Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Botaniczna Piątka - edycja jesienna

Wyniki - 26 października 2019, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 40221Edward BorowczykPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1979M40940-00:21:1000:21:1000:04:14
#2 256465Edward BułatPOLGniezno1955M60+7168-00:29:2300:29:2300:05:53
#3 382548Edyta Jasak-JuskowiakPOLPoznan1970K4043-18500:38:1700:38:1700:07:39
#4 295119Edyta TrawińskaPOLWiry1982K3039-11400:30:5300:30:5300:06:11
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !102215Elena PipchenkoPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1979K402-1400:24:0400:24:0400:04:49
#6 366121Eliza KleczewskaPOLPoznań1985K3069-17400:34:3900:34:3900:06:56
#7 213464Elzbieta JanuszczakPOLsportoy kazmierzKazmierz1973K4012-6100:28:2700:28:2700:05:41
#8 138318Elżbieta WojtarowiczPOLPoznań1984K3011-2700:25:5600:25:5600:05:11
#9 155541Emil WronkaPOLSwarzędz1994M2034121-00:26:3200:26:3200:05:18
#10 278206Emilia KaczmarekPOLKropeczkiGniezno1991K2036-10100:30:0400:30:0400:06:01
#11 169563Emilia StachowiakPOL#teambiegiwlkpPoznań1987K3017-4000:27:0500:27:0500:05:25
#12 332342Ewa StempniakPOLSzamocin1984K3058-14600:32:4800:32:4800:06:34
#13 134250Filip KołodziejPOLMurowana Goślina2006M159109-00:25:4800:25:4800:05:10
#14 71387Filip SznajderPOLKomorniki MTB TeamSzreniawa1991M201665-00:22:5800:22:5800:04:36
#15 331198Grażyna BudnaPOLPoznań1979K4031-14500:32:4700:32:4700:06:33
#16 313310Grażyna GraczykPOLPoznań1981K3049-12900:31:4300:31:4300:06:21
#17 90451Grzegorz GrześnikPOLTata Jaśminki i FelusiaPlewiska1981M302880-00:23:4100:23:4100:04:44
#18 171537Grzegorz TomczakPOLGowarianieGowarzewo1980M3045130-00:27:1300:27:1300:05:27
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4566Grzegorz UrbańczykPOLFor Run Team & AdRunaLinePoznań1987M3024-00:17:4000:17:4000:03:32
#20 266302Henryk MaćkowiakPOLUAMPoznań1970M4040174-00:29:4000:29:4000:05:56
#21 108466Hubert LudwiczakPOLPoznań1992M202893-00:24:2300:24:2300:04:53
#22 235311Hubert NowickiPOLPoznań1974M4034160-00:28:5200:28:5200:05:46
#23 352231Ilona KulskaPOLPoznań1991K2050-16400:33:2200:33:2200:06:40
#24 261166Iwona BorsukPOLPoznań1979K4019-9000:29:3100:29:3100:05:54
#25 232565Iza WolskaPOLPoznań1992K2027-7400:28:4800:28:4800:05:46
#26 238184Izabela JunkiertPOLSuper KawkiPoznań1996K2029-7600:29:0100:29:0100:05:48
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 384495Izabela Miler-SkowyraPOLPoznań1956K60+3-18700:39:3700:39:3700:07:55
#28 330197Izabela MykPOLMud GoatsPlewiska1992K2046-14400:32:4700:32:4700:06:33
#29 89339Izabela Troszczyńska-BulakPOLOborniki1991K205-1000:23:3900:23:3900:04:44
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !144142Jadwiga DudaPOLSzamotuły1957K60+1-3000:26:0700:26:0700:05:13
#31 111441Jakub NowickiPOLUlaSzpulaPoznań1992M202995-00:24:3300:24:3300:04:55
#32 241235Jakub PelaPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1987M3056163-00:29:0500:29:0500:05:49
#33 322475Jakub PewińskiPOLKościan1983M3064186-00:32:0300:32:0300:06:25
#34 189529Jakub PrzybylskiPOLPoznań1995M2040138-00:27:4400:27:4400:05:33
#35 49485Jakub SkórzewskiPOLPamiątkowo2003M15646-00:22:0200:22:0200:04:24
#36 145416Jakub ŻuklińskiPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1995M2031115-00:26:1200:26:1200:05:14
#37 209304Jakub ŻurawskiPOLPoznań1974M4031150-00:28:2500:28:2500:05:41
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !64124Jan CebulaPOLRUNNERS TEAM KĘPNOKępno1958M60+159-00:22:4600:22:4600:04:33
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6598Jan ŻaczekPOLPoznań1958M60+260-00:22:5000:22:5000:04:34
#40 285327Jan ZwierzyńskiPOLGrupa ArcybiskupaPoznań1987M3060179-00:30:2000:30:2000:06:04
#41 293183Jarosław KawczyńskiPOLSuper KawkiPoznań1996M2046181-00:30:3800:30:3800:06:08
#42 324224Joanna BułynkoPOLPuszczykowo2004K155-13800:32:1500:32:1500:06:27
#43 319414Joanna CiuraPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1990K2045-13400:31:5400:31:5400:06:23
#44 175230Joanna KaczmarekPOLKozieglowy1986K3018-4200:27:1500:27:1500:05:27
#45 206157Joanna KonstańczakPOL1983Poznań1983K3022-5900:28:2100:28:2100:05:40
#46 199540Joanna MasztalerzPOLBuk1989K3020-5700:28:0700:28:0700:05:37
#47 364325Joanna MełnickaPOLNie dotyczyPoznań1972K4040-17300:34:2900:34:2900:06:54
#48 156202Joanna MuncPOLChodzież1983K3014-3500:26:3200:26:3200:05:18
#49 118139Joanna PrzybylskaPOLPoznań1987K308-2100:24:5600:24:5600:04:59
#50 273418Joanna PrzybyszPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1994K2034-9700:29:4600:29:4600:05:57
#51 350480Joanna ŻurawskaPOLPoznań1983K3064-16200:33:2000:33:2000:06:40
#52 308288Jolanta Fortuna-CzmokPOLSwarzędz1977K4028-12400:31:3300:31:3300:06:19
#53 222227Julio RamirezUSAPoznan1975M4032155-00:28:3300:28:3300:05:43
#54 125241Justyna StasińskaPOLSTUDIO FIGURAPoznań1995K208-2200:25:0500:25:0500:05:01
#55 59532Kacper AndrzejakPOLPuszczykowo1991M201455-00:22:3400:22:3400:04:31
#56 58533Kacper HetmanowskiPOLŚrem2002M15754-00:22:3400:22:3400:04:31
#57 16450Kacper KmiecikPOLWolsztyńska Akademia BiegowaBłocko2004M15416-00:19:3200:19:3200:03:54
#58 158552Kamil KujawaPOLSerikon TeamPoznań1997M2035123-00:26:3400:26:3400:05:19
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2348Kamil MatyjaPOLOŚ AZS POZNAŃPoznań2002M1512-00:17:2700:17:2700:03:29
#60 244528Kamil PyzikPOLPoznań1995M2045164-00:29:0900:29:0900:05:50
#61 262209Kamila Sikorska-PodymaPOLUAM PoznańPoznań1983K3032-9100:29:3300:29:3300:05:55
#62 136317Karina RadoszPOLEurovent AthleticsRabowice1983K3010-2600:25:5100:25:5100:05:10
#63 219195Karolina BudzińskaPOLPlewiska1976K4013-6500:28:3000:28:3000:05:42
#64 367501Karolina CieślaPOLSerikon TeamTulce1980K3070-17500:34:5600:34:5600:06:59
#65 316516Karolina DziedzicPOLPoznan1979K4029-13200:31:5300:31:5300:06:23
#66 309576Karolina KiejnichPOLPoznań1994K2044-12500:31:3300:31:3300:06:19
#67 340336Karolina Knach-ManowskaPOLLOCOPoznań1971K4035-15400:33:0800:33:0800:06:38
#68 159467Karolina Kokot-WardęgaPOLCzarnków1980K3015-3600:26:3600:26:3600:05:19
#69 334343Karolina MarkiewiczPOLLuboń1988K3059-14800:32:5200:32:5200:06:34
#70 281577Karolina Matyla-KrajewskaPOLZalasewo1976K4025-10300:30:1200:30:1200:06:02
#71 280207Karolina StachuraPOLRokKaczanowo1977K4024-10200:30:0800:30:0800:06:02
#72 360247Karolina WitekPOLPoznań1987K3067-17000:33:5000:33:5000:06:46
#73 294571Karolina ZawalskaPOLPoznań1987--11300:30:4700:30:4700:06:09
#74 345382Kasia DługowskaPOLEndorfin dealersPoznań1984K3061-15700:33:1500:33:1500:06:39
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 114112Katarzyna Cieślewicz-GalasPOLPoznań1979K403-1900:24:3900:24:3900:04:56
#76 296411Katarzyna DetznerPOLŚrem1984K3040-11500:30:5600:30:5600:06:11
#77 335315Katarzyna GenderaPOLPoznań1978K4033-14900:32:5400:32:5400:06:35
#78 233419Katarzyna KaliszukPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1993K2028-7500:28:4800:28:4800:05:46
#79 284187Katarzyna KrychPOLPoznań1993K2038-10600:30:1400:30:1400:06:03
#80 291170Katarzyna KułekPOLChampionMan TeamCzempiń1985K3037-11100:30:3400:30:3400:06:07
#81 132420Katarzyna MantykPOLPoznań1982K309-2500:25:4100:25:4100:05:08
#82 305459Katarzyna NowakowskaPOLŻuczekMogilno1989K3044-12100:31:1500:31:1500:06:15
#83 92359Katarzyna PaczkowskaPOLKiekrz1983K305-1100:23:4200:23:4200:04:44
#84 197270Katarzyna SzymenderaPOLKS de Capoeira Menino é bom/ KS PoloniaŚroda Wielkopolska1990K2020-5500:28:0000:28:0000:05:36
#85 299333Katarzyna TargoszPOLPoznań1987K3042-11800:30:5900:30:5900:06:12
#86 216486Kinga MalcherPOLPrzebiegli PrawnicyPoznań1992K2023-6400:28:2800:28:2800:05:42
#87 221135Kinga NapierałaPOLThe BobolinesPlewiska1993K2024-6700:28:3300:28:3300:05:43
#88 252479Kinga Wieczorkiewicz-GrajekPOLPoznań1983K3028-8600:29:1800:29:1800:05:52
#89 131491Klaudia HernikPOL1990Poznań1990K2010-2400:25:3900:25:3900:05:08
#90 39489Klaudiusz CzarneckiPOLArystokracja SwarzędzSwarzędz2001M15539-00:21:0900:21:0900:04:14
#91 95210Konstantinos TsakalosPOLINT4 movesPoznan1993M202583-00:23:4600:23:4600:04:45
#92 203291Krzystof StanieckiPOLKiszewo1978M4030145-00:28:1300:28:1300:05:39
#93 365120Krzysztof JurkiewiczPOLPoznań1963M5014192-00:34:3900:34:3900:06:56
#94 381179Krzysztof KrólczykPOLPlewiska1985M3067197-00:38:0000:38:0000:07:36
#95 54506Kuba SzczęsnyPOLBuk1995M201250-00:22:2600:22:2600:04:29
#96 96388Leszek SzopkaPOLPoznań1986M302984-00:23:4800:23:4800:04:46
#97 297404Liliana Ratajczak-DorszPOLŚrem1980K3041-11600:30:5600:30:5600:06:11
#98 180461Maciej CzerwińskiPOLPoznań1986M3047134-00:27:2500:27:2500:05:29
#99 46350Maciej KnastPOLWybite JedynkiPoznań1971M401044-00:21:4100:21:4100:04:20
#100 85471Maciej KrotoskiPOLPrzebiegli PrawnicyPoznań1982M302677-00:23:3200:23:3200:04:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności