Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

41. PZU Maraton Warszawski

Wyniki - 29 września 2019, Warszawa

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 2222781Sutherland GeorgeWarsawDenmead StridersPOL1990M203103:12:3603:12:42-215
#2 2233175Gogol MarcinBaciutyPOL1980M3010203:12:3803:12:48-216
#3 22413005Drażba DominikEłkTeam KopećPOL1987M3010303:12:4503:12:45-217
#4 2256776Mazur MarekJastrzębie-ZdrójPOL1974M406903:12:5603:13:45-218
#5 2263747Masnyi VolodymyrNowy Dwór MazowieckiUKR1979M407003:13:0403:13:24-219
#6 2276214Niedźwiadek PiotrKraków#AdamCzerwińskiTeamPOL1976M407103:13:0503:13:24-220
#7 2285016Miliński PiotrGdańskWarsaw Masters TeamPOL1991M203203:13:0703:13:11-221
#8 2316543Romero Garcia JuanWarszawaWITCESP1985M3010403:13:1103:13:17-223
#9 2335318Wargin MarcinWarszawaWarsaw Run ClubPOL1988M3010503:13:1703:13:30-226
#10 2342737Lipiński PawełBolesławiecPOL1981M3010603:13:1803:13:42-227
#11 2356784Szpinda SebastianBiłgorajBiłgoraj Ultra TrailPOL1979M407503:13:2503:13:38-228
#12 2366731Stradomski ArturMarkiMarkowi BiegaczePOL1974M407603:13:2803:13:53-229
#13 2377506Borg NorbertSzczecinGER1980M3010703:13:3003:13:47-230
#14 2386699Nosowski JacekWarszawaPOL1974M407703:13:3203:13:59-231
#15 2397724Zakrzewski RobertTrzciankaSSJ TEAMPOL1987M3010803:13:3403:14:22-232
#16 24016211Rutkowski MaciejZarzyńKB Piast Międzyrzecz / Turbo WilkiPOL1993M203303:13:3603:13:54-233
#17 24111044Bitkowski PawełWarszawaPOL1974M407803:13:4703:14:14-234
#18 24210033Malik DominikLublinStay InsanePOL1997M203403:13:5203:13:59-235
#19 24311504Kusz MaciejWrocławPOL1991M203503:13:5303:14:11-236
#20 2446667Zhalko IhorMünsterUKR1984M3010903:14:0103:14:14-237
#21 2457901Cyganek MateuszŁódźPOL1987M3011003:14:0303:14:25-238
#22 2466843Masalskis MantasVilniusGirteka LogisticsLTU1987M3011003:14:0303:14:26-238
#23 2477976Chaiika ViktoriaKyivSeagull TimeUKR1996K20703:14:0503:14:128-
#24 2487561Vasileuski AliakseiMinskBLR1977M407903:14:1003:14:33-240
#25 2506260Stefański KonradPiaseczno-POL1977M408003:14:1303:14:30-242
#26 2517597Ryszka MichalWodzislaw ŚląskiFelder TeamPOL1981M3011203:14:1403:14:36-243
#27 2526456Nowak KrzysztofKaliszPOL1986M3011303:14:1503:14:33-244
#28 2537470Duda PawełJedliczewww.fotoduda.plPOL1983M3011403:14:1803:14:44-245
#29 2546351Kozioł PiotrPorosłyPOL1987M3011403:14:1803:14:41-245
#30 2554040Sałkowski TomekWarszawaBIESIADNICZO-BIEGOWY KS "ŁAWECZKA" WILANPOL1979M408103:14:2003:14:39-247
#31 2565357Dzięgielewski RafałWyszkówKlub Biegacza WyszkówPOL1979M408203:14:2203:14:35-248
#32 2576450Klinicki TomaszIława8ranobasen emp IŁAWAPOL1977M408303:14:2403:14:42-249
#33 2587420Kurek JarosławWschowaEndorfina WschowaPOL1980M3011603:14:2503:14:49-250
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2597396Wiatr SylwiaŁęg TarnowskiPOL1987K30203:14:2803:14:509-
#35 2602461Bojke MirosławCHEŁMNOPOL1973M408403:14:3003:14:49-251
#36 2612008Kończyk KamilWarszawaPOL1985M3011703:14:3003:14:55-251
#37 2625394Wilk JacekWarszawaSiemens HealthcarePOL1969M501503:14:3103:14:52-253
#38 2636743Rustecki MariuszWarszawaPOL1973M408503:14:3303:15:00-254
#39 2646455Kędzior MaciekWarszawaDRUŻYNA SZPIKUPOL1983M3011803:14:3503:14:51-255
#40 2652219Bedra RobertBydgoszczCzarne StopyPOL1980M3011903:14:3803:14:40-256
#41 26616446Rajtor PawełGliwicePOL1983M3012003:14:3903:15:01-257
#42 2676930Protasiewicz ŁukaszOśno LubuskiePOL1982M3012103:14:4503:15:08-258
#43 2687916Łukomski JanuszWarszawaPKO Bank PolskiPOL1978M408603:14:4503:15:08-258
#44 2697822Wójcik MichałWrocławvoestalpinePOL1986M3012203:14:4603:18:42-260
#45 2716851Grzanecki RafałWarszawaPOL1975M408803:14:5503:15:18-262
#46 2723385Święcicki TomaszObierwiaAccelerating PolandPOL1982M3012303:14:5503:15:03-262
#47 2737711Skraburski DawidStyrzyniecKS StyrzyniecPOL1985M3012403:15:0403:15:30-264
#48 2742681Wicher KrzysztofKoszalinAdwokaturaPOL1981M3012503:15:0903:15:32-265
#49 2767773Janiszewski ŁukaszŁódźAZS Umed ŁódźPOL1995M203703:15:2703:15:31-267
#50 2776850Brzozowski JakubPomiechówekPOL1992M203803:15:2803:15:51-268
#51 2783770Mańka KrzysztofWarszawaPZU Sport TeamPOL1983M3012703:15:3003:15:56-269
#52 2795477Matysiak MarcinOstrowiec ŚwGapmont Running TeamPOL1977M408903:15:3103:16:10-270
#53 2802795Lutyński JakubWarszawaPOL1986M3012803:15:3203:15:45-271
#54 2817654Kubik GrzegorzWarszawaPOL1983M3012903:15:3403:15:43-272
#55 2827081Kluszczyński RafałWarszawaPOL1973M409003:15:3803:15:58-273
#56 2833832Błaszczyk BartłomiejŁódźSuper TeamPOL1985M3013003:15:5003:16:34-274
#57 2842955Jegonjan KalmerJärvekülaUP SportEST1970M409103:15:5103:16:12-275
#58 2852289Koper AdekSOUTHAMPTONMUSCLE CLINICPOL1960M501603:15:5303:15:53-276
#59 2867942Borawski JuliuszWysokie MazowieckieVege RunnersPOL1986M3013103:15:5703:16:35-277
#60 2873813Czerwiak RobertStarogard GdańskiRun Team PolpharmaPOL1973M409203:15:5703:16:14-277
#61 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2883534Zatke DorotaŁódźAkademia Biegacza PL.SL Salos-Wodna SklPOL1975K40103:15:5903:16:3310-
#62 2893731Kulasa JakubKrakówPOL1986M3013203:16:1003:16:18-279
#63 2907147Panasiuk KrzysztofStargardPOL1981M3013303:16:1203:16:29-280
#64 2917267Polak SebastianWarszawaZDROFITPOL1980M3013403:16:1303:16:16-281
#65 2922119Castilla TonnyÖrebroSWE1985M3013503:16:1403:16:33-282
#66 2937776Romanenko RomanPoltavaNew run PoltavaUKR1976M409303:16:1503:16:48-283
#67 29416414Żyjewski KrzysztofOlsztynKAZA TeamPOL1984M3013603:16:1603:16:37-284
#68 2956514Kubica AdamBystraPędzące Nożyce BystraPOL1978M409403:16:1903:16:31-285
#69 2963285Semper PiotrSosnowiecFundacja Exodus w SosnowcuPOL1972M409403:16:1903:16:43-285
#70 2977085Błaszczyk CzesławKrośniewicestowarzyszenie integracja krośniewicePOL1964M501703:16:2003:16:41-287
#71 2987565Marmorato AlessandroLondonDestination UnknownITA1985M3013703:16:3303:16:38-288
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2991025Kajak MirosławGarwolintruchtacz.plPOL1958M60203:16:3803:17:04-289
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3007674Felska AnnaMiastkoGrazia RunningPOL1968K50103:16:5003:17:0911-
#74 3013221Großmann MattiDresdenRun and be humbleGER1984M3013803:16:5103:17:47-290
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3025311Nowosielski MarekSanokbiegam dla MarcinkaPOL1955M60303:16:5403:17:10-291
#76 3035374Lisek AndrzejPoznanLisekPOL1986M3013903:16:5703:17:38-292
#77 3046032Mielniczuk MirosławWarszawabrakPOL1975M409603:16:5803:17:04-293
#78 3057553Wojciechowski MaciejPoznańPOL1981M3014003:16:5903:17:20-294
#79 3065041Mazur MarekPiasecznoCPIPOL1967M501803:17:0903:17:14-295
#80 3086421Olkowski KarolOleśnicaPOL1993M203903:17:1803:17:44-297
#81 31016194Burdanowski AdamBydgoszczPOL1986M3014203:17:3503:17:50-299
#82 3127866Mokrzewski WojciechWysokie MazowieckiePOL1966M501903:17:4003:18:30-301
#83 3136294Stokłosa KrzysztofOlchawaWKS Szreniawa Nowy WiśniczPOL1986M3014303:17:5403:18:20-302
#84 3147222Biegun DariuszSułkowiceAndrychów RunningPOL1974M409903:17:5703:18:24-303
#85 3155135Senatorski PiotrWarszawaPOL1961M502003:17:5703:18:11-303
#86 31616465Grudziński MaciejWłocławekWKB Maratonczyk/Portofino*** WŁOCŁAWEKPOL1986M3014403:18:0203:22:24-305
#87 3173543Węska ArturWarszawaPOL1989M3014403:18:0203:18:17-305
#88 3182677Lisica MarcinWarszawaPOL1972M4010003:18:0503:18:20-307
#89 3195144Kubacz NorbertWarsawBiegam NaturalniePOL1972M4010103:18:2403:18:31-308
#90 3207819Mikowski MariuszElblągTeam-KaraśPOL1981M3014603:18:2603:18:41-309
#91 32216191Kapała ŁukaszNowy SączPOL1988M3014703:18:2903:19:13-311
#92 32316322Weremko GrzegorzPuławyMultimedia Runners PuławyPOL1973M4010303:18:3103:19:17-312
#93 3247386Chernobai OleksandrKyivUKR1993M204003:18:3403:19:12-313
#94 3253554Błachnio MaciejWarszawaRangifer TeamPOL1978M4010403:18:4003:19:15-314
#95 3263470Wroński MichałWarszawaWITCPOL1987M3014803:18:4303:19:13-315
#96 3273859Badysz ArturPiastówPOL1973M4010503:18:4803:19:04-316
#97 3286663Łoziński SebastianŚwieradów-ZdrójPOL1986M3014903:18:4803:19:20-316
#98 3297941Kowalski MirosławŻarnowiecPOL1979M4010603:18:5703:19:07-318
#99 3305402Kubiak SławomirWarszawaPOL1977M4010703:18:5803:19:18-319
#100 3313441Kulczyniec GrzegorzOleckoOlecko biegaPOL1973M4010703:18:5803:19:29-319

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności