Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 26 października 2019, Gliwice

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
#1 267Puchalski Rafał2421FLUORRUDA ŚLĄSKAPOLANDM-3086-22300:27:2200:54:0900:55:5800:57:2800:05:19
#2 445Klakla Henryk2208ZF TEAMKRAKOWPOLANDM-30133-31800:28:2201:01:2901:03:4201:04:3900:06:04
#3 227Chęciński Tomasz2050GLIWICEPOLSKAM-4063-19300:25:4400:53:3400:55:3100:56:0500:05:17
#4 483Pieniak Karolina2393GLIWICEPOLSKAK-2035149-00:30:4701:04:0501:06:1001:06:3500:06:18
#5 228Zakrzowski Krzysztof2606DRIVRUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2044-19400:25:5400:53:3900:55:3400:56:0800:05:17
#6 484Woźny Remigiusz2591FLUORMYSŁOWICEPOLSKAM-30140-33500:31:3701:02:3001:04:5601:06:3700:06:11
#7 229Czepiga Bożena2070RUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-401335-00:25:5400:53:5500:55:5900:56:0900:05:19
#8 485Cholewa Magdalena2052GLIWICEPOLSKAK-4049150-00:30:3801:03:5301:06:2201:06:4400:06:19
#9 230Michoń Maciej2319GLIWICEPOLSKAM-2040-19500:26:5200:53:1400:55:1400:56:2100:05:15
#10 486Drozd Krzysztof2085GLIWICEPOLSKAM-30139-33600:29:2901:01:5901:04:4701:06:4500:06:10
#11 231Oleś Monika2671CHORZÓWPOLSKAK-301336-00:27:1300:53:1000:55:1600:56:2200:05:15
#12 487Kaczmarek Katarzyna2187SRTG GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-4050151-00:35:3301:04:3001:06:2701:06:4700:06:19
#13 232Urbaniak Dawid2558AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLANDGLIWICEPOLSKAM-2042-19600:25:3900:53:3900:55:2900:56:2300:05:17
#14 488Kozibąk Tomasz2238FLUORBYTOMPOLSKAM-30143-33700:30:2001:03:0601:05:2501:06:4900:06:13
#15 233Dębowski Krzysztof2074GLIWICEPOLSKAM-3081-19700:26:1100:53:1300:55:1800:56:2400:05:16
#16 489Kaptacz Magdalena2198GLIWICEPOLSKAK-4048152-00:30:3001:03:2501:05:4701:06:4900:06:15
#17 234Behernot Jan2680GLIWICEPOLSKAM-2041-19800:26:3300:53:3600:55:2900:56:2600:05:17
#18 490Bem Andrzej2015OATGLIWICEPOLSKAM-5016-33800:30:3001:04:0501:06:3501:06:5600:06:20
#19 235Pietrzak Waldemar2395GOK PILCHOWICEGIERAŁTOWICEPOLSKAM-3075-19900:26:1600:52:3900:54:4100:56:2800:05:12
#20 491Żydak Kamil2633DRIVGLIWICEPOLSKAM-30141-33900:29:2401:02:5001:05:1701:07:0700:06:13
#21 236Samol Grzegorz2448GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-509-20000:26:0700:53:5000:55:5100:56:2900:05:19
#22 492Joostberens Aleksandra2182FLUORKNURÓWPOLSKAK-2033153-00:31:3701:03:0601:05:2801:07:0900:06:14
#23 237Matulicz Damian2313GLIWICEPOLSKAM-4069-20100:25:2500:53:5900:56:0900:56:3000:05:20
#24 493Kubica Bożena2252ZABIEGANI NAUCZYCIELEORNONTOWICEPOLSKAK-505154-00:31:1001:04:0401:06:3001:07:1100:06:20
#25 238Opaliński Tomasz2365ZF TEAMGLIWICEPOLSKAM-3083-20200:26:4300:53:3500:55:3600:56:3000:05:17
#26 494Koj Krzysztof2217PPP GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-30144-34000:31:3801:03:1501:05:2501:07:2000:06:13
#27 239Rolek Marcin2434GLIWICEPOLSKAM-3082-20300:26:4100:53:3400:55:3500:56:3100:05:17
#28 495Orlicka Marlena2367POLITECHNIKA ŚLĄSKA SPORT WSPIERA(MY) NAUKOWOGLIWICEPOLSKAK-3065155-00:33:0501:04:3601:06:4301:07:2800:06:21
#29 240Żebrowski Łukasz2630ZF TEAMTARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-3084-20400:27:0400:53:4600:55:3900:56:3100:05:18
#30 496Jurowicz Damian2184KATOWICEPOLSKAM-2067-34100:31:2201:04:2601:06:4601:07:3300:06:21
#31 241Homa Dorota2161NOGAMI DO PRZODUGLIWICEPOLSKAK-301437-00:26:2700:53:2600:55:3000:56:3700:05:17
#32 497Kopeć Marek2673GLIWICEPOLSKAM-40103-34200:30:0801:04:0301:06:1501:07:3900:06:18
#33 242Smok Weronika2479GLIWICEPOLSKAK-201038-00:26:3700:53:4300:56:0000:56:3700:05:20
#34 498Gierczycki Michał2123GLIWICEPOLSKAM-30146-34300:32:3501:04:0601:06:2701:07:4800:06:19
#35 243Olejniczak Aleksandra2360KNURÓWPOLSKAK-201239-00:26:1400:54:1700:56:1600:56:4500:05:21
#36 499Cieszyński Marek2692KRAKÓWPOLSKAM-6012-34400:31:3001:04:0501:06:3301:07:5800:06:20
#37 244Dyto Michał2682GLIWICEPOLSKAM-2038-20500:25:2100:53:1000:54:5900:56:4800:05:14
#38 500Bilnicka Paulina2022FLUORZAWIERCIEPOLSKAK-2034156-00:31:4401:03:3401:06:0101:07:5900:06:17
#39 245Bajura Grzegorz2002KATOWICEPOLSKAM-3079-20600:27:0600:53:2100:55:1600:56:5600:05:15
#40 501Michałuszek Dorota2318BIEG - UNKAGLIWICEPOLSKAK-3064157-00:32:2401:04:0801:06:2101:08:1200:06:19
#41 246Prejs Karol2413KATOWICEPOLSKAM-3080-20700:27:0700:53:2100:55:1700:56:5700:05:16
#42 502Kryska Aleksandra2248KNURÓWPOLSKAK-4051158-00:31:4401:04:2601:06:4901:08:1400:06:21
#43 247Słowiński Kamil2477DRUŻYNA POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJRYBNIKPOLSKAM-3085-20800:26:1700:53:4700:55:4500:56:5800:05:18
#44 503Foremski Paweł2105RZ 3‚21GLIWICEPOLSKAM-30147-34500:29:2801:04:4401:06:5401:08:2000:06:22
#45 248Kozłowski Mariusz2243KB ODRA OPOLEOPOLEPOLSKAM-4068-20900:27:2200:54:1200:56:0700:57:0000:05:20
#46 504Świetlik Joanna2541BYTOMPOLSKAK-3067159-00:30:5701:04:3601:07:1201:08:2200:06:24
#47 249Grąbczewski Marcin2139GLIWICEPOLSKAM-3087-21000:26:4200:54:0000:56:0300:57:0700:05:20
#48 505Ratka Dawid2423WYRYPOLSKAM-30149-34600:30:3301:04:5401:07:3801:08:2500:06:26
#49 250Jaroń Grzegorz2174BYTOMPOLSKAM-4066-21100:26:5200:53:5900:55:5600:57:0700:05:19
#50 506Ziembińska- Buczyńska Aleksandra2621COMPANEROS ASFALT TEAMGLIWICEPOLSKAK-3066160-00:31:3501:04:3001:06:5401:08:2600:06:22
#51 251Marciniak Paulina2309GLIWICEPOLSKAK-301640-00:26:3400:53:4800:55:5300:57:0800:05:19
#52 507Popiół Izabela3074GLIWICEPOLSKAK-3069161-00:31:4701:05:1101:08:0501:08:2700:06:29
#53 252Spyra Jacek2488PROPOINTPRZYSZOWICEPOLSKAM-2046-21200:27:0300:54:0200:55:5900:57:0800:05:19
#54 508Skrzypek Wiola2468#BIEGACZEKRAKOWPOLSKAK-2037162-00:30:4401:04:5801:07:2301:08:2900:06:25
#55 253Heince Łukasz2155PROPOINTRUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2045-21300:26:4000:54:0400:55:5300:57:0800:05:19
#56 509Holik Marek2160CHRUSZCZOBRÓDPOLSKAM-40104-34700:29:4301:03:5001:06:3701:08:3100:06:20
#57 254Rudziński Łukasz2438GLIWICEPOLSKAM-3090-21400:26:5500:54:4300:56:2700:57:1200:05:22
#58 510Rejnat Agata2426GLIWICEPOLSKAK-2038163-00:32:0101:05:5401:08:1001:08:3300:06:29
#59 255Bednarek Jakub2014GLIWICEPOLSKAM-3089-21500:26:2000:54:1700:56:2500:57:1200:05:22
#60 511Timofiejczuk Anna2660RUDNOPOLSKAK-4052164-00:32:3001:04:5901:07:2201:08:4200:06:24
#61 256Firszt Marta2101CHORZÓWPOLSKAK-201341-00:26:3800:54:5200:56:5800:57:1400:05:25
#62 512Grzonka Małgorzata2148MSZANAPOLSKAK-2036165-00:32:0501:04:4201:07:1701:08:5500:06:24
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Lysko Jakub2290WKB META LUBLINIECDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-301-100:16:1800:33:1000:34:2700:34:2800:03:16
#64 257Urbański Maciej2561CHORZÓWPOLSKAM-5010-21600:26:3700:54:5200:56:5900:57:1500:05:25
#65 513Tokarz Dominik2547ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMPOLSKAM-40107-34800:32:3601:06:2001:08:3801:08:5700:06:32
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2Babula Przemysław2001GKS PIAST GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-201-200:18:1500:36:2500:37:4700:37:4900:03:36
#67 258Paul Violetta2382BPRTGLIWICEPOLSKAK-401442-00:27:0000:54:0200:56:0100:57:1500:05:20
#68 514Michalek Lukasz2316GLIWICEPOLSKAM-30148-34900:31:2001:04:2901:07:0301:08:5900:06:23
#69 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3Urbańczyk Karol2559GLIWICEPOLSKAM-202-300:18:0900:36:5100:38:1400:38:1600:03:38
#70 259Pawleta Michał2383BPRTGLIWICEPOLSKAM-4067-21700:27:0000:54:0100:56:0100:57:1500:05:20
#71 515Kruczyński Paweł2670OTK RZEŹNIKKNURÓWPOLSKAM-2068-35000:31:4501:05:3001:07:3201:08:5900:06:25
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4Sladek Dawid2472RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-302-400:18:2400:37:3900:39:0400:39:0700:03:43
#73 260Ziemba Grzegorz2620ZABRZEPOLSKAM-4062-21800:26:5900:53:3100:55:2500:57:1900:05:16
#74 516Maj Małgorzata2301MOSTOSTAL ZABRZE UNITEDZABRZEPOLSKAK-4053166-00:32:3101:05:4801:08:0901:09:0700:06:29
#75 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5Wysocki Mariusz2600LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-401-500:19:0000:38:2100:39:4800:39:5100:03:47
#76 261Szczerbak-Ruta Aleksandra2513GLIWICEPOLSKAK-301543-00:27:0000:53:4600:55:4900:57:2300:05:18
#77 517Żeromski Stefan2651GLIWICEPOLSKAM-5017-35100:32:2701:04:3801:06:5801:09:0800:06:22
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6Piskuń Piotr2643KATOWICEPOLSKAM-203-600:19:0600:38:4900:40:1900:40:2200:03:50
#79 262Szymański Piotr2535ZABRZEPOLSKAM-4065-21900:27:0100:53:4800:55:5000:57:2300:05:19
#80 518Szrajber Elżbieta2525SOŚNICOWICEPOLSKAK-3068167-00:29:5601:05:1701:07:3601:09:1200:06:26
#81 7Foltyn Jakub2102WAY2CHAMP.COMGLIWICEPOLSKAM-204-700:19:5300:39:0700:40:3000:40:3600:03:51
#82 263Sala Katarzyna2445GLIWICEPOLSKAK-301744-00:26:5400:55:0800:57:1300:57:2500:05:26
#83 519Płoskonka Tomasz2404KATOWICEPOLSKAM-30151-35200:32:0601:06:2701:09:0201:09:4000:06:34
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8Ochman Paweł2351FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-303-800:19:1500:39:1200:40:3500:40:3800:03:52
#85 264Cholewa Grzegorz2054PYSKOWICEPOLSKAM-4073-22000:26:5400:55:0900:57:1300:57:2500:05:26
#86 520Rewers Marzena2427TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAK-4057168-00:32:0901:06:2901:09:0501:09:4000:06:34
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9Kaczor Marceli2190MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWPOLSKAM-402-900:19:2100:39:0700:40:3600:40:4000:03:52
#88 265Wyciślik Marcin2598HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-3093-22100:26:2600:54:4400:56:5400:57:2700:05:25
#89 521Kopeć-Brudek Magdalena2224GLIWICEPOLSKAK-3070169-00:33:0401:05:4601:08:0801:09:4900:06:29
#90 10Rodak Paweł2428GLIWICEPOLSKAM-205-1000:19:3500:39:4600:41:1700:41:1900:03:55
#91 266Pietrzak Łukasz2396MECHTAL CITYBYTOMPOLSKAM-3091-22200:26:3400:54:4400:56:3900:57:2700:05:23
#92 522Gillner Rafał2124GLIWICEPOLSKAM-40105-35300:32:0401:05:1801:07:5001:09:5100:06:27
#93 11Nieslon Marek2341NIGHT RUNNERS GLUWICEGLIWICEPOLSKAM-304-1100:18:5900:39:4600:41:1800:41:2300:03:56
#94 523Sowa Ireneusz2487SOWA TEAMOPOLEPOLSKAM-40106-35400:32:1901:05:3001:08:2001:10:0300:06:30
#95 12Prokop Bartosz2415CHOPY Z ŻELAZARUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-206-1200:19:0800:39:5600:41:2300:41:2400:03:56
#96 268Sanocka Dorota2452DRUŻYNA JASNEJZABRZEPOLSKAK-401545-00:26:5900:54:0300:56:0300:57:2900:05:20
#97 524Kaźmierczak-Bałata Anna2201GLIWICEPOLSKAK-4058170-00:33:0701:06:5201:09:2301:10:0600:06:36
#98 13Żerdka Michał2632VIKING TRAINING CENTER/TEAM PAPRYBIERUŃPOLSKAM-305-1300:19:1600:39:4900:41:3200:41:3200:03:57
#99 269Magurno Franco2677GLIWICEPOLSKAM-4071-22400:26:4900:54:5700:56:4900:57:3400:05:24
#100 525Janoszka Izabela2171HIRSCHVOGELŚWIBIEPOLSKAK-2041171-00:31:4701:06:4501:09:1701:10:0600:06:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności