Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 26 października 2019, Gliwice

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
#1 101Sikora Karolina2458PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAK-40612-00:23:1800:48:1700:50:3000:50:3200:04:48
#2 102Pogoda Kinga3137UKS KOMETA GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-20513-00:22:5900:48:3100:50:2600:50:3800:04:48
#3 103Wilma Krzysztof2575GLIWICEPOLSKAM-4034-9000:23:4000:48:2400:50:1500:50:3800:04:47
#4 104Józefowicz Piotr2183DZIAŁDOWOPOLSKAM-4033-9100:23:1700:48:2100:50:1400:50:4500:04:47
#5 105Staniszewski Janusz2492BYTOMPOLSKAM-505-9200:23:4700:48:3200:50:1900:50:4800:04:47
#6 106Ogonowski Dariusz2356SOSNOWIECPOLSKAM-3031-9300:23:5500:48:3300:50:2600:50:4900:04:48
#7 107Drewuszewska Ewa2082PŁAWNIOWICEPOLSKAK-40514-00:24:0100:48:4400:50:2600:50:5000:04:48
#8 108Białas Robert2641ZABRZEPOLSKAM-4031-9400:24:0100:48:0600:49:5600:50:5300:04:45
#9 109Gębczyński Paweł2120GLIWICEPOLSKAM-4035-9500:23:4700:48:2500:50:1600:50:5400:04:47
#10 110Soczawa Wojciech2484ZABRZEPOLSKAM-4036-9600:24:1000:48:3000:50:1900:50:5500:04:47
#11 111Kowalski Marcin2235DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-2025-9700:23:5100:48:2100:50:0900:51:1200:04:46
#12 112Godlewski Łukasz2126HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-2027-9800:24:1300:49:0200:50:4300:51:1400:04:49
#13 113Świętek Marcin2542RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-3030-9900:24:2400:48:1300:50:0100:51:1600:04:45
#14 114Watoła Marek2566M&MPYSKOWICEPOLSKAM-4038-10000:23:0100:49:4300:51:1700:51:2400:04:53
#15 115Pawlina Piotr2387GLIWICEPOLSKAM-4039-10100:25:3100:49:4200:51:2400:51:2400:04:53
#16 116Marczyk Darek2311FLUORBYTOMPOLSKAM-3034-10200:23:3800:49:0600:50:5800:51:3000:04:51
#17 117Krzanowski Marcin2249OASIS TEAM SPORTZABRZEPOLSKAM-3032-10300:24:1600:48:5300:50:4000:51:3000:04:49
#18 118Starosta Robert2495RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-3033-10400:24:0300:48:5800:50:5400:51:3100:04:50
#19 119Zwolski Dymitr2628KNURÓWPOLSKAM-3035-10500:24:2100:49:1300:51:0500:51:3100:04:51
#20 120Grzebniewska Judyta2147TYCHYPOLSKAK-30415-00:24:2600:48:5800:50:4900:51:3200:04:50
#21 121Parol Tomasz2381PROPOINTGLIWICEPOLSKAM-3036-10600:23:5900:49:2000:51:0900:51:3900:04:52
#22 122Szwarczyński Michał2530GLIWICEPOLSKAM-3043-10700:23:0400:49:4900:51:4400:51:5100:04:55
#23 123Kłoda Dorota2212JANKOWICEPOLSKAK-20616-00:22:5800:49:5500:51:4800:51:5200:04:56
#24 124Kwiatkowski Marcin2266GLIWICEPOLSKAM-3039-10800:23:3000:49:2700:51:2300:51:5500:04:53
#25 125Ochojski Łukasz2352MIKOŁÓWPOLSKAM-2026-10900:24:1700:48:2600:50:1700:51:5500:04:47
#26 126Rudziński Jacek2440GLIWICEPOLSKAM-3038-11000:25:3000:49:3000:51:1500:51:5800:04:52
#27 127Rudziński Kamil2439GLIWICEPOLSKAM-3037-11100:25:2800:49:2700:51:1400:51:5800:04:52
#28 128Borcz Tomasz2028DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-4043-11200:23:1800:49:5500:51:5500:52:0100:04:56
#29 129Goździńska Magdalena2130GLIWICEPOLSKAK-40717-00:24:5600:49:4600:51:4000:52:0100:04:55
#30 130Porębski Grześ2410GLIWICEPOLSKAM-2030-11300:24:4400:50:1400:51:5600:52:0600:04:56
#31 131Mach Marcin2297GLIWICEPOLSKAM-4044-11400:24:0400:50:0100:51:5800:52:1000:04:56
#32 132Krzyk Jarosław2250TYCHYPOLSKAM-4041-11500:24:4600:49:5400:51:4900:52:1200:04:56
#33 133Żywko Krzysztof2634PUŁAWYPOLSKAM-2029-11600:24:2200:49:4800:51:4800:52:1500:04:56
#34 134Maciejewski Paweł2299ZABRZEPOLSKAM-2028-11700:24:2500:48:5700:50:5600:52:1900:04:51
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !135Pilszyk Kazimierz2398SENIORZYGROJECPOLSKAM-602-11800:24:3900:49:2900:51:2100:52:2000:04:53
#36 136Wietrzycki Mariusz2572MOMO TEAMGLIWICEPOLSKAM-3048-11900:24:0500:50:1500:52:1600:52:2000:04:58
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 137Wietrzycki Zenon2573MOMO TEAMGLIWICEPOLSKAM-603-12000:24:1600:50:1500:52:1600:52:2100:04:58
#38 138Zychla Grzegorz2655SU07BYTOMPOLSKAM-3042-12100:25:4100:49:5900:51:4300:52:2500:04:55
#39 139Pacan Tomasz2373BYTOMPOLSKAM-4042-12200:24:0400:49:5700:51:5100:52:2600:04:56
#40 140Karbownik Joanna2665GLIWICEPOLSKAK-30518-00:24:3400:50:0900:52:0600:52:2900:04:57
#41 141Ledwig Iwona2271MAMAX2GLIWICEPOLSKAK-30619-00:24:0800:50:2000:52:2300:52:3100:04:59
#42 142Romik Artur2435GLIWICEPOLSKAM-4037-12300:24:1300:49:0400:50:5600:52:3900:04:51
#43 143Wardak Piotr2565GLIWICEPOLSKAM-3047-12400:24:1500:50:2100:52:1200:52:3900:04:58
#44 144Zając Mateusz2604GLIWICEPOLSKAM-3041-12500:25:2400:50:0000:51:3900:52:4900:04:55
#45 145Foremski Grzegorz2106KABANOS RUNNING CREWBYTOMPOLSKAM-3040-12600:24:4700:49:4400:51:2700:52:5100:04:54
#46 146Nowak Łukasz2347AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLANDRYBNIKPOLSKAM-3045-12700:24:5200:50:0600:52:0000:52:5400:04:57
#47 147Lasiuk Paweł2268HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-3050-12800:25:1100:50:4200:52:2600:52:5600:04:59
#48 148Lewanderski Dariusz2277HIRSCHVOGELBYTOMPOLSKAM-3049-12900:25:1000:50:4200:52:2500:52:5600:04:59
#49 149Tokaj Dominik2546GLIWICEPOLSKAM-2031-13000:24:5800:50:2100:52:1800:53:0200:04:58
#50 150Słodkiewicz Grzegorz2475GLIWICEPOLSKAM-4048-13100:24:3400:50:4600:52:4900:53:0200:05:01
#51 151Strzelecki Daniel2503MIKOŁÓWPOLSKAM-4040-13200:24:3900:49:3900:51:3700:53:0200:04:54
#52 152Janosz Sławomir2170BIURO INŻYNIERSKIE IECSZAŁSZAPOLSKAM-3053-13300:23:4900:51:0000:52:4400:53:0800:05:01
#53 153Piechowiak Wojciech2392GLIWICEPOLSKAM-3052-13400:24:1300:50:4400:52:4300:53:0900:05:01
#54 154Pepel Katarzyna2390LUXTORPEDA CZERWIONKACZERWIONKA-LESZCZYNYPOLSKAK-30720-00:25:0200:50:3200:52:2400:53:1100:04:59
#55 155Szołtysik Łukasz2649GLIWICEPOLSKAM-3044-13500:25:1100:49:5700:51:5400:53:1200:04:56
#56 156Słowiński Jacek2478RYBNIKPOLSKAM-3046-13600:25:5800:50:1900:52:0100:53:1600:04:57
#57 157Ziomek Katarzyna2625BYTOMPOLSKAK-401021-00:24:3300:51:0700:53:0300:53:2000:05:03
#58 158Wójcik Anna2595GLIWICEPOLSKAK-40822-00:25:0300:50:5700:52:4800:53:2100:05:01
#59 159Drewniak Łukasz2674GLIWICEPOLSKAM-3054-13700:25:4000:51:0500:52:4400:53:2700:05:01
#60 160Semla Tomasz2454GLIWICEPOLSKAM-3057-13800:24:3300:50:5400:52:5200:53:2800:05:02
#61 161Woch Szymon2582STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKPOLSKAM-3059-13900:25:2100:51:1600:53:1100:53:2900:05:03
#62 162Eichhof Joanna2097GLIWICEPOLSKAK-40923-00:25:1700:50:5700:52:5400:53:3000:05:02
#63 163Chege Danson2048DECATHLON CAR GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-3060-14000:23:5100:51:3500:53:1500:53:3100:05:04
#64 164Michulec Jakub2656EKO-OKNA RUNNERSBYTOMPOLSKAM-3055-14100:25:4100:51:0700:52:4800:53:3100:05:01
#65 165Kula Jan2256DECATHLON I PRZYJACIELEGLIWICEPOLSKAM-3061-14200:26:0400:51:3600:53:1700:53:3100:05:04
#66 166Piwowarczyk Agnieszka2403ZABRZEPOLSKAK-30824-00:25:2400:51:1000:53:0400:53:3300:05:03
#67 167Piotrowski Kajetan2401DECATHLON&PRZYJACIELEGLIWICEPOLSKAM-2032-14300:25:2900:50:5000:52:2200:53:3500:04:59
#68 168Szulc Sebastian2527EXLABSGLIWICEPOLSKAM-3058-14400:23:4600:50:4800:52:5900:53:4000:05:02
#69 169Oracz Arkadiusz2366PROPOINTRUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2033-14500:25:2000:50:4300:52:2800:53:4200:04:59
#70 170Uniejewski Tomasz2556KATOWICEPOLSKAM-4052-14600:25:0900:51:0000:53:0300:53:5200:05:03
#71 171Wojtas Marcin2586ISTA BIEGAMYGLIWICEPOLSKAM-3056-14700:26:2000:51:1000:52:5100:53:5500:05:02
#72 172Piontek Piotr2399MEGAWAT RUNNING TEAMKNURÓWPOLSKAM-4047-14800:25:3100:50:5200:52:3900:53:5800:05:00
#73 173Bladyn Dawid2024DECATHLON&PRZYJACIELEGLIWICEPOLSKAM-2034-14900:25:2900:50:5700:52:4500:53:5900:05:01
#74 174Wiśniewski Tomasz2577GLIWICEPOLSKAM-3062-15000:25:3300:51:1800:53:1800:54:0700:05:04
#75 175Ignaczak Robert2650GLIWICEPOLSKAM-4049-15100:25:2000:50:5600:52:4900:54:0700:05:01
#76 176Laskowski Sebastian3129KATA GUROMAGLIWICEPOLSKAM-4045-15200:25:2700:50:2100:52:1500:54:0800:04:58
#77 177Faber Jacek2638GLIWICEPOLSKAM-3063-15300:24:5300:51:3600:53:3900:54:0900:05:06
#78 178Dworniczak Szymon2093CHAHARY ZE STAREGOCHORZÓWPOLSKAM-4046-15400:26:5200:50:5600:52:3900:54:1100:05:00
#79 179Strojek Piotr2499BYTOMPOLSKAM-4051-15500:25:2100:51:0600:53:0100:54:1200:05:02
#80 180Musioł Krzysztof2333POLITECHNIKA ŚLĄSKA SPORT WSPIERA(MY) NAUKOWONIEBOROWICEPOLSKAM-4054-15600:24:5800:51:5400:53:5800:54:1600:05:08
#81 181Ogonowski Edward2355ŻÓŁWIK OPOLEOPOLEPOLSKAM-604-15700:25:4900:51:2800:53:2300:54:1900:05:05
#82 182Szmigiel Daniel2520GLIWICEPOLSKAM-3066-15800:25:2100:51:5500:53:5000:54:2200:05:07
#83 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !183Szczotka Ilona2515KATOWICEPOLSKAK-50125-00:25:2100:51:5600:53:5600:54:2500:05:08
#84 184Goździński Wojciech2131GLIWICEPOLSKAM-4057-15900:24:3800:52:1000:54:1200:54:3300:05:09
#85 185Heine Andrzej2156PKO BANK POLSKIRYBNIKPOLSKAM-3051-16000:24:4900:50:4200:52:3600:54:3400:05:00
#86 186Lisiecki Dawid2283KNURÓW-SIMTECHKNURÓWPOLSKAM-3064-16100:26:0400:52:0100:53:4100:54:3400:05:06
#87 187Baniak Przemyslaw2006ZAWIERCIEPOLSKAM-4055-16200:25:3800:52:0700:54:0800:54:3800:05:09
#88 188Tomczak Rafał2550ZABIEGANI NAUCZYCIELEMIKOŁÓWPOLSKAM-4056-16300:25:3900:52:1400:54:0900:54:3800:05:09
#89 189Jaśkiewicz Sławomir2179MYSŁOWICEPOLSKAM-3065-16400:24:5900:51:4100:53:4700:54:4100:05:07
#90 190Stawarczyk Krystian2646OPEL ACTIVE TEAMRYBNIKPOLSKAM-4050-16500:26:2700:51:0600:52:5500:54:4300:05:02
#91 191Wiśniewska Beata2576GLIWICEPOLSKAK-20826-00:25:5300:52:0500:53:5400:54:4300:05:08
#92 192Sosada Nicol2486ISTA BIEGAMYZBROSŁAWICEPOLSKAK-20727-00:25:5300:51:4500:53:4100:54:4400:05:06
#93 193Dobosz Mariusz2075GO-LEASINGGLIWICEPOLSKAM-3069-16600:25:5700:52:2800:54:1600:54:4500:05:10
#94 194Żaak Michał2629ZABRZEPOLSKAM-3067-16700:25:5700:52:0200:53:5200:54:4600:05:07
#95 195Cząstkiewicz Marcin2069GLIWICEPOLSKAM-3074-16800:25:1700:52:3200:54:2700:54:5300:05:11
#96 196Ogaza Mariusz2354KNURÓWPOLSKAM-3077-16900:25:3500:52:4600:54:5000:54:5400:05:13
#97 197Lysko Agnieszka2291DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-30928-00:26:1300:52:1600:54:0700:54:5700:05:09
#98 198Lisoń Julia2284DRUŻYNA POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ SPORT WSPIERA(MY) NAUKOWOKNURÓWPOLSKAK-20929-00:25:5700:52:2700:54:2700:54:5900:05:11
#99 199Goliasz Bartłomiej2127GLIWICEPOLSKAM-3068-17000:26:4300:52:2800:54:0800:55:0300:05:09
#100 200Drechsler Oskar2081NAKŁO ŚLĄSKIEPOLSKAM-3070-17100:25:0500:52:0900:54:2000:55:0700:05:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności