Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

41. PZU Maraton Warszawski

Wyniki - 29 września 2019, Warszawa

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 11211501Perkowski RafałKikółGKS FabiankiPOL1983M305703:02:3203:02:40-106
#2 1132295Fryder BartoszPoznańPOL1989M305703:02:3203:02:43-107
#3 1145268Pisarski ŁukaszWarszawaPOL1971M403103:02:3903:02:46-108
#4 1153060Walczak PawełWrexhamPOL1989M305903:03:3403:03:37-109
#5 1167977Kotlarz PawełWarszawaByledobiec AninPOL1977M403203:03:3703:03:45-110
#6 1177414Staszczyk DawidŁódźPOL1985M306003:03:5203:03:55-111
#7 1196680Barcikowski KrzysztofMalborkGrupa MalborkPOL1967M50603:04:0003:04:02-113
#8 12010094Wojewódzki MarcinWarszawaWOJEWÓDZCY TEAMPOL1993M201503:03:1703:04:05-114
#9 12112518Michlewicz KrzysztofWarszawaPOL1986M306103:03:5603:04:06-115
#10 1225320Szczepłek JasiekWarszawaLemiesz TeamPOL1985M306203:04:0703:04:09-116
#11 1237666Pasakinskas SigitasVilniusLTU Trail Running PeopleLTU1982M306303:04:1003:04:11-117
#12 1247410Starkus VidasVilniusF.O.C.U.S. runningLTU1980M306603:04:1703:04:18-118
#13 1257381Pikuła SebastianGorzów WielkopolskiWierzbicki Running ProjectPOL1982M306403:04:1603:04:20-119
#14 1267384Pikuła RyszardWojcieszyceRycho TeamPOL1986M306403:04:1603:04:21-120
#15 1273738Sałatka KrzysztofłomiankiTriathlon SerwisPOL1973M403403:04:5903:05:08-121
#16 12810111Gąciarz MateuszGłogów MałopolskiPOL1991M201603:05:0503:05:15-122
#17 1292851Bystrzycki RadosławDobre MiastoPszczółkowski TeamPOL1968M50703:05:0003:05:16-123
#18 1312275Czekała KrzysztofKrowiarkiEko-Okna RunnersPOL1979M403703:05:3103:05:35-125
#19 1327573Padusiński PawełWarszawaLemiesz TeamPOL1978M403503:05:2203:05:38-126
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1333485Cimarmanaite IngaVilniusMillion stepsLTU1989K30103:05:4903:05:567-
#21 1347951Kovatsenko TarasLutskUKR1984M306703:05:4803:06:00-127
#22 13511006Leśniak MarcinSulejówekZarażeni BólemPOL1986M306803:05:5803:06:06-128
#23 1365428Drążkiewicz MarcinWarszawaPOL1977M403903:06:1103:06:18-129
#24 1377642Lindberg KristofferstockholmstockholmSWE1984M306903:06:1503:06:26-130
#25 13816014Szpak MichałBierutówMaratonyPolskie.PL TEAMPOL1978M403803:06:0803:06:29-131
#26 1393719Duchnowski ŁukaszEłk15Gizycka Brygada ZmechanizowanaPOL1984M307003:06:4503:06:49-132
#27 1403723Kuzmovych OlegTernopilUKR1990M201703:06:4103:06:50-133
#28 1415433Sakiewicz IgnacyWarszawaPOL2000M201903:06:4803:06:52-134
#29 1425007Łojewski MarcinWarszawaPentacomp Systemy Informatyczne S.A.POL1991M201803:06:4303:06:53-135
#30 1435325Barthel SvenPlauenLATV PlauenGER1978M404003:06:5303:06:54-136
#31 14410089Zych MariuszwarszawaReebok Run CrewPOL1981M307103:07:0603:07:11-137
#32 1457279Kulczyk MarcinGdyniaBigYellowFoot Adventure TeamPOL1977M404103:07:0103:07:16-138
#33 1463410Strumnik SebastianNowy Dwor MazowieckiRozbiegaMy Nowy DwórPOL1984M307203:07:0903:07:18-139
#34 1473617Zych TomaszJasienica12tri.plPOL1991M202103:07:1403:07:19-140
#35 1487432Podsiadło AdamKrakówPOL1981M307303:07:1003:07:20-141
#36 1493831Sadowy-Sadowski TomaszWarszawaPOL1995M202003:07:1003:07:27-142
#37 15016467Jagiełło KrzysztofZąbkiPOL1981M307403:07:3403:07:38-143
#38 1515087Tuzimek RafałSzydłowiecKlub Sportowy "Team Zalesice"POL1968M50903:07:4103:07:41-144
#39 1522747Lendinez Boucherie JoaquimBARCELONAESP1966M50803:07:2303:07:43-145
#40 1533535Gryboś PiotrKOSZĘCINKOSZĘCINPOL1976M404303:07:4303:07:45-146
#41 1553436Kimask EduardTallinnEST1972M404203:07:4103:07:48-148
#42 15610023Wojdyło MariuszBrodnicaBrodnica BiegaPOL1987M307603:07:4803:07:49-149
#43 1572827Dolci MaicolZognoITA1995M202203:07:3303:07:52-150
#44 15810012Rudo JakubŁochówPGB Sportowa Paczka /Łochowska Grupa BiePOL1990M202303:07:5803:08:07-151
#45 1595285Marcjanek PiotrŁódźMocarne DzikiPOL1983M307703:07:5803:08:10-152
#46 1606207Kostański AdamBrodnicaBrodnica BiegaPOL1986M307803:08:0503:08:12-153
#47 1615454Wlazło PawełŁódźBeauty SportPOL1974M404403:07:5903:08:16-154
#48 1623819Kohut DariuszPrzemyślPrzemyski Klub BiegaczaPOL1972M404503:08:0503:08:17-155
#49 1633583Charążka PawełNowa WolaPOL1980M307903:08:1503:08:29-156
#50 1646466Smith AlanLondonVictoria Park Harriers & Tower Hamlets AIRL1990M202403:08:2303:08:29-156
#51 1653572Rębiś TomaszPiasecznoLirene Running TeamPOL1974M404603:08:3303:08:38-158
#52 1663427Chyła PrzemysławGdańskPOL1977M404703:08:3403:08:43-159
#53 16716065Asłanowicz MarcinWarszawaPOL1975M404803:08:4003:08:49-160
#54 16816154Olejnik KrzysztofBydgoszczPOL1985M308003:08:4303:08:53-161
#55 1693862Stępniak RafałZąbkiMarkowi BiegaczePOL1980M308003:08:4303:08:55-162
#56 17016028Basiński PawełSulęcinMolex Run TeamPOL1982M308003:08:4303:08:57-163
#57 1715003Chojnacki TomaszWarszawaPOL1971M404903:08:4103:08:58-164
#58 1722519Jusiński KrystianWarszawaBractwo Biegowe BGKPOL1986M308303:08:4703:09:00-165
#59 1733683Kolinko Oleksandr???????New runUKR1990M202503:09:0203:09:14-166
#60 1762507Smoliński MarcinWrocławBIEGIEM PO MARZENIA TEAMPOL1991M202603:09:1603:09:34-169
#61 1776307Patrick Markgrimsby, n.e.lincsGBR1967M501003:09:3003:09:35-170
#62 1786702Walasek GrzegorzRykibiegusiem.plPOL1970M405103:09:1803:09:36-171
#63 1805355Wilk TomaszWarszawaPGB Sportowa PaczkaPOL1984M308403:09:2503:09:42-173
#64 1812101Sikora RafałZabrzeIniemaMocni TRI TEAMPOL1979M405403:09:2903:09:44-174
#65 1825157Szczepanik MelchiorWarszawaPOL1977M405703:09:4403:09:55-175
#66 1832859Szabuńko JarosławTrzechelPOL1975M405603:09:4203:09:56-176
#67 1842818Henry JohnLondonEast London RunnersGBR1979M405303:09:2503:09:57-177
#68 1853824Farber NicolasRégion de Bruxelles , BelBEL1970M405503:09:3803:10:00-178
#69 1863108Zawadzki AndrzejSiechniceMKS SiechnicePOL1983M308603:09:4403:10:04-179
#70 1887667Skraburski TomaszStyrzyniecKS StyrzyniecPOL1986M308503:09:4303:10:07-181
#71 1897961Lisak KrzysztofOtwockxsRunner.plPOL1983M308703:09:5803:10:13-182
#72 1906920Szewczyk ArturWarszawaPOL1974M405803:10:0203:10:17-183
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19116170Balicki AndrzejGdyniaPOL1951M60103:09:5803:10:21-184
#74 1926804Krygier TomaszPoznańEUROCASHPOL1993M202803:10:2603:10:30-185
#75 1932923Osinski ArkadiuszLondynPOL1987M308803:10:3503:10:53-186
#76 1945328Bult TheoWageningenPallas '67NED1975M406003:10:5203:10:55-187
#77 1955459Piszczek JakubWarszawaPOL1985M309003:10:4203:11:01-188
#78 1963504Semeniuk PiotrWarszawaAdidas Runners Warsaw!POL1973M405903:10:4403:11:05-189
#79 1976132Hamernik TomaszKrakówPOL1981M309103:10:5203:11:05-189
#80 1986670Zatoń PiotrTomaszów MazowieckiWANDA PANFIL TEAMPOL1982M309103:10:5203:11:05-189
#81 1992910Wantuła MateuszWarszawaCZE1998M202903:10:3403:11:06-192
#82 2002199Walczak MariuszPoznanPOL1983M308903:10:4103:11:07-193
#83 2012694Zwiruk KarolWarszawaSzybkie Kopyto UltraPOL1977M406103:11:0303:11:10-194
#84 2037017Gałaś AleksanderKrakówPOL1972M406203:11:2003:11:36-196
#85 20410047Łoczewski PawełWarszawaPOL1961M501203:11:2203:11:38-197
#86 2056209Zaganiacz ArturWłoszczowaPOL1989M309403:11:2503:11:27-198
#87 2063817Borszewski TomaszSTAROGARD GDAŃSKIPOLPHARMA RUN TEAMPOL1985M309503:11:3203:11:49-199
#88 2072025Mackojć KrzysztofKOŁOBRZEGEL-MACKOJĆPOL1973M406303:11:3303:11:46-200
#89 20816117Leszcz MarcinOsiek Wielki-POL1978M406403:11:3403:12:07-201
#90 2096306Sominka PawełKoszalinBAŁTYK-TRANS-SPEDITIONPOL1981M309603:11:3503:11:50-202
#91 2102785Grieshaber SimonPerthPerth Road RunnersGBR1966M501303:11:3703:11:51-203
#92 2116102Potocki KonradWrocławAntonina Kamień WęgielnyPOL1989M309703:11:3703:11:52-203
#93 2122899Smolana WalerianWarszawaJAY JAY RUNNERSPOL1984M309803:11:4103:11:57-205
#94 2133349Junas PovilasVilniusVilniaus B?gimo KlubasLTU1986M309903:11:4803:11:57-206
#95 2155073Paliński PiotrSzklarska PorębaTS Regle Szklarska PorębaPOL1965M501403:11:5503:12:16-208
#96 2165372Bielawski WojciechAugustówATP AugustówPOL1975M406603:11:5803:12:05-209
#97 2176705Szadkowski WitoldWarszawaPOL1974M406703:12:0603:12:10-210
#98 2187884Leo FrancescoWarszawaAtletica CeccanoPOL1995M203003:12:0803:12:12-211
#99 2206370Nowak PawełNieporętPOL1977M406803:12:1803:12:37-213
#100 2216767Węgliński MikołajJarocinPOL1989M3010103:12:2603:16:05-214

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności