Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 352255Najmowicz WiesławaOLSZTYNTRI BRACIA NAJMOWICZ1964K50700:31:3000:31:30-104
#2 353252Baranowski TomaszOLSZTYNFUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI1985M308400:31:3000:32:03249-
#3 981224Kościesza PiotrOLSZTYNTRI NEGU1986M303600:22:3900:22:5189-
#4 3571254Jakubowicz SylwiaOLSZTYN1984K304100:31:4500:32:15-108
#5 358142Tunkiewicz AleksandraOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1992K202200:31:4700:32:13-109
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1051070Miller MartaOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1980K30300:22:5200:22:54-11
#7 36366Górka MarekOLSZTYN1968M502700:32:0200:32:38250-
#8 10820Chomicki SzymonOLSZTYNKRISS COACHING1975M404000:22:5900:23:0997-
#9 3641166Budzilek MalgorzataOLSZTYN1968K50800:32:0200:32:27-114
#10 3651040Duda MieczyslawOLSZTYN1951M601300:32:0500:32:05251-
#11 366254Karpiński KamilOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1979M408300:32:0500:32:41252-
#12 1121018Wyrębski ŁukaszOLSZTYN1976M404100:23:0500:23:2899-
#13 3681225Kocot AleksandraOLSZTYN1990K202400:32:1400:32:14-115
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1131209Brzozowski StanisławOLSZTYNPRĄTNICZANKA1955M60100:23:0600:23:14100-
#15 1141054Pogorzelski PiotrOLSZTYNSZPERACZE ZHR OLSZTYN2000M16400:23:0600:23:19101-
#16 3701169Kupchyk MaksOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1979M408500:32:2300:32:43254-
#17 1151142Tankielun GrzegorzOLSZTYN1981M303700:23:0900:23:23102-
#18 1161208Laszczak JerzyOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA,COM1961M50900:23:1100:23:23103-
#19 3721283Twardowska MagdalenaOLSZTYN1978K403700:32:2900:32:58-118
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1171188Tyborowska AgnieszkaOLSZTYNDZIECIAKI Z NASZEJ PAKI1974K40200:23:1100:23:27-14
#21 3731038Żebrowska SylwiaOLSZTYN1988K304400:32:3800:32:59-119
#22 1181056Kłos KrzysztofOLSZTYN1978M404200:23:1300:23:13104-
#23 119231Podlewski TomaszOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1978M404300:23:1300:23:26105-
#24 120271Kozłowski PiotrOLSZTYNFATHER ONE THE RUN1982M303800:23:1700:23:26106-
#25 3761214Domian MartaOLSZTYN1979K403800:32:4500:33:02-121
#26 1211011Pietrzak MichałOLSZTYN1989M303900:23:1900:23:19107-
#27 3771033Lorek KatarzynaOLSZTYN1975K403900:32:4600:33:20-122
#28 12262Ośko MirosławOLSZTYN1988M304000:23:2300:23:23108-
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12378Kulesza BogusławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1959M60200:23:2300:23:29109-
#30 379186Sobiewska AnnaOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1986K304600:32:5200:33:23-124
#31 125159Ożubko DariuszOLSZTYN1977M404500:23:3000:23:50111-
#32 3811253Bartkiewicz AndrzejOLSZTYN1966M502800:32:5900:33:19256-
#33 382220Smolaga JoannaOLSZTYN1975K404100:33:3100:33:59-126
#34 1271037Pianka DawidOLSZTYNPRON SQUAD1990M201200:23:3700:23:49113-
#35 383250Dudaniec SławomirOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1973M408600:33:3300:34:09257-
#36 3841035Krakowiak JustynaOLSZTYN1975K404200:33:4400:33:49-127
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1299Pieczulis KrystynaOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM1962K50100:23:3700:23:39-15
#38 385243Westfeld MateuszOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1984M308500:33:4800:34:12258-
#39 13083Młot DanielOLSZTYN1976M404700:23:3700:23:43115-
#40 3861270Terlecka JustynaOLSZTYN1983K304700:33:4900:34:30-128
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1311167Markowicz RenataOLSZTYNFUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI1977K40300:23:4000:23:56-16
#42 3871042Lisewski KrzysztofOLSZTYN1960M502900:33:5200:34:33259-
#43 13343Chudzik TomaszOLSZTYNCHUDZIKI TEAM1980M304200:23:4300:24:01116-
#44 389160Kalinowski JarekOLSZTYN1979M408700:33:5200:34:09260-
#45 134233Blicharz MilenaOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1993K20700:23:4400:23:48-18
#46 390244Kluczkowski PiotrOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1973M408800:34:0500:34:41261-
#47 3911205Chmielewski PawełOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1991M203600:34:0500:34:41262-
#48 3921222Żuchowska AnnaOLSZTYN1991K202600:34:0600:34:40-130
#49 393100Filak AnnaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1978K404300:34:0700:35:00-131
#50 3941119Wiśniewska JustynaOLSZTYNLENIWCE POWER1984K304900:34:1000:34:39-132
#51 3951273Łukasiewicz OlgaOLSZTYNHOTEL KRASICKI1986K305000:34:1600:34:44-133
#52 1401165Gnoza KarolOLSZTYNCTS TEAM OLSZTYN1990M201300:23:4800:24:00120-
#53 3961058Prymek AgataOLSZTYN1997K202700:34:2100:34:21-134
#54 1411187Olszewski PawełOLSZTYNMYTOWEL.PL1978M404900:23:5100:23:58121-
#55 39714Jeger WojtekOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1968M503000:34:2100:34:56263-
#56 398119Kamińska UrszulaOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1983K305100:34:2200:34:57-135
#57 143188Zakabłuk MarcinOLSZTYN#WIPASZAKTYWNIWBIEGU1989M304600:24:0000:24:00123-
#58 399136Herman KatarzynaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1981K305200:34:3900:35:13-136
#59 400183Mackiewicz BożenaOLSZTYNBRAK1961K50900:34:4800:35:13-137
#60 4021143Drabińska NataliaOLSZTYN1990K202800:35:0300:35:41-139
#61 1471093Rękawiecki RobertOLSZTYNURWIS BIEGA1974M405100:24:0600:24:11126-
#62 1481111Zieliński DariuszOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1987M304800:24:1100:24:19127-
#63 4051045Kozak PrzemysławOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1980M308700:35:3100:35:31266-
#64 4061136Drozdowski TomaszOLSZTYNDROZDY BIEGAJĄ1971M409000:35:4500:36:26267-
#65 4091154Błaszkiewicz AgataOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1979K404500:36:0400:36:38-142
#66 155206Kołtun SławomirOLSZTYNSKEB OLSZTYN1980M304900:24:3400:24:45131-
#67 4111293Wilan EwaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1979K404700:36:4300:37:06-144
#68 156251Grzybicki MarekOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1968M501000:24:3600:24:46132-
#69 1571191Ciupiński JerzyOLSZTYNOLPAK1955M60400:24:3700:24:53133-
#70 413260Gołębiewski MarekOLSZTYNBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!1995M203700:37:0000:37:27268-
#71 158258Stempiński PawełOLSZTYNTRI NEGU1977M405400:24:3900:24:52134-
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4141034Jakuta BeataOLSZTYN1957K60100:37:0600:37:43-146
#73 159246Cwalina ŁukaszOLSZTYN1981M305000:24:3900:24:50135-
#74 415146Tkacz JacekOLSZTYNTEAM KOPEĆ1980M308800:37:4600:38:29269-
#75 1611223Świder ArekOLSZTYN1981M305200:24:4300:24:47137-
#76 4171246Pankowska JustynaOLSZTYN1973K404800:38:0000:38:22-148
#77 165239Karwacki SzymonOLSZTYN1983M305300:24:4900:25:00141-
#78 42164Bartyś JanOLSZTYNBIEGAM BO LUBIĘ1952M601400:38:1000:38:51270-
#79 1661272Mikielski PawełOLSZTYN1983M305400:24:5000:25:03142-
#80 422172Pałejko MateuszOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1987M308900:39:0000:39:08271-
#81 167227Bertel MarcinOLSZTYN1982M305500:24:5000:24:58143-
#82 4231155Marcinkowska ElżbietaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1975K405100:39:0100:39:24-152
#83 1681103Kąkol KrzysztofOLSZTYN1976M405700:24:5100:24:56144-
#84 424179Buczek PaulinaOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1991K203000:39:0100:39:08-153
#85 4251028Jabłońska JoannaOLSZTYN1975K405200:39:3400:40:15-154
#86 18054Chrostowski SebastianOLSZTYN, POLSKA1993M201400:25:1100:25:11154-
#87 228120Budnicki JacekOLSZTYNEKSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1976M406400:26:4200:27:02192-
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !31288Mikielski DanielOLSZTYNEK1990M20200:16:5400:16:543-
#89 1601157Aleksandrowicz KamilOLSZTYNEKGOOSE LOGISTICS SOLUTIONS1983M305100:24:4000:24:58136-
#90 26494Pędzich AnnaORNETAORNETA1991K201100:28:0400:28:08-54
#91 2971195Cioban BartłomiejORNETA1985M307400:29:2000:29:56223-
#92 18535Opaliński TomaszOSTRÓDADRUŹYNA WILKA1967M501500:25:2100:25:39159-
#93 24445Peślak MarzenaOSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS1970K401200:27:1500:27:41-43
#94 701271Krzyżaniak PiotrOSTRÓDASKAZANI NA SUKCES1980M302600:21:2800:21:2865-
#95 33031Kwacz MałgorzataOSTRÓDA1964K50500:30:3700:31:04-89
#96 35027Krawiec KlaudiaOSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS1978K403000:31:2600:31:52-102
#97 36051Panfil MagdalenaOSTRÓDA1978K403500:31:5200:32:29-111
#98 10626Krawiec AdamOSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS1975M403800:22:5200:22:5895-
#99 3691030Licznerska AgnieszkaOSTRÓDA1976K403600:32:1600:32:43-116
#100 1321156Lipnicka KatarzynaOSTRÓDAPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1982K30400:23:4100:23:55-17

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności