Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 3811253Bartkiewicz AndrzejOLSZTYN1966M502800:32:5900:33:19256-
#2 382220Smolaga JoannaOLSZTYN1975K404100:33:3100:33:59-126
#3 3841035Krakowiak JustynaOLSZTYN1975K404200:33:4400:33:49-127
#4 13083Młot DanielOLSZTYN1976M404700:23:3700:23:43115-
#5 3861270Terlecka JustynaOLSZTYN1983K304700:33:4900:34:30-128
#6 3871042Lisewski KrzysztofOLSZTYN1960M502900:33:5200:34:33259-
#7 388161Kalinowska ElżbietaBARTĄG1983K304800:33:5200:34:09-129
#8 389160Kalinowski JarekOLSZTYN1979M408700:33:5200:34:09260-
#9 13647Sangowski AndrzejTOLKMICKO1972M404800:23:4500:24:01117-
#10 3921222Żuchowska AnnaOLSZTYN1991K202600:34:0600:34:40-130
#11 3961058Prymek AgataOLSZTYN1997K202700:34:2100:34:21-134
#12 1451151Zdunek EwelinaSTAWIGUDA1985K30600:24:0200:24:07-21
#13 4021143Drabińska NataliaOLSZTYN1990K202800:35:0300:35:41-139
#14 404133Bzura MaciejPIECKI1982M308600:35:1300:35:53265-
#15 1521182Kubicki RafałDYWITY1972M405200:24:2300:24:42129-
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4141034Jakuta BeataOLSZTYN1957K60100:37:0600:37:43-146
#17 159246Cwalina ŁukaszOLSZTYN1981M305000:24:3900:24:50135-
#18 4161082Sołtys AgnieszkaBARCZEWO1980K305400:37:5500:38:34-147
#19 1611223Świder ArekOLSZTYN1981M305200:24:4300:24:47137-
#20 4171246Pankowska JustynaOLSZTYN1973K404800:38:0000:38:22-148
#21 419199Akinis RenataDYWITY1976K404900:38:0400:38:20-150
#22 165239Karwacki SzymonOLSZTYN1983M305300:24:4900:25:00141-
#23 1661272Mikielski PawełOLSZTYN1983M305400:24:5000:25:03142-
#24 167227Bertel MarcinOLSZTYN1982M305500:24:5000:24:58143-
#25 1681103Kąkol KrzysztofOLSZTYN1976M405700:24:5100:24:56144-
#26 4251028Jabłońska JoannaOLSZTYN1975K405200:39:3400:40:15-154
#27 184228Kaszkin PiotrDOBRE MIASTO#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1988M306000:25:2100:25:34158-
#28 226184Grzaniewicz PrzemysławOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1993M202300:26:4000:27:00190-
#29 252180Pieczkowska AnetaDYWITY#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1978K401300:27:3400:27:49-46
#30 254213Śmiałek AleksandraOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1984K301800:27:4000:27:46-47
#31 266217Tomaszewska ŻanetaOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1985K302300:28:0900:28:24-55
#32 104185Pieczkowski PiotrDYWITY#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1977M403700:22:4800:23:0494-
#33 379186Sobiewska AnnaOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1986K304600:32:5200:33:23-124
#34 422172Pałejko MateuszOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1987M308900:39:0000:39:08271-
#35 253174Węgierski SebastianOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI1993M202700:27:3600:27:43207-
#36 227214Pieczkowski WaldemarDYWITY#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1975M406300:26:4100:26:55191-
#37 249158Gaszyk JolantaOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1984K301700:27:2700:27:27-45
#38 424179Buczek PaulinaOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1991K203000:39:0100:39:08-153
#39 143188Zakabłuk MarcinOLSZTYN#WIPASZAKTYWNIWBIEGU1989M304600:24:0000:24:00123-
#40 36232Grzegorzewska KatarzynaGIETRZWAŁD#ZALINIAMETYTEAM1986K304200:31:5700:32:39-113
#41 8050Wilmowicz MichałBARTĄG19891989M303000:22:0400:22:1474-
#42 2981196Olender MonikaOLSZTYN19921992K201600:29:2000:29:57-75
#43 27036Tuczynska AniaOLSZTYN4 TEAM1986K302500:28:1400:28:37-57
#44 199109Tuczyński PawełOLSZTYN4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN1986M306200:25:5200:25:52168-
#45 21867Pawlak PawełOLSZTYN4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN1971M406100:26:2100:26:44183-
#46 196211Stępień MarzenaOLSZTYN4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN1970K40600:25:4500:25:55-31
#47 611220Rachubka RobertOLSZTYN741974M402000:21:0600:21:0957-
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2421296Turalska MałgorzataOLSZTYNAKADEMIA KOLARSTWA1965K50200:27:1000:27:10-42
#49 741265Strauss DarekOLSZTYNAKM OLSZTYN1970M402600:21:3700:21:4669-
#50 931242Drężek EwelinaOLSZTYNAKM OLSZTYN1991K20600:22:3300:22:35-8
#51 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1299Pieczulis KrystynaOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM1962K50100:23:3700:23:39-15
#52 1161208Laszczak JerzyOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA,COM1961M50900:23:1100:23:23103-
#53 208210Daniluk StanisławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1963M502000:26:0300:26:22175-
#54 2451239Andruszkiewicz BogdanOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1953M60900:27:1500:27:34202-
#55 281163Nawojczyk PrzemysławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1981M301200:19:2900:19:3127-
#56 8270Najdzion RobertOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1976M402900:22:0700:22:1476-
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12378Kulesza BogusławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1959M60200:23:2300:23:29109-
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 42Kujawa WiktorOLSZTYNAZS UWM OLSZTYN1993M20300:17:0900:17:104-
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1101176Ziółek WeronikaPASYMAZS UWM OLSZTYN2003K16200:23:0200:23:11-12
#60 1351292Domurat WiktoriaPŁOCKAZS VWM OLSZTYN2002K16400:23:4400:23:54-19
#61 43157Jakacki SylwesterBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1984M301600:20:2600:20:2640-
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !471101Wójcik HenrykBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1965M50200:20:2600:20:2944-
#63 5656Bryl MirosławBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1977M401800:20:5100:21:0153-
#64 69175Wójcik MarcinBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1987M302500:21:2700:21:2764-
#65 154130Łunio PiotrBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1975M405300:24:2700:24:36130-
#66 3391129Semerak DorotaBARCZEWOBBL BARCZEWO1976K402700:30:5700:31:10-95
#67 1631114Dębowski RyszardMIKOŁAJKIBBL MIKOŁAJKI1958M60500:24:4700:24:49139-
#68 42164Bartyś JanOLSZTYNBIEGAM BO LUBIĘ1952M601400:38:1000:38:51270-
#69 3021036Cichomska MarzenaKĘTRZYNBIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘ1981K303200:29:2300:29:26-77
#70 2331087Rydzanowska ŻanetaBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1974K401000:26:5000:27:00-39
#71 791083Kujawa PawełBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1983M302900:22:0300:22:1473-
#72 1261257Wróblewski ŁukaszBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1981M304100:23:3700:23:58112-
#73 1501229Bukowska-Ptak BeataBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1971K40400:24:1900:24:30-22
#74 1811088Rydzanowski TomaszBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA EGGER1966M501300:25:1400:25:24155-
#75 2611285Majchrzak MagdalenaOLSZTYNBRAG1985K302200:27:5400:28:14-52
#76 412259Tamkun AlicjaBARCZEWOBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!1995K202900:37:0000:37:27-145
#77 413260Gołębiewski MarekOLSZTYNBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!1995M203700:37:0000:37:27268-
#78 371257Dobrzelecka ŻanetaDYWITYBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!!1989K304300:32:2900:32:49-117
#79 400183Mackiewicz BożenaOLSZTYNBRAK1961K50900:34:4800:35:13-137
#80 2061079Mikulak RafałBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1990M201900:26:0000:26:21174-
#81 141055Menziński PrzemysławBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1987M30900:18:2900:18:3114-
#82 306173Stochmal RafałBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1983M307700:29:3200:29:45227-
#83 601096Białecki SebastianBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1979M401900:21:0400:21:1056-
#84 681251Żebrowski JacekBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1984M302400:21:2500:21:2763-
#85 1241218Markowicz RobertBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1975M404400:23:2400:23:44110-
#86 142148Zając BartoszKIERZLINYBSB BARCZEWO BIEGA1989M304500:23:5300:23:53122-
#87 1641219Góralczyk TomaszBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1971M405600:24:4800:25:08140-
#88 13343Chudzik TomaszOLSZTYNCHUDZIKI TEAM1980M304200:23:4300:24:01116-
#89 74Bętkowski PiotrWARSZAWACITY TRAIL TEAM1987M30400:17:2200:17:237-
#90 1401165Gnoza KarolOLSZTYNCTS TEAM OLSZTYN1990M201300:23:4800:24:00120-
#91 3421171Wodowska SylwiaGRYZLINYDBK OLSZTYN1990K202000:31:0500:31:36-97
#92 17796Grądzki TomaszOLSZTYNDELAVAL RUNNERS1980M305800:25:0400:25:16152-
#93 2231210Prokopowicz AnetaDOBRE MIASTODOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK1986K301300:26:3400:26:34-36
#94 251211Kurp MarcinDOBRE MIASTODOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK1986M301100:19:1800:19:2124-
#95 4291135Drozdowska EmiliaOLSZTYNDROZDY BIEGAJĄ1976K405300:40:0000:40:40-156
#96 3121145Drozdowski JulianOLSZTYNDROZDY BIEGAJĄ2003M161100:29:4400:30:24231-
#97 4061136Drozdowski TomaszOLSZTYNDROZDY BIEGAJĄ1971M409000:35:4500:36:26267-
#98 421289Marczak PawełWARSZAWADRUŻYNA BLONCZYNA1979M401200:20:2400:20:2639-
#99 4838Bartko DariuszKĘTRZYNDRUŻYNA ML1975M401400:20:2800:20:3045-
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 731099Lenart MiłoszKĘTRZYNDRUŻYNA ML1965M50300:21:3700:21:3868-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności