Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Ultramaraton Kaszubska Poniewierka

Wyniki - 14 września 2019, Wieżyca

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Wrycza Daniel397KOŚCIERZYNAPOLSKA1-03:53:1003:53:1200:04:45
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Baranowski Adam272GDAŃSKPOLSKA2-04:00:5204:00:5400:04:54
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Moseika Edvardas348STOCKHOLMSZWECJA3-04:09:0704:09:0900:05:05
#4 4Frankowski Michal292HÄSSELBYSZWECJA4-04:10:2404:10:2600:05:06
#5 5Rożyk Krzysztof407OKNOBUR-BIEGAMYRAZEMGDYNIAPOLSKA5-04:19:3504:19:3800:05:17
#6 6Wyganowski Konrad398JA TRENUJERUMIAPOLSKA6-04:19:3904:19:4100:05:17
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7Walaszczyk Lucyna408NATURAL BORN RUNNERS TEAM-104:33:4204:33:4400:05:35
#8 8Chrabkowski Zbyszek282NIE MAGDYNIPOLSKA7-04:37:4904:37:5200:05:40
#9 9Czekaj Łukasz284GDAŃSKPOLSKA8-04:38:0104:38:0900:05:40
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !10Baranowska Agnieszka271GDAŃSKPOLSKA-204:38:5704:39:0000:05:41
#11 11Okrój Krzysztof356LUBAŃ KNAPYKOŚCIERZYNAPOLSKA9-04:39:0504:39:0700:05:41
#12 12Rompczyk Andrzej366BORKOWO GDAŃSKIEPOLSKA10-04:40:4304:40:4600:05:43
#13 13Jaremko Marcin310LUBAŃ KNAPYGDAŃSKPOLSKA11-04:42:5204:42:5400:05:46
#14 14Thorvaldsson Peter384STOCKHOLMSZWECJA12-04:43:1704:43:1800:05:46
#15 15Murawski Maciej351MIKI TEAM80-506POLSKA13-04:43:3504:43:4100:05:47
#16 16Krawczyk Karol329JAWORZNOPOLSKA14-04:44:0504:44:0800:05:47
#17 17Latak Michał402JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKA15-04:46:5904:47:0800:05:51
#18 18Bławat Piotr274WIELKI KLINCZPOLSKA16-04:47:1304:47:1600:05:51
#19 19Augustyniak Grzegorz268GŁUCHOŁAZYPOLSKA17-04:49:0704:49:1300:05:54
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 20Dordzik Katarzyna403GDYNIAPOLSKA-304:55:3204:55:3600:06:01
#21 21Banaszek Adam406BIEGUSIEM.PLWARSZAWAPOLSKA18-04:57:2904:57:3100:06:04
#22 22Nowak Kamil354AGGDYNIAPOLSKA19-05:00:3405:00:3600:06:08
#23 23Węsierska-Mułyk Marzena389NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA-405:00:3705:00:4600:06:08
#24 24Tkaczyk Paweł326POLSKA20-05:04:1505:04:2200:06:12
#25 25Wojsa Marcin395GDAŃSKPOLSKA21-05:07:1405:07:2600:06:16
#26 26Piotrowski Michał360FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKPOLSKA22-05:08:0305:08:0900:06:17
#27 27Szymańska Agata381GDAŃSKPOLSKA-505:09:0005:09:0600:06:18
#28 28Szkolniak Patryk379TATA MAJSTERGDYNIAPOLSKA23-05:12:4605:12:5000:06:22
#29 29Gorzkowski Paweł299SŁUPSKPOLSKA24-05:13:0305:13:1100:06:23
#30 30Legowski Jakub405ARKA GDYNIAGDYNIAPOLSKA25-05:26:1005:26:1600:06:39
#31 31Czerchawski Janusz285SIEMIANICEPOLSKA26-05:26:1805:26:2800:06:39
#32 32Kowalski Paweł327KOWALE TEAMTORUŃPOLSKA27-05:26:5405:26:5900:06:40
#33 33Piórkowski Mariusz361TAKA RYBAGDAŃSKPOLSKA28-05:27:5205:27:5600:06:41
#34 34Kwiatkowski Kajetan332GDAŃSKPOLSKA29-05:27:5805:28:0600:06:41
#35 35Ceglewski Marcin280HARPAGANY RUNNING TEAMPOZNAŃPOLSKA30-05:28:3705:28:4200:06:42
#36 36Sikora Roger370KUJAWSCY RUNNERSGDYNIAPOLSKA31-05:30:1105:30:1200:06:44
#37 37Wysocki Marcin400DE WYSOCKI TEAMSZYMBARKPOLSKA32-05:30:1805:30:3000:06:44
#38 38Stolarski Jacek376GDANSKPOLSKA33-05:30:5805:31:0500:06:45
#39 39Kospał Pawłowski Łukasz324LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKPOLSKA34-05:31:0505:31:0800:06:45
#40 40Kokosza Aleksander320GDYNIAPOLSKA35-05:31:5705:32:0500:06:46
#41 41Szadłowski Dariusz378DRIM TIMCIECHOCINEKPOLSKA36-05:33:5005:33:5100:06:48
#42 42Pastwa Krzysztof358KARSINPOLSKA37-05:34:3805:34:4400:06:49
#43 43Marciniak Mateusz340REZERWOWE PSYGDYNIAPOLSKA38-05:38:5405:39:0600:06:54
#44 44Wosztyl Alicja396KOSZALINPOLSKA-605:39:0805:39:1100:06:55
#45 45Podawca Łukasz362SZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK LĄDOWYCHSIANÓWPOLSKA39-05:39:0905:39:1100:06:55
#46 46Matwiej Mariusz343DOMOWY KOŚCIÓŁBYDGOSZCZPOLSKA40-05:39:4205:39:4400:06:55
#47 47Damps Katarzyna286SKRZESZEWOPOLSKA-705:43:0805:43:1900:07:00
#48 48Rosik Robert367KOSZALINPOLAND41-05:45:1505:45:2300:07:02
#49 49Kołomyjski Andrzej321GDAŃSKPOLSKA42-05:45:4105:45:5200:07:03
#50 50Leyk Daniel336LEYK TEAMLUZINOPOLSKA43-05:45:4205:45:5700:07:03
#51 51Bielewicz Anna273STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA-805:47:4505:47:5300:07:05
#52 52Walkowski Tomasz386JACEK BIEGA RUNNING TEAMNOWA IWICZNAPOLSKA44-05:50:0205:50:1200:07:08
#53 53Kopiszka Tomasz322HUBERTUS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRPOLSKA45-05:50:5505:51:0200:07:09
#54 54Kosin Marcin323PGB SPORTOWA PACZKABARCZEWOPOLSKA46-05:56:0005:56:0500:07:15
#55 55Wilczek Marcin393GDAŃSKPOLSKA47-05:56:5105:56:5700:07:16
#56 56Nuszkiewicz Krzysztof355SZCZECINPOLSKA48-05:56:4305:56:5700:07:16
#57 57Kański Tomasz313GDAŃSKPOLSKA49-05:58:2105:58:2500:07:18
#58 58Zernia Peter401BERLINGERMANY50-06:01:3106:01:3500:07:22
#59 59Wiącek Krzysztof390MADASMILANÓWEKPOLSKA51-06:01:5706:02:0300:07:23
#60 60Cysewski Adam283BIEGAMY_OT_DZIELNIE_TEAMGDAŃSKPOLSKA52-06:02:4306:02:4700:07:24
#61 61Adryan Adam267SŁUPSKPOLSKA53-06:04:1006:04:1800:07:25
#62 62Kowalska Agnieszka325KOWALE TEAMTORUŃPOLSKA-906:05:2006:05:2500:07:27
#63 63Mongird Ania345MONGIRD SP. Z O.O.GDAŃSKPOLSKA-1006:06:3406:06:3900:07:28
#64 64Świetlińska Żaneta383GDAŃSKPOLSKA-1106:06:4106:06:4700:07:29
#65 65Widak Mateusz392KOSZALINPOLAND54-06:10:0206:10:1100:07:33
#66 66Skwiot Stanisław372TAKA RYBAGDAŃSKPOLSKA55-06:10:1206:10:1600:07:33
#67 67Manthey Krzysztof339GDAŃSKPOLSKA56-06:10:4406:10:4800:07:33
#68 68Prochno Piotr363ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKPOLSKA57-06:13:1606:13:1900:07:37
#69 69Adamczyk Marcin266GOŁUSKIPOLSKA58-06:13:4206:13:4700:07:37
#70 70Sołtysiak Natalia373GDAŃSKPOLSKA-1206:15:4406:15:5600:07:40
#71 71Stolinski Dominik377POZNANPOLSKA59-06:18:3106:18:3600:07:43
#72 72Głuszek Bożena297BODY IN MOTIONGDYNIAPOLSKA-1306:19:1406:19:2400:07:44
#73 73Murawska Joanna350MIKI TEAMGDAŃSKPOLSKA-1406:20:5806:21:0500:07:46
#74 74Bogumiłow Marcin275DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA60-06:21:4306:21:5100:07:47
#75 75Kozibroda Marcin328TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKPOLSKA61-06:23:1306:23:1800:07:49
#76 76Tyluś Sylwia385TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKPOLSKA-1506:23:1306:23:1800:07:49
#77 77Figarska Anna290SOPOTPOLSKA-1606:25:0706:25:1700:07:51
#78 78Petriczek Wojciech359IŁAWAPOLSKA62-06:25:1506:25:2800:07:51
#79 79Jaworowicz Dobrochna311KS PEGAZKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA-1706:25:2606:25:3400:07:51
#80 80Górska Ilona301GDYNIAPOLSKA-1806:26:0006:26:1000:07:52
#81 81Kliczewska Katarzyna317ELBLĄGPOLSKA-1906:27:5506:28:0900:07:55
#82 82Marjański Tomasz341GDYNIAPOLSKA63-06:28:2706:28:3300:07:55
#83 83Kaniewski Michał312DZIKI DZIK TEAMKOSOWOPOLSKA64-06:28:2606:28:3700:07:55
#84 84Daszczyński Adam287ADASKO TEAMKOSOWOPOLSKA65-06:28:5006:29:0100:07:56
#85 85Grota Mariusz304AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKA66-06:29:0006:29:0900:07:56
#86 86Sidor Mariusz369DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA67-06:29:0506:29:1400:07:56
#87 87Bancewicz Radek269SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAPOLSKA68-06:29:0506:29:1400:07:56
#88 88Wilczyński Piotr394JEZIERZYCEPOLSKA69-06:30:2906:30:3900:07:58
#89 89Morzuch Sylwia347JESZCZE NIE WIECZÓRGDYNIAPOLSKA-2006:31:5206:31:5400:07:59
#90 90Mytych Kasia352ELBLĄGPOLSKA-2106:33:2606:33:3900:08:01
#91 91Wegner Aneta387USB USTKAUSTKAPOLSKA-2206:37:2606:37:3400:08:06
#92 92Gola Marek298POGÓRZEPOLSKA70-06:38:3906:38:4800:08:08
#93 93Motowidło-Zawadzka Izabella349SŁUPSKPOLSKA-2306:39:5106:39:5900:08:09
#94 94Markowska Aleksandra342BIEGA ZIEGDAŃSKPOLSKA-2406:40:0906:40:2000:08:10
#95 95Stankiewicz Katarzyna375BIEGA ZIEGDAŃSKPOLSKA-2506:40:0906:40:2000:08:09
#96 96Hetmański Bartosz306GDAŃSKPOLSKA71-06:42:3306:42:3700:08:12
#97 97Boris Aneta276ELBLĄGPOLSKA-2606:44:4506:44:5900:08:15
#98 98Borkowski Adam277GDAŃSKPOLSKA72-06:45:4406:45:4900:08:16
#99 99Mering Leszek344GDAŃSKPOLSKA73-06:46:1506:46:1800:08:17
#100 100Wiczuk Michał391RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEMIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA74-06:46:1506:46:1800:08:17

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności