Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 42637Czyżewski SebastianOLSZTYN1985M309000:39:3400:40:15272-
#2 176226Majdański JacekOLSZTYN1981M305700:25:0300:25:21151-
#3 1781001Tomaszewski KrzysztofOLSZTYN1989M305900:25:0600:25:16153-
#4 18054Chrostowski SebastianOLSZTYN, POLSKA1993M201400:25:1100:25:11154-
#5 197215Syrewicz KrzysztofLIDZBARK WARMIŃSKI1969M501800:25:4600:25:46166-
#6 20098Komarnicki PawełOLSZTYN1990M201700:25:5300:26:18169-
#7 201154Ptak DariuszŁUGWAŁD1971M406000:25:5700:26:19170-
#8 2021049Bigaś MateuszOLSZTYN1993M201800:25:5700:26:08171-
#9 21387Wojciechowski ZbigniewOLSZTYN1958M60700:26:1200:26:47179-
#10 216224Grams PaulinaOLSZTYN1988K301200:26:1600:26:23-35
#11 2171174Światowski DanielSTAWIGUDA1987M306600:26:1800:26:30182-
#12 2191021Tokarczyk MikołajOLSZTYN1987M306700:26:2100:26:36184-
#13 221237Wiech RomanKLEBARK WIELKI1970M406200:26:2800:26:56186-
#14 2221067Fieducik JanOLSZTYN1997M202100:26:3300:26:44187-
#15 2291234Gajewska MonikaOLSZTYN1988K301400:26:4500:27:12-37
#16 2361247Szewczak KrzysztofOLSZTYN1981M306900:26:5400:27:13196-
#17 2371184Marweg WitekOLSZTYN1978M406700:26:5700:27:16197-
#18 23961Iwanicki PawełSUWAŁKI1995M202500:27:0000:27:40199-
#19 2401146Jakubowski PiotrOLSZTYN1981M307000:27:0200:27:16200-
#20 250203Dymowski DariuszOLSZTYN1968M502200:27:3000:27:52205-
#21 2511164Skrzetuski JanOLSZTYN1966M502300:27:3400:27:58206-
#22 255102Szałginiewicz KatarzynaOLSZTYN1988K301900:27:4700:28:08-48
#23 2561053Gadomska JoannaOLSZTYN1982K302000:27:4800:27:55-49
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !31288Mikielski DanielOLSZTYNEK1990M20200:16:5400:16:543-
#25 2591126Stolarczyk TeresaOLSZTYN1970K401400:27:5200:28:26-51
#26 262238Wiech EwaKLEBARK WIELKI1970K401500:27:5400:28:24-53
#27 2631217Brzozowski SławomirOLSZTYN1969M502400:27:5500:27:55210-
#28 26525Augustynowicz MarekOLSZTYN1968M502500:28:0400:28:19211-
#29 26719Lenart PrzemysławOLSZTYN1974M407100:28:1400:28:25212-
#30 2691227Wróbel AnnaOLSZTYN1981K302400:28:1400:28:47-56
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !151124Krupiński BogumiłOLSZTYN1973M40100:18:3300:18:3415-
#32 2731098Van Vliet MarkOLSZTYN1974M407200:28:2700:29:42215-
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19247Szostawicki MichałOLSZTYN1977M40200:18:5100:18:5319-
#34 2751025Turolska WeronikaJAROTY1977K401700:28:3100:28:39-60
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 201189Bąk PawełSĘPOPOL1977M40300:19:0400:19:0520-
#36 2761255Glińska AnnaOLSZTYN1993K201200:28:3100:28:31-61
#37 2801290Gwardyjak WojciechOLSZTYN1995M203000:28:3900:28:50217-
#38 271284Twardowski SebastianOLSZTYN1979M40500:19:3100:19:3126-
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 284209Suwińska Barbara TeresaOLSZTYN1965K50300:28:4200:29:35-66
#40 28746Moroz KatarzynaOLSZTYN1978K401800:28:4600:28:56-69
#41 321068Gojło MarekOLSZTYN1974M40800:19:4400:19:4530-
#42 289245Lorenc ŁucjaOLSZTYN1977K401900:28:5200:29:25-71
#43 2911094Rybka RadosławŁUGWAŁD1974M407300:29:0000:29:00219-
#44 2951230Lendzian AniaOLSZTYN1974K402100:29:0900:29:37-74
#45 2971195Cioban BartłomiejORNETA1985M307400:29:2000:29:56223-
#46 299105Gregorkiewicz SzymonOLSZTYN1989M307500:29:2200:29:22224-
#47 4444Sinkiewicz TomaszPASYM1970M401300:20:2300:20:2641-
#48 30165Furgał RafałOLSZTYN1971M407400:29:2200:29:44225-
#49 3031185Polakowska DominikaBAKAŁARZEWO1995K201700:29:2800:29:56-78
#50 30559Mikołajewska AnnaOLSZTYN1980K303300:29:3100:29:41-79
#51 3081264Sinkiewicz KatarzynaPASYM1971K402200:29:3700:30:18-80
#52 309192Borkowski Jerzy KrzysztofOLSZTYN1957M601100:29:3800:29:57229-
#53 54164Radziwon TomaszSTAWIGUDA1980M302200:20:4400:20:4851-
#54 31058Plucińska-Furgał AnnaOLSZTYN1971K402300:29:3900:30:00-81
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 571259Czarzasty PatrykOLSZTYN2002M16300:20:5700:21:0154-
#56 31576Kałudzińśki WojciechOLSZTYN1972M407600:29:4700:30:09233-
#57 3161110Bałdyga WiesławMRĄGOWO1973M407700:29:5400:30:15234-
#58 31724Kasprowicz WitoldOLSZTYN1976M407800:29:5700:30:14235-
#59 3201291Hołubowicz BartoszDZIAŁDOWO1997M203200:30:0200:30:13236-
#60 66204Śledziewski CezaryWÓJTOWO1971M402400:21:1900:21:2261-
#61 711201Jurkiewicz PawełOLSZTYN1978M402500:21:3500:21:4166-
#62 3271233Wiórkowska NataliaSZĄBRUK1986K303600:30:3000:30:32-87
#63 33031Kwacz MałgorzataOSTRÓDA1964K50500:30:3700:31:04-89
#64 751015Wujkowska IzabelaOLSZTYN1999K20500:21:4400:21:47-6
#65 3311190Hermański RomanBARCZEWO1969M502600:30:3700:31:31242-
#66 771231Biernacki DariuszOLSZTYN1973M402800:21:5100:21:5371-
#67 3341113Bałdyga KatarzynaMRĄGOWO1971K402500:30:4400:30:44-91
#68 3361287Romańczuk-Kur MagdalenaOLSZTYN1988K303800:30:4500:31:17-93
#69 3401017Siemiątkowski MaciejRACIĄŻ1998M203300:31:0300:31:03245-
#70 851118Sławuszewski LeszekOLSZTYN1978M403000:22:1300:22:1779-
#71 871026Dublanka DawidOLSZTYN1976M403200:22:1900:22:3381-
#72 3481076Świdecki MarcinOLSZTYN1991M203400:31:1600:31:16247-
#73 3511245Stolarczyk JolantaOLSZTYN1979K403100:31:2800:32:01-103
#74 961248Sarol AdrianOLSZTYN1989M303500:22:3700:22:4288-
#75 35575Frąckowiak AgataJEDWABNO1998K202100:31:3500:32:13-106
#76 3561281Marszałek MałgorzataSWARZĘDZ1974K403300:31:3900:32:00-107
#77 101223Babiarz PiotrBARCZEWO1991M201100:22:4600:22:5391-
#78 3571254Jakubowicz SylwiaOLSZTYN1984K304100:31:4500:32:15-108
#79 102241Szajkowski ArkadiuszKĘTRZYN1977M403500:22:4700:22:4892-
#80 1031075Gawin MarekBARCZEWO1979M403600:22:4800:22:5793-
#81 36051Panfil MagdalenaOSTRÓDA1978K403500:31:5200:32:29-111
#82 3611140Hinzmann AnnaSTAWIGUDA1992K202300:31:5700:32:38-112
#83 1071215Chilczuk RobertJONKOWO1973M403900:22:5700:22:5796-
#84 36366Górka MarekOLSZTYN1968M502700:32:0200:32:38250-
#85 3641166Budzilek MalgorzataOLSZTYN1968K50800:32:0200:32:27-114
#86 3651040Duda MieczyslawOLSZTYN1951M601300:32:0500:32:05251-
#87 1121018Wyrębski ŁukaszOLSZTYN1976M404100:23:0500:23:2899-
#88 3681225Kocot AleksandraOLSZTYN1990K202400:32:1400:32:14-115
#89 3691030Licznerska AgnieszkaOSTRÓDA1976K403600:32:1600:32:43-116
#90 1151142Tankielun GrzegorzOLSZTYN1981M303700:23:0900:23:23102-
#91 3721283Twardowska MagdalenaOLSZTYN1978K403700:32:2900:32:58-118
#92 3731038Żebrowska SylwiaOLSZTYN1988K304400:32:3800:32:59-119
#93 1181056Kłos KrzysztofOLSZTYN1978M404200:23:1300:23:13104-
#94 3741112Wieczorek IgorLUBOMINO1994M203500:32:4200:33:14255-
#95 3761214Domian MartaOLSZTYN1979K403800:32:4500:33:02-121
#96 1211011Pietrzak MichałOLSZTYN1989M303900:23:1900:23:19107-
#97 3771033Lorek KatarzynaOLSZTYN1975K403900:32:4600:33:20-122
#98 12262Ośko MirosławOLSZTYN1988M304000:23:2300:23:23108-
#99 3801134Augustynowicz MartaSZYPLISZKI1994K202500:32:5800:33:27-125
#100 125159Ożubko DariuszOLSZTYN1977M404500:23:3000:23:50111-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności