Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Botaniczna Piątka - edycja jesienna

Wyniki - 26 października 2019, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 101169Robert ŚniegockiPOLŚroda Wielkopolska1975M401988-00:23:5800:23:5800:04:48
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !102215Elena PipchenkoPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1979K402-1400:24:0400:24:0400:04:49
#3 103116Anna MareckaPOLWrocław1990K207-1500:24:1000:24:1000:04:50
#4 104363Robert KaczmarekPOLGdzie ta metaWiktorowo1973M402089-00:24:1100:24:1100:04:50
#5 105409Michał TomaszewskiPOLOrange PolskaPoznań1991M202690-00:24:1200:24:1200:04:50
#6 106367Piotr OrywałPOLwww.szkody.euPoznań1968M50491-00:24:1200:24:1200:04:50
#7 107457Marcin KaczorPOLKościan1991M202792-00:24:1900:24:1900:04:52
#8 108466Hubert LudwiczakPOLPoznań1992M202893-00:24:2300:24:2300:04:53
#9 109508Natalia ZawodnaPOLPoznań1989K306-1600:24:2500:24:2500:04:53
#10 110560Arkadiusz MazanPOLKalisz1971M402194-00:24:3100:24:3100:04:54
#11 111441Jakub NowickiPOLUlaSzpulaPoznań1992M202995-00:24:3300:24:3300:04:55
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !112440Urszula NowickaPOLUlaSzpulaPoznań1963K501-1700:24:3300:24:3300:04:55
#13 113251Michalina KrzysztofiakPOLHelios Czempiń TeamCzempiń1987K307-1800:24:3600:24:3600:04:55
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 114112Katarzyna Cieślewicz-GalasPOLPoznań1979K403-1900:24:3900:24:3900:04:56
#15 115122Wojciech ZmudzińskiPOLKB UE PoznańPoznań1969M50596-00:24:4500:24:4500:04:57
#16 116443Marlena DrajerczakPOLMUAY RUNNING TEAMPoznań1978K404-2000:24:5100:24:5100:04:58
#17 117126Wojciech GajdaPOLRycerze OrtalionuSuchy Las1987M303297-00:24:5500:24:5500:04:59
#18 118139Joanna PrzybylskaPOLPoznań1987K308-2100:24:5600:24:5600:04:59
#19 119360Waldek JankowskiPOLB.free SportKawczyn1966M50698-00:24:5600:24:5600:04:59
#20 120262Marcin KałekPOLWKU POZNAŃ - GOWARZEWO FAMILYGowarzewo1978M402299-00:24:5800:24:5800:05:00
#21 121101Łukasz WalczakPOLLusowo1983M3033100-00:24:5900:24:5900:05:00
#22 12299Michał SzeszułaPOLNight RunnersPoznań1975M4023101-00:25:0000:25:0000:05:00
#23 123379Dawid PłaczekPOLBiskupice1976M4024102-00:25:0300:25:0300:05:01
#24 124238Marek StanekPOLSTUDIO FIGURAPoznań1991M2030103-00:25:0500:25:0500:05:01
#25 125241Justyna StasińskaPOLSTUDIO FIGURAPoznań1995K208-2200:25:0500:25:0500:05:01
#26 126436Robert KupczakPOLBukowski Klub BiegaczaBuk1968M507104-00:25:1100:25:1100:05:02
#27 127422Aleksander SzymańskiPOLOleksy BiegaSwarzędz1972M4025105-00:25:1600:25:1600:05:03
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 128549Michal JuskowiakPOLPoznan1950M60+3106-00:25:2800:25:2800:05:06
#29 129200Miłosz JuszczakPOLPoznań1986M3034107-00:25:2900:25:2900:05:06
#30 130431Monika KupczakPOLHERNIK TEAMBuk1995K209-2300:25:3000:25:3000:05:06
#31 131491Klaudia HernikPOL1990Poznań1990K2010-2400:25:3900:25:3900:05:08
#32 132420Katarzyna MantykPOLPoznań1982K309-2500:25:4100:25:4100:05:08
#33 133403Tomasz JąderPOLWolkowo1988M3035108-00:25:4400:25:4400:05:09
#34 134250Filip KołodziejPOLMurowana Goślina2006M159109-00:25:4800:25:4800:05:10
#35 135362Tomasz LijewskiPOLAMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJSwarzędz1978M4026110-00:25:4900:25:4900:05:10
#36 136317Karina RadoszPOLEurovent AthleticsRabowice1983K3010-2600:25:5100:25:5100:05:10
#37 137165Mirosław KubiakPOLSWARZĘDZSwarzędz1965M508111-00:25:5600:25:5600:05:11
#38 138318Elżbieta WojtarowiczPOLPoznań1984K3011-2700:25:5600:25:5600:05:11
#39 139186Marta LewkowiczPOLŁódź1988K3012-2800:25:5700:25:5700:05:11
#40 140117Michał NowackiPOLPoznań1981M3036112-00:26:0000:26:0000:05:12
#41 141492Piotr HernikPOL1987Swarzędz1987M3037113-00:26:0400:26:0400:05:13
#42 142226Yetsabeth GonzalezUSAPoznan1975K405-2900:26:0500:26:0500:05:13
#43 143408Przemysław KniatPOLKomorniki1980M3038114-00:26:0700:26:0700:05:13
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !144142Jadwiga DudaPOLSzamotuły1957K60+1-3000:26:0700:26:0700:05:13
#45 145416Jakub ŻuklińskiPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1995M2031115-00:26:1200:26:1200:05:14
#46 146181Damian BorsukPOLBorsucza OsadaŁowęcin1985M3039116-00:26:1400:26:1400:05:15
#47 147344Maciej UniejewskiPOLPoznań1994M2032117-00:26:1400:26:1400:05:15
#48 148462Mateusz LupaPOLSLUMargonin1990M2033118-00:26:1600:26:1600:05:15
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !149358Wiktoria MarciniakPOLBiegamy dla medaliPlewiska2000K152-3100:26:1900:26:1900:05:16
#50 150320Małgorzata AdamczykPOLSKS ObornikiOborniki1973K406-3200:26:2100:26:2100:05:16
#51 151500Agnieszka PalaczPOLRosnówko1988K3013-3300:26:2100:26:2100:05:16
#52 152518Aleksander PigłaPOLSportowy KaźmierzKiączyn2004M1510119-00:26:2200:26:2200:05:16
#53 153267Adrian MaciejewskiPOL1988Luboń1988M3040120-00:26:3100:26:3100:05:18
#54 154384Paulina IgnaczakPOLpaula93322@gmail.comPoznań1993K2011-3400:26:3100:26:3100:05:18
#55 155541Emil WronkaPOLSwarzędz1994M2034121-00:26:3200:26:3200:05:18
#56 156202Joanna MuncPOLChodzież1983K3014-3500:26:3200:26:3200:05:18
#57 157268Arkadiusz KiereśPOLGorzkie Pole1975M4027122-00:26:3200:26:3200:05:18
#58 158552Kamil KujawaPOLSerikon TeamPoznań1997M2035123-00:26:3400:26:3400:05:19
#59 159467Karolina Kokot-WardęgaPOLCzarnków1980K3015-3600:26:3600:26:3600:05:19
#60 160499Marta KujawaPOLRokietnica1987K3016-3700:26:3800:26:3800:05:20
#61 161524Pawel SzymanowiczPOLNieczajna1983M3041124-00:26:3800:26:3800:05:20
#62 162481Łukasz OchocińskiPOLPGB Sportowa PaczkaWłocławek1990M2036125-00:26:3800:26:3800:05:20
#63 163240Tomek ŻentkowskiPOLSTUDIO FIGURAPoznań1989M3042126-00:26:4300:26:4300:05:21
#64 164208Natalia ŻółtkiewiczPOLKB Maniac PoznańPoznań1993K2012-3800:26:4300:26:4300:05:21
#65 165515Łukasz AdamczewskiPOLLA trenerKsawerów1986M3043127-00:26:5600:26:5600:05:23
#66 166551Maciej ZaborowskiPOLFundacja Ogród Marzeń JarocinJarocin1974M4028128-00:26:5700:26:5700:05:23
#67 167365Dariusz GierszewskiPOLPoznań1980M3044129-00:26:5700:26:5700:05:23
#68 168160Anna MusiałPOLDBLPoznań1991K2013-3900:27:0100:27:0100:05:24
#69 169563Emilia StachowiakPOL#teambiegiwlkpPoznań1987K3017-4000:27:0500:27:0500:05:25
#70 170214Arleta RybkaPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1976K407-4100:27:0800:27:0800:05:26
#71 171537Grzegorz TomczakPOLGowarianieGowarzewo1980M3045130-00:27:1300:27:1300:05:27
#72 172130Paweł DawidPOLPoznańPoznań1992M2037131-00:27:1300:27:1300:05:27
#73 173196Marcin TomaszewskiPOLŚrem1989M3046132-00:27:1300:27:1300:05:27
#74 174103Przemysław BudziszewskiPOLPoznań1995M2038133-00:27:1300:27:1300:05:27
#75 175230Joanna KaczmarekPOLKozieglowy1986K3018-4200:27:1500:27:1500:05:27
#76 176476Małgorzata BuzińskaPOLPoznań1995K2014-4300:27:1700:27:1700:05:27
#77 177526Weronika SiminiakPOLPoznań1996K2015-4400:27:1800:27:1800:05:28
#78 178192Adrianna MarszałkiewiczPOL#BIEGACZEChmielinko1995K2016-4500:27:2000:27:2000:05:28
#79 179538Magdalena TomczakPOLGowarianieGowarzewo1978K408-4600:27:2100:27:2100:05:28
#80 180461Maciej CzerwińskiPOLPoznań1986M3047134-00:27:2500:27:2500:05:29
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !181140Agata BanaszakPOLWkurw_TeamLuboń1964K502-4700:27:2800:27:2800:05:30
#82 182531Roman GaszczyńskiPOLPoznań1946M60+4135-00:27:2800:27:2800:05:30
#83 183307Sławek AndryszakPOLZalasewo1972M4029136-00:27:2800:27:2800:05:30
#84 184522Aleksandra Ślączka-LebiedzińskaPOLOCR TEAM Zielona GóraZielona Góra1978K409-4800:27:3100:27:3100:05:30
#85 185423Anita SzymańskaPOLAnita biega bo LubiPoznań1998K2017-4900:27:3400:27:3400:05:31
#86 18691Marta SokalaPOLPoznan1994K2018-5000:27:3600:27:3600:05:31
#87 187472Wojciech KrukPOLPrzebiegli PrawnicyPoznań1994M2039137-00:27:3800:27:3800:05:32
#88 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 188542Małgorzata WronkaPOLSwarzędz1969K503-5100:27:4300:27:4300:05:33
#89 189529Jakub PrzybylskiPOLPoznań1995M2040138-00:27:4400:27:4400:05:33
#90 190356Marta MrówczyńskaPOLPoznań1989K3019-5200:27:4700:27:4700:05:33
#91 191534Szymon MańkowskiPOLPoznań1997M2041139-00:27:4700:27:4700:05:33
#92 192201Renata ŻakPOLPoznań1973K4010-5300:27:4700:27:4700:05:33
#93 193402Piotr UrbaniakPOLPoznań1963M509140-00:27:5000:27:5000:05:34
#94 194437Dariusz AnderszPOLPuszczykowo1957M60+5141-00:27:5300:27:5300:05:35
#95 195134Bartosz RzepkaPOLThe BobolinesPoznań1990M2042142-00:27:5600:27:5600:05:35
#96 196218Agnieszka BorowczykPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1993K2019-5400:27:5800:27:5800:05:36
#97 197270Katarzyna SzymenderaPOLKS de Capoeira Menino é bom/ KS PoloniaŚroda Wielkopolska1990K2020-5500:28:0000:28:0000:05:36
#98 198390Aurelia HańczykPOLWitobel1975K4011-5600:28:0100:28:0100:05:36
#99 199540Joanna MasztalerzPOLBuk1989K3020-5700:28:0700:28:0700:05:37
#100 200546Arkadiusz ŁakotaPOLSZAMOTUŁYOtorowo1991M2043143-00:28:1200:28:1200:05:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności