19
#82 82Grzegorz GruszkaCrookM100:14:19
#83 83Grzegorz BielańskiVienna House Easy KatowiceM500:14:20
#84 84Aleksander SojkaPrzekaźniki ZPrAEM500:14:20
#85 85Jan ŻogałaHURAGAN LIGOTAM500:14:20
#86 86Adrian PawlikFizzyRunnersM300:14:21
#87 87Sebastian KoziołekNa zdrowie NGK! #5M500:14:21
#88 88Paweł StarżykMZ RUN STARSM200:14:23
#89 89Sławomir MankaVienna House Easy KatowiceM100:14:23
#90 90Maciej SmoczyńskiJohnson Matthey 3M300:14:25
#91 91Michał MazurSaint-Gobain Squad - Szklane KonieM400:14:25
#92 92Adam JuzykFAMURM500:14:25
#93 93Bartosz PałkaONE TDJ *M100:14:26
#94 94Rafał PolańskiAccenture Runners Team1M300:14:27
#95 95Zuzanna FijałkowskaBIPROMETK100:14:27
#96 96Adam Rajczykex-JETM400:14:27
#97 97Michał KozeraSumiRikoM200:14:28
#98 98Jan ZboruckiEurofins HR and MoreM200:14:28
#99 99Piotr DobrzynieckiRivendell RunnersM300:14:29
#100 100Dariusz LipkaFAMURM300:14:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności