Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XII Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę

Wyniki - 14 września 2019, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 101300Tylek PawełZAKOPANE TOPRPOLM1979M402801:08:1100:23:1500:08:01
#2 102143Kowalczyk KazimierzKS MURZASICHLE /WITÓWPOLM1968M50701:08:1500:23:1800:08:01
#3 103249Reichel MarcinKRAKÓWPOLM1988M303401:08:1700:23:2000:08:02
#4 104148Krawczyk GrzegorzKS BAŁAGAN SEKCJA ZAMIEJSCOWA JANOWICE/WIELICZKAPOLM1978M402901:08:2300:23:2600:08:02
#5 105127Kawińska SylwiaKRAKÓWPOLK1988K30601:08:2700:23:3000:08:03
#6 106257Saczka KrzysztofACTIVLAND/NOWY SĄCZPOLM1987M303501:08:3800:23:4200:08:04
#7 107216Obrał SzymonBRONKO DZIK/KRAKÓWPOLM1983M303601:08:5800:24:0200:08:06
#8 108294Ślaga DariuszTG SOKÓŁ ZAKOPANE SKIPOL.PL TEAM/ZAKOPANEPOLM1965M50801:09:2000:24:2300:08:09
#9 109368Stopka MarekSZCZEPANOWICEPOLM1985M303701:09:3700:24:4000:08:11
#10 11021Błaszczykowski MarcinTARNOWSKIE GÓRYPOLM1979M403001:09:4300:24:4700:08:12
#11 111253Rovňák JánVRANOV/VRANOV NAD TOPĽOUSVKM1977M403101:09:4500:24:4800:08:12
#12 112194Mikołajczyk Marcin1978/KROSNOPOLM1978M403201:09:5100:24:5400:08:13
#13 113165Lewandowska MagdalenaZAKOPANEPOLK1985K30701:10:0200:25:0600:08:14
#14 114287Szarkowicz TomaszKRAKÓWPOLM1983M303801:10:0400:25:0700:08:14
#15 115309Wahl DanielT.S. AKS CHORZÓW/KOŚCIELISKOPOLM1977M403301:10:0800:25:1200:08:15
#16 116367Arter AngelikaKRAKÓWPOLK1986K30801:10:1000:25:1300:08:15
#17 117177Majda ŁukaszMODLNICAPOLM1981M303901:10:1900:25:2200:08:16
#18 11827Brzoza AdamBIEGAMZAPARATEM.PL/ZAKOPANEPOLM1972M403401:10:2300:25:2700:08:16
#19 119283Struk JacekBIAŁOBRZEGIPOLM1982M304001:10:2700:25:3000:08:17
#20 120144Kowalski JakubWARSZAWAPOLM1994M201401:10:2800:25:3200:08:17
#21 121357Kułach MaciejPKL ZAKOPANEPOLM1965M50901:10:4500:25:4900:08:19
#22 122151Krybus ArturEKO-OKNA RUNNERS/RACIBÓRZPOLM1986M304101:10:4600:25:4900:08:19
#23 12375Golbiak WojciechMIĘDZYRZEC PODLASKIPOLM1976M403501:10:5800:26:0100:08:21
#24 124227Pielak AdrianWARSZAWAPOLM1989M304201:10:5900:26:0300:08:21
#25 125174Łysiak MichałSZWAGRY DWA/WARSZAWAPOLM1978M403601:11:1500:26:1800:08:22
#26 126147Kozłowski PawełŁAZYPOLM1979M403701:11:2000:26:2300:08:23
#27 12758Frączek DariuszRZESZÓWPOLM1986M304301:11:2400:26:2700:08:24
#28 128275Stalmach DamianLECYMY DURŚ/PIEKARY ŚLĄSKIEPOLM1978M403801:11:5400:26:5700:08:27
#29 12997Idziak JakubPOZNAŃPOLM1995M201501:11:5900:27:0200:08:28
#30 130176Madetko ArkadiuszKRAKÓWPOLM1986M304401:12:0700:27:1100:08:29
#31 131162Kwasek KazimierzESKADRA KRAKÓW/BIBICEPOLM1978M403901:12:1900:27:2300:08:30
#32 132306Urbańczyk PrzemysławKRAKÓWPOLM1990M201601:12:2000:27:2300:08:30
#33 133230Piotrowicz SławomirDEAF RUUNES /RACIĄŻPOLM1984M304501:12:2100:27:2500:08:30
#34 134110Jończyk BartłomiejOŚWIĘCIMPOLM1980M304601:12:3500:27:3800:08:32
#35 135358Morawski KajetanPKL KOŚCIELISKOPOLM1985M304701:12:3800:27:4200:08:32
#36 136304Urbaniak JakubŚLĘZAK TEAM/WRZEŚNIAPOLM2002MJ501:12:4700:27:5100:08:33
#37 137228Pietrzak ArturFEHLAU RUN TEAM/SWARZĘDZPOLM1973M404001:12:5100:27:5400:08:34
#38 138128Kempny KrzysztofGOPR BESKIDY/WISŁAPOLM1982M304801:12:5700:28:0000:08:35
#39 139189Mączka TomaszBRZEGPOLM1981M304901:12:5800:28:0100:08:35
#40 140116Jurina JanTOPR/ZUBEREC/ZUBERECSVKM1954M60501:13:1700:28:2000:08:37
#41 14143Czajkowski WojciechZAKOPANEPOLM1967M501001:13:2600:28:2900:08:38
#42 142288Szeląg DariuszLISY PUSTYNI/KLUCZEPOLM1977M404101:13:4500:28:4800:08:40
#43 14373Głombiowska ZuzannaRUNPASSION.PL TEAM/GDYNIAPOLK1996K20701:13:4500:28:4900:08:40
#44 144234Podraza JanuszMARATOŃCZYCY DUNAJCOWI/TARNÓWPOLM1971M404201:13:4600:28:5000:08:40
#45 145104Iwanicki WładysławLW.BOGDANKA/ŁĘCZNAPOLM1959M60601:13:4900:28:5200:08:41
#46 146134Knapczyk KrzysztofTG SOKÓŁ ZAKOPANE/PORONINPOLM1975M404301:13:5100:28:5500:08:41
#47 14722Bochenek PawełSZCZECINPOLM1987M305001:13:5400:28:5800:08:41
#48 148315Wilk MichałNOKIA KRAKÓW/ŚWIĄTNIKI GÓRNEPOLM1988M305101:13:5600:28:5900:08:41
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !149280Stefaniak JustynaKB LUPUS OLEŚNICA/OLEŚNICAPOLK1976K40201:14:0200:29:0500:08:42
#50 150327Wojtkowski MaciejSTARE BABICE BIEGAJĄ/WARSZAWAPOLM1988M305201:14:1100:29:1400:08:43
#51 151158Kuczyński MichałYAMABUSHI ZAKOPANE/WARSZAWAPOLM1985M305301:14:3300:29:3600:08:46
#52 152303Tyszkiewicz RafałCOLUMBIA/WARSZAWAPOLM1970M404401:14:3600:29:3900:08:46
#53 153248Ramotowski MarcinWARSZAWAPOLM1976M404501:14:3700:29:4100:08:46
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154247Rakowska MagdalenaDRUŻYNA TVN/WARSZAWAPOLK1973K40301:14:3900:29:4200:08:47
#55 155311Wcisło RobertTARGÓWEK/WARSZAWAPOLM1975M404601:14:4200:29:4600:08:47
#56 156172Łukaszewski RomanWARSZAWAPOLM1976M404701:14:5400:29:5700:08:48
#57 15781Górka PiotrZASAŃPOLM1982M305401:14:5400:29:5800:08:48
#58 158278Staśkiewicz AdamDRUŻYNA SZPIKU/SEROCKPOLM1989M305501:14:5500:29:5800:08:48
#59 15988Gurba SebastianRZESZÓWPOLM1986M305601:14:5600:29:5900:08:49
#60 160168Łukasiak AdamWARSAW RUN CLUB/WARSZAWAPOLM1985M305701:14:5700:30:0000:08:49
#61 161100Iwanecki ŁukaszSIEMAINOWICE ŚL.POLM1989M305801:15:0200:30:0500:08:49
#62 162323Wojtala TomaszCISNYMY NA WIERCH WIELA SIŁ/TYCHYPOLM1974M404801:15:0900:30:1300:08:50
#63 163199Mosór MariuszLISY PUSTYNI/KLUCZEPOLM1971M404901:15:1300:30:1600:08:50
#64 164112Juraszek MichałGB GOPR/WĘGIERSKA GÓRKAPOLM1980M305901:15:1800:30:2100:08:51
#65 16586Gucik PiotrEKO-OKNA RUNNERS/RACIBÓRZPOLM1986M306001:15:2100:30:2400:08:51
#66 16671Gierlotka MaciejKATOWICEPOLM1976M405001:15:2400:30:2700:08:52
#67 167364Zawadzki WiesławWKSB / ZAKOS BRZOSKWINIAPOLM1973M405101:15:2500:30:2800:08:52
#68 168107Janik MariuszKRAKÓWPOLM1972M405201:15:3100:30:3500:08:53
#69 169326Wojtkowski JanERIZO.PL/WARSZAWAPOLM1986M306101:15:3700:30:4000:08:53
#70 170270Smoleń JanuszPILZNOPOLM1976M405301:15:4200:30:4500:08:54
#71 17144Czapczyk AdrianPOZNAŃPOLM1981M306201:15:4500:30:4800:08:54
#72 17232Chądzyński JacekCZĘSTOCHOWAPOLM1969M501101:15:4800:30:5100:08:55
#73 17338Ciszewski KrzysztofWARSZAWAPOLM1980M306301:15:5300:30:5600:08:55
#74 17496Hulbój SebastianWKSB HUSE TEAM /BIELSKO-BIAŁAPOLM1974M405401:16:0400:31:0700:08:57
#75 175150Królicki TomaszAZS UMED WROC/OPOLEPOLM1995M201701:16:0500:31:0900:08:57
#76 176363Bilski ŁukaszKLUB ESKADRA KRAKOW/KRAKÓWPOLM1977M405501:16:2200:31:2600:08:59
#77 177125Kaska-Łobodowska EwelinaRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE/SIENNICAPOLK1984K30901:16:2400:31:2700:08:59
#78 178117Juszko KrzysztofWARSZAWAPOLM1973M405601:16:2500:31:2800:08:59
#79 179325Wojtkowski IreneuszASSECO ACTIVE TEAM/WARSZAWAPOLM1961M501201:16:3300:31:3600:09:00
#80 180160Kuska PiotrKRAKÓWPOLM1985M306401:16:3700:31:4000:09:00
#81 18125Bodzek BartłomiejTARNÓWPOLM1988M306501:16:5200:31:5600:09:02
#82 182266Skowronek RobertKRAKÓWPOLM1973M405701:17:0700:32:1000:09:04
#83 183186Matusik PawełWARSZAWAPOLM1981M306601:17:0900:32:1200:09:04
#84 18460Furgo KamilWARSZAWAPOLM1986M306701:17:3300:32:3600:09:07
#85 1858Banaszek JacekSTRZYŻEWICEPOLM1971M405801:17:4500:32:4900:09:08
#86 186204Nawrot WaldemarJ U V E R U N/KRAKÓWPOLM1973M405901:17:5000:32:5300:09:09
#87 18794Hołuj AndrzejKRAKÓWPOLM1966M501301:17:5800:33:0100:09:10
#88 188365Gomółka MaciejTARNÓWPOLM1985M306801:18:0100:33:0500:09:10
#89 189221Osuch KatarzynaKRAKÓWPOLK1992K20801:18:1300:33:1600:09:12
#90 190226Pełka MichałPAYROLL TEAM/MICHAŁOWICEPOLM1980M306901:18:1900:33:2200:09:12
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19123Boczkowska JustynaZAKOPANEPOLK1966K50201:18:2300:33:2600:09:13
#92 19270Gębala WojciechHYRCASKIS\ GOPR BESKIDY/BIELSKO-BIAŁAPOLM1982M307001:18:2500:33:2800:09:13
#93 193173Łydek PawełFIT BEETROOT/ INŻYNIERIA FITNESSU /NIEDZICA ZAMEKPOLM1988M307101:18:2700:33:3100:09:13
#94 194274Sroka MałgorzataWEGRZCE WIELKIEPOLK1981K301001:18:3700:33:4100:09:15
#95 19537Cisło SzymonKRAKÓWPOLM1979M406001:18:3900:33:4200:09:15
#96 196130Kiełek PrzemysławDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI/SZCZĘSNEPOLM1978M406101:19:1100:34:1400:09:19
#97 19761Gał WojciechMURZASICHLEPOLM1965M501401:19:1200:34:1600:09:19
#98 19891Haładaj PiotrPIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLM1985M307201:19:1800:34:2100:09:19
#99 1993Aranburu AnderTERNUA TEAM/ARASATEESPM1994M201801:19:2200:34:2500:09:20
#100 200305Urbaniak PrzemysławAPLUS/WRZEŚNIAPOLM1975M406201:19:3300:34:3600:09:21

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności