Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Botaniczna Piątka - edycja jesienna

Wyniki - 26 października 2019, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 93520Maciej TalarekPOLOborniki1975M401782-00:23:4600:23:4600:04:45
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !94297Anna MichalakPOLUjście1973K401-1200:23:4600:23:4600:04:45
#3 350480Joanna ŻurawskaPOLPoznań1983K3064-16200:33:2000:33:2000:06:40
#4 96388Leszek SzopkaPOLPoznań1986M302984-00:23:4800:23:4800:04:46
#5 352231Ilona KulskaPOLPoznań1991K2050-16400:33:2200:33:2200:06:40
#6 97271Piotr ŻurawskiPOLToruń1984M303085-00:23:5100:23:5100:04:46
#7 353228Dagmara KowalczykPOLPoznań1986K3065-16500:33:2200:33:2200:06:40
#8 98329Błażej JefremienkoPOLCzapury1988M303186-00:23:5100:23:5100:04:46
#9 99543Dariusz Zieliński-WronkaPOLSwarzędz1970M401887-00:23:5200:23:5200:04:46
#10 100323Małgorzata MatuszekPOLPoznań1993K206-1300:23:5800:23:5800:04:48
#11 101169Robert ŚniegockiPOLŚroda Wielkopolska1975M401988-00:23:5800:23:5800:04:48
#12 358564Magdalena KubiakPOLSwarzędz2003K156-16900:33:4500:33:4500:06:45
#13 103116Anna MareckaPOLWrocław1990K207-1500:24:1000:24:1000:04:50
#14 359248Paweł WitekPOLPoznań1985M3066190-00:33:4900:33:4900:06:46
#15 360247Karolina WitekPOLPoznań1987K3067-17000:33:5000:33:5000:06:46
#16 362401Maria UrbaniakPOLPoznań1969K506-17100:33:5700:33:5700:06:47
#17 107457Marcin KaczorPOLKościan1991M202792-00:24:1900:24:1900:04:52
#18 36397Sylwia OdwrotPOLSzamotuły1980K3068-17200:34:2000:34:2000:06:52
#19 108466Hubert LudwiczakPOLPoznań1992M202893-00:24:2300:24:2300:04:53
#20 109508Natalia ZawodnaPOLPoznań1989K306-1600:24:2500:24:2500:04:53
#21 365120Krzysztof JurkiewiczPOLPoznań1963M5014192-00:34:3900:34:3900:06:56
#22 110560Arkadiusz MazanPOLKalisz1971M402194-00:24:3100:24:3100:04:54
#23 366121Eliza KleczewskaPOLPoznań1985K3069-17400:34:3900:34:3900:06:56
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 114112Katarzyna Cieślewicz-GalasPOLPoznań1979K403-1900:24:3900:24:3900:04:56
#25 370185Aleksandra PawełczykPOLŚroda Wielkopolska1998K2052-17700:35:3000:35:3000:07:06
#26 372175Zuzanna CzekajPOLPoznań1992K2053-17900:35:3800:35:3800:07:08
#27 37395Martyna KotyniaPOLPoznań1991K2054-18000:36:1200:36:1200:07:14
#28 118139Joanna PrzybylskaPOLPoznań1987K308-2100:24:5600:24:5600:04:59
#29 375530Sri RanganathanPOLPoznań1993K2055-18100:36:1700:36:1700:07:15
#30 121101Łukasz WalczakPOLLusowo1983M3033100-00:24:5900:24:5900:05:00
#31 377330Arkadiusz KownackiPOLWitkowo1967M5015195-00:37:1900:37:1900:07:28
#32 378396Anna SmukałaPOLPoznań1988K3072-18300:37:2400:37:2400:07:29
#33 123379Dawid PłaczekPOLBiskupice1976M4024102-00:25:0300:25:0300:05:01
#34 380180Magdalena KrólczykPOLPlewiska1990K2056-18400:38:0000:38:0000:07:36
#35 381179Krzysztof KrólczykPOLPlewiska1985M3067197-00:38:0000:38:0000:07:36
#36 382548Edyta Jasak-JuskowiakPOLPoznan1970K4043-18500:38:1700:38:1700:07:39
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 128549Michal JuskowiakPOLPoznan1950M60+3106-00:25:2800:25:2800:05:06
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 384495Izabela Miler-SkowyraPOLPoznań1956K60+3-18700:39:3700:39:3700:07:55
#39 129200Miłosz JuszczakPOLPoznań1986M3034107-00:25:2900:25:2900:05:06
#40 132420Katarzyna MantykPOLPoznań1982K309-2500:25:4100:25:4100:05:08
#41 133403Tomasz JąderPOLWolkowo1988M3035108-00:25:4400:25:4400:05:09
#42 134250Filip KołodziejPOLMurowana Goślina2006M159109-00:25:4800:25:4800:05:10
#43 138318Elżbieta WojtarowiczPOLPoznań1984K3011-2700:25:5600:25:5600:05:11
#44 139186Marta LewkowiczPOLŁódź1988K3012-2800:25:5700:25:5700:05:11
#45 140117Michał NowackiPOLPoznań1981M3036112-00:26:0000:26:0000:05:12
#46 142226Yetsabeth GonzalezUSAPoznan1975K405-2900:26:0500:26:0500:05:13
#47 143408Przemysław KniatPOLKomorniki1980M3038114-00:26:0700:26:0700:05:13
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !144142Jadwiga DudaPOLSzamotuły1957K60+1-3000:26:0700:26:0700:05:13
#49 147344Maciej UniejewskiPOLPoznań1994M2032117-00:26:1400:26:1400:05:15
#50 151500Agnieszka PalaczPOLRosnówko1988K3013-3300:26:2100:26:2100:05:16
#51 155541Emil WronkaPOLSwarzędz1994M2034121-00:26:3200:26:3200:05:18
#52 156202Joanna MuncPOLChodzież1983K3014-3500:26:3200:26:3200:05:18
#53 157268Arkadiusz KiereśPOLGorzkie Pole1975M4027122-00:26:3200:26:3200:05:18
#54 159467Karolina Kokot-WardęgaPOLCzarnków1980K3015-3600:26:3600:26:3600:05:19
#55 160499Marta KujawaPOLRokietnica1987K3016-3700:26:3800:26:3800:05:20
#56 161524Pawel SzymanowiczPOLNieczajna1983M3041124-00:26:3800:26:3800:05:20
#57 167365Dariusz GierszewskiPOLPoznań1980M3044129-00:26:5700:26:5700:05:23
#58 173196Marcin TomaszewskiPOLŚrem1989M3046132-00:27:1300:27:1300:05:27
#59 174103Przemysław BudziszewskiPOLPoznań1995M2038133-00:27:1300:27:1300:05:27
#60 175230Joanna KaczmarekPOLKozieglowy1986K3018-4200:27:1500:27:1500:05:27
#61 176476Małgorzata BuzińskaPOLPoznań1995K2014-4300:27:1700:27:1700:05:27
#62 177526Weronika SiminiakPOLPoznań1996K2015-4400:27:1800:27:1800:05:28
#63 180461Maciej CzerwińskiPOLPoznań1986M3047134-00:27:2500:27:2500:05:29
#64 182531Roman GaszczyńskiPOLPoznań1946M60+4135-00:27:2800:27:2800:05:30
#65 183307Sławek AndryszakPOLZalasewo1972M4029136-00:27:2800:27:2800:05:30
#66 18691Marta SokalaPOLPoznan1994K2018-5000:27:3600:27:3600:05:31
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 188542Małgorzata WronkaPOLSwarzędz1969K503-5100:27:4300:27:4300:05:33
#68 189529Jakub PrzybylskiPOLPoznań1995M2040138-00:27:4400:27:4400:05:33
#69 190356Marta MrówczyńskaPOLPoznań1989K3019-5200:27:4700:27:4700:05:33
#70 191534Szymon MańkowskiPOLPoznań1997M2041139-00:27:4700:27:4700:05:33
#71 192201Renata ŻakPOLPoznań1973K4010-5300:27:4700:27:4700:05:33
#72 193402Piotr UrbaniakPOLPoznań1963M509140-00:27:5000:27:5000:05:34
#73 194437Dariusz AnderszPOLPuszczykowo1957M60+5141-00:27:5300:27:5300:05:35
#74 198390Aurelia HańczykPOLWitobel1975K4011-5600:28:0100:28:0100:05:36
#75 199540Joanna MasztalerzPOLBuk1989K3020-5700:28:0700:28:0700:05:37
#76 201502Małgorzata MarcinkowskaPOLJarocin1987K3021-5800:28:1200:28:1200:05:38
#77 202544Mariusz ŁakotaPOLSzamotuły1985M3048144-00:28:1200:28:1200:05:38
#78 203291Krzystof StanieckiPOLKiszewo1978M4030145-00:28:1300:28:1300:05:39
#79 204305Łukasz RudawskiPOLPoznań1982M3049146-00:28:1600:28:1600:05:39
#80 205454Radosław SzewczukPOLPoznań1985M3050147-00:28:1600:28:1600:05:39
#81 207395Arkadiusz OtuszewskiPOLPoznań1985M3051148-00:28:2300:28:2300:05:41
#82 208389Piotr BaumertPOLWitobel1992M2044149-00:28:2400:28:2400:05:41
#83 209304Jakub ŻurawskiPOLPoznań1974M4031150-00:28:2500:28:2500:05:41
#84 210536Michał Janas KasejaPOLPoznań2004M1511151-00:28:2600:28:2600:05:41
#85 219195Karolina BudzińskaPOLPlewiska1976K4013-6500:28:3000:28:3000:05:42
#86 220447Martyna ŻerańskaPOLDąbrówka1983K3024-6600:28:3300:28:3300:05:43
#87 222227Julio RamirezUSAPoznan1975M4032155-00:28:3300:28:3300:05:43
#88 223497Paweł GulPOLPoznań1985M3054156-00:28:3500:28:3500:05:43
#89 227249Dagmara GierasińskaPOLPobiedziska1997K2026-6900:28:4200:28:4200:05:44
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 228354Weronika NowakPOLAleksandrów Łódzki2001K153-7000:28:4500:28:4500:05:45
#91 232565Iza WolskaPOLPoznań1992K2027-7400:28:4800:28:4800:05:46
#92 235311Hubert NowickiPOLPoznań1974M4034160-00:28:5200:28:5200:05:46
#93 237557Bart KristPOLPoznan1987M3055162-00:28:5900:28:5900:05:48
#94 242498Anna Dworzańska - GulPOLPoznań1984K3026-7900:29:0800:29:0800:05:50
#95 243173Adrianna CzacczykPOLSuchy Las1992K2032-8000:29:0900:29:0900:05:50
#96 244528Kamil PyzikPOLPoznań1995M2045164-00:29:0900:29:0900:05:50
#97 246229Sylwia PotaczekPOLŚwidwin1993K2033-8100:29:1100:29:1100:05:50
#98 249572Robert GrędaPOLKoło1984-166-00:29:1600:29:1600:05:51
#99 251176Daria PiętkaPOLPoznań1987K3027-8500:29:1800:29:1800:05:52
#100 252479Kinga Wieczorkiewicz-GrajekPOLPoznań1983K3028-8600:29:1800:29:1800:05:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności