Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 201154Ptak DariuszŁUGWAŁD1971M406000:25:5700:26:19170-
#2 2021049Bigaś MateuszOLSZTYN1993M201800:25:5700:26:08171-
#3 20341Kozłowska JoannaOLSZTYNDRUŻYNA WILKA/BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH1982K301100:25:5800:26:16-32
#4 2041202Decyk LeszekSTAWIGUDATEAM KOPEĆ1953M60600:25:5800:26:10172-
#5 2051106Hliwa ŁukaszOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1983M306300:26:0000:26:15173-
#6 2061079Mikulak RafałBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1990M201900:26:0000:26:21174-
#7 2071238Łaszkowska JolantaŁUKTAK.S WACHLARZ1978K40700:26:0200:26:12-33
#8 208210Daniluk StanisławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1963M502000:26:0300:26:22175-
#9 2091005Tomasik MaciekOLSZTYNMPK OLSZTYN1987M306400:26:0500:26:15176-
#10 210193Tanajewski DariuszOLSZTYNSPARTANIE DZIECIOM1987M306500:26:0700:26:38177-
#11 2111298Sułek JakubWÓJTOWOGRUPA DBK OLSZTYN2002M16800:26:0800:26:08178-
#12 2121047Krawiec AgnieszkaOLSZTYNURWIS BIEGA1977K40800:26:1000:26:14-34
#13 21387Wojciechowski ZbigniewOLSZTYN1958M60700:26:1200:26:47179-
#14 21481Wiśniewski BartoszOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1992M202000:26:1300:26:51180-
#15 21569Kwaśniewski BenedyktOLSZTYNZABIEGANI OLSZTYN1955M60800:26:1400:26:33181-
#16 216224Grams PaulinaOLSZTYN1988K301200:26:1600:26:23-35
#17 2171174Światowski DanielSTAWIGUDA1987M306600:26:1800:26:30182-
#18 21867Pawlak PawełOLSZTYN4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN1971M406100:26:2100:26:44183-
#19 2191021Tokarczyk MikołajOLSZTYN1987M306700:26:2100:26:36184-
#20 220234Opaliński SławomirOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1968M502100:26:2100:26:21185-
#21 221237Wiech RomanKLEBARK WIELKI1970M406200:26:2800:26:56186-
#22 2221067Fieducik JanOLSZTYN1997M202100:26:3300:26:44187-
#23 2231210Prokopowicz AnetaDOBRE MIASTODOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK1986K301300:26:3400:26:34-36
#24 224207Chodup MateuszOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1994M202200:26:3400:26:34188-
#25 2251294Gontarz GrzegorzOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1986M306800:26:3600:26:52189-
#26 226184Grzaniewicz PrzemysławOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1993M202300:26:4000:27:00190-
#27 227214Pieczkowski WaldemarDYWITY#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1975M406300:26:4100:26:55191-
#28 228120Budnicki JacekOLSZTYNEKSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1976M406400:26:4200:27:02192-
#29 2291234Gajewska MonikaOLSZTYN1988K301400:26:4500:27:12-37
#30 2301192Gogolewska AnnaSTAWIGUDAFORBET RUNNERS1973K40900:26:4600:27:07-38
#31 231269Drążek PiotrOLSZTYNWIPASZ AKTYWNIE1991M202400:26:4800:27:03193-
#32 232116Sułek GrzegorzWÓJTOWOGRUPA DBK OLSZTYN1973M406500:26:5000:26:50194-
#33 2331087Rydzanowska ŻanetaBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1974K401000:26:5000:27:00-39
#34 234232Podlewska AnnaOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1980K301500:26:5100:26:59-40
#35 235115Kowalski JacekOLSZTYNOPP1977M406600:26:5300:26:53195-
#36 2361247Szewczak KrzysztofOLSZTYN1981M306900:26:5400:27:13196-
#37 2371184Marweg WitekOLSZTYN1978M406700:26:5700:27:16197-
#38 238132Kaczmarski MateuszOLSZTYNPENTAGRAM2001M16900:26:5900:27:23198-
#39 23961Iwanicki PawełSUWAŁKI1995M202500:27:0000:27:40199-
#40 2401146Jakubowski PiotrOLSZTYN1981M307000:27:0200:27:16200-
#41 24195Kutnik AnnaOLSZTYNWODNYAEROBIK.PL1977K401100:27:0300:27:24-41
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2421296Turalska MałgorzataOLSZTYNAKADEMIA KOLARSTWA1965K50200:27:1000:27:10-42
#43 24349Mamajek AdamOLSZTYNLUKKA TEAM1978M406800:27:1100:27:25201-
#44 24445Peślak MarzenaOSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS1970K401200:27:1500:27:41-43
#45 2451239Andruszkiewicz BogdanOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1953M60900:27:1500:27:34202-
#46 2461256Borowik KrzysztofOLSZTYNRYSZARD BIEGAJ1993M202600:27:1700:27:34203-
#47 2471194Galewska JustynaOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1981K301600:27:1900:27:24-44
#48 24880Przybysz MarcinBARCZEWOGRUPA DBK OLSZTYN1973M406900:27:2500:27:57204-
#49 249158Gaszyk JolantaOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1984K301700:27:2700:27:27-45
#50 250203Dymowski DariuszOLSZTYN1968M502200:27:3000:27:52205-
#51 2511164Skrzetuski JanOLSZTYN1966M502300:27:3400:27:58206-
#52 252180Pieczkowska AnetaDYWITY#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1978K401300:27:3400:27:49-46
#53 253174Węgierski SebastianOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI1993M202700:27:3600:27:43207-
#54 254213Śmiałek AleksandraOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1984K301800:27:4000:27:46-47
#55 255102Szałginiewicz KatarzynaOLSZTYN1988K301900:27:4700:28:08-48
#56 2561053Gadomska JoannaOLSZTYN1982K302000:27:4800:27:55-49
#57 2571150Łaszkowski JarosławPELNIKPASŁĘKA TEAM1971M407000:27:4900:28:02208-
#58 2581159Kuczalska MagdalenaMŁAWAKONRAD NOSARZEWSKI BADANIA DIETA TRENING1983K302100:27:5200:27:58-50
#59 2591126Stolarczyk TeresaOLSZTYN1970K401400:27:5200:28:26-51
#60 26090Czyż MateuszROZOGIGRUPA DBK OLSZTYN1990M202800:27:5300:28:30209-
#61 2611285Majchrzak MagdalenaOLSZTYNBRAG1985K302200:27:5400:28:14-52
#62 262238Wiech EwaKLEBARK WIELKI1970K401500:27:5400:28:24-53
#63 2631217Brzozowski SławomirOLSZTYN1969M502400:27:5500:27:55210-
#64 26494Pędzich AnnaORNETAORNETA1991K201100:28:0400:28:08-54
#65 26525Augustynowicz MarekOLSZTYN1968M502500:28:0400:28:19211-
#66 266217Tomaszewska ŻanetaOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1985K302300:28:0900:28:24-55
#67 26719Lenart PrzemysławOLSZTYN1974M407100:28:1400:28:25212-
#68 2681141Sobala MaciejOLSZTYNDZIECIAKI Z NASZEJ PAKI1980M307100:28:1400:28:46213-
#69 2691227Wróbel AnnaOLSZTYN1981K302400:28:1400:28:47-56
#70 27036Tuczynska AniaOLSZTYN4 TEAM1986K302500:28:1400:28:37-57
#71 27177Pytka BartoszWADĄGFORBET RUNNERS1991M202900:28:2500:28:47214-
#72 2721052Justyna Jachacy-Majewska JustynaOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1974K401600:28:2500:28:53-58
#73 2731098Van Vliet MarkOLSZTYN1974M407200:28:2700:29:42215-
#74 2741261Bojanowska AnnaRAŃSKGWARDIA SZCZYTNO2002K16500:28:2900:28:41-59
#75 2751025Turolska WeronikaJAROTY1977K401700:28:3100:28:39-60
#76 2761255Glińska AnnaOLSZTYN1993K201200:28:3100:28:31-61
#77 2771016Puczel PiotrOLSZTYNPRON SQUAD1982M307200:28:3300:29:04216-
#78 2781003Kaszałowicz MonikaOLSZTYNZETO SOFTWARE TEAM1981K302600:28:3500:28:56-62
#79 2791041Woroniec AlicjaLIDZBARK WARMIŃSKITEAM KOPEĆ1981K302700:28:3600:29:30-63
#80 2801290Gwardyjak WojciechOLSZTYN1995M203000:28:3900:28:50217-
#81 281261Bochniak KatarzynaOLSZTYNLECIMY TUTEJ1986K302800:28:3900:28:52-64
#82 2821137Zając TomaszOLSZTYNDZIECIAKI Z NASZEJ PAKI1997M203100:28:4100:28:41218-
#83 283235Stypińska JoannaOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1998K201300:28:4200:28:51-65
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 284209Suwińska Barbara TeresaOLSZTYN1965K50300:28:4200:29:35-66
#85 2851027Plaszewska AnetaOLSZTYNLEŚNI BIEGACZE1985K302900:28:4200:29:11-67
#86 2861199Karczewska AlicjaBARCZEWOSALKA FIT1982K303000:28:4300:28:51-68
#87 28746Moroz KatarzynaOLSZTYN1978K401800:28:4600:28:56-69
#88 288123Żbik AdaOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1994K201400:28:4700:29:12-70
#89 289245Lorenc ŁucjaOLSZTYN1977K401900:28:5200:29:25-71
#90 29088Grażewicz PatrycjaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1993K201500:28:5700:29:27-72
#91 2911094Rybka RadosławŁUGWAŁD1974M407300:29:0000:29:00219-
#92 292128Brzóska GrzegorzOLSZTYNLEŚNI BIEGACZE2003M161000:29:0100:29:30220-
#93 293155Szymanowicz JoannaGIETRZWAŁDLECIMY TUTEJ1978K402000:29:0400:29:17-73
#94 2941046Maziec PawełOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1980M307300:29:0800:29:31221-
#95 2951230Lendzian AniaOLSZTYN1974K402100:29:0900:29:37-74
#96 2961266Skwarski WitoldOLSZTYNHOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM1959M601000:29:1600:29:44222-
#97 2971195Cioban BartłomiejORNETA1985M307400:29:2000:29:56223-
#98 2981196Olender MonikaOLSZTYN19921992K201600:29:2000:29:57-75
#99 299105Gregorkiewicz SzymonOLSZTYN1989M307500:29:2200:29:22224-
#100 300107Zieja KasiaOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1981K303100:29:2200:29:50-76

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności