Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

41. PZU Maraton Warszawski

Wyniki - 29 września 2019, Warszawa

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 2012694Zwiruk KarolWarszawaSzybkie Kopyto UltraPOL1977M406103:11:0303:11:10-194
#2 2022726Zborucki JanKrakowPOL1983M309303:11:0703:11:36-195
#3 2037017Gałaś AleksanderKrakówPOL1972M406203:11:2003:11:36-196
#4 20410047Łoczewski PawełWarszawaPOL1961M501203:11:2203:11:38-197
#5 2056209Zaganiacz ArturWłoszczowaPOL1989M309403:11:2503:11:27-198
#6 2063817Borszewski TomaszSTAROGARD GDAŃSKIPOLPHARMA RUN TEAMPOL1985M309503:11:3203:11:49-199
#7 2072025Mackojć KrzysztofKOŁOBRZEGEL-MACKOJĆPOL1973M406303:11:3303:11:46-200
#8 20816117Leszcz MarcinOsiek Wielki-POL1978M406403:11:3403:12:07-201
#9 2096306Sominka PawełKoszalinBAŁTYK-TRANS-SPEDITIONPOL1981M309603:11:3503:11:50-202
#10 2102785Grieshaber SimonPerthPerth Road RunnersGBR1966M501303:11:3703:11:51-203
#11 2116102Potocki KonradWrocławAntonina Kamień WęgielnyPOL1989M309703:11:3703:11:52-203
#12 2122899Smolana WalerianWarszawaJAY JAY RUNNERSPOL1984M309803:11:4103:11:57-205
#13 2133349Junas PovilasVilniusVilniaus B?gimo KlubasLTU1986M309903:11:4803:11:57-206
#14 2146192Pluszka AdamWarszawaVEGE RUNNERSPOL1976M406503:11:5103:12:12-207
#15 2155073Paliński PiotrSzklarska PorębaTS Regle Szklarska PorębaPOL1965M501403:11:5503:12:16-208
#16 2165372Bielawski WojciechAugustówATP AugustówPOL1975M406603:11:5803:12:05-209
#17 2176705Szadkowski WitoldWarszawaPOL1974M406703:12:0603:12:10-210
#18 2187884Leo FrancescoWarszawaAtletica CeccanoPOL1995M203003:12:0803:12:12-211
#19 2192265Kantor MarekWrocławPOL1982M3010003:12:0903:12:27-212
#20 2206370Nowak PawełNieporętPOL1977M406803:12:1803:12:37-213
#21 2216767Węgliński MikołajJarocinPOL1989M3010103:12:2603:16:05-214
#22 2222781Sutherland GeorgeWarsawDenmead StridersPOL1990M203103:12:3603:12:42-215
#23 2233175Gogol MarcinBaciutyPOL1980M3010203:12:3803:12:48-216
#24 22413005Drażba DominikEłkTeam KopećPOL1987M3010303:12:4503:12:45-217
#25 2256776Mazur MarekJastrzębie-ZdrójPOL1974M406903:12:5603:13:45-218
#26 2263747Masnyi VolodymyrNowy Dwór MazowieckiUKR1979M407003:13:0403:13:24-219
#27 2276214Niedźwiadek PiotrKraków#AdamCzerwińskiTeamPOL1976M407103:13:0503:13:24-220
#28 2285016Miliński PiotrGdańskWarsaw Masters TeamPOL1991M203203:13:0703:13:11-221
#29 22916003Czarciński MichałWrocławPOL1974M407203:13:0803:13:26-222
#30 2305331Kwiecień ArkadiuszKrakówVege Runners / Skundlony.plPOL1976M407303:13:1103:13:19-223
#31 2316543Romero Garcia JuanWarszawaWITCESP1985M3010403:13:1103:13:17-223
#32 2325103Kunz MieczysławToruńUMK ToruńPOL1972M407403:13:1203:13:20-225
#33 2335318Wargin MarcinWarszawaWarsaw Run ClubPOL1988M3010503:13:1703:13:30-226
#34 2342737Lipiński PawełBolesławiecPOL1981M3010603:13:1803:13:42-227
#35 2356784Szpinda SebastianBiłgorajBiłgoraj Ultra TrailPOL1979M407503:13:2503:13:38-228
#36 2366731Stradomski ArturMarkiMarkowi BiegaczePOL1974M407603:13:2803:13:53-229
#37 2377506Borg NorbertSzczecinGER1980M3010703:13:3003:13:47-230
#38 2386699Nosowski JacekWarszawaPOL1974M407703:13:3203:13:59-231
#39 2397724Zakrzewski RobertTrzciankaSSJ TEAMPOL1987M3010803:13:3403:14:22-232
#40 24016211Rutkowski MaciejZarzyńKB Piast Międzyrzecz / Turbo WilkiPOL1993M203303:13:3603:13:54-233
#41 24111044Bitkowski PawełWarszawaPOL1974M407803:13:4703:14:14-234
#42 24210033Malik DominikLublinStay InsanePOL1997M203403:13:5203:13:59-235
#43 24311504Kusz MaciejWrocławPOL1991M203503:13:5303:14:11-236
#44 2446667Zhalko IhorMünsterUKR1984M3010903:14:0103:14:14-237
#45 2457901Cyganek MateuszŁódźPOL1987M3011003:14:0303:14:25-238
#46 2466843Masalskis MantasVilniusGirteka LogisticsLTU1987M3011003:14:0303:14:26-238
#47 2477976Chaiika ViktoriaKyivSeagull TimeUKR1996K20703:14:0503:14:128-
#48 2487561Vasileuski AliakseiMinskBLR1977M407903:14:1003:14:33-240
#49 24911035Przywózki RafałSokołów Podlaski#BIEGACZEPOL1993M203603:14:1103:14:15-241
#50 2506260Stefański KonradPiaseczno-POL1977M408003:14:1303:14:30-242
#51 2517597Ryszka MichalWodzislaw ŚląskiFelder TeamPOL1981M3011203:14:1403:14:36-243
#52 2526456Nowak KrzysztofKaliszPOL1986M3011303:14:1503:14:33-244
#53 2537470Duda PawełJedliczewww.fotoduda.plPOL1983M3011403:14:1803:14:44-245
#54 2546351Kozioł PiotrPorosłyPOL1987M3011403:14:1803:14:41-245
#55 2554040Sałkowski TomekWarszawaBIESIADNICZO-BIEGOWY KS "ŁAWECZKA" WILANPOL1979M408103:14:2003:14:39-247
#56 24416225Ruciński MarekGdyniaPOL1968M501503:14:2103:13:44-236
#57 2565357Dzięgielewski RafałWyszkówKlub Biegacza WyszkówPOL1979M408203:14:2203:14:35-248
#58 2576450Klinicki TomaszIława8ranobasen emp IŁAWAPOL1977M408303:14:2403:14:42-249
#59 2587420Kurek JarosławWschowaEndorfina WschowaPOL1980M3011603:14:2503:14:49-250
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2597396Wiatr SylwiaŁęg TarnowskiPOL1987K30203:14:2803:14:509-
#61 2602461Bojke MirosławCHEŁMNOPOL1973M408403:14:3003:14:49-251
#62 2612008Kończyk KamilWarszawaPOL1985M3011703:14:3003:14:55-251
#63 2625394Wilk JacekWarszawaSiemens HealthcarePOL1969M501503:14:3103:14:52-253
#64 2636743Rustecki MariuszWarszawaPOL1973M408503:14:3303:15:00-254
#65 2646455Kędzior MaciekWarszawaDRUŻYNA SZPIKUPOL1983M3011803:14:3503:14:51-255
#66 2652219Bedra RobertBydgoszczCzarne StopyPOL1980M3011903:14:3803:14:40-256
#67 26616446Rajtor PawełGliwicePOL1983M3012003:14:3903:15:01-257
#68 2676930Protasiewicz ŁukaszOśno LubuskiePOL1982M3012103:14:4503:15:08-258
#69 2687916Łukomski JanuszWarszawaPKO Bank PolskiPOL1978M408603:14:4503:15:08-258
#70 2697822Wójcik MichałWrocławvoestalpinePOL1986M3012203:14:4603:18:42-260
#71 2706639Zasępa SebastianWarszawaTeam ZabieganeDniPOL1979M408703:14:4603:15:07-260
#72 2716851Grzanecki RafałWarszawaPOL1975M408803:14:5503:15:18-262
#73 2723385Święcicki TomaszObierwiaAccelerating PolandPOL1982M3012303:14:5503:15:03-262
#74 2737711Skraburski DawidStyrzyniecKS StyrzyniecPOL1985M3012403:15:0403:15:30-264
#75 2742681Wicher KrzysztofKoszalinAdwokaturaPOL1981M3012503:15:0903:15:32-265
#76 2753123Ostrowski SławomirRokietnicaFree RunPOL1983M3012603:15:1903:15:39-266
#77 2767773Janiszewski ŁukaszŁódźAZS Umed ŁódźPOL1995M203703:15:2703:15:31-267
#78 2776850Brzozowski JakubPomiechówekPOL1992M203803:15:2803:15:51-268
#79 2783770Mańka KrzysztofWarszawaPZU Sport TeamPOL1983M3012703:15:3003:15:56-269
#80 2795477Matysiak MarcinOstrowiec ŚwGapmont Running TeamPOL1977M408903:15:3103:16:10-270
#81 2802795Lutyński JakubWarszawaPOL1986M3012803:15:3203:15:45-271
#82 2817654Kubik GrzegorzWarszawaPOL1983M3012903:15:3403:15:43-272
#83 2827081Kluszczyński RafałWarszawaPOL1973M409003:15:3803:15:58-273
#84 2833832Błaszczyk BartłomiejŁódźSuper TeamPOL1985M3013003:15:5003:16:34-274
#85 2842955Jegonjan KalmerJärvekülaUP SportEST1970M409103:15:5103:16:12-275
#86 2852289Koper AdekSOUTHAMPTONMUSCLE CLINICPOL1960M501603:15:5303:15:53-276
#87 2867942Borawski JuliuszWysokie MazowieckieVege RunnersPOL1986M3013103:15:5703:16:35-277
#88 2873813Czerwiak RobertStarogard GdańskiRun Team PolpharmaPOL1973M409203:15:5703:16:14-277
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2883534Zatke DorotaŁódźAkademia Biegacza PL.SL Salos-Wodna SklPOL1975K40103:15:5903:16:3310-
#90 2893731Kulasa JakubKrakówPOL1986M3013203:16:1003:16:18-279
#91 2907147Panasiuk KrzysztofStargardPOL1981M3013303:16:1203:16:29-280
#92 2917267Polak SebastianWarszawaZDROFITPOL1980M3013403:16:1303:16:16-281
#93 2922119Castilla TonnyÖrebroSWE1985M3013503:16:1403:16:33-282
#94 2937776Romanenko RomanPoltavaNew run PoltavaUKR1976M409303:16:1503:16:48-283
#95 29416414Żyjewski KrzysztofOlsztynKAZA TeamPOL1984M3013603:16:1603:16:37-284
#96 2956514Kubica AdamBystraPędzące Nożyce BystraPOL1978M409403:16:1903:16:31-285
#97 2963285Semper PiotrSosnowiecFundacja Exodus w SosnowcuPOL1972M409403:16:1903:16:43-285
#98 2977085Błaszczyk CzesławKrośniewicestowarzyszenie integracja krośniewicePOL1964M501703:16:2003:16:41-287
#99 2987565Marmorato AlessandroLondonDestination UnknownITA1985M3013703:16:3303:16:38-288
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2991025Kajak MirosławGarwolintruchtacz.plPOL1958M60203:16:3803:17:04-289

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności