Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Botaniczna Piątka - edycja jesienna

Wyniki - 26 października 2019, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 201502Małgorzata MarcinkowskaPOLJarocin1987K3021-5800:28:1200:28:1200:05:38
#2 202544Mariusz ŁakotaPOLSzamotuły1985M3048144-00:28:1200:28:1200:05:38
#3 203291Krzystof StanieckiPOLKiszewo1978M4030145-00:28:1300:28:1300:05:39
#4 204305Łukasz RudawskiPOLPoznań1982M3049146-00:28:1600:28:1600:05:39
#5 205454Radosław SzewczukPOLPoznań1985M3050147-00:28:1600:28:1600:05:39
#6 206157Joanna KonstańczakPOL1983Poznań1983K3022-5900:28:2100:28:2100:05:40
#7 207395Arkadiusz OtuszewskiPOLPoznań1985M3051148-00:28:2300:28:2300:05:41
#8 208389Piotr BaumertPOLWitobel1992M2044149-00:28:2400:28:2400:05:41
#9 209304Jakub ŻurawskiPOLPoznań1974M4031150-00:28:2500:28:2500:05:41
#10 210536Michał Janas KasejaPOLPoznań2004M1511151-00:28:2600:28:2600:05:41
#11 211295Barbara JędrzejczakPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1991K2021-6000:28:2700:28:2700:05:41
#12 212473Aleksander AugustynPOLSportowy KaźmierzKaźmierz1969M5010152-00:28:2700:28:2700:05:41
#13 213464Elzbieta JanuszczakPOLsportoy kazmierzKazmierz1973K4012-6100:28:2700:28:2700:05:41
#14 214517Maja PigłaPOLSportowy KaźmierzTarnowo Podgórne1982K3023-6200:28:2700:28:2700:05:41
#15 215474Barbara BorkowskaPOLPrzebiegli PrawnicyPoznań1990K2022-6300:28:2800:28:2800:05:42
#16 216486Kinga MalcherPOLPrzebiegli PrawnicyPoznań1992K2023-6400:28:2800:28:2800:05:42
#17 217519Michał PigłaPOLSportowy KaźmierzKiączyn1981M3052153-00:28:2800:28:2800:05:42
#18 218220Michał FlisiakPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1987M3053154-00:28:3000:28:3000:05:42
#19 219195Karolina BudzińskaPOLPlewiska1976K4013-6500:28:3000:28:3000:05:42
#20 220447Martyna ŻerańskaPOLDąbrówka1983K3024-6600:28:3300:28:3300:05:43
#21 221135Kinga NapierałaPOLThe BobolinesPlewiska1993K2024-6700:28:3300:28:3300:05:43
#22 222227Julio RamirezUSAPoznan1975M4032155-00:28:3300:28:3300:05:43
#23 223497Paweł GulPOLPoznań1985M3054156-00:28:3500:28:3500:05:43
#24 224266Damian AbramowiczPOLREKSIO TEAMKalisz1971M4033157-00:28:3600:28:3600:05:43
#25 225141Robert PieczyńskiPOLMOTO-CENTRALALuboń1965M5011158-00:28:3700:28:3700:05:43
#26 226496Anna GawronPOLDyszące SusłyPoznań1997K2025-6800:28:3900:28:3900:05:44
#27 227249Dagmara GierasińskaPOLPobiedziska1997K2026-6900:28:4200:28:4200:05:44
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 228354Weronika NowakPOLAleksandrów Łódzki2001K153-7000:28:4500:28:4500:05:45
#29 229300Violetta ŻerkoPOLSWARZĘDZSwarzedz1971K4014-7100:28:4500:28:4500:05:45
#30 230106Agnieszka JaruszewskaPOLRAJBANANPoznań1978K4015-7200:28:4500:28:4500:05:45
#31 231107Anna DąbrowskaPOLRAJBANANPoznań1983K3025-7300:28:4700:28:4700:05:45
#32 232565Iza WolskaPOLPoznań1992K2027-7400:28:4800:28:4800:05:46
#33 233419Katarzyna KaliszukPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1993K2028-7500:28:4800:28:4800:05:46
#34 234110Roman RożkowskiPOLDendrorunner'sŚrem1958M60+6159-00:28:5100:28:5100:05:46
#35 235311Hubert NowickiPOLPoznań1974M4034160-00:28:5200:28:5200:05:46
#36 236298Robert BurkiciakPOLPrivate teamPoznań1967M5012161-00:28:5300:28:5300:05:47
#37 237557Bart KristPOLPoznan1987M3055162-00:28:5900:28:5900:05:48
#38 238184Izabela JunkiertPOLSuper KawkiPoznań1996K2029-7600:29:0100:29:0100:05:48
#39 239417Agnieszka BossyPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1992K2030-7700:29:0200:29:0200:05:48
#40 240509Anna BryćkoPOLZielona GóraZielona Góra1999K2031-7800:29:0500:29:0500:05:49
#41 241235Jakub PelaPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1987M3056163-00:29:0500:29:0500:05:49
#42 242498Anna Dworzańska - GulPOLPoznań1984K3026-7900:29:0800:29:0800:05:50
#43 243173Adrianna CzacczykPOLSuchy Las1992K2032-8000:29:0900:29:0900:05:50
#44 244528Kamil PyzikPOLPoznań1995M2045164-00:29:0900:29:0900:05:50
#45 245400Mariusz PawlaczykPOLMaruderzyPoznań1973M4035165-00:29:0900:29:0900:05:50
#46 246229Sylwia PotaczekPOLŚwidwin1993K2033-8100:29:1100:29:1100:05:50
#47 247433Monika Merklinghaus-KoberPOLSpeed FeetKościan1975K4016-8200:29:1200:29:1200:05:50
#48 248174Monika KurpiszPOLDRUŻYNA SZPIKUPoznań1971K4017-8300:29:1500:29:1500:05:51
#49 249572Robert GrędaPOLKoło1984-166-00:29:1600:29:1600:05:51
#50 250338Dagmara ManowskaPOLLOCO TeamPoznań1970K4018-8400:29:1700:29:1700:05:51
#51 251176Daria PiętkaPOLPoznań1987K3027-8500:29:1800:29:1800:05:52
#52 252479Kinga Wieczorkiewicz-GrajekPOLPoznań1983K3028-8600:29:1800:29:1800:05:52
#53 253137Agata GrotowskaPOLPoznań1986K3029-8700:29:1900:29:1900:05:52
#54 254550Małgorzata SibilakPOLGowarzewo1982K3030-8800:29:2100:29:2100:05:52
#55 255138Dariusz SzczypińskiPOLPoznań1973M4036167-00:29:2300:29:2300:05:53
#56 256465Edward BułatPOLGniezno1955M60+7168-00:29:2300:29:2300:05:53
#57 257512Marta KabschPOLFit Fly Magda JarmużPoznań1987K3031-8900:29:2400:29:2400:05:53
#58 258561Miłosz BrakonieckiPOLPoznań1977M4037169-00:29:2500:29:2500:05:53
#59 259213Mariusz KosińskiPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1982M3057170-00:29:2800:29:2800:05:54
#60 260554Adrian MichałowiczPOLPoznań1981M3058171-00:29:2900:29:2900:05:54
#61 261166Iwona BorsukPOLPoznań1979K4019-9000:29:3100:29:3100:05:54
#62 262209Kamila Sikorska-PodymaPOLUAM PoznańPoznań1983K3032-9100:29:3300:29:3300:05:55
#63 263413Bartosz PawlakPOLKibole w bieguPoznań1979M4038172-00:29:3500:29:3500:05:55
#64 264399Piotr KasperskiPOLKostrzyn1979M4039173-00:29:3700:29:3700:05:55
#65 265149Nadiia BoichukUKRPoznań1977K4020-9200:29:3900:29:3900:05:56
#66 266302Henryk MaćkowiakPOLUAMPoznań1970M4040174-00:29:4000:29:4000:05:56
#67 267127Anna ŚwitPOLRycerze OrtalionuSuchy Las1987K3033-9300:29:4000:29:4000:05:56
#68 268211Sylwia KlichPOLKb Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1985K3034-9400:29:4400:29:4400:05:57
#69 269225Marzena KołodziejPOLMurowana Goślina1978K4021-9500:29:4500:29:4500:05:57
#70 270460Tomasz BatkoPOLSuchy Lasłotniki, Gm. Suchy Las1983M3059175-00:29:4500:29:4500:05:57
#71 271261Mariusz WarkockiPOLZłotniki1979M4041176-00:29:4600:29:4600:05:57
#72 272385Agnieszka WarkockaPOLZłotniki1979K4022-9600:29:4600:29:4600:05:57
#73 273418Joanna PrzybyszPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1994K2034-9700:29:4600:29:4600:05:57
#74 274232Nicole ValdezUSASwarzędz1989K3035-9800:29:4700:29:4700:05:57
#75 275510Weronika BrusiłoPOLAZSKrosno Odrzańskie1999K2035-9900:29:5800:29:5800:06:00
#76 276223Anna BułynkoPOLPuszczykowo1971K4023-10000:30:0300:30:0300:06:01
#77 277199Przemysław BudnyPOLPoznań1979M4042177-00:30:0400:30:0400:06:01
#78 278206Emilia KaczmarekPOLKropeczkiGniezno1991K2036-10100:30:0400:30:0400:06:01
#79 279205Tomasz KropidłowskiPOLKropeczkiGniezno1971M4043178-00:30:0400:30:0400:06:01
#80 280207Karolina StachuraPOLRokKaczanowo1977K4024-10200:30:0800:30:0800:06:02
#81 281577Karolina Matyla-KrajewskaPOLZalasewo1976K4025-10300:30:1200:30:1200:06:02
#82 282102Weronika RępalskaPOLPoznań1995K2037-10400:30:1300:30:1300:06:03
#83 283521Tatiana ZlotowiczPOLPoznań1976K4026-10500:30:1300:30:1300:06:03
#84 284187Katarzyna KrychPOLPoznań1993K2038-10600:30:1400:30:1400:06:03
#85 285327Jan ZwierzyńskiPOLGrupa ArcybiskupaPoznań1987M3060179-00:30:2000:30:2000:06:04
#86 286328Marzena ZwierzyńskaPOLGrupa ArcybiskupaPoznań1987K3036-10700:30:2000:30:2000:06:04
#87 287370Weronika HetmańczykPOLPoznań1994K2039-10800:30:2400:30:2400:06:05
#88 288341Norbert StockfischPOLDzieci NocyKoziegłowy1976M4044180-00:30:2900:30:2900:06:06
#89 289114Monika MichałkowskaPOLPoznań1991K2040-10900:30:3000:30:3000:06:06
#90 290453Anna RozmiarekPOLPoznań1995K2041-11000:30:3200:30:3200:06:06
#91 291170Katarzyna KułekPOLChampionMan TeamCzempiń1985K3037-11100:30:3400:30:3400:06:07
#92 292322Alicja PawlickaPOLPoznań1986K3038-11200:30:3400:30:3400:06:07
#93 293183Jarosław KawczyńskiPOLSuper KawkiPoznań1996M2046181-00:30:3800:30:3800:06:08
#94 294571Karolina ZawalskaPOLPoznań1987--11300:30:4700:30:4700:06:09
#95 295119Edyta TrawińskaPOLWiry1982K3039-11400:30:5300:30:5300:06:11
#96 296411Katarzyna DetznerPOLŚrem1984K3040-11500:30:5600:30:5600:06:11
#97 297404Liliana Ratajczak-DorszPOLŚrem1980K3041-11600:30:5600:30:5600:06:11
#98 298278Magdalena PieprzyckaPOLPoznan1993K2042-11700:30:5900:30:5900:06:12
#99 299333Katarzyna TargoszPOLPoznań1987K3042-11800:30:5900:30:5900:06:12
#100 300458Anna MorkaPOLObrzycko1985K3043-11900:31:0100:31:0100:06:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności