Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 3461203Auksztulewicz AdamWÓJTOWOGRUPA DBK OLSZTYN1973M408200:31:1200:31:42246-
#2 3471128Skrzyńska KatarzynaBARCZEWOSALKA FIT BARCZEWO1973K402900:31:1300:31:21-101
#3 1071215Chilczuk RobertJONKOWO1973M403900:22:5700:22:5796-
#4 383250Dudaniec SławomirOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1973M408600:33:3300:34:09257-
#5 390244Kluczkowski PiotrOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1973M408800:34:0500:34:41261-
#6 4171246Pankowska JustynaOLSZTYN1973K404800:38:0000:38:22-148
#7 4421072Bendarczyk AnnaNAGLADYGRUPA DBK OLSZTYN1974K405500:44:4800:45:18-168
#8 2331087Rydzanowska ŻanetaBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1974K401000:26:5000:27:00-39
#9 26719Lenart PrzemysławOLSZTYN1974M407100:28:1400:28:25212-
#10 2721052Justyna Jachacy-Majewska JustynaOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1974K401600:28:2500:28:53-58
#11 2731098Van Vliet MarkOLSZTYN1974M407200:28:2700:29:42215-
#12 321068Gojło MarekOLSZTYN1974M40800:19:4400:19:4530-
#13 2911094Rybka RadosławŁUGWAŁD1974M407300:29:0000:29:00219-
#14 2951230Lendzian AniaOLSZTYN1974K402100:29:0900:29:37-74
#15 491104Rudziński AndrzejOLSZTYNMŁYNAGO1974M401500:20:2800:20:3146-
#16 611220Rachubka RobertOLSZTYN741974M402000:21:0600:21:0957-
#17 951116Ziółkiewicz MichałOLSZTYNSKAJBIEGACZE1974M403400:22:3400:22:4087-
#18 3561281Marszałek MałgorzataSWARZĘDZ1974K403300:31:3900:32:00-107
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1171188Tyborowska AgnieszkaOLSZTYNDZIECIAKI Z NASZEJ PAKI1974K40200:23:1100:23:27-14
#20 1471093Rękawiecki RobertOLSZTYNURWIS BIEGA1974M405100:24:0600:24:11126-
#21 40382Jakubowicz WojciechMRĄGOWOGRUPA DBK OLSZTYN1974M408900:35:1100:35:47264-
#22 227214Pieczkowski WaldemarDYWITY#WIPASZAKTYWNI W BIEGU1975M406300:26:4100:26:55191-
#23 4838Bartko DariuszKĘTRZYNDRUŻYNA ML1975M401400:20:2800:20:3045-
#24 32486Tęcza MaciejOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1975M408000:30:1200:30:50239-
#25 10626Krawiec AdamOSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS1975M403800:22:5200:22:5895-
#26 10820Chomicki SzymonOLSZTYNKRISS COACHING1975M404000:22:5900:23:0997-
#27 367112Małysza TomaszJONKOWOGRUPA DBK OLSZTYN1975M408400:32:0700:32:37253-
#28 3771033Lorek KatarzynaOLSZTYN1975K403900:32:4600:33:20-122
#29 3781130Skrzyńska ElżbietaBARCZEWOSALKA FIT BARCZEWO1975K404000:32:4700:32:56-123
#30 1241218Markowicz RobertBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1975M404400:23:2400:23:44110-
#31 382220Smolaga JoannaOLSZTYN1975K404100:33:3100:33:59-126
#32 3841035Krakowiak JustynaOLSZTYN1975K404200:33:4400:33:49-127
#33 146272Kisluk AdamMIKOLAJKIPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1975M405000:24:0300:24:16125-
#34 154130Łunio PiotrBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1975M405300:24:2700:24:36130-
#35 4231155Marcinkowska ElżbietaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1975K405100:39:0100:39:24-152
#36 4251028Jabłońska JoannaOLSZTYN1975K405200:39:3400:40:15-154
#37 4291135Drozdowska EmiliaOLSZTYNDROZDY BIEGAJĄ1976K405300:40:0000:40:40-156
#38 228120Budnicki JacekOLSZTYNEKSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1976M406400:26:4200:27:02192-
#39 381066Jabłoński PawełNIDZICANIDZICA BIEGA1976M401000:20:0500:20:0735-
#40 30771Stypinski DarekOLSZTYNPENTAGRAM1976M407500:29:3600:30:14228-
#41 31452Niewdzięczna BarbaraOLSZTYNSĄ WOLNIEJSI1976K402400:29:4700:30:25-82
#42 31724Kasprowicz WitoldOLSZTYN1976M407800:29:5700:30:14235-
#43 62170Jabłoński KrzysztofOLSZTYNM RUNNERS1976M402100:21:0800:21:1458-
#44 8270Najdzion RobertOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1976M402900:22:0700:22:1476-
#45 3391129Semerak DorotaBARCZEWOBBL BARCZEWO1976K402700:30:5700:31:10-95
#46 871026Dublanka DawidOLSZTYN1976M403200:22:1900:22:3381-
#47 921120Szamrowski PiotrOLSZTYNLENIWCE POWER1976M403300:22:3200:22:3885-
#48 1121018Wyrębski ŁukaszOLSZTYN1976M404100:23:0500:23:2899-
#49 3691030Licznerska AgnieszkaOSTRÓDA1976K403600:32:1600:32:43-116
#50 13083Młot DanielOLSZTYN1976M404700:23:3700:23:43115-
#51 1621237Łaszkowski PiotrŁUKTAK.S WACHLARZ1976M405500:24:4700:24:53138-
#52 419199Akinis RenataDYWITY1976K404900:38:0400:38:20-150
#53 1681103Kąkol KrzysztofOLSZTYN1976M405700:24:5100:24:56144-
#54 2121047Krawiec AgnieszkaOLSZTYNURWIS BIEGA1977K40800:26:1000:26:14-34
#55 235115Kowalski JacekOLSZTYNOPP1977M406600:26:5300:26:53195-
#56 24195Kutnik AnnaOLSZTYNWODNYAEROBIK.PL1977K401100:27:0300:27:24-41
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19247Szostawicki MichałOLSZTYN1977M40200:18:5100:18:5319-
#58 2751025Turolska WeronikaJAROTY1977K401700:28:3100:28:39-60
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 201189Bąk PawełSĘPOPOL1977M40300:19:0400:19:0520-
#60 23139Czaplicki PiotrOLSZTYNTEAM KOPEĆ1977M40400:19:1800:19:1922-
#61 289245Lorenc ŁucjaOLSZTYN1977K401900:28:5200:29:25-71
#62 5656Bryl MirosławBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1977M401800:20:5100:21:0153-
#63 64104Woliński JacekOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1977M402300:21:1300:21:1760-
#64 761032Jarczyk TomaszOLSZTYNRDLP OLSZTYN MTB TEAM1977M402700:21:4700:21:4770-
#65 102241Szajkowski ArkadiuszKĘTRZYN1977M403500:22:4700:22:4892-
#66 104185Pieczkowski PiotrDYWITY#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1977M403700:22:4800:23:0494-
#67 125159Ożubko DariuszOLSZTYN1977M404500:23:3000:23:50111-
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1311167Markowicz RenataOLSZTYNFUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI1977K40300:23:4000:23:56-16
#69 158258Stempiński PawełOLSZTYNTRI NEGU1977M405400:24:3900:24:52134-
#70 191198Humen AgnieszkaMŁAWAKONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING1978K40500:25:3300:25:40-29
#71 2071238Łaszkowska JolantaŁUKTAK.S WACHLARZ1978K40700:26:0200:26:12-33
#72 2371184Marweg WitekOLSZTYN1978M406700:26:5700:27:16197-
#73 24349Mamajek AdamOLSZTYNLUKKA TEAM1978M406800:27:1100:27:25201-
#74 252180Pieczkowska AnetaDYWITY#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1978K401300:27:3400:27:49-46
#75 28746Moroz KatarzynaOLSZTYN1978K401800:28:4600:28:56-69
#76 293155Szymanowicz JoannaGIETRZWAŁDLECIMY TUTEJ1978K402000:29:0400:29:17-73
#77 631109Szpendowski MarekOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1978M402200:21:1300:21:1659-
#78 711201Jurkiewicz PawełOLSZTYN1978M402500:21:3500:21:4166-
#79 851118Sławuszewski LeszekOLSZTYN1978M403000:22:1300:22:1779-
#80 35027Krawiec KlaudiaOSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS1978K403000:31:2600:31:52-102
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !97248Pieczkowska AgnieszkaDYWITYTRINEGU1978K40100:22:3800:22:43-9
#82 36051Panfil MagdalenaOSTRÓDA1978K403500:31:5200:32:29-111
#83 3721283Twardowska MagdalenaOLSZTYN1978K403700:32:2900:32:58-118
#84 1181056Kłos KrzysztofOLSZTYN1978M404200:23:1300:23:13104-
#85 119231Podlewski TomaszOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1978M404300:23:1300:23:26105-
#86 393100Filak AnnaOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1978K404300:34:0700:35:00-131
#87 1411187Olszewski PawełOLSZTYNMYTOWEL.PL1978M404900:23:5100:23:58121-
#88 271284Twardowski SebastianOLSZTYN1979M40500:19:3100:19:3126-
#89 31108Zieja AndrzejOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1979M40700:19:4200:19:4529-
#90 391236Bisikiewicz MichałOLSZTYNRO BI SIE1979M401100:20:0500:20:0736-
#91 421289Marczak PawełWARSZAWADRUŻYNA BLONCZYNA1979M401200:20:2400:20:2639-
#92 5322Bronakowski PiotrOLSZTYNKS ANUNNAKI1979M401600:20:4300:20:4750-
#93 601096Białecki SebastianBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1979M401900:21:0400:21:1056-
#94 3331178Kwade MateuszDYWITYKWADE RACING TEAM1979M408100:30:4000:31:07243-
#95 3451127Słowakiewicz EwelinaOLSZTYNSALKA FIT BARCZEWO1979K402800:31:1200:31:20-100
#96 3511245Stolarczyk JolantaOLSZTYN1979K403100:31:2800:32:01-103
#97 1031075Gawin MarekBARCZEWO1979M403600:22:4800:22:5793-
#98 366254Karpiński KamilOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1979M408300:32:0500:32:41252-
#99 3701169Kupchyk MaksOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1979M408500:32:2300:32:43254-
#100 3761214Domian MartaOLSZTYN1979K403800:32:4500:33:02-121

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności