Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Botaniczna Piątka - edycja jesienna

Wyniki - 26 października 2019, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 93520Maciej TalarekPOLOborniki1975M401782-00:23:4600:23:4600:04:45
#2 147344Maciej UniejewskiPOLPoznań1994M2032117-00:26:1400:26:1400:05:15
#3 166551Maciej ZaborowskiPOLFundacja Ogród Marzeń JarocinJarocin1974M4028128-00:26:5700:26:5700:05:23
#4 306468Magdalena CeglarzPOL1983Czarnków1983K3045-12200:31:3200:31:3200:06:18
#5 380180Magdalena KrólczykPOLPlewiska1990K2056-18400:38:0000:38:0000:07:36
#6 358564Magdalena KubiakPOLSwarzędz2003K156-16900:33:4500:33:4500:06:45
#7 298278Magdalena PieprzyckaPOLPoznan1993K2042-11700:30:5900:30:5900:06:12
#8 344514Magdalena RudzińskaPOLLA trenerKoszalin1995K2048-15600:33:1400:33:1400:06:39
#9 179538Magdalena TomczakPOLGowarianieGowarzewo1978K408-4600:27:2100:27:2100:05:28
#10 351357Magdalena ZalewskaPOLLOCO TeamPoznań1973K4038-16300:33:2100:33:2100:06:40
#11 214517Maja PigłaPOLSportowy KaźmierzTarnowo Podgórne1982K3023-6200:28:2700:28:2700:05:41
#12 70555Marcelina FurmanekPOLHome of BodyPoznań1991K204-600:22:5700:22:5700:04:35
#13 34128Marcin GrzelakPOLSzczecinSzczecin1995M20934-00:20:4800:20:4800:04:10
#14 107457Marcin KaczorPOLKościan1991M202792-00:24:1900:24:1900:04:52
#15 120262Marcin KałekPOLWKU POZNAŃ - GOWARZEWO FAMILYGowarzewo1978M402299-00:24:5800:24:5800:05:00
#16 53490Marcin KubiakPOLSaper TeamPoznań1980M301849-00:22:2500:22:2500:04:29
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7448Marcin OrłowskiPOLDąbrowski TeamPoznań1982M3037-00:18:3600:18:3600:03:43
#18 173196Marcin TomaszewskiPOLŚrem1989M3046132-00:27:1300:27:1300:05:27
#19 82204Marcin ŁawrowskiPOLPlewiska1983M302574-00:23:2400:23:2400:04:41
#20 43280Marek JankowskiPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1982M301743-00:21:3300:21:3300:04:19
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 24575Marek KościelniakPOLMUAY RUNNING TEAMPoznań1977M40324-00:20:0600:20:0600:04:01
#22 13203Marek ŚliwińskiPOLPCH_RUNChodzież1983M30613-00:19:1800:19:1800:03:52
#23 124238Marek StanekPOLSTUDIO FIGURAPoznań1991M2030103-00:25:0500:25:0500:05:01
#24 355488Maria BałwasPOLGrupa ProfesjaPoznań1989K3066-16700:33:3700:33:3700:06:43
#25 362401Maria UrbaniakPOLPoznań1969K506-17100:33:5700:33:5700:06:47
#26 60147Marian MichałekPOLKomorniki1971M401356-00:22:3500:22:3500:04:31
#27 259213Mariusz KosińskiPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1982M3057170-00:29:2800:29:2800:05:54
#28 245400Mariusz PawlaczykPOLMaruderzyPoznań1973M4035165-00:29:0900:29:0900:05:50
#29 271261Mariusz WarkockiPOLZłotniki1979M4041176-00:29:4600:29:4600:05:57
#30 202544Mariusz ŁakotaPOLSzamotuły1985M3048144-00:28:1200:28:1200:05:38
#31 116443Marlena DrajerczakPOLMUAY RUNNING TEAMPoznań1978K404-2000:24:5100:24:5100:04:58
#32 257512Marta KabschPOLFit Fly Magda JarmużPoznań1987K3031-8900:29:2400:29:2400:05:53
#33 160499Marta KujawaPOLRokietnica1987K3016-3700:26:3800:26:3800:05:20
#34 139186Marta LewkowiczPOLŁódź1988K3012-2800:25:5700:25:5700:05:11
#35 190356Marta MrówczyńskaPOLPoznań1989K3019-5200:27:4700:27:4700:05:33
#36 18691Marta SokalaPOLPoznan1994K2018-5000:27:3600:27:3600:05:31
#37 37395Martyna KotyniaPOLPoznań1991K2054-18000:36:1200:36:1200:07:14
#38 321145Martyna SzelerskaPOLRadzyny2004K154-13600:32:0100:32:0100:06:24
#39 220447Martyna ŻerańskaPOLDąbrówka1983K3024-6600:28:3300:28:3300:05:43
#40 269225Marzena KołodziejPOLMurowana Goślina1978K4021-9500:29:4500:29:4500:05:57
#41 286328Marzena ZwierzyńskaPOLGrupa ArcybiskupaPoznań1987K3036-10700:30:2000:30:2000:06:04
#42 26484Massimo Di MarinoPOLPoznań1973M40426-00:20:3200:20:3200:04:06
#43 11567Mateusz BorkowskiPOLWataha Północy/ For Run TeamPoznań1985M30511-00:18:5600:18:5600:03:47
#44 91340Mateusz BulakPOLOborniki1991M202481-00:23:4200:23:4200:04:44
#45 74233Mateusz CzechowskiPOLPoznańPoznań1994M201767-00:23:0700:23:0700:04:37
#46 33222Mateusz KorczPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1988M301333-00:20:4700:20:4700:04:09
#47 148462Mateusz LupaPOLSLUMargonin1990M2033118-00:26:1600:26:1600:05:15
#48 69368Mateusz OrywałPOLLO Marcinek PoznańPoznań2003M15864-00:22:5600:22:5600:04:35
#49 347182Matylda KrupkowskaPOLPoznań1991K2049-15900:33:1700:33:1700:06:39
#50 150320Małgorzata AdamczykPOLSKS ObornikiOborniki1973K406-3200:26:2100:26:2100:05:16
#51 176476Małgorzata BuzińskaPOLPoznań1995K2014-4300:27:1700:27:1700:05:27
#52 201502Małgorzata MarcinkowskaPOLJarocin1987K3021-5800:28:1200:28:1200:05:38
#53 100323Małgorzata MatuszekPOLPoznań1993K206-1300:23:5800:23:5800:04:48
#54 254550Małgorzata SibilakPOLGowarzewo1982K3030-8800:29:2100:29:2100:05:52
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 188542Małgorzata WronkaPOLSwarzędz1969K503-5100:27:4300:27:4300:05:33
#56 320308Małgotzata KorzeniowskaPOLNight Runners PoznańPoznań1983K3052-13500:31:5900:31:5900:06:24
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 128549Michal JuskowiakPOLPoznan1950M60+3106-00:25:2800:25:2800:05:06
#58 113251Michalina KrzysztofiakPOLHelios Czempiń TeamCzempiń1987K307-1800:24:3600:24:3600:04:55
#59 55152Michał ChwalińskiPOLPoznań1982M301951-00:22:2600:22:2600:04:29
#60 218220Michał FlisiakPOLDecora Running TeamŚroda Wielkopolska1987M3053154-00:28:3000:28:3000:05:42
#61 210536Michał Janas KasejaPOLPoznań2004M1511151-00:28:2600:28:2600:05:41
#62 42272Michał KaczmarekPOLChyby1986M301642-00:21:2400:21:2400:04:17
#63 140117Michał NowackiPOLPoznań1981M3036112-00:26:0000:26:0000:05:12
#64 217519Michał PigłaPOLSportowy KaźmierzKiączyn1981M3052153-00:28:2800:28:2800:05:42
#65 12299Michał SzeszułaPOLNight RunnersPoznań1975M4023101-00:25:0000:25:0000:05:00
#66 105409Michał TomaszewskiPOLOrange PolskaPoznań1991M202690-00:24:1200:24:1200:04:50
#67 57438Mikołaj KaźmierczakPOLLeszno1995M201353-00:22:3300:22:3300:04:31
#68 137165Mirosław KubiakPOLSWARZĘDZSwarzędz1965M508111-00:25:5600:25:5600:05:11
#69 258561Miłosz BrakonieckiPOLPoznań1977M4037169-00:29:2500:29:2500:05:53
#70 78118Miłosz DziamskiPOLSkoki1992M202071-00:23:1700:23:1700:04:39
#71 129200Miłosz JuszczakPOLPoznań1986M3034107-00:25:2900:25:2900:05:06
#72 323167Monika BudzyńskaPOLPoznań1988K3053-13700:32:0400:32:0400:06:25
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !52556Monika JadczakPOLKrotoszyńska Grupa BiegowaKrotoszyn2001K151-400:22:2000:22:2000:04:28
#74 130431Monika KupczakPOLHERNIK TEAMBuk1995K209-2300:25:3000:25:3000:05:06
#75 248174Monika KurpiszPOLDRUŻYNA SZPIKUPoznań1971K4017-8300:29:1500:29:1500:05:51
#76 247433Monika Merklinghaus-KoberPOLSpeed FeetKościan1975K4016-8200:29:1200:29:1200:05:50
#77 289114Monika MichałkowskaPOLPoznań1991K2040-10900:30:3000:30:3000:06:06
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 79407Monika OwczarczakPOLPoznań1984K303-800:23:1900:23:1900:04:40
#79 265149Nadiia BoichukUKRPoznań1977K4020-9200:29:3900:29:3900:05:56
#80 109508Natalia ZawodnaPOLPoznań1989K306-1600:24:2500:24:2500:04:53
#81 164208Natalia ŻółtkiewiczPOLKB Maniac PoznańPoznań1993K2012-3800:26:4300:26:4300:05:21
#82 274232Nicole ValdezUSASwarzędz1989K3035-9800:29:4700:29:4700:05:57
#83 29397Norbert ParadowskiPOLPoznań1975M40629-00:20:3900:20:3900:04:08
#84 288341Norbert StockfischPOLDzieci NocyKoziegłowy1976M4044180-00:30:2900:30:2900:06:06
#85 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !47527Patrycja CeglarzPOLDD running teamPoznań1996K202-300:21:4200:21:4200:04:20
#86 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !45349Patrycja MuszkietaPOLArt Team Pegaz Teatr Wielki PoznańPoznań1992K201-200:21:3900:21:3900:04:20
#87 37192Patrycja WikierskaPOLUKS CITYZEN_/BE3Poznań1979K4042-17800:35:3600:35:3600:07:07
#88 67237Patryk CzyżewskiPOLSTUDIO FIGURAPoznań1991M201562-00:22:5200:22:5200:04:34
#89 36421Patryk RzepkaPOLFutsal PoznańPoznań1983M301436-00:20:5300:20:5300:04:11
#90 154384Paulina IgnaczakPOLpaula93322@gmail.comPoznań1993K2011-3400:26:3100:26:3100:05:18
#91 88412Paulina KaczmarskaPOLŚrem1987K304-900:23:3700:23:3700:04:43
#92 304415Paulina PolichnowskaPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1992K2043-12000:31:1300:31:1300:06:15
#93 161524Pawel SzymanowiczPOLNieczajna1983M3041124-00:26:3800:26:3800:05:20
#94 86276Paweł BobekPOLPoznań1977M401678-00:23:3400:23:3400:04:43
#95 172130Paweł DawidPOLPoznańPoznań1992M2037131-00:27:1300:27:1300:05:27
#96 223497Paweł GulPOLPoznań1985M3054156-00:28:3500:28:3500:05:43
#97 359248Paweł WitekPOLPoznań1985M3066190-00:33:4900:33:4900:06:46
#98 208389Piotr BaumertPOLWitobel1992M2044149-00:28:2400:28:2400:05:41
#99 301410Piotr CiszewskiPOLPoznań1992M2047182-00:31:0400:31:0400:06:13
#100 141492Piotr HernikPOL1987Swarzędz1987M3037113-00:26:0400:26:0400:05:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności