Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Górska ZAdyszka

Wyniki - 19 października 2019, Łąck

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1111Dawid Bartołowicz1992BROCHÓWPOLSKADAWID TEAM00:55:3000:04:261-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !218Dominik Milewski1998PŁOCKPOLSKAGĄBIN BIEGA00:55:5900:04:282-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3132Marcin Stańczak1979GRABINA 64POLSKATKKF PŁOCK00:56:3600:04:313-
#4 439Sebastian Machała1992SŁUBICEPOLSKAGĄBIN BIEGA00:57:0500:04:344-
#5 5174Tomek Skora1976SKÓRZECPOLSKAULTRAMARATON NADBUŻAŃSKI01:00:4900:04:515-
#6 6101Grzegorz Kubiak1980SOCHACZEWPOLSKADAWID TEAM01:02:3500:05:006-
#7 7108Oskar Olczak1986WARSZAWAPOLSKA01:03:5000:05:067-
#8 830Emil Machała1988SŁUBICEPOLSKAGĄBIN BIEGA01:03:5400:05:068-
#9 9166Jarosław Durys1975ŻYCHLINPOLSKAROZBIEGANI ŻYCHLIN01:04:3100:05:099-
#10 10126Dawid Włodarczyk1990SÓJKIPOLSKA01:04:3800:05:1010-
#11 1131Przemysław Adamczyk1977WARSZAWAPOLSKAADIDAS RUNNERS WARSAW01:04:5200:05:1111-
#12 1227Tomasz Kamiński1992GĄBINPOLSKAGĄBIN BIEGA01:05:0200:05:1212-
#13 13163Tomasz Grondzik1981WARSZAWAPOLSKA01:05:0400:05:1213-
#14 1474Tomasz Kucharczyk1979PIĄTEKPOLSKATEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA01:05:1600:05:1314-
#15 1538Michał Ostrowski1982PŁOCKPOLSKARYKOWISKO01:05:3600:05:1415-
#16 1615Marcin Celmer1981PŁOCKPOLSKAACTIVE RUNNERS PŁOCK01:05:5800:05:1616-
#17 1757Dariusz Kiełbasa1969GĄBINPOLSKAGĄBIN BIEGA01:06:2100:05:1817-
#18 18147Michał Jędrzejczak1999BIAŁEPOLSKA01:06:5200:05:2018-
#19 196Jacek Kozłowski1977PŁOCKPOLSKAACTIVE RUNNERS PŁOCK01:07:2100:05:2319-
#20 20100Krzysztof Skrok1970PŁOCKPOLSKARYKOWISKO01:07:4400:05:2520-
#21 21169Jarosław Reszka1983BYDGOSZCZPOLSKA01:07:5100:05:2521-
#22 2220Łukasz Sadowski1988NOWE GULCZEWOPOLSKA01:08:0800:05:2722-
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2319Magdalena Sikorska1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKAPOLKRYS TEAM01:08:1400:05:27-1
#24 24109Norbert Chełchowski1984SOCHACZEWPOLSKA01:08:2300:05:2823-
#25 2534Rafał Podolewski1975PŁOCKPOLSKARYKOWISKO01:11:1200:05:4124-
#26 26104Jarosław Matacz1979PŁOCKPOLSKA01:11:3300:05:4325-
#27 27167Adam Zalewski1991ŁÓDŹPOLSKA01:11:5600:05:4526-
#28 285Julian Kłos1980PŁOCKPOLSKA01:12:0200:05:4527-
#29 2961Jakub Stasiak1981PŁOCKPOLSKA01:12:0300:05:4528-
#30 3045Krzysztof Mamczarek1980KUTNOPOLSKAROZBIEGANI ŻYCHLIN01:12:1900:05:4729-
#31 31105Marek Prus1974WŁOCŁAWEKPOLSKAANWILTEAM01:12:5900:05:5030-
#32 3242Rafał Malinowski1978CEKANOWOPOLSKA01:13:0100:05:5031-
#33 3313Mariusz Błędowski1976WŁOCŁAWEKPOLSKAAAC FORD AUTO STYL WŁOCŁAWEK01:13:0200:05:5032-
#34 34136Wojciech Pilip1976WŁOCŁAWEKPOLSKAWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK01:13:0300:05:5033-
#35 35162Wojciech Bielkowski1977PŁOCKPOLSKACOKE RUNNERS01:13:1500:05:5134-
#36 3644Michał Ochocki1980SULEJÓWEKPOLSKAPZU SPORT TEAM01:13:2300:05:5235-
#37 3716Tomasz Wróblewski1979ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKAPOLKRYS TEAM01:13:3300:05:5336-
#38 3833Radosław Marszałek1990PŁOCKPOLSKA01:13:4100:05:5337-
#39 39154Krzysztof Olejnik1970NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKAROZBIEGAMY NOWY DWÓR01:13:4300:05:5338-
#40 40149Tomasz Wudarczyk1961WŁADYSŁAWOWOPOLSKAMAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW01:14:0800:05:5539-
#41 41144Tomasz Przedpełski1972ROGOZINOPOLSKAACTIVE RUNNERS PŁOCK01:14:2000:05:5640-
#42 423Michał Janczyk1989PŁOCKPOLSKA01:14:2600:05:5741-
#43 43118Dariusz Szulborski1968PŁOCKPOLSKATKKF PŁOCK01:14:3300:05:5742-
#44 44146Przemysław Czajkowski1978PŁOCKPOLSKAWZGÓRZE TUMSKIE01:14:4300:05:5843-
#45 4529Andrzej Brząkalski1985MURZYNOWOPOLSKAMEBLEX TEAM01:14:5400:05:5944-
#46 4643Piotr Jagacki1980PŁOCKPOLSKA01:14:5600:05:5945-
#47 4747Krzysztof Jaźwiński1978ŻYCHLINPOLSKAROZBIEGANI ŻYCHLIN01:15:2200:06:0146-
#48 4869Mariusz Wiśniewski1982ROŻNO-PARCELEPOLSKAPOLKRYS TEAM01:15:4700:06:0347-
#49 4973Piotr Rumiński1974ROŻNO-PARCELEPOLSKAPOLKRYS TEAM01:15:4800:06:0348-
#50 5017Bartłomiej Wilamowski1988PŁOCKPOLSKA01:16:3600:06:0749-
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !51145Aleksandra Kuna1986WARSZAWAPOLSKA01:17:3600:06:12-2
#52 52148Dawid Kowalski1995STANOWOPOLSKA01:17:4300:06:1350-
#53 5381Piotr Piskorski1977GOLUB-DOBRZYŃPOLSKAFARBEN LEHRE01:17:4400:06:1351-
#54 5489Marcin Krysiewicz1980WARSZAWAPOLSKARUN-LOG01:17:4600:06:1352-
#55 55181Łukasz Jakubowski1984GÓRKIPOLSKAORLEN RUNNING TEAM01:17:5300:06:1353-
#56 5665Paweł Stawski1981PŁOCKPOLSKAACTIVE RUNNERS PŁOCK01:17:5400:06:1354-
#57 57152Adam Mazurkiewicz1977PŁOCKPOLSKAHYDROMOC01:17:5600:06:1455-
#58 5875Paweł Kowalski1965PŁOCKPOLSKA01:18:4400:06:1756-
#59 5936Andrzej Jarzębowski1988BENDORZYNPOLSKA01:18:4600:06:1857-
#60 6010Sebastian Borczynski1984KUTNOPOLSKA01:18:5400:06:1858-
#61 61158Mykola Monastyrskyi1986WARSZAWAPOLSKA01:19:2600:06:2159-
#62 62114Krzysztof Wiącek1961MILANÓWEKPOLSKAPOWIELARNIA MADAS01:19:3100:06:2160-
#63 6337Radosław Wilgocki1980GĄBINPOLSKAGĄBIN BIEGA01:19:3600:06:2261-
#64 6421Krzysztof Chodorowski1980GĄBINPOLSKAGĄBIN BIEGA01:19:3600:06:2262-
#65 65165Krzysztof Gajdka1980PŁOCKPOLSKAORLEN RUNNING TEAM01:19:4400:06:2263-
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 66124Justyna Salwa1987ROŻNO-PARCELEPOLSKAPOLKRYS TEAM01:19:5800:06:23-3
#67 67153Tomasz Suchodolski1985GRABINAPOLSKAKRAVVTRENING01:20:0300:06:2464-
#68 68138Jakub Dudziński1983ŁOWICZPOLSKA01:20:0400:06:2465-
#69 6959Krzysztof Nowotka1975PŁOCKPOLSKAMMK-801:20:2200:06:2566-
#70 7022Tomasz Dziwiszek1981PŁOCKPOLSKA01:20:2500:06:2667-
#71 71141Łukasz Gołębiewski1988BYDGOSZCZPOLSKAMORSIE JAJA01:20:3700:06:2668-
#72 72150Michał Grochocki1985ŻYCHLINPOLSKAROZBIEGANI ŻYCHLIN01:20:4100:06:2769-
#73 7383Roman Słowik1968PŁOCKPOLSKAORLEN RUNNING TEAM01:20:4200:06:2770-
#74 7494Joanna Szyprowska1978SOCHACZEWPOLSKA01:20:4800:06:27-4
#75 7535Kamil Baranowski1992GĄBINPOLSKAGĄBIN BIEGA01:20:5600:06:2871-
#76 76127Edmund Stańczak1953PŁOCKPOLSKAPŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT01:20:5900:06:2872-
#77 77122Bogdan Makowski1957PŁOCKPOLSKAPŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT01:20:5900:06:2873-
#78 7832Kamil Stupecki1981ROGOZINOPOLSKA01:21:0600:06:2974-
#79 79175Artur Rutkowski-WODZYMINPOLSKA01:21:3700:06:3175-
#80 80119Hubert Obłąkowski1978ŻYRARDÓWPOLSKA01:21:3700:06:3176-
#81 81170Enrico Colsuty1966WARSZAWAPOLSKA01:21:4500:06:3277-
#82 829Andrzej Szarmach1980PŁOCKPOLSKA01:21:5900:06:3378-
#83 8362Michał Urbański1982ŁÓDŹPOLSKA01:22:0100:06:3379-
#84 84180Robert Kowalczyk1976WARSZAWAPOLSKA01:22:0500:06:3480-
#85 851Przemysław Adamski1995PŁOCKPOLSKAACTIVE RUNNERS PŁOCK01:22:4000:06:3681-
#86 8670Marcin Kwiatkowski1975BRWILNO DOLNEPOLSKABIEGAJ Z DYMKIEM01:23:2600:06:4082-
#87 8788Jacek Olszewski1977NOWE GULCZEWOPOLSKARYKOWISKO01:23:5500:06:4283-
#88 88161Radosław Działak1985GOSTYNINPOLSKA01:24:2600:06:4584-
#89 89155Wojciech Kubasiewicz1993WARSZAWAPOLSKA01:24:4700:06:4685-
#90 90137Mateusz Szymański1988GOSTYNINPOLSKAMORSIE JAJA01:25:0700:06:4886-
#91 91164Radosław Majczak1972PŁOCKPOLSKABOP01:25:1200:06:4887-
#92 9223Renata Ciska1982PŁOCKPOLSKACZARNE OWCE01:25:2800:06:50-5
#93 93135Włodek Dziarnowski1960PŁOCKPOLSKABIEGAMPŁOCK TEAM01:25:3300:06:5088-
#94 9428Daniel Szczepański1981GOSTYNINPOLSKAEKIPA TATY01:25:3900:06:5189-
#95 9560Marcin Strzałkowski1979PŁOCKPOLSKARYKOWISKO01:25:5500:06:5290-
#96 9672Aleksander Piechowicz1975PŁOCKPOLSKA01:26:1900:06:5491-
#97 9799Edyta Kosiarek1978ŻYRARDÓWPOLSKADAWID TEAM01:26:3500:06:55-6
#98 9890Witold Tarnowski1961CIECHANÓWPOLSKAKB TKKF PROMYK CIECHANÓW01:26:3800:06:5592-
#99 99112Cezary Szatkowski1975SOCZEWKAPOLSKABIEGACZE JYSK01:27:0900:06:5893-
#100 100102Robert Augustyniak1969WARSZAWAPOLAND01:27:2500:06:5994-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności