Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 4301013Abdelkefi AmirOLSZTYNLECIMY TUTEJ1985M309200:40:0300:40:03274-
#2 3751077Abramczyk TeresaBARCZEWOSKAJBIEGACZE1982K304500:32:4500:33:23-120
#3 3381147Adamowicz PawełOLSZTYNSALKA FIT BARCZEWO1980M308200:30:5200:31:01244-
#4 419199Akinis RenataDYWITY1976K404900:38:0400:38:20-150
#5 1601157Aleksandrowicz KamilOLSZTYNEKGOOSE LOGISTICS SOLUTIONS1983M305100:24:4000:24:58136-
#6 2451239Andruszkiewicz BogdanOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1953M60900:27:1500:27:34202-
#7 26525Augustynowicz MarekOLSZTYN1968M502500:28:0400:28:19211-
#8 3801134Augustynowicz MartaSZYPLISZKI1994K202500:32:5800:33:27-125
#9 3461203Auksztulewicz AdamWÓJTOWOGRUPA DBK OLSZTYN1973M408200:31:1200:31:42246-
#10 101223Babiarz PiotrBARCZEWO1991M201100:22:4600:22:5391-
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 201189Bąk PawełSĘPOPOL1977M40300:19:0400:19:0520-
#12 3111002Banach AndrzejOLSZTYNPISZ-OLSZTYN1989M307800:29:4100:30:05230-
#13 4361073Bancuk MonikaGUTKOWOGRUPA DBK OLSZTYN1985K305900:44:2400:44:55-162
#14 353252Baranowski TomaszOLSZTYNFUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI1985M308400:31:3000:32:03249-
#15 3811253Bartkiewicz AndrzejOLSZTYN1966M502800:32:5900:33:19256-
#16 4838Bartko DariuszKĘTRZYNDRUŻYNA ML1975M401400:20:2800:20:3045-
#17 42164Bartyś JanOLSZTYNBIEGAM BO LUBIĘ1952M601400:38:1000:38:51270-
#18 3341113Bałdyga KatarzynaMRĄGOWO1971K402500:30:4400:30:44-91
#19 3161110Bałdyga WiesławMRĄGOWO1973M407700:29:5400:30:15234-
#20 4391235Bednarska PatrycjaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1994K203300:44:4100:45:19-165
#21 4421072Bendarczyk AnnaNAGLADYGRUPA DBK OLSZTYN1974K405500:44:4800:45:18-168
#22 167227Bertel MarcinOLSZTYN1982M305500:24:5000:24:58143-
#23 74Bętkowski PiotrWARSZAWACITY TRAIL TEAM1987M30400:17:2200:17:237-
#24 32373Bezlapowicz JacekWÓJTOWOGRUPA DBK OLSZTYN1971M407900:30:1000:30:36238-
#25 601096Białecki SebastianBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1979M401900:21:0400:21:1056-
#26 771231Biernacki DariuszOLSZTYN1973M402800:21:5100:21:5371-
#27 2021049Bigaś MateuszOLSZTYN1993M201800:25:5700:26:08171-
#28 391236Bisikiewicz MichałOLSZTYNRO BI SIE1979M401100:20:0500:20:0736-
#29 134233Blicharz MilenaOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1993K20700:23:4400:23:48-18
#30 281261Bochniak KatarzynaOLSZTYNLECIMY TUTEJ1986K302800:28:3900:28:52-64
#31 1511213Bogusz JustynaMRĄGWOKUROPATWA TEAM1994K20800:24:2000:24:26-23
#32 3221006Bogusz MonikaOLSZTYNKUROPATWA TEAM1991K201800:30:0800:30:21-85
#33 2741261Bojanowska AnnaRAŃSKGWARDIA SZCZYTNO2002K16500:28:2900:28:41-59
#34 861186Borko CezaryOLSZTYNNAJMOWICZ TRIATHLON1973M403100:22:1900:22:2380-
#35 309192Borkowski Jerzy KrzysztofOLSZTYN1957M601100:29:3800:29:57229-
#36 2461256Borowik KrzysztofOLSZTYNRYSZARD BIEGAJ1993M202600:27:1700:27:34203-
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6134Brągiel KrzysztofOLSZTYNROAD TO PB1987M30300:17:1700:17:186-
#38 5322Bronakowski PiotrOLSZTYNKS ANUNNAKI1979M401600:20:4300:20:4750-
#39 5656Bryl MirosławBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1977M401800:20:5100:21:0153-
#40 292128Brzóska GrzegorzOLSZTYNLEŚNI BIEGACZE2003M161000:29:0100:29:30220-
#41 431103Brzóska KatarzynaOLSZTYNLEŚNI BIEGACZE1970K405400:40:0600:40:35-157
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1131209Brzozowski StanisławOLSZTYNPRĄTNICZANKA1955M60100:23:0600:23:14100-
#43 2631217Brzozowski SławomirOLSZTYN1969M502400:27:5500:27:55210-
#44 424179Buczek PaulinaOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1991K203000:39:0100:39:08-153
#45 228120Budnicki JacekOLSZTYNEKSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1976M406400:26:4200:27:02192-
#46 3641166Budzilek MalgorzataOLSZTYN1968K50800:32:0200:32:27-114
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30222Budziłek MartynaKADZIDŁOUKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA1996K20200:19:3700:19:38-2
#48 4081132Bujalska AgnieszkaBARCZEWOSKAJBIEGACZE1971K404400:35:5800:36:37-141
#49 1501229Bukowska-Ptak BeataBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1971K40400:24:1900:24:30-22
#50 671300Burda KamilSORKWITYOSP SORKWITY1982M302300:21:2100:21:3662-
#51 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !401080Bystrzycki RadosławDOBRE MIASTOPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1968M50100:20:0400:20:0737-
#52 404133Bzura MaciejPIECKI1982M308600:35:1300:35:53265-
#53 4091154Błaszkiewicz AgataOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1979K404500:36:0400:36:38-142
#54 1731274Chaliński MateuszOLSZTYNSZPERACZE ZHR OLSZTYN2002M16600:24:5800:24:58148-
#55 1071215Chilczuk RobertJONKOWO1973M403900:22:5700:22:5796-
#56 3911205Chmielewski PawełOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1991M203600:34:0500:34:41262-
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 149242Chodara RomanKĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYN1954M60300:24:1900:24:19128-
#58 224207Chodup MateuszOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1994M202200:26:3400:26:34188-
#59 10820Chomicki SzymonOLSZTYNKRISS COACHING1975M404000:22:5900:23:0997-
#60 18054Chrostowski SebastianOLSZTYN, POLSKA1993M201400:25:1100:25:11154-
#61 13343Chudzik TomaszOLSZTYNCHUDZIKI TEAM1980M304200:23:4300:24:01116-
#62 326167Chwietczuk PawełDYWITYPAW3001987M308000:30:2500:30:25240-
#63 3021036Cichomska MarzenaKĘTRZYNBIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘ1981K303200:29:2300:29:26-77
#64 2971195Cioban BartłomiejORNETA1985M307400:29:2000:29:56223-
#65 1571191Ciupiński JerzyOLSZTYNOLPAK1955M60400:24:3700:24:53133-
#66 341110Cwalina IzabelaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1981K303900:31:0300:31:15-96
#67 159246Cwalina ŁukaszOLSZTYN1981M305000:24:3900:24:50135-
#68 23139Czaplicki PiotrOLSZTYNTEAM KOPEĆ1977M40400:19:1800:19:1922-
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 571259Czarzasty PatrykOLSZTYN2002M16300:20:5700:21:0154-
#70 1951138Czuszel DainelOLSZTYNDZIECIAKI Z NASZEJ PAKI2002M16700:25:4300:25:43165-
#71 26090Czyż MateuszROZOGIGRUPA DBK OLSZTYN1990M202800:27:5300:28:30209-
#72 42637Czyżewski SebastianOLSZTYN1985M309000:39:3400:40:15272-
#73 208210Daniluk StanisławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1963M502000:26:0300:26:22175-
#74 1631114Dębowski RyszardMIKOŁAJKIBBL MIKOŁAJKI1958M60500:24:4700:24:49139-
#75 2041202Decyk LeszekSTAWIGUDATEAM KOPEĆ1953M60600:25:5800:26:10172-
#76 371257Dobrzelecka ŻanetaDYWITYBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!!1989K304300:32:2900:32:49-117
#77 18360Doliwa AdamOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1965M501400:25:1600:25:34157-
#78 3761214Domian MartaOLSZTYN1979K403800:32:4500:33:02-121
#79 1351292Domurat WiktoriaPŁOCKAZS VWM OLSZTYN2002K16400:23:4400:23:54-19
#80 911063Dołęga MariuszOLSZTYNWEGE SIŁA1984M303300:22:2900:22:3984-
#81 4021143Drabińska NataliaOLSZTYN1990K202800:35:0300:35:41-139
#82 10212Drażba DominikEŁKTRI NEGU1987M30600:17:3800:17:3810-
#83 231269Drążek PiotrOLSZTYNWIPASZ AKTYWNIE1991M202400:26:4800:27:03193-
#84 931242Drężek EwelinaOLSZTYNAKM OLSZTYN1991K20600:22:3300:22:35-8
#85 4291135Drozdowska EmiliaOLSZTYNDROZDY BIEGAJĄ1976K405300:40:0000:40:40-156
#86 3121145Drozdowski JulianOLSZTYNDROZDY BIEGAJĄ2003M161100:29:4400:30:24231-
#87 4061136Drozdowski TomaszOLSZTYNDROZDY BIEGAJĄ1971M409000:35:4500:36:26267-
#88 871026Dublanka DawidOLSZTYN1976M403200:22:1900:22:3381-
#89 3651040Duda MieczyslawOLSZTYN1951M601300:32:0500:32:05251-
#90 383250Dudaniec SławomirOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1973M408600:33:3300:34:09257-
#91 250203Dymowski DariuszOLSZTYN1968M502200:27:3000:27:52205-
#92 3541279Dzido EdytaNIDZICANIDZICA BIEGA1971K403200:31:3200:31:55-105
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1111173Dzirba WiktoriaSROKOWODRUŻYNA ML2002K16300:23:0400:23:07-13
#94 40734Długosz LucynaKĘTRZYNDRUŻYNA ML1964K501000:35:5600:35:59-140
#95 811074Fedejko MirosławOLSZTYNSKAZNI NA SUKCES1983M303100:22:0500:22:1575-
#96 2221067Fieducik JanOLSZTYN1997M202100:26:3300:26:44187-
#97 393100Filak AnnaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1978K404300:34:0700:35:00-131
#98 121275Flaga PrzemysławBARCZEWOURWIS BIEGA1983M30700:17:5700:17:5712-
#99 1821297Foks MarcinBARCZEWODZIKIE ŻYCIE RUNTEAM1995M201500:25:1500:25:29156-
#100 17417Folga ArturIŁAWAIŁAWA BIEGA1971M405800:25:0100:25:08149-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności