Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 90137Kuczkowski RyszardKIEŹLINYDRUŻYNA WILKA1966M50600:22:2300:22:2883-
#2 23139Czaplicki PiotrOLSZTYNTEAM KOPEĆ1977M40400:19:1800:19:1922-
#3 358142Tunkiewicz AleksandraOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1992K202200:31:4700:32:13-109
#4 437143Okońska KatarzynaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1989K306000:44:2500:44:25-163
#5 328144Szyndralewicz GabrielaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1969K50400:30:3300:31:33-88
#6 415146Tkacz JacekOLSZTYNTEAM KOPEĆ1980M308800:37:4600:38:29269-
#7 24147Rogowski ZbigniewBISZTYNEKPELIKANY1992M20800:19:1800:19:1923-
#8 142148Zając BartoszKIERZLINYBSB BARCZEWO BIEGA1989M304500:23:5300:23:53122-
#9 138150Pietrzak MarcinOSTRODAOSTRODA1984M304300:23:4700:24:03118-
#10 329151Piechota SławekOLSZTYNKG TEAM1981M308100:30:3300:30:57241-
#11 201154Ptak DariuszŁUGWAŁD1971M406000:25:5700:26:19170-
#12 293155Szymanowicz JoannaGIETRZWAŁDLECIMY TUTEJ1978K402000:29:0400:29:17-73
#13 43157Jakacki SylwesterBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1984M301600:20:2600:20:2640-
#14 249158Gaszyk JolantaOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1984K301700:27:2700:27:27-45
#15 125159Ożubko DariuszOLSZTYN1977M404500:23:3000:23:50111-
#16 389160Kalinowski JarekOLSZTYN1979M408700:33:5200:34:09260-
#17 388161Kalinowska ElżbietaBARTĄG1983K304800:33:5200:34:09-129
#18 337163Okuniewska JolantaBISKUPIECTEAM741967K50600:30:4900:31:03-94
#19 54164Radziwon TomaszSTAWIGUDA1980M302200:20:4400:20:4851-
#20 326167Chwietczuk PawełDYWITYPAW3001987M308000:30:2500:30:25240-
#21 109168Nieściór JanSTĘKINYKĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO1968M50800:22:5900:23:0598-
#22 335169Nieściór MieczysławaSTĘKINY / OLSZTYNKĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO1970K402600:30:4500:31:12-92
#23 62170Jabłoński KrzysztofOLSZTYNM RUNNERS1976M402100:21:0800:21:1458-
#24 422172Pałejko MateuszOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1987M308900:39:0000:39:08271-
#25 306173Stochmal RafałBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1983M307700:29:3200:29:45227-
#26 253174Węgierski SebastianOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI1993M202700:27:3600:27:43207-
#27 69175Wójcik MarcinBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1987M302500:21:2700:21:2764-
#28 424179Buczek PaulinaOLSZTYN#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1991K203000:39:0100:39:08-153
#29 252180Pieczkowska AnetaDYWITY#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1978K401300:27:3400:27:49-46
#30 400183Mackiewicz BożenaOLSZTYNBRAK1961K50900:34:4800:35:13-137
#31 226184Grzaniewicz PrzemysławOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1993M202300:26:4000:27:00190-
#32 104185Pieczkowski PiotrDYWITY#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1977M403700:22:4800:23:0494-
#33 379186Sobiewska AnnaOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1986K304600:32:5200:33:23-124
#34 186187Kamrowska MartaOLSZTYNSS DRUŻYNA WILKA1986K30900:25:2300:25:54-27
#35 143188Zakabłuk MarcinOLSZTYN#WIPASZAKTYWNIWBIEGU1989M304600:24:0000:24:00123-
#36 139189Kopczyński SebastianDYWITYSUNRISE SYSTEM1989M304400:23:4800:23:55119-
#37 99190Olszewski MarekLIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / BBL1969M50700:22:4100:22:4690-
#38 309192Borkowski Jerzy KrzysztofOLSZTYN1957M601100:29:3800:29:57229-
#39 210193Tanajewski DariuszOLSZTYNSPARTANIE DZIECIOM1987M306500:26:0700:26:38177-
#40 418194Lis AnetaKIEŹLINYWIPASZ AKTYWNI W BIEGU1981K305500:38:0200:38:19-149
#41 401195Więckowska SylwiaDOBRE MIASTOWIPASZ1987K305300:34:4900:35:05-138
#42 16196Woźniak TomaszOLSZTYNURWIS BIEGA1987M301000:18:3400:18:3516-
#43 191198Humen AgnieszkaMŁAWAKONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING1978K40500:25:3300:25:40-29
#44 419199Akinis RenataDYWITY1976K404900:38:0400:38:20-150
#45 144202Jackowski MarcinWOŁOWNOPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1981M304700:24:0100:24:15124-
#46 250203Dymowski DariuszOLSZTYN1968M502200:27:3000:27:52205-
#47 66204Śledziewski CezaryWÓJTOWO1971M402400:21:1900:21:2261-
#48 155206Kołtun SławomirOLSZTYNSKEB OLSZTYN1980M304900:24:3400:24:45131-
#49 224207Chodup MateuszOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1994M202200:26:3400:26:34188-
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 284209Suwińska Barbara TeresaOLSZTYN1965K50300:28:4200:29:35-66
#51 208210Daniluk StanisławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1963M502000:26:0300:26:22175-
#52 196211Stępień MarzenaOLSZTYN4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN1970K40600:25:4500:25:55-31
#53 10212Drażba DominikEŁKTRI NEGU1987M30600:17:3800:17:3810-
#54 254213Śmiałek AleksandraOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1984K301800:27:4000:27:46-47
#55 227214Pieczkowski WaldemarDYWITY#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1975M406300:26:4100:26:55191-
#56 197215Syrewicz KrzysztofLIDZBARK WARMIŃSKI1969M501800:25:4600:25:46166-
#57 266217Tomaszewska ŻanetaOLSZTYN#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1985K302300:28:0900:28:24-55
#58 382220Smolaga JoannaOLSZTYN1975K404100:33:3100:33:59-126
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30222Budziłek MartynaKADZIDŁOUKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA1996K20200:19:3700:19:38-2
#60 101223Babiarz PiotrBARCZEWO1991M201100:22:4600:22:5391-
#61 216224Grams PaulinaOLSZTYN1988K301200:26:1600:26:23-35
#62 176226Majdański JacekOLSZTYN1981M305700:25:0300:25:21151-
#63 167227Bertel MarcinOLSZTYN1982M305500:24:5000:24:58143-
#64 184228Kaszkin PiotrDOBRE MIASTO#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1988M306000:25:2100:25:34158-
#65 119231Podlewski TomaszOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1978M404300:23:1300:23:26105-
#66 234232Podlewska AnnaOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1980K301500:26:5100:26:59-40
#67 134233Blicharz MilenaOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1993K20700:23:4400:23:48-18
#68 220234Opaliński SławomirOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1968M502100:26:2100:26:21185-
#69 283235Stypińska JoannaOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1998K201300:28:4200:28:51-65
#70 221237Wiech RomanKLEBARK WIELKI1970M406200:26:2800:26:56186-
#71 262238Wiech EwaKLEBARK WIELKI1970K401500:27:5400:28:24-53
#72 165239Karwacki SzymonOLSZTYN1983M305300:24:4900:25:00141-
#73 52240Kurmin PawełOLSZTYNTEAM KOPEĆ1987M302100:20:4100:20:4149-
#74 102241Szajkowski ArkadiuszKĘTRZYN1977M403500:22:4700:22:4892-
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 149242Chodara RomanKĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYN1954M60300:24:1900:24:19128-
#76 385243Westfeld MateuszOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1984M308500:33:4800:34:12258-
#77 390244Kluczkowski PiotrOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1973M408800:34:0500:34:41261-
#78 289245Lorenc ŁucjaOLSZTYN1977K401900:28:5200:29:25-71
#79 159246Cwalina ŁukaszOLSZTYN1981M305000:24:3900:24:50135-
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19247Szostawicki MichałOLSZTYN1977M40200:18:5100:18:5319-
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !97248Pieczkowska AgnieszkaDYWITYTRINEGU1978K40100:22:3800:22:43-9
#82 383250Dudaniec SławomirOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1973M408600:33:3300:34:09257-
#83 156251Grzybicki MarekOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1968M501000:24:3600:24:46132-
#84 353252Baranowski TomaszOLSZTYNFUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI1985M308400:31:3000:32:03249-
#85 366254Karpiński KamilOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1979M408300:32:0500:32:41252-
#86 352255Najmowicz WiesławaOLSZTYNTRI BRACIA NAJMOWICZ1964K50700:31:3000:31:30-104
#87 371257Dobrzelecka ŻanetaDYWITYBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!!1989K304300:32:2900:32:49-117
#88 158258Stempiński PawełOLSZTYNTRI NEGU1977M405400:24:3900:24:52134-
#89 412259Tamkun AlicjaBARCZEWOBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!1995K202900:37:0000:37:27-145
#90 413260Gołębiewski MarekOLSZTYNBRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!1995M203700:37:0000:37:27268-
#91 281261Bochniak KatarzynaOLSZTYNLECIMY TUTEJ1986K302800:28:3900:28:52-64
#92 46265Żyjewski KrzysztofOLSZTYNKAZA TEAM1984M301800:20:2300:20:2743-
#93 84268Wolff MarcinOLSZTYNM-RUNNERS1969M50500:22:1000:22:2678-
#94 231269Drążek PiotrOLSZTYNWIPASZ AKTYWNIE1991M202400:26:4800:27:03193-
#95 120271Kozłowski PiotrOLSZTYNFATHER ONE THE RUN1982M303800:23:1700:23:26106-
#96 146272Kisluk AdamMIKOLAJKIPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1975M405000:24:0300:24:16125-
#97 1781001Tomaszewski KrzysztofOLSZTYN1989M305900:25:0600:25:16153-
#98 3111002Banach AndrzejOLSZTYNPISZ-OLSZTYN1989M307800:29:4100:30:05230-
#99 2781003Kaszałowicz MonikaOLSZTYNZETO SOFTWARE TEAM1981K302600:28:3500:28:56-62
#100 2091005Tomasik MaciekOLSZTYNMPK OLSZTYN1987M306400:26:0500:26:15176-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności