Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 35575Frąckowiak AgataJEDWABNO1998K202100:31:3500:32:13-106
#2 30165Furgał RafałOLSZTYN1971M407400:29:2200:29:44225-
#3 2561053Gadomska JoannaOLSZTYN1982K302000:27:4800:27:55-49
#4 2291234Gajewska MonikaOLSZTYN1988K301400:26:4500:27:12-37
#5 2471194Galewska JustynaOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1981K301600:27:1900:27:24-44
#6 249158Gaszyk JolantaOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1984K301700:27:2700:27:27-45
#7 1031075Gawin MarekBARCZEWO1979M403600:22:4800:22:5793-
#8 2761255Glińska AnnaOLSZTYN1993K201200:28:3100:28:31-61
#9 1401165Gnoza KarolOLSZTYNCTS TEAM OLSZTYN1990M201300:23:4800:24:00120-
#10 2301192Gogolewska AnnaSTAWIGUDAFORBET RUNNERS1973K40900:26:4600:27:07-38
#11 321068Gojło MarekOLSZTYN1974M40800:19:4400:19:4530-
#12 2251294Gontarz GrzegorzOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1986M306800:26:3600:26:52189-
#13 1641219Góralczyk TomaszBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1971M405600:24:4800:25:08140-
#14 36366Górka MarekOLSZTYN1968M502700:32:0200:32:38250-
#15 413260Gołębiewski MarekOLSZTYNBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!1995M203700:37:0000:37:27268-
#16 17796Grądzki TomaszOLSZTYNDELAVAL RUNNERS1980M305800:25:0400:25:16152-
#17 17127Grądzki WojciechGIŻYCKOGIŻYCKO1991M20600:18:4400:18:4417-
#18 216224Grams PaulinaOLSZTYN1988K301200:26:1600:26:23-35
#19 29088Grażewicz PatrycjaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1993K201500:28:5700:29:27-72
#20 299105Gregorkiewicz SzymonOLSZTYN1989M307500:29:2200:29:22224-
#21 4431086Grouss EwelinaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1985K306100:44:5100:45:23-169
#22 226184Grzaniewicz PrzemysławOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1993M202300:26:4000:27:00190-
#23 36232Grzegorzewska KatarzynaGIETRZWAŁD#ZALINIAMETYTEAM1986K304200:31:5700:32:39-113
#24 156251Grzybicki MarekOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1968M501000:24:3600:24:46132-
#25 4321262Grzybowska GosiaOLSZTYNJEM KLOPSA TEAM1993K203200:40:3900:41:21-158
#26 2801290Gwardyjak WojciechOLSZTYN1995M203000:28:3900:28:50217-
#27 1941263Hanes DariuszOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1971M405900:25:4100:26:01164-
#28 399136Herman KatarzynaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1981K305200:34:3900:35:13-136
#29 3591107Hermańska MarzenaBARCZEWOSALKA FIT BARCZEWO1972K403400:31:5000:32:02-110
#30 3311190Hermański RomanBARCZEWO1969M502600:30:3700:31:31242-
#31 3611140Hinzmann AnnaSTAWIGUDA1992K202300:31:5700:32:38-112
#32 2051106Hliwa ŁukaszOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1983M306300:26:0000:26:15173-
#33 881198Holender SebastianOLSZTYNKUROPATWA TEAM1982M303200:22:2300:22:2682-
#34 3201291Hołubowicz BartoszDZIAŁDOWO1997M203200:30:0200:30:13236-
#35 581010Hryszko PawełOLSZTYNMKS JUVENIA BIAŁYSTOK1994M201000:21:0100:21:0255-
#36 191198Humen AgnieszkaMŁAWAKONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING1978K40500:25:3300:25:40-29
#37 23961Iwanicki PawełSUWAŁKI1995M202500:27:0000:27:40199-
#38 411243Jabłonka KrystianOLSZTYNURWIS BIEGA1981M301500:20:1600:20:2038-
#39 4251028Jabłońska JoannaOLSZTYN1975K405200:39:3400:40:15-154
#40 62170Jabłoński KrzysztofOLSZTYNM RUNNERS1976M402100:21:0800:21:1458-
#41 381066Jabłoński PawełNIDZICANIDZICA BIEGA1976M401000:20:0500:20:0735-
#42 144202Jackowski MarcinWOŁOWNOPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1981M304700:24:0100:24:15124-
#43 43157Jakacki SylwesterBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1984M301600:20:2600:20:2640-
#44 3571254Jakubowicz SylwiaOLSZTYN1984K304100:31:4500:32:15-108
#45 40382Jakubowicz WojciechMRĄGOWOGRUPA DBK OLSZTYN1974M408900:35:1100:35:47264-
#46 2401146Jakubowski PiotrOLSZTYN1981M307000:27:0200:27:16200-
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4141034Jakuta BeataOLSZTYN1957K60100:37:0600:37:43-146
#48 4451097Januszewska BarbaraOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1969K501200:52:1400:52:20-171
#49 761032Jarczyk TomaszOLSZTYNRDLP OLSZTYN MTB TEAM1977M402700:21:4700:21:4770-
#50 31997Jarmołowicz MagdalenaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1981K303500:30:0100:30:23-84
#51 17199Jeger PiotrOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1989M305600:24:5600:25:26146-
#52 39714Jeger WojtekOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1968M503000:34:2100:34:56263-
#53 721089Juchniewicz AndrzejLIDZBARK WARMIŃSKIPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1982M302700:21:3600:21:4067-
#54 711201Jurkiewicz PawełOLSZTYN1978M402500:21:3500:21:4166-
#55 2721052Justyna Jachacy-Majewska JustynaOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1974K401600:28:2500:28:53-58
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5911Kaczmarczyk JustynaOLSZTYNMKS JUVENIA BIAŁYSTOK1997K20300:21:0100:21:02-4
#57 238132Kaczmarski MateuszOLSZTYNPENTAGRAM2001M16900:26:5900:27:23198-
#58 1681103Kąkol KrzysztofOLSZTYN1976M405700:24:5100:24:56144-
#59 388161Kalinowska ElżbietaBARTĄG1983K304800:33:5200:34:09-129
#60 389160Kalinowski JarekOLSZTYN1979M408700:33:5200:34:09260-
#61 398119Kamińska UrszulaOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1983K305100:34:2200:34:57-135
#62 186187Kamrowska MartaOLSZTYNSS DRUŻYNA WILKA1986K30900:25:2300:25:54-27
#63 2861199Karczewska AlicjaBARCZEWOSALKA FIT1982K303000:28:4300:28:51-68
#64 366254Karpiński KamilOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1979M408300:32:0500:32:41252-
#65 165239Karwacki SzymonOLSZTYN1983M305300:24:4900:25:00141-
#66 31724Kasprowicz WitoldOLSZTYN1976M407800:29:5700:30:14235-
#67 2781003Kaszałowicz MonikaOLSZTYNZETO SOFTWARE TEAM1981K302600:28:3500:28:56-62
#68 184228Kaszkin PiotrDOBRE MIASTO#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1988M306000:25:2100:25:34158-
#69 30457Kaszuba MichałOLSZTYNLECIMY TUTEJ1986M307600:29:3000:29:55226-
#70 3251048Kazin KarolinaDYWITYPRON SQUAD1993K201900:30:1700:30:48-86
#71 31576Kałudzińśki WojciechOLSZTYN1972M407600:29:4700:30:09233-
#72 651123Kędzia MilenaOLSZTYNMAZURY RUNNING TEAM/WOSIEK TEAM1997K20400:21:1500:21:15-5
#73 331241Kiczor DamianOLSZTYNTRINEGU1985M301300:19:4800:19:5031-
#74 146272Kisluk AdamMIKOLAJKIPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1975M405000:24:0300:24:16125-
#75 390244Kluczkowski PiotrOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1973M408800:34:0500:34:41261-
#76 3681225Kocot AleksandraOLSZTYN1990K202400:32:1400:32:14-115
#77 3441267Kolczyńska MałgorzataSKAJBOTYSKAJBIEGACZE1989K304000:31:0700:31:46-99
#78 20098Komarnicki PawełOLSZTYN1990M201700:25:5300:26:18169-
#79 139189Kopczyński SebastianDYWITYSUNRISE SYSTEM1989M304400:23:4800:23:55119-
#80 981224Kościesza PiotrOLSZTYNTRI NEGU1986M303600:22:3900:22:5189-
#81 1981148Kowalczyk AndrzejOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1961M501900:25:4900:26:17167-
#82 235115Kowalski JacekOLSZTYNOPP1977M406600:26:5300:26:53195-
#83 4051045Kozak PrzemysławOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1980M308700:35:3100:35:31266-
#84 16991Kozibski JakubIŁAWATRI NEGU2001M16500:24:5200:25:07145-
#85 20341Kozłowska JoannaOLSZTYNDRUŻYNA WILKA/BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH1982K301100:25:5800:26:16-32
#86 120271Kozłowski PiotrOLSZTYNFATHER ONE THE RUN1982M303800:23:1700:23:26106-
#87 155206Kołtun SławomirOLSZTYNSKEB OLSZTYN1980M304900:24:3400:24:45131-
#88 511228Krajza PrzemysławJEDWABNOJE2BNO RZĄDZI !!!1984M302000:20:4100:20:4548-
#89 3841035Krakowiak JustynaOLSZTYN1975K404200:33:4400:33:49-127
#90 10626Krawiec AdamOSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS1975M403800:22:5200:22:5895-
#91 2121047Krawiec AgnieszkaOLSZTYNURWIS BIEGA1977K40800:26:1000:26:14-34
#92 35027Krawiec KlaudiaOSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS1978K403000:31:2600:31:52-102
#93 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !151124Krupiński BogumiłOLSZTYN1973M40100:18:3300:18:3415-
#94 701271Krzyżaniak PiotrOSTRÓDASKAZANI NA SUKCES1980M302600:21:2800:21:2865-
#95 1521182Kubicki RafałDYWITY1972M405200:24:2300:24:42129-
#96 2581159Kuczalska MagdalenaMŁAWAKONRAD NOSARZEWSKI BADANIA DIETA TRENING1983K302100:27:5200:27:58-50
#97 90137Kuczkowski RyszardKIEŹLINYDRUŻYNA WILKA1966M50600:22:2300:22:2883-
#98 791083Kujawa PawełBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1983M302900:22:0300:22:1473-
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 42Kujawa WiktorOLSZTYNAZS UWM OLSZTYN1993M20300:17:0900:17:104-
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12378Kulesza BogusławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1959M60200:23:2300:23:29109-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności