Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bronek 70

Wyniki - 13 września 2019, Koszalin

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1121Rokosz RadosławKOSZALINJW 1223 Koszalin19861-00:27:4200:03:57
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !215Waleński MichałSKIBIENKO19742-00:27:4800:03:58
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3111Raczyński KazimierzKOSZALINZespół Szkół nr 1 Koszalin19763-00:27:5100:03:59
#4 494Malecki AdamSTARE BIELICEGwardia Koszalin20034-00:28:2200:04:03
#5 525Mroczkowski MarekKOSZALINRozbiegany Koszalin19835-00:28:2700:04:04
#6 6116Tokarski SzymonKOSZALINMiAZga19746-00:28:5800:04:08
#7 7131Szuszkiewicz TomaszKOSZALIN19757-00:29:3800:04:14
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !827Konkel AgnieszkaKOSZALIN1984-100:30:0900:04:18
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !96Chorąży KarolinaKOSZALINLEO-TEAM1989-200:30:1000:04:19
#10 1053Wójcik PawełDRZEWIANY20018-00:30:4500:04:24
#11 1158Lewandowski MarekKOSZALINHopiki19849-00:30:4800:04:24
#12 1263Durek BartłomiejPOLANÓW200010-00:30:5100:04:24
#13 1357Dobosz MichałKOSZALINKL Bałtyk200411-00:30:5200:04:25
#14 1435Burdzik MichałKOSZALIN200012-00:31:0600:04:27
#15 1526Karasiuk AdamKOSZALINAutoStoreRunners198413-00:31:2800:04:30
#16 1666Maas ArtimeaKOSZALINKino~Biegów~Arti*197914-00:31:3900:04:31
#17 1756Łopiński PiotrDREZDENKOFSD198015-00:31:4400:04:32
#18 1829Kwietniewski DanielKOSZALIN197916-00:31:5100:04:33
#19 198Iwaniec DariuszSIERAKOWOTKKF koszalin197517-00:32:0900:04:36
#20 2017Cadler JakubKOSZALIN200418-00:32:1400:04:36
#21 21128Raszpla RadosławKOSZALIN197319-00:32:1900:04:37
#22 22106Mocha BartoszMŚCICE200220-00:32:4000:04:40
#23 23118Rogoża IreneuszKOSZALIN197221-00:32:5600:04:42
#24 2410Babirecki GrzegorzPĘKANINO200322-00:33:1800:04:45
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2519Bielińska IwonaKOSZALINROZBIEGANY KOSZALIN1976-300:33:2600:04:47
#26 269Górka SzymonGRZMIĄCA200123-00:33:3200:04:47
#27 2716Białecka PaulaKOSZALIN1990-400:33:4600:04:49
#28 28144Stawiszyński JarosławKOSZALINFRK198024-00:33:5400:04:51
#29 29124Puścian KrzysztofMANOWOSzkoła Podstawowa w Manowie197425-00:34:0500:04:52
#30 30122Wilkowski KrzysztofKOSZALINFOR-REST-RUN197926-00:34:0600:04:52
#31 31140Wawrzyn GrzegorzKOSZALIN197527-00:34:1700:04:54
#32 3260Konkel ŁukaszKOSZALIN197928-00:34:1700:04:54
#33 3362Antkowiak Sebastian197429-00:34:2000:04:54
#34 34120Sobczak SamuelKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego200130-00:34:3000:04:56
#35 3520Norek TomekKOSZALIN196831-00:34:3600:04:57
#36 36114Waszkiewicz LechKOSZALIN196032-00:34:4200:04:57
#37 3788Sternik PiotrBIAŁOGARD200433-00:35:1500:05:02
#38 3889Bejnarowicz FilipSTARE BIELICEElektronik Koszalin200034-00:35:1800:05:03
#39 3964Garncarek PawełŚWIESZYNO198035-00:35:2200:05:03
#40 40110Kasprzak TomaszTULICE198036-00:35:2500:05:04
#41 415Płatosz MagdaKARLINO1991-500:35:2700:05:04
#42 4287Łowiecki MariuszBIESIEKIERZ200437-00:36:0100:05:09
#43 43126Ziółkowska GosiaKOSZALIN1983-600:36:0900:05:10
#44 4433Chołuj JarosławKOSZALINRozbiegany Koszalin197238-00:36:0900:05:10
#45 4530Kazimierowicz RadosławKOSZALINVTT198039-00:36:0900:05:10
#46 4611Żurowski SzymonPĘKANINO200340-00:36:1700:05:11
#47 4790Małocha MikołajKOSZALIN200341-00:36:1800:05:11
#48 4837Kowalczyk PiotrKOSZALINFOR-REST-RUN198342-00:36:2000:05:11
#49 4997Omulecki BartoszKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego200243-00:36:2400:05:12
#50 5055Dudek ŁukaszKOSZALIN199044-00:36:3900:05:14
#51 51115Szymańska MonikaKOSZALIN1992-700:36:4800:05:15
#52 5291Śniediewiński GoranKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego200445-00:37:0100:05:17
#53 53109Tovmasyan TaronKOSZALIN200246-00:37:1700:05:20
#54 5421Mikołajczak LuizaBOBOLICEFSD1981-800:37:1800:05:20
#55 55113Stefańczyk PatrykKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego200347-00:37:2200:05:20
#56 56137Piątek DominikaKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego2003-900:37:2200:05:20
#57 57100Tarasewicz JuliaKOSZALIN200148-00:37:2300:05:20
#58 5831Baj NorbertKOSZALINAutoStore Runners198249-00:37:2300:05:20
#59 59134Piskorz-Wilczak IwonaŚWIESZYNONESSI KOLOROWA DRUŻYNA1974-1000:37:3200:05:22
#60 6013Mazurek BarbaraKOSZALIN1979-1100:37:3700:05:22
#61 6184Mrugalski StanisławMIASTKO196450-00:37:4500:05:24
#62 62132Siedlecki SzymonKONIKOWOLiceum NR II im. Broniewskiego200251-00:37:4700:05:24
#63 631Karnicki ZygmuntKOSZALINTKKF Koszalin195552-00:37:5100:05:24
#64 64133Walczak RafalKOSZALIN197653-00:38:1200:05:27
#65 6593Garncarek ŁukaszKOSZALIN199754-00:38:3100:05:30
#66 66107Spisak WiktoriaKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego200155-00:38:4300:05:32
#67 67112Raczyńska EmiliaKOSZALIN1980-1200:38:4300:05:32
#68 684Kozak RafalSIANÓW198856-00:38:5600:05:34
#69 6995Cincio RobertKOSZALINTKKF Triathlon Koszalin197257-00:39:1600:05:37
#70 70145Radziusz IlonaKOSZALIN1985-1300:39:3600:05:39
#71 71127Raszpla IlonaKOSZALIN1972-1400:39:3800:05:40
#72 72119Wilińska AgnieszkaSTARE BIELICE1986-1500:39:4800:05:41
#73 73129Tomalik KarolKOSZALINkarolman197858-00:39:4800:05:41
#74 74104Frankowski PawełKOSZALIN200259-00:40:0100:05:43
#75 7539Zaleski WojciechKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego200260-00:40:0100:05:43
#76 76102Bogusz KarolKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego200361-00:40:1600:05:45
#77 77123Skrzyński MirosławSUCHA KOSZALIŃSKA198262-00:40:2600:05:47
#78 7822Kamińska AgnieszkaKOSZALIN1990-1600:40:2700:05:47
#79 7954Gaweł KacperTYCHOWO200363-00:40:3500:05:48
#80 8098Kocioł MarcinKOSZALIN200164-00:41:0100:05:52
#81 8132Fudala MirosławSIANÓW197465-00:41:0300:05:52
#82 8292Motyczyński AleksKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego200466-00:41:1300:05:53
#83 8365Fudala KatarzynaSIANÓW2001-1700:41:3200:05:56
#84 84142Podraza-Olech DagmaraKOSZALIN1975-1800:41:3400:05:56
#85 85125Stuszińska WiktoriaKOSZALIN2003-1900:41:4200:05:57
#86 8683Kowal AdamKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego200267-00:42:0500:06:01
#87 8718Bohdziewicz Sylwia1970-2000:42:1400:06:02
#88 8812Makuch PawełKOSZALIN200368-00:42:2900:06:04
#89 897Heller ZdzisławKOSZALINNiezrzeszony195669-00:43:1200:06:10
#90 9024Dobosz IzabellaKOSZALIN1975-2100:43:1500:06:11
#91 9186Trąbka NataliaMIELNOLiceum NR II im. Broniewskiego2002-2200:43:5700:06:17
#92 9285Klemke AleksandraKOSZALINLiceum NR II im. Broniewskiego2004-2300:43:5900:06:17
#93 9323Deszkiewicz UrszulaKOSZALINUKS MORSKI SIANÓW2002-2400:43:5900:06:17
#94 9496Mucha RadosławKRĘPALiceum NR II im. Broniewskiego200370-00:44:0100:06:17
#95 95143Zdulski FilipNIEKŁONICELiceum NR II im. Broniewskiego200271-00:44:0200:06:17
#96 96117Czapliński ŁukaszSZEGLINO NOWE200172-00:44:1300:06:19
#97 9780Nicdov MykolaKOSZALIN2001-2500:44:3100:06:22
#98 9859Karasiuk RenataKOSZALIN1986-2600:44:3200:06:22
#99 9928Kaczanowicz MarcinKOSZALIN199473-00:44:5700:06:25
#100 10061Kamińska AnnaKOSZALIN1990-2700:44:5700:06:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności