Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

41. PZU Maraton Warszawski

Wyniki - 29 września 2019, Warszawa

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 387771Videla LeandrobarcelonaUrban Athletics BarcelonaARG1984M302202:49:2302:49:25-33
#2 40845864Bice TristanWarszawaAUS1981M30119705:06:5405:13:21-3479
#3 5117657Jungwirth AndrewLondonAUS1969M503203:26:3203:27:23-496
#4 15587641Austin GrahamJozefoslawAUS1972M4059003:53:1103:54:29-1456
#5 17917239Tahedl AndreaVösendorfHenkel X-Dream TeamAUT1965K50403:56:4903:59:52133-
#6 12905514Ortner Manfredlauffreunde MAIER-PAPIER HoehnhartAUT1981M3047403:47:5803:48:11-1214
#7 18047477Karrer AndreasSt. VeitLauffreunde MAIER-PAPIER HöhnhartAUT1974M4068503:56:5803:59:25-1666
#8 686273Sattlecker GeroldZell am MoosLauffreunde MAIER-PAPIER HöhnhartAUT1977M401202:56:5602:57:02-63
#9 34027517Karer FlorianLinzLauffreune MAIER-PAPIER HöhnhartAUT1985M30105004:36:1004:40:33-2975
#10 13617187Scherfler ChristianHöhnhartLauffreunde MAIER-PAPIER HöhnhartAUT1974M4051403:49:1103:50:55-1276
#11 26452800Leimhofer Johannes4933 Wildenau SchlosshofLauffreunde Maier-Papier HöhnhartAUT1975M4097304:15:5604:18:21-2373
#12 23916567Neuländtner ChristianHöhnhartLauffreunde MAIER-PAPIER HöhnhartAUT1977M4088504:10:2304:12:50-2156
#13 29187238Tiefenböck ThomasVösendorfHenkel X-Dream TeamAUT1965M5025904:23:0804:26:11-2593
#14 11342823Maierhofer ChristianWildenauLauffreunde Maier-Papier HöhnhartAUT1968M507203:43:5503:45:38-1072
#15 24196948Janu HaraldHagenbrunnAUT1968M5020704:11:0804:16:01-2179
#16 39636881Anzengruber ChristofPramLauffreunde MAIER-PAPIER HöhnhartAUT1976M40134304:58:5605:01:21-3386
#17 9432259Preishuber FranzHöhnhartLauffreunde MAIER-PAPIER HöhnhartAUT1974M4036303:39:2303:41:07-899
#18 45375143Reiter AntonViennaAUT1954M6013006:07:5406:10:23-3789
#19 12212740Kovac PhilippTraiskirchenTri Runners BadenAUT1965M508203:46:3303:49:14-1153
#20 12483737Ungar JürgenWildenauLauffreunde MAIER-PAPIER HöhnhartAUT1977M4047703:47:1603:48:59-1175
#21 30625838Neuhuys PatrickBeerselBEL1959M604404:26:4604:31:06-2712
#22 28235741Verboven DennisBonheidenBEL1976M40102904:20:2504:25:56-2520
#23 28285754Vdm SophieHoveBEL1976K4012204:20:2904:25:59305-
#24 20702475Delhaye ChantalRixensartBEL1973K406504:02:2104:03:55172-
#25 16292127Dubois JackieBruxellesBEL1964M5012303:54:1403:54:46-1517
#26 31652086Elaagbani MohamedBruxellesBEL1970M40113304:29:0504:29:39-2799
#27 1853824Farber NicolasRégion de Bruxelles , BelBEL1970M405503:09:3803:10:00-178
#28 45402087Zakia ChattBruxellesBEL1970K4029306:09:2506:09:58750-
#29 2487561Vasileuski AliakseiMinskBLR1977M407903:14:1003:14:33-240
#30 13012072Masla IvanWarszawaBLR1986M3047903:48:1803:54:23-1224
#31 306388Shulya DenisVerkhnedvinskBLR1987M301702:45:4602:45:54-26
#32 13102990Bahamolny AliaksandrMohilewBLR1987M3048303:48:2503:51:44-1232
#33 36205819Lipnitskaya ViktoriaMinskBLR1987K3018004:44:3504:49:08481-
#34 26605429Snitko SviatlanaBrest??????BLR1981K3010704:16:2404:20:55276-
#35 3673687Mazurkevich YuryMinskBLR1990M204303:20:0503:20:09-356
#36 31835180Asayevich RomekWarszawaBLR1964M5028504:29:2504:32:39-2813
#37 3685141Mamoul Vlad?????RunstudioBLR1989M3016903:20:0703:20:19-357
#38 19046496Varazhbit StanislauMinskBLR1985M3065503:58:3204:00:42-1756
#39 39706303Nikitsenka AndreiVitebskBLR1989M30116704:59:2505:04:19-3391
#40 3923033Rudnitski SiarheiMINSKBLR1979M4012903:21:2503:22:19-380
#41 6507950Kurhanau DzianisBorisovRun StudioBLR1984M3026803:30:1503:31:24-628
#42 11647813Milkovskaja AnnaMinsk??????BLR1993K201403:44:4503:45:5365-
#43 37505790Klebanovich PavelMinskBLR1981M30112504:49:1404:55:04-3233
#44 37667768Shalyhaila SiarheiBrestCitadelBLR1992M2039904:49:4404:55:09-3243
#45 35236838Haurylau DzmitryRadomBLR1986M30107404:40:0004:45:18-3072
#46 5666231Galassi FernandoUberlandiaCevada RunnersBRA1976M4020603:28:2403:29:14-546
#47 44875852Machado SolaneUberlandiaBRA1960K505605:44:4505:46:28733-
#48 37522916Dami AnameliaUberlândiaBRA1959K60604:49:1604:50:53518-
#49 6862917Dami JoaoUberlândiaBRA1958M60503:31:4603:32:29-660
#50 27702647Guerra CleideUberlândiaBRA1970K4011604:19:1104:20:52295-
#51 12542394Lima NilsonUberlândiaMarathon ManiacsBRA1953M601703:47:2203:49:19-1180
#52 33952798Abid MohammedManchesterCAN1990M2035504:35:5604:38:51-2970
#53 41647623Kergoat HeleneMontrealCAN1956K60705:12:4505:17:00630-
#54 44447624Kergoat Marie-JeanneMontrealCAN1955K601205:38:2205:42:37719-
#55 4543080Gundelach SebastianSantiagoFronttCHI1972M4015503:24:1603:24:33-440
#56 20582245Zhang LucyBEIJINGCHN1975K406304:02:0204:05:14170-
#57 5532116Zheng HaishanSękocin staryCHN1980M3023403:28:0103:28:21-534
#58 5575257Hu QianhaoWarszawaCHN2000M206403:28:0703:30:21-538
#59 44095777You BiyuWarsawCHN1992K2011505:30:5805:36:48709-
#60 44635278Jin ZhaoWarszawaCHN1971M40147405:41:0705:43:51-3740
#61 294116344Jinguang LiWarsawCHN1981M3092904:23:5104:27:12-2614
#62 40292871Montenegro AuraBełchatówCOL1990K2010205:03:2005:09:07593-
#63 24082771Petrusek LukasPrague 7Runczech teamCZE1994M2024804:10:4804:12:11-2168
#64 3632984Moravik JanCeska LipaCZE1978M4012003:19:5603:20:16-352
#65 24272629Krofta JakubWarszawaCZE1971M4089504:11:1704:14:27-2187
#66 1992910Wantuła MateuszWarszawaCZE1998M202903:10:3403:11:06-192
#67 7942756Heinesen ValborgKoldingDEN1986K301603:35:1103:36:3838-
#68 8072465Kviesgaard MartinNuukDEN1966M505403:35:3303:37:09-769
#69 41666400Bjerring JanHvals?Hvals? L?beklubDEN1957M6010205:12:4905:19:00-3536
#70 11262126Lukyanov-Renteria AndreyCopenhagenDEN1977M4042803:43:4403:46:29-1063
#71 21565729Korsager KirstineK?benhavn ?DEN1980K307304:04:4104:09:02190-
#72 21575728L?Ye ClausCopenhagenDEN1972M4079804:04:4204:09:02-1967
#73 8972643Petersen LouisenuukDEN1976K401503:38:1603:40:2342-
#74 32083088Lysehoej ChristianJystrupDEN1973M40114404:29:5804:36:08-2831
#75 12013017Zhaian Zamel HussainN?stvedKlub 100 Marathon DanmarkDEN1961M508003:45:5703:49:08-1135
#76 30136968Christensen JensPruszkowDEN1972M40108104:25:4004:30:31-2673
#77 27743999Lindholm MortenWarszawaDEN1972M40101104:19:1604:23:29-2477
#78 20172280Rieper J?RgensilkeborgDEN1978M4075804:01:0404:04:05-1856
#79 20192281Trautner JanesilkeborgDEN1977K406104:01:0404:04:05162-
#80 15502601Garcia Duran Jose AntonioPLASENCIA (CACERES)ESP1966M5011503:53:0603:55:42-1449
#81 28372607Gonzalez Mendizabal JoaquinKALUGAESP1977M40103304:20:4704:23:18-2528
#82 1522747Lendinez Boucherie JoaquimBARCELONAESP1966M50803:07:2303:07:43-145
#83 272710502Santiago Llorente EnriqueVillaviciosa de Odon (MADESP1960M5023604:17:5804:21:23-2438
#84 12203786Carrillo Leon JoseWarszawaAccentureESP1987M3045903:46:3303:47:23-1153
#85 2316543Romero Garcia JuanWarszawaWITCESP1985M3010403:13:1103:13:17-223
#86 33213110Kruus TriinuWarsawEST1992K206704:33:2304:38:36410-
#87 2842955Jegonjan KalmerJärvekülaUP SportEST1970M409103:15:5103:16:12-275
#88 34083948Limmer AilarTallinnEST1960M5031104:36:1604:38:39-2981
#89 1553436Kimask EduardTallinnEST1972M404203:07:4103:07:48-148
#90 19927392Kirss MairoTallinnEST1980M3069104:00:1104:00:30-1832
#91 7403083Kokk KristoKülitseEST1971M4027303:33:4503:34:18-707
#92 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !110Gemeda Dadi YamiETH1982M30102:11:3902:11:39-1
#93 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27Tiruneh Chalachew AsmamawETH1990M20102:11:5402:11:54-2
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32Belachew Endale AbeynehETH1986M30202:15:0902:15:10-3
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !44Zewede Tadesse AssefaETH1994M20202:15:4602:15:46-4
#96 75Tsegaye Alemu MekashaETH1985M30402:18:1702:18:17-7
#97 98Tegegne Abraraw MisganawETH1988M30602:26:1502:26:16-9
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1821Mulisa Aberu AyanaETH1993K20302:37:0702:37:073-
#99 2826Dechasa UrgeETH1995K20402:45:0802:45:084-
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 25457572Ignatius AnteroEspooEndurance Ultrarunning Team FinlandFIN1946M70304:13:3904:18:13-2285

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności