Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Olsztyn #1

Wyniki - 26 października 2019, Olsztyn

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1131209Brzozowski StanisławOLSZTYNPRĄTNICZANKA1955M60100:23:0600:23:14100-
#2 1141054Pogorzelski PiotrOLSZTYNSZPERACZE ZHR OLSZTYN2000M16400:23:0600:23:19101-
#3 1151142Tankielun GrzegorzOLSZTYN1981M303700:23:0900:23:23102-
#4 1161208Laszczak JerzyOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA,COM1961M50900:23:1100:23:23103-
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1171188Tyborowska AgnieszkaOLSZTYNDZIECIAKI Z NASZEJ PAKI1974K40200:23:1100:23:27-14
#6 1181056Kłos KrzysztofOLSZTYN1978M404200:23:1300:23:13104-
#7 119231Podlewski TomaszOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1978M404300:23:1300:23:26105-
#8 120271Kozłowski PiotrOLSZTYNFATHER ONE THE RUN1982M303800:23:1700:23:26106-
#9 1211011Pietrzak MichałOLSZTYN1989M303900:23:1900:23:19107-
#10 12262Ośko MirosławOLSZTYN1988M304000:23:2300:23:23108-
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12378Kulesza BogusławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1959M60200:23:2300:23:29109-
#12 1241218Markowicz RobertBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1975M404400:23:2400:23:44110-
#13 125159Ożubko DariuszOLSZTYN1977M404500:23:3000:23:50111-
#14 1261257Wróblewski ŁukaszBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1981M304100:23:3700:23:58112-
#15 1271037Pianka DawidOLSZTYNPRON SQUAD1990M201200:23:3700:23:49113-
#16 1281200Żarejko SławomirBARCZEWOSALKA FIT 4TEAM1972M404600:23:3700:23:45114-
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1299Pieczulis KrystynaOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM1962K50100:23:3700:23:39-15
#18 13083Młot DanielOLSZTYN1976M404700:23:3700:23:43115-
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1311167Markowicz RenataOLSZTYNFUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI1977K40300:23:4000:23:56-16
#20 1321156Lipnicka KatarzynaOSTRÓDAPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1982K30400:23:4100:23:55-17
#21 13343Chudzik TomaszOLSZTYNCHUDZIKI TEAM1980M304200:23:4300:24:01116-
#22 134233Blicharz MilenaOLSZTYNFITNESS CLUB SYLWETKA1993K20700:23:4400:23:48-18
#23 1351292Domurat WiktoriaPŁOCKAZS VWM OLSZTYN2002K16400:23:4400:23:54-19
#24 13647Sangowski AndrzejTOLKMICKO1972M404800:23:4500:24:01117-
#25 13739Ruszczyk MałgorzataKĘTRZYNDRUŻYNA ML1982K30500:23:4600:23:48-20
#26 138150Pietrzak MarcinOSTRODAOSTRODA1984M304300:23:4700:24:03118-
#27 139189Kopczyński SebastianDYWITYSUNRISE SYSTEM1989M304400:23:4800:23:55119-
#28 1401165Gnoza KarolOLSZTYNCTS TEAM OLSZTYN1990M201300:23:4800:24:00120-
#29 1411187Olszewski PawełOLSZTYNMYTOWEL.PL1978M404900:23:5100:23:58121-
#30 142148Zając BartoszKIERZLINYBSB BARCZEWO BIEGA1989M304500:23:5300:23:53122-
#31 143188Zakabłuk MarcinOLSZTYN#WIPASZAKTYWNIWBIEGU1989M304600:24:0000:24:00123-
#32 144202Jackowski MarcinWOŁOWNOPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1981M304700:24:0100:24:15124-
#33 1451151Zdunek EwelinaSTAWIGUDA1985K30600:24:0200:24:07-21
#34 146272Kisluk AdamMIKOLAJKIPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1975M405000:24:0300:24:16125-
#35 1471093Rękawiecki RobertOLSZTYNURWIS BIEGA1974M405100:24:0600:24:11126-
#36 1481111Zieliński DariuszOLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYN1987M304800:24:1100:24:19127-
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 149242Chodara RomanKĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYN1954M60300:24:1900:24:19128-
#38 1501229Bukowska-Ptak BeataBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA1971K40400:24:1900:24:30-22
#39 1511213Bogusz JustynaMRĄGWOKUROPATWA TEAM1994K20800:24:2000:24:26-23
#40 1521182Kubicki RafałDYWITY1972M405200:24:2300:24:42129-
#41 1531221Wysocka MartynaKĘTRZYNDRUŻYNA ML1991K20900:24:2600:24:29-24
#42 154130Łunio PiotrBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY1975M405300:24:2700:24:36130-
#43 155206Kołtun SławomirOLSZTYNSKEB OLSZTYN1980M304900:24:3400:24:45131-
#44 156251Grzybicki MarekOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1968M501000:24:3600:24:46132-
#45 1571191Ciupiński JerzyOLSZTYNOLPAK1955M60400:24:3700:24:53133-
#46 158258Stempiński PawełOLSZTYNTRI NEGU1977M405400:24:3900:24:52134-
#47 159246Cwalina ŁukaszOLSZTYN1981M305000:24:3900:24:50135-
#48 1601157Aleksandrowicz KamilOLSZTYNEKGOOSE LOGISTICS SOLUTIONS1983M305100:24:4000:24:58136-
#49 1611223Świder ArekOLSZTYN1981M305200:24:4300:24:47137-
#50 1621237Łaszkowski PiotrŁUKTAK.S WACHLARZ1976M405500:24:4700:24:53138-
#51 1631114Dębowski RyszardMIKOŁAJKIBBL MIKOŁAJKI1958M60500:24:4700:24:49139-
#52 1641219Góralczyk TomaszBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1971M405600:24:4800:25:08140-
#53 165239Karwacki SzymonOLSZTYN1983M305300:24:4900:25:00141-
#54 1661272Mikielski PawełOLSZTYN1983M305400:24:5000:25:03142-
#55 167227Bertel MarcinOLSZTYN1982M305500:24:5000:24:58143-
#56 1681103Kąkol KrzysztofOLSZTYN1976M405700:24:5100:24:56144-
#57 16991Kozibski JakubIŁAWATRI NEGU2001M16500:24:5200:25:07145-
#58 1701269Łodziana DorotaOLSZTYNWOODRUN1981K30700:24:5500:25:03-25
#59 17199Jeger PiotrOLSZTYNSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1989M305600:24:5600:25:26146-
#60 17242Siwiński JerzyOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1960M501100:24:5600:25:08147-
#61 1731274Chaliński MateuszOLSZTYNSZPERACZE ZHR OLSZTYN2002M16600:24:5800:24:58148-
#62 17417Folga ArturIŁAWAIŁAWA BIEGA1971M405800:25:0100:25:08149-
#63 1751061Reza MarekOLSZTYNLEŚNI BIEGACZE1968M501200:25:0200:25:21150-
#64 176226Majdański JacekOLSZTYN1981M305700:25:0300:25:21151-
#65 17796Grądzki TomaszOLSZTYNDELAVAL RUNNERS1980M305800:25:0400:25:16152-
#66 1781001Tomaszewski KrzysztofOLSZTYN1989M305900:25:0600:25:16153-
#67 1791117Sławuszewska MałgorzataOLSZTYNTEAM KOPEĆ1982K30800:25:1000:25:15-26
#68 18054Chrostowski SebastianOLSZTYN, POLSKA1993M201400:25:1100:25:11154-
#69 1811088Rydzanowski TomaszBISKUPIECBISKUPIEC BIEGA EGGER1966M501300:25:1400:25:24155-
#70 1821297Foks MarcinBARCZEWODZIKIE ŻYCIE RUNTEAM1995M201500:25:1500:25:29156-
#71 18360Doliwa AdamOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1965M501400:25:1600:25:34157-
#72 184228Kaszkin PiotrDOBRE MIASTO#WIPASZ AKTYWNI W BIEGU1988M306000:25:2100:25:34158-
#73 18535Opaliński TomaszOSTRÓDADRUŹYNA WILKA1967M501500:25:2100:25:39159-
#74 186187Kamrowska MartaOLSZTYNSS DRUŻYNA WILKA1986K30900:25:2300:25:54-27
#75 1871051Majewski MarekOLSZTYNSKAZANI NA SUKCES1964M501600:25:2700:25:36160-
#76 1881105Szymańska EdytaOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1987K301000:25:3000:25:30-28
#77 18916Nitkiewicz BartoszOLSZTYNDZIQ TEAM1981M306100:25:3100:25:50161-
#78 1901244Śliwiński PawełBARTOSZYCEDRUŻYNA WILKA1991M201600:25:3200:25:50162-
#79 191198Humen AgnieszkaMŁAWAKONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING1978K40500:25:3300:25:40-29
#80 192113Ołów KatarzynaWADĄGGRUPA DBK OLSZTYN1992K201000:25:3700:25:38-30
#81 1931277Połowianiuk JanBARCZEWODZIKIE ŻYCIE RUNTEAM1964M501700:25:3800:25:49163-
#82 1941263Hanes DariuszOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1971M405900:25:4100:26:01164-
#83 1951138Czuszel DainelOLSZTYNDZIECIAKI Z NASZEJ PAKI2002M16700:25:4300:25:43165-
#84 196211Stępień MarzenaOLSZTYN4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN1970K40600:25:4500:25:55-31
#85 197215Syrewicz KrzysztofLIDZBARK WARMIŃSKI1969M501800:25:4600:25:46166-
#86 1981148Kowalczyk AndrzejOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM1961M501900:25:4900:26:17167-
#87 199109Tuczyński PawełOLSZTYN4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN1986M306200:25:5200:25:52168-
#88 20098Komarnicki PawełOLSZTYN1990M201700:25:5300:26:18169-
#89 201154Ptak DariuszŁUGWAŁD1971M406000:25:5700:26:19170-
#90 2021049Bigaś MateuszOLSZTYN1993M201800:25:5700:26:08171-
#91 20341Kozłowska JoannaOLSZTYNDRUŻYNA WILKA/BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH1982K301100:25:5800:26:16-32
#92 2041202Decyk LeszekSTAWIGUDATEAM KOPEĆ1953M60600:25:5800:26:10172-
#93 2051106Hliwa ŁukaszOLSZTYNDRUŻYNA WILKA1983M306300:26:0000:26:15173-
#94 2061079Mikulak RafałBARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGA1990M201900:26:0000:26:21174-
#95 2071238Łaszkowska JolantaŁUKTAK.S WACHLARZ1978K40700:26:0200:26:12-33
#96 208210Daniluk StanisławOLSZTYNAKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL1963M502000:26:0300:26:22175-
#97 2091005Tomasik MaciekOLSZTYNMPK OLSZTYN1987M306400:26:0500:26:15176-
#98 210193Tanajewski DariuszOLSZTYNSPARTANIE DZIECIOM1987M306500:26:0700:26:38177-
#99 2111298Sułek JakubWÓJTOWOGRUPA DBK OLSZTYN2002M16800:26:0800:26:08178-
#100 2121047Krawiec AgnieszkaOLSZTYNURWIS BIEGA1977K40800:26:1000:26:14-34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności