Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 3031185Polakowska DominikaBAKAŁARZEWO1995K201700:29:2800:29:56-78
#2 81181Wronowski RafałBANIE MAZURSKIEMAZURY RUNNING TEAM1986M30500:17:2500:17:258-
#3 111193Wronowski AlbertBANIE MAZURSKIEMAZURY RUNNING TEAM1999M20500:17:5200:17:5211-
#4 4331179Machałek NataliaBARCZEWOHINATA U-TEAM1985K305600:41:4200:42:25-159
#5 1821297Foks MarcinBARCZEWODZIKIE ŻYCIE RUNTEAM1995M201500:25:1500:25:29156-
#6 1931277Połowianiuk JanBARCZEWODZIKIE ŻYCIE RUNTEAM1964M501700:25:3800:25:49163-
#7 2061079Mikulak RafałBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1990M201900:26:0000:26:21174-
#8 24880Przybysz MarcinBARCZEWOGRUPA DBK OLSZTYN1973M406900:27:2500:27:57204-
#9 121275Flaga PrzemysławBARCZEWOURWIS BIEGA1983M30700:17:5700:17:5712-
#10 141055Menziński PrzemysławBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1987M30900:18:2900:18:3114-
#11 2861199Karczewska AlicjaBARCZEWOSALKA FIT1982K303000:28:4300:28:51-68
#12 306173Stochmal RafałBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1983M307700:29:3200:29:45227-
#13 601096Białecki SebastianBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1979M401900:21:0400:21:1056-
#14 681251Żebrowski JacekBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1984M302400:21:2500:21:2763-
#15 3311190Hermański RomanBARCZEWO1969M502600:30:3700:31:31242-
#16 3391129Semerak DorotaBARCZEWOBBL BARCZEWO1976K402700:30:5700:31:10-95
#17 3471128Skrzyńska KatarzynaBARCZEWOSALKA FIT BARCZEWO1973K402900:31:1300:31:21-101
#18 101223Babiarz PiotrBARCZEWO1991M201100:22:4600:22:5391-
#19 1031075Gawin MarekBARCZEWO1979M403600:22:4800:22:5793-
#20 3591107Hermańska MarzenaBARCZEWOSALKA FIT BARCZEWO1972K403400:31:5000:32:02-110
#21 3751077Abramczyk TeresaBARCZEWOSKAJBIEGACZE1982K304500:32:4500:33:23-120
#22 3781130Skrzyńska ElżbietaBARCZEWOSALKA FIT BARCZEWO1975K404000:32:4700:32:56-123
#23 1241218Markowicz RobertBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1975M404400:23:2400:23:44110-
#24 1281200Żarejko SławomirBARCZEWOSALKA FIT 4TEAM1972M404600:23:3700:23:45114-
#25 4081132Bujalska AgnieszkaBARCZEWOSKAJBIEGACZE1971K404400:35:5800:36:37-141
#26 4101149Moskalonek AgnieszkaBARCZEWOSALKA FIT BARCZEWO1972K404600:36:1500:36:24-143
#27 412259Tamkun AlicjaBARCZEWOBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!1995K202900:37:0000:37:27-145
#28 4161082Sołtys AgnieszkaBARCZEWO1980K305400:37:5500:38:34-147
#29 1641219Góralczyk TomaszBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1971M405600:24:4800:25:08140-
#30 8050Wilmowicz MichałBARTĄG19891989M303000:22:0400:22:1474-
#31 388161Kalinowska ElżbietaBARTĄG1983K304800:33:5200:34:09-129
#32 1901244Śliwiński PawełBARTOSZYCEDRUŻYNA WILKA1991M201600:25:3200:25:50162-
#33 43157Jakacki SylwesterBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1984M301600:20:2600:20:2640-
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !471101Wójcik HenrykBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1965M50200:20:2600:20:2944-
#35 5656Bryl MirosławBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1977M401800:20:5100:21:0153-
#36 69175Wójcik MarcinBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1987M302500:21:2700:21:2764-
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1001240Ostromecka AnnaBARTOSZYCEURWIS BIEGA1987K30200:22:4300:22:47-10
#38 154130Łunio PiotrBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1975M405300:24:2700:24:36130-
#39 1811088Rydzanowski TomaszBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA EGGER1966M501300:25:1400:25:24155-
#40 2331087Rydzanowska ŻanetaBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1974K401000:26:5000:27:00-39
#41 791083Kujawa PawełBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1983M302900:22:0300:22:1473-
#42 337163Okuniewska JolantaBISKUPIECTEAM741967K50600:30:4900:31:03-94
#43 1261257Wróblewski ŁukaszBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1981M304100:23:3700:23:58112-
#44 1501229Bukowska-Ptak BeataBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1971K40400:24:1900:24:30-22
#45 24147Rogowski ZbigniewBISZTYNEKPELIKANY1992M20800:19:1800:19:1923-
#46 501295Roszyski PawełBRANIEWOPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1983M301900:20:3200:20:3647-
#47 184228Kaszkin PiotrDOBRE MIASTO#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1988M306000:25:2100:25:34158-
#48 2231210Prokopowicz AnetaDOBRE MIASTODOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK1986K301300:26:3400:26:34-36
#49 18106Rudowski DamianDOBRE MIASTOPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1999M20700:18:4600:18:4818-
#50 251211Kurp MarcinDOBRE MIASTODOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK1986M301100:19:1800:19:2124-
#51 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !401080Bystrzycki RadosławDOBRE MIASTOPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1968M50100:20:0400:20:0737-
#52 401195Więckowska SylwiaDOBRE MIASTOWIPASZ1987K305300:34:4900:35:05-138
#53 227214Pieczkowski WaldemarDYWITY#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1975M406300:26:4100:26:55191-
#54 252180Pieczkowska AnetaDYWITY#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1978K401300:27:3400:27:49-46
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !211249Paluch SylwesterDYWITYSOKÓŁ TEAM2001M16100:19:1000:19:1121-
#56 3251048Kazin KarolinaDYWITYPRON SQUAD1993K201900:30:1700:30:48-86
#57 326167Chwietczuk PawełDYWITYPAW3001987M308000:30:2500:30:25240-
#58 3331178Kwade MateuszDYWITYKWADE RACING TEAM1979M408100:30:4000:31:07243-
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !97248Pieczkowska AgnieszkaDYWITYTRINEGU1978K40100:22:3800:22:43-9
#60 104185Pieczkowski PiotrDYWITY#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1977M403700:22:4800:23:0494-
#61 371257Dobrzelecka ŻanetaDYWITYBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!!1989K304300:32:2900:32:49-117
#62 139189Kopczyński SebastianDYWITYSUNRISE SYSTEM1989M304400:23:4800:23:55119-
#63 1521182Kubicki RafałDYWITY1972M405200:24:2300:24:42129-
#64 419199Akinis RenataDYWITY1976K404900:38:0400:38:20-150
#65 3201291Hołubowicz BartoszDZIAŁDOWO1997M203200:30:0200:30:13236-
#66 10212Drażba DominikEŁKTRI NEGU1987M30600:17:3800:17:3810-
#67 293155Szymanowicz JoannaGIETRZWAŁDLECIMY TUTEJ1978K402000:29:0400:29:17-73
#68 36232Grzegorzewska KatarzynaGIETRZWAŁD#ZALINIAMETYTEAM1986K304200:31:5700:32:39-113
#69 17127Grądzki WojciechGIŻYCKOGIŻYCKO1991M20600:18:4400:18:4417-
#70 3421171Wodowska SylwiaGRYZLINYDBK OLSZTYN1990K202000:31:0500:31:36-97
#71 4361073Bancuk MonikaGUTKOWOGRUPA DBK OLSZTYN1985K305900:44:2400:44:55-162
#72 17417Folga ArturIŁAWAIŁAWA BIEGA1971M405800:25:0100:25:08149-
#73 16991Kozibski JakubIŁAWATRI NEGU2001M16500:24:5200:25:07145-
#74 2751025Turolska WeronikaJAROTY1977K401700:28:3100:28:39-60
#75 511228Krajza PrzemysławJEDWABNOJE2BNO RZĄDZI !!!1984M302000:20:4100:20:4548-
#76 35575Frąckowiak AgataJEDWABNO1998K202100:31:3500:32:13-106
#77 1071215Chilczuk RobertJONKOWO1973M403900:22:5700:22:5796-
#78 367112Małysza TomaszJONKOWOGRUPA DBK OLSZTYN1975M408400:32:0700:32:37253-
#79 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30222Budziłek MartynaKADZIDŁOUKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA1996K20200:19:3700:19:38-2
#80 3021036Cichomska MarzenaKĘTRZYNBIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘ1981K303200:29:2300:29:26-77
#81 4838Bartko DariuszKĘTRZYNDRUŻYNA ML1975M401400:20:2800:20:3045-
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 731099Lenart MiłoszKĘTRZYNDRUŻYNA ML1965M50300:21:3700:21:3868-
#83 102241Szajkowski ArkadiuszKĘTRZYN1977M403500:22:4700:22:4892-
#84 13739Ruszczyk MałgorzataKĘTRZYNDRUŻYNA ML1982K30500:23:4600:23:48-20
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 149242Chodara RomanKĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYN1954M60300:24:1900:24:19128-
#86 40734Długosz LucynaKĘTRZYNDRUŻYNA ML1964K501000:35:5600:35:59-140
#87 1531221Wysocka MartynaKĘTRZYNDRUŻYNA ML1991K20900:24:2600:24:29-24
#88 142148Zając BartoszKIERZLINYBSB BARCZEWO BIEGA1989M304500:23:5300:23:53122-
#89 90137Kuczkowski RyszardKIEŹLINYDRUŻYNA WILKA1966M50600:22:2300:22:2883-
#90 418194Lis AnetaKIEŹLINYWIPASZ AKTYWNI W BIEGU1981K305500:38:0200:38:19-149
#91 221237Wiech RomanKLEBARK WIELKI1970M406200:26:2800:26:56186-
#92 262238Wiech EwaKLEBARK WIELKI1970K401500:27:5400:28:24-53
#93 197215Syrewicz KrzysztofLIDZBARK WARMIŃSKI1969M501800:25:4600:25:46166-
#94 2791041Woroniec AlicjaLIDZBARK WARMIŃSKITEAM KOPEĆ1981K302700:28:3600:29:30-63
#95 721089Juchniewicz AndrzejLIDZBARK WARMIŃSKIPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1982M302700:21:3600:21:4067-
#96 99190Olszewski MarekLIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / BBL1969M50700:22:4100:22:4690-
#97 831158Nagorski RobertLONDONHERNE HILL HARRIERS1963M50400:22:0800:22:1577-
#98 3741112Wieczorek IgorLUBOMINO1994M203500:32:4200:33:14255-
#99 146272Kisluk AdamMIKOLAJKIPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1975M405000:24:0300:24:16125-
#100 1631114Dębowski RyszardMIKOŁAJKIBBL MIKOŁAJKI1958M60500:24:4700:24:49139-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności