Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Grudzicki

Wyniki - 29 września 2019, Opole

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mazurkiewicz Dawid141-1Kluczbork00:03:3200:35:22
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Antoniak Mieszko1-2WrocławEurovent Athletics00:03:3400:35:40
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Piegowski Adam173-3OpoleEurovent Athletics00:03:4000:36:41
#4 4Domerecki Krzysztof38-4SuchodaniecQualichairs00:03:4200:37:05
#5 5Tomasiak Dominik251-5Opole00:03:4600:37:40
#6 6Skrzynkowski Piotr Jerzy200-6OpoleSkrzynkowski Team00:03:4600:37:46
#7 7Ignac Paweł74-7Racibórz00:03:4700:37:55
#8 8Maciuszek Łukasz128-8Opole00:03:4800:38:09
#9 9Uciechowski Marcin229-9OpoleGrupa Kali 7400:03:5400:39:03
#10 10Michniewicz Maciej146-10OpoleKB Odra Opole00:03:5500:39:18
#11 11Haczyk Jarosław253-11OpoleBieg Opolski00:03:5600:39:25
#12 12Samelski Błażej197-12Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:03:5800:39:42
#13 13Malczewski Daniel135-13OpoleWieczone Bieganie Opole00:03:5800:39:45
#14 14Czyrnia Andrzej33-14TurawaRAJSPORT ACTIVE00:03:5900:39:55
#15 15Piechowiak Mateusz172-15Opole00:04:0200:40:29
#16 16Krajewski Tomasz107-16Wręczyca Mała00:04:0500:40:56
#17 17Chamala Krzysztof20-17LuboszyceWeegree00:04:0600:41:09
#18 18Pikos Patryk174-18Polska Nowa Wieś00:04:0700:41:17
#19 19Gromek Michał61-19Kocierz MoszczanickiKM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG100:04:0900:41:31
#20 20Mikoś Marcin149-20Opole00:04:1200:42:09
#21 21Latała Eryk117-21Skoroszyce00:04:1300:42:18
#22 22Sowada Łukasz204-22OpoleSSPN Opole00:04:1500:42:33
#23 23Yaroslav Hordey268-2300:04:1500:42:35
#24 24Domicz Antoni39-24Opole00:04:1500:42:39
#25 25Karamon Marcin90-25OpoleOpole biega00:04:1700:42:51
#26 26Potocki Michał181-26OpoleBieg Opolski00:04:1700:42:53
#27 27Chudy Piotr24-27Biadacz00:04:2000:43:22
#28 28Małek Kamil137-28Opole00:04:2000:43:26
#29 29Kochanowski Rafał99-29OpoleTrans Ekspery00:04:2000:43:28
#30 30Chojna Wojciech22-30OpoleWieczorne Bieganie w Opolu00:04:2100:43:32
#31 31Czernek Darek30-31Gogolin00:04:2200:43:49
#32 32Gulba Stanisław65-32Jemielnica00:04:2400:44:03
#33 33Łukaszyński Marek125-33OpoleKB Odra Oole00:04:2400:44:05
#34 34Tomaszewski Michał228-34Opole000:04:2400:44:08
#35 35Lewandowski Adam121-35KędzierzynNaKole00:04:2500:44:10
#36 36Gałęzyka Rafal46-36OpoleOne man Team00:04:2600:44:21
#37 37Pławiak Adam177-37OpoleOldboys Grudzice00:04:2600:44:25
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !38Jędrzejewska Katarzyna2561-BBL Opole00:04:2700:44:34
#39 39Hulkiewicz Marek71-38OpoleCykloopole00:04:2900:44:56
#40 40Grabowski Dominik59-39Opole00:04:2900:44:57
#41 41Krzyszłowski Rafał109-40PaczkówOld Boy Team00:04:2900:44:59
#42 42Kalski Maciej85-41Opole00:04:3200:45:21
#43 43Palowski Krzysztof164-42OpoleBBL Opole00:04:3200:45:21
#44 44Wydra Krzysztof241-43Opole-GrudziceLZS OLDBOYS GRUDZICE00:04:3200:45:21
#45 45Szutowicz Łukasz225-44OpoleWieczorne Bieganie w Opolu00:04:3200:45:28
#46 46Stępień Grzegorz210-45Opole000:04:3300:45:31
#47 47Wiesner Leszek235-46Gogolin000:04:3300:45:31
#48 48Pipa Mateusz176-47Opole00:04:3300:45:33
#49 49Pawlik Damian169-48Opole00:04:3400:45:42
#50 50Labusga Paweł116-49OpoleSSPN Opole00:04:3400:45:48
#51 51Białowąs Wojciech11-50OpoleSSPN Opole00:04:3500:45:52
#52 52Dąbrowski Ireneusz34-51OpoleHovawart Opole00:04:3500:45:52
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !53Murawska Aneta1532-Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:04:3500:45:57
#54 54Czekan Wojciech29-52OpoleKB Odra Opole00:04:3600:46:07
#55 55Włodarczyk Paweł236-53OpoleKB Odra Opole00:04:3700:46:18
#56 56Niekrawiec Dariusz154-54Opole00:04:3700:46:19
#57 57Gąsiorowski Krzysztof49-55Opole00:04:3800:46:23
#58 58Jagiełło Jarek78-56Opole00:04:3800:46:25
#59 59Mazur Krzysztof140-57Częstochowa00:04:3800:46:25
#60 60Kapuśniak Grzegorz88-58Opole00:04:3900:46:30
#61 61Wyczka Jacek240-59Opole000:04:3900:46:30
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 62Stępień Kamila2113-Opole000:04:3900:46:36
#63 63Nowojski Wojciech156-60Strzelce Opolskie00:04:4000:46:47
#64 64Iwonka Iwona754-Opole00:04:4100:46:53
#65 65Pietrukaniec Antoni265-61OpoleCyklofan00:04:4300:47:11
#66 66Dogiel Piotr35-62Opole00:04:4300:47:13
#67 67Cedro Damian19-63OpoleBosse Nogi Opole00:04:4400:47:20
#68 68Słomka Mariusz201-64Opole000:04:4400:47:23
#69 69Rymarz Mirosław192-65ChrząstowiceK B ODRA OPOLE00:04:4500:47:31
#70 70Cuch Adam25-66Opole197300:04:4500:47:34
#71 71Łysek Tomasz127-67OpoleproCreative00:04:4600:47:42
#72 72Bator Łukasz8-68Brzeg00:04:4800:48:04
#73 73Madejski Marcin130-69OpoleMosir Opole00:04:4800:48:06
#74 74Antoniewicz Grzegorz2-70OpoleRAJSPORT ACTIVE00:04:4900:48:14
#75 75Drozd Przemysław40-71OpoleRAJSPORT ACTIVE00:04:4900:48:14
#76 76Główka Mirosław54-72Opolemmklima.pl00:04:5000:48:21
#77 77Broj Natalia145-Źlinice00:04:5100:48:30
#78 78Kaczor Grzegorz84-73Ochodze00:04:5200:48:44
#79 79Macyna Damian129-74Gotartów-00:04:5200:48:46
#80 80Maj Maciej131-75OpoleOpenfield00:04:5300:48:56
#81 81Ogrodnik Antoni157-76Opole00:04:5400:49:05
#82 82Retkiewicz Robert186-77KrapkowiceAmator00:04:5400:49:06
#83 83Samborski Daniel195-78OpoleWieczorne Bieganie w Opolu00:04:5600:49:24
#84 84Hałajko Jarosław68-79OpoleWiesiek Team00:04:5600:49:25
#85 85Dacków Joanna2726-Lewin BrzeskiItacy Biegacze00:04:5800:49:48
#86 86Rybak Wojciech191-80Suchy BórFast Foot Opole00:04:5900:49:54
#87 87Łupiński Przemysław126-81Opole00:05:0000:50:02
#88 88Giesa Tomasz51-82Opole00:05:0000:50:05
#89 89Osmoliński Paweł163-83Opole00:05:0100:50:19
#90 90Jonczyk Daniel83-84Węgry00:05:0200:50:23
#91 91Kotygin Mateusz105-85Opole00:05:0300:50:30
#92 92Gaczkowski Adam44-86Opoleparkrun Opole00:05:0300:50:31
#93 93Pyka Łukasz184-87Opole00:05:0300:50:31
#94 94Szalek Remigiusz218-88KluczborkDorabianie kluczy Kluczbork00:05:0300:50:35
#95 95Jalowski Jarosław79-89OpoleWSzW w Opolu00:05:0300:50:39
#96 96Sowa Anna2037-Jełowa000:05:0400:50:40
#97 97Guz Grzegorz66-90Opole00:05:0400:50:44
#98 98Sroka Pawel207-91OpoleOpolski00:05:0400:50:45
#99 99Sujka Anna2158-Opole000:05:0400:50:48
#100 100Płomich Mateusz257-92Opole00:05:0500:50:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności