Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 3161110Bałdyga WiesławMRĄGOWO1973M407700:29:5400:30:15234-
#2 3341113Bałdyga KatarzynaMRĄGOWO1971K402500:30:4400:30:44-91
#3 40382Jakubowicz WojciechMRĄGOWOGRUPA DBK OLSZTYN1974M408900:35:1100:35:47264-
#4 1511213Bogusz JustynaMRĄGWOKUROPATWA TEAM1994K20800:24:2000:24:26-23
#5 191198Humen AgnieszkaMŁAWAKONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING1978K40500:25:3300:25:40-29
#6 2581159Kuczalska MagdalenaMŁAWAKONRAD NOSARZEWSKI BADANIA DIETA TRENING1983K302100:27:5200:27:58-50
#7 4421072Bendarczyk AnnaNAGLADYGRUPA DBK OLSZTYN1974K405500:44:4800:45:18-168
#8 381066Jabłoński PawełNIDZICANIDZICA BIEGA1976M401000:20:0500:20:0735-
#9 551008Maculewicz MarekNIDZICAURWIS BIEGA1970M401700:20:4900:20:5252-
#10 941059Prusik ArkadiuszNIDZICANIDZICA BIEGA1982M303400:22:3300:22:3386-
#11 3541279Dzido EdytaNIDZICANIDZICA BIEGA1971K403200:31:3200:31:55-105
#12 1701269Łodziana DorotaOLSZTYNWOODRUN1981K30700:24:5500:25:03-25
#13 42637Czyżewski SebastianOLSZTYN1985M309000:39:3400:40:15272-
#14 17199Jeger PiotrOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1989M305600:24:5600:25:26146-
#15 4271062Tryk PiotrOLSZTYNLECIMY TUTEJ1986M309100:39:3600:40:03273-
#16 17242Siwiński JerzyOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1960M501100:24:5600:25:08147-
#17 4281060Sablewska AgataOLSZTYNLECIMY TUTEJ1994K203100:39:3600:40:04-155
#18 1731274Chaliński MateuszOLSZTYNSZPERACZE ZHR OLSZTYN2002M16600:24:5800:24:58148-
#19 4291135Drozdowska EmiliaOLSZTYNDROZDY BIEGAJĄ1976K405300:40:0000:40:40-156
#20 4301013Abdelkefi AmirOLSZTYNLECIMY TUTEJ1985M309200:40:0300:40:03274-
#21 1751061Reza MarekOLSZTYNLEŚNI BIEGACZE1968M501200:25:0200:25:21150-
#22 431103Brzóska KatarzynaOLSZTYNLEŚNI BIEGACZE1970K405400:40:0600:40:35-157
#23 176226Majdański JacekOLSZTYN1981M305700:25:0300:25:21151-
#24 4321262Grzybowska GosiaOLSZTYNJEM KLOPSA TEAM1993K203200:40:3900:41:21-158
#25 17796Grądzki TomaszOLSZTYNDELAVAL RUNNERS1980M305800:25:0400:25:16152-
#26 1781001Tomaszewski KrzysztofOLSZTYN1989M305900:25:0600:25:16153-
#27 4341286Wiszniewska WiolettaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1980K305700:44:0300:44:26-160
#28 1791117Sławuszewska MałgorzataOLSZTYNTEAM KOPEĆ1982K30800:25:1000:25:15-26
#29 4351121Morgiewicz AgnieszkaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1984K305800:44:1800:44:25-161
#30 437143Okońska KatarzynaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1989K306000:44:2500:44:25-163
#31 4381280Maląg AlicjaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1960K501100:44:3100:45:24-164
#32 18360Doliwa AdamOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1965M501400:25:1600:25:34157-
#33 4391235Bednarska PatrycjaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1994K203300:44:4100:45:19-165
#34 440111Pałka PatrycjaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1994K203400:44:4100:45:17-166
#35 4411212Rodzewicz HelenaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1990K203500:44:4800:45:19-167
#36 186187Kamrowska MartaOLSZTYNSS DRUŻYNA WILKA1986K30900:25:2300:25:54-27
#37 1871051Majewski MarekOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1964M501600:25:2700:25:36160-
#38 4431086Grouss EwelinaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1985K306100:44:5100:45:23-169
#39 1881105Szymańska EdytaOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1987K301000:25:3000:25:30-28
#40 4441144Zbień AnnaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1983K306200:45:2500:45:25-170
#41 18916Nitkiewicz BartoszOLSZTYNDZIQ TEAM1981M306100:25:3100:25:50161-
#42 4451097Januszewska BarbaraOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1969K501200:52:1400:52:20-171
#43 4461115Pałka KrystynaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1968K501300:52:1500:52:20-172
#44 1941263Hanes DariuszOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1971M405900:25:4100:26:01164-
#45 1951138Czuszel DainelOLSZTYNDZIECIAKI Z NASZEJ PAKI2002M16700:25:4300:25:43165-
#46 196211Stępień MarzenaOLSZTYN4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN1970K40600:25:4500:25:55-31
#47 1981148Kowalczyk AndrzejOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1961M501900:25:4900:26:17167-
#48 199109Tuczyński PawełOLSZTYN4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN1986M306200:25:5200:25:52168-
#49 20098Komarnicki PawełOLSZTYN1990M201700:25:5300:26:18169-
#50 2021049Bigaś MateuszOLSZTYN1993M201800:25:5700:26:08171-
#51 20341Kozłowska JoannaOLSZTYNDRUŻYNA WILKA/BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH1982K301100:25:5800:26:16-32
#52 2051106Hliwa ŁukaszOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1983M306300:26:0000:26:15173-
#53 208210Daniluk StanisławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1963M502000:26:0300:26:22175-
#54 2091005Tomasik MaciekOLSZTYNMPK OLSZTYN1987M306400:26:0500:26:15176-
#55 210193Tanajewski DariuszOLSZTYNSPARTANIE DZIECIOM1987M306500:26:0700:26:38177-
#56 2121047Krawiec AgnieszkaOLSZTYNURWIS BIEGA1977K40800:26:1000:26:14-34
#57 21387Wojciechowski ZbigniewOLSZTYN1958M60700:26:1200:26:47179-
#58 21481Wiśniewski BartoszOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1992M202000:26:1300:26:51180-
#59 21569Kwaśniewski BenedyktOLSZTYNZABIEGANI OLSZTYN1955M60800:26:1400:26:33181-
#60 216224Grams PaulinaOLSZTYN1988K301200:26:1600:26:23-35
#61 21867Pawlak PawełOLSZTYN4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN1971M406100:26:2100:26:44183-
#62 2191021Tokarczyk MikołajOLSZTYN1987M306700:26:2100:26:36184-
#63 220234Opaliński SławomirOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1968M502100:26:2100:26:21185-
#64 2221067Fieducik JanOLSZTYN1997M202100:26:3300:26:44187-
#65 224207Chodup MateuszOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1994M202200:26:3400:26:34188-
#66 2251294Gontarz GrzegorzOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1986M306800:26:3600:26:52189-
#67 226184Grzaniewicz PrzemysławOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1993M202300:26:4000:27:00190-
#68 2291234Gajewska MonikaOLSZTYN1988K301400:26:4500:27:12-37
#69 231269Drążek PiotrOLSZTYNWIPASZ AKTYWNIE1991M202400:26:4800:27:03193-
#70 234232Podlewska AnnaOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1980K301500:26:5100:26:59-40
#71 235115Kowalski JacekOLSZTYNOPP1977M406600:26:5300:26:53195-
#72 2361247Szewczak KrzysztofOLSZTYN1981M306900:26:5400:27:13196-
#73 2371184Marweg WitekOLSZTYN1978M406700:26:5700:27:16197-
#74 238132Kaczmarski MateuszOLSZTYNPENTAGRAM2001M16900:26:5900:27:23198-
#75 2401146Jakubowski PiotrOLSZTYN1981M307000:27:0200:27:16200-
#76 24195Kutnik AnnaOLSZTYNWODNYAEROBIK.PL1977K401100:27:0300:27:24-41
#77 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2421296Turalska MałgorzataOLSZTYNAKADEMIA KOLARSTWA1965K50200:27:1000:27:10-42
#78 24349Mamajek AdamOLSZTYNLUKKA TEAM1978M406800:27:1100:27:25201-
#79 2451239Andruszkiewicz BogdanOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1953M60900:27:1500:27:34202-
#80 2461256Borowik KrzysztofOLSZTYNRYSZARD BIEGAJ1993M202600:27:1700:27:34203-
#81 2471194Galewska JustynaOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1981K301600:27:1900:27:24-44
#82 249158Gaszyk JolantaOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1984K301700:27:2700:27:27-45
#83 250203Dymowski DariuszOLSZTYN1968M502200:27:3000:27:52205-
#84 2511164Skrzetuski JanOLSZTYN1966M502300:27:3400:27:58206-
#85 253174Węgierski SebastianOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI1993M202700:27:3600:27:43207-
#86 254213Śmiałek AleksandraOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1984K301800:27:4000:27:46-47
#87 255102Szałginiewicz KatarzynaOLSZTYN1988K301900:27:4700:28:08-48
#88 2561053Gadomska JoannaOLSZTYN1982K302000:27:4800:27:55-49
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Pszczółkowski PawełOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1988M30100:16:4800:16:492-
#90 2591126Stolarczyk TeresaOLSZTYN1970K401400:27:5200:28:26-51
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 42Kujawa WiktorOLSZTYNAZS UWM OLSZTYN1993M20300:17:0900:17:104-
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !56Wiśniewski RafałOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1988M30200:17:1300:17:145-
#93 2611285Majchrzak MagdalenaOLSZTYNBRAG1985K302200:27:5400:28:14-52
#94 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6134Brągiel KrzysztofOLSZTYNROAD TO PB1987M30300:17:1700:17:186-
#95 2631217Brzozowski SławomirOLSZTYN1969M502400:27:5500:27:55210-
#96 97Najmowicz PawełOLSZTYNTRI NEGU1993M20400:17:3100:17:319-
#97 26525Augustynowicz MarekOLSZTYN1968M502500:28:0400:28:19211-
#98 266217Tomaszewska ŻanetaOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1985K302300:28:0900:28:24-55
#99 26719Lenart PrzemysławOLSZTYN1974M407100:28:1400:28:25212-
#100 2681141Sobala MaciejOLSZTYNDZIECIAKI Z NASZEJ PAKI1980M307100:28:1400:28:46213-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności