Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

41. PZU Maraton Warszawski

Wyniki - 29 września 2019, Warszawa

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 1077754Kasperek PatrykEdynburgPOL1994M201403:01:5503:01:57-101
#2 1086518Ruta MaciejŁódźKB Łódź ArturówekPOL1977M402803:02:0403:02:15-102
#3 1093630Formowicz GrzegorzSędziszówPOL1979M402903:02:0803:02:21-103
#4 1105330Pawłowski PiotrWarszawaPOL1973M403003:02:1503:02:21-103
#5 1113255Majka KrzysztofDąbrowa TarnowskaPTG Sokół Świat PracyPOL1989M305603:02:1403:02:22-105
#6 11211501Perkowski RafałKikółGKS FabiankiPOL1983M305703:02:3203:02:40-106
#7 1132295Fryder BartoszPoznańPOL1989M305703:02:3203:02:43-107
#8 1145268Pisarski ŁukaszWarszawaPOL1971M403103:02:3903:02:46-108
#9 1153060Walczak PawełWrexhamPOL1989M305903:03:3403:03:37-109
#10 1167977Kotlarz PawełWarszawaByledobiec AninPOL1977M403203:03:3703:03:45-110
#11 1177414Staszczyk DawidŁódźPOL1985M306003:03:5203:03:55-111
#12 1183256Onoszko AdamSokółkaPOL1979M403303:03:5403:04:01-112
#13 1196680Barcikowski KrzysztofMalborkGrupa MalborkPOL1967M50603:04:0003:04:02-113
#14 12010094Wojewódzki MarcinWarszawaWOJEWÓDZCY TEAMPOL1993M201503:03:1703:04:05-114
#15 12112518Michlewicz KrzysztofWarszawaPOL1986M306103:03:5603:04:06-115
#16 1225320Szczepłek JasiekWarszawaLemiesz TeamPOL1985M306203:04:0703:04:09-116
#17 1237666Pasakinskas SigitasVilniusLTU Trail Running PeopleLTU1982M306303:04:1003:04:11-117
#18 1247410Starkus VidasVilniusF.O.C.U.S. runningLTU1980M306603:04:1703:04:18-118
#19 1257381Pikuła SebastianGorzów WielkopolskiWierzbicki Running ProjectPOL1982M306403:04:1603:04:20-119
#20 1267384Pikuła RyszardWojcieszyceRycho TeamPOL1986M306403:04:1603:04:21-120
#21 1273738Sałatka KrzysztofłomiankiTriathlon SerwisPOL1973M403403:04:5903:05:08-121
#22 12810111Gąciarz MateuszGłogów MałopolskiPOL1991M201603:05:0503:05:15-122
#23 1292851Bystrzycki RadosławDobre MiastoPszczółkowski TeamPOL1968M50703:05:0003:05:16-123
#24 1306179Czosnowski KrzysztofGRYFINOKB HERMES GRYFINOPOL1978M403503:05:2203:05:25-124
#25 1312275Czekała KrzysztofKrowiarkiEko-Okna RunnersPOL1979M403703:05:3103:05:35-125
#26 1327573Padusiński PawełWarszawaLemiesz TeamPOL1978M403503:05:2203:05:38-126
#27 1347951Kovatsenko TarasLutskUKR1984M306703:05:4803:06:00-127
#28 13511006Leśniak MarcinSulejówekZarażeni BólemPOL1986M306803:05:5803:06:06-128
#29 1365428Drążkiewicz MarcinWarszawaPOL1977M403903:06:1103:06:18-129
#30 1377642Lindberg KristofferstockholmstockholmSWE1984M306903:06:1503:06:26-130
#31 13816014Szpak MichałBierutówMaratonyPolskie.PL TEAMPOL1978M403803:06:0803:06:29-131
#32 1393719Duchnowski ŁukaszEłk15Gizycka Brygada ZmechanizowanaPOL1984M307003:06:4503:06:49-132
#33 1403723Kuzmovych OlegTernopilUKR1990M201703:06:4103:06:50-133
#34 1415433Sakiewicz IgnacyWarszawaPOL2000M201903:06:4803:06:52-134
#35 1425007Łojewski MarcinWarszawaPentacomp Systemy Informatyczne S.A.POL1991M201803:06:4303:06:53-135
#36 1435325Barthel SvenPlauenLATV PlauenGER1978M404003:06:5303:06:54-136
#37 14410089Zych MariuszwarszawaReebok Run CrewPOL1981M307103:07:0603:07:11-137
#38 1457279Kulczyk MarcinGdyniaBigYellowFoot Adventure TeamPOL1977M404103:07:0103:07:16-138
#39 1463410Strumnik SebastianNowy Dwor MazowieckiRozbiegaMy Nowy DwórPOL1984M307203:07:0903:07:18-139
#40 1473617Zych TomaszJasienica12tri.plPOL1991M202103:07:1403:07:19-140
#41 1487432Podsiadło AdamKrakówPOL1981M307303:07:1003:07:20-141
#42 1493831Sadowy-Sadowski TomaszWarszawaPOL1995M202003:07:1003:07:27-142
#43 15016467Jagiełło KrzysztofZąbkiPOL1981M307403:07:3403:07:38-143
#44 1515087Tuzimek RafałSzydłowiecKlub Sportowy "Team Zalesice"POL1968M50903:07:4103:07:41-144
#45 1522747Lendinez Boucherie JoaquimBARCELONAESP1966M50803:07:2303:07:43-145
#46 1533535Gryboś PiotrKOSZĘCINKOSZĘCINPOL1976M404303:07:4303:07:45-146
#47 1545364Białas MariuszPoznańPOL1981M307503:07:3503:07:47-147
#48 1553436Kimask EduardTallinnEST1972M404203:07:4103:07:48-148
#49 15610023Wojdyło MariuszBrodnicaBrodnica BiegaPOL1987M307603:07:4803:07:49-149
#50 1572827Dolci MaicolZognoITA1995M202203:07:3303:07:52-150
#51 15810012Rudo JakubŁochówPGB Sportowa Paczka /Łochowska Grupa BiePOL1990M202303:07:5803:08:07-151
#52 1595285Marcjanek PiotrŁódźMocarne DzikiPOL1983M307703:07:5803:08:10-152
#53 1606207Kostański AdamBrodnicaBrodnica BiegaPOL1986M307803:08:0503:08:12-153
#54 1615454Wlazło PawełŁódźBeauty SportPOL1974M404403:07:5903:08:16-154
#55 1623819Kohut DariuszPrzemyślPrzemyski Klub BiegaczaPOL1972M404503:08:0503:08:17-155
#56 1633583Charążka PawełNowa WolaPOL1980M307903:08:1503:08:29-156
#57 1646466Smith AlanLondonVictoria Park Harriers & Tower Hamlets AIRL1990M202403:08:2303:08:29-156
#58 1653572Rębiś TomaszPiasecznoLirene Running TeamPOL1974M404603:08:3303:08:38-158
#59 1663427Chyła PrzemysławGdańskPOL1977M404703:08:3403:08:43-159
#60 16716065Asłanowicz MarcinWarszawaPOL1975M404803:08:4003:08:49-160
#61 16816154Olejnik KrzysztofBydgoszczPOL1985M308003:08:4303:08:53-161
#62 1693862Stępniak RafałZąbkiMarkowi BiegaczePOL1980M308003:08:4303:08:55-162
#63 17016028Basiński PawełSulęcinMolex Run TeamPOL1982M308003:08:4303:08:57-163
#64 1715003Chojnacki TomaszWarszawaPOL1971M404903:08:4103:08:58-164
#65 1722519Jusiński KrystianWarszawaBractwo Biegowe BGKPOL1986M308303:08:4703:09:00-165
#66 1733683Kolinko Oleksandr???????New runUKR1990M202503:09:0203:09:14-166
#67 1742360Zając WacławWarszawaTeam ParszczyńskichPOL1972M405003:09:1103:09:29-167
#68 1756213Wasiak SławomirPoznańPOL1990M202603:09:1603:09:32-168
#69 1762507Smoliński MarcinWrocławBIEGIEM PO MARZENIA TEAMPOL1991M202603:09:1603:09:34-169
#70 1776307Patrick Markgrimsby, n.e.lincsGBR1967M501003:09:3003:09:35-170
#71 1786702Walasek GrzegorzRykibiegusiem.plPOL1970M405103:09:1803:09:36-171
#72 1797917Besser PiotrStrzegowoOrange PolskaPOL1970M405103:09:1803:09:36-171
#73 1805355Wilk TomaszWarszawaPGB Sportowa PaczkaPOL1984M308403:09:2503:09:42-173
#74 1812101Sikora RafałZabrzeIniemaMocni TRI TEAMPOL1979M405403:09:2903:09:44-174
#75 1825157Szczepanik MelchiorWarszawaPOL1977M405703:09:4403:09:55-175
#76 1832859Szabuńko JarosławTrzechelPOL1975M405603:09:4203:09:56-176
#77 1842818Henry JohnLondonEast London RunnersGBR1979M405303:09:2503:09:57-177
#78 1853824Farber NicolasRégion de Bruxelles , BelBEL1970M405503:09:3803:10:00-178
#79 1863108Zawadzki AndrzejSiechniceMKS SiechnicePOL1983M308603:09:4403:10:04-179
#80 1872428Zwoliński JanWierciszewoTKKF KOSZALINPOL1968M501103:09:5603:10:06-180
#81 1887667Skraburski TomaszStyrzyniecKS StyrzyniecPOL1986M308503:09:4303:10:07-181
#82 1897961Lisak KrzysztofOtwockxsRunner.plPOL1983M308703:09:5803:10:13-182
#83 1906920Szewczyk ArturWarszawaPOL1974M405803:10:0203:10:17-183
#84 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19116170Balicki AndrzejGdyniaPOL1951M60103:09:5803:10:21-184
#85 1926804Krygier TomaszPoznańEUROCASHPOL1993M202803:10:2603:10:30-185
#86 1932923Osinski ArkadiuszLondynPOL1987M308803:10:3503:10:53-186
#87 1945328Bult TheoWageningenPallas '67NED1975M406003:10:5203:10:55-187
#88 1955459Piszczek JakubWarszawaPOL1985M309003:10:4203:11:01-188
#89 1963504Semeniuk PiotrWarszawaAdidas Runners Warsaw!POL1973M405903:10:4403:11:05-189
#90 1976132Hamernik TomaszKrakówPOL1981M309103:10:5203:11:05-189
#91 1986670Zatoń PiotrTomaszów MazowieckiWANDA PANFIL TEAMPOL1982M309103:10:5203:11:05-189
#92 1992910Wantuła MateuszWarszawaCZE1998M202903:10:3403:11:06-192
#93 2002199Walczak MariuszPoznanPOL1983M308903:10:4103:11:07-193
#94 2012694Zwiruk KarolWarszawaSzybkie Kopyto UltraPOL1977M406103:11:0303:11:10-194
#95 2022726Zborucki JanKrakowPOL1983M309303:11:0703:11:36-195
#96 2037017Gałaś AleksanderKrakówPOL1972M406203:11:2003:11:36-196
#97 20410047Łoczewski PawełWarszawaPOL1961M501203:11:2203:11:38-197
#98 2056209Zaganiacz ArturWłoszczowaPOL1989M309403:11:2503:11:27-198
#99 2063817Borszewski TomaszSTAROGARD GDAŃSKIPOLPHARMA RUN TEAMPOL1985M309503:11:3203:11:49-199
#100 2072025Mackojć KrzysztofKOŁOBRZEGEL-MACKOJĆPOL1973M406303:11:3303:11:46-200

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności