Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 26 października 2019, Gliwice

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
#1 543Brodiuk Norbert70NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-40110-36000:31:5801:08:2801:10:5201:11:5000:06:44
#2 550Chwaliszewska Agnieszka107GLIWICEPOLSKAK-4064189-00:32:5701:08:5701:11:3801:12:2900:06:49
#3 568Kochanek Aleksandra388GLIWICEPOLSKAK-4069202-00:36:1201:10:0401:12:3201:14:3500:06:54
#4 206Mazur Marcin555KNURÓWPOLSKAM-2035-17700:26:2100:51:4400:53:5100:55:2200:05:07
#5 479Staszewska Marzena845PKO BANK POLSKI/ INŻYNIERIA BIEGANIARUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-3058145-00:28:1201:03:1301:05:1401:06:3100:06:12
#6 576Wysoczański Andrzej989OPOLEPOLSKAM-30155-36700:28:5101:10:0401:13:5701:15:5300:07:02
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !54Alker Zbigniew2000ALKER TEAMGLIWICEPOLSKAM-502-4900:22:1800:44:5400:46:3800:46:5500:04:26
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2Babula Przemysław2001GKS PIAST GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-201-200:18:1500:36:2500:37:4700:37:4900:03:36
#9 245Bajura Grzegorz2002KATOWICEPOLSKAM-3079-20600:27:0600:53:2100:55:1600:56:5600:05:15
#10 209Balińska-Sanocka Aneta2003DRUŻYNA JASNEJZABRZEPOLSKAK-401130-00:26:5700:52:0800:54:0100:55:2700:05:08
#11 414Bandura Aleksandra2005EUVICSOSNOWIECPOLSKAK-2026110-00:29:4800:59:3201:01:5101:03:2000:05:53
#12 187Baniak Przemyslaw2006ZAWIERCIEPOLSKAM-4055-16200:25:3800:52:0700:54:0800:54:3800:05:09
#13 311Bańka Jakub2007GLIWICEPOLSKAM-30104-24800:27:1000:56:2300:58:3200:59:1200:05:34
#14 301Barchanowska Joanna2008GLIWICEPOLSKAK-302560-00:26:3600:56:4200:58:4400:59:0000:05:35
#15 439Bartłomiejczyk Sylwia2009GLIWICEPOLSKAK-3052124-00:30:0901:00:3201:02:5801:04:2800:05:59
#16 70Bartnik Nikodem2010BYTOMPOLSKAM-2016-6400:23:0400:45:2600:47:0200:48:3800:04:28
#17 42Bąbski Szymon2012WYMIATACZE UJSOŁYUJSOŁYPOLSKAM-4011-4100:21:1200:43:4700:45:2700:45:3400:04:19
#18 255Bednarek Jakub2014GLIWICEPOLSKAM-3089-21500:26:2000:54:1700:56:2500:57:1200:05:22
#19 490Bem Andrzej2015OATGLIWICEPOLSKAM-5016-33800:30:3001:04:0501:06:3501:06:5600:06:20
#20 529Bentkowski Lesław2016DIRTY SPARROWSGLIWICEPOLSKAM-6013-35500:33:2601:07:2901:09:5901:10:1600:06:40
#21 33Biedroń Dariusz2019PANIÓWKIPOLSKAM-408-3300:20:5300:42:3400:44:2500:44:3300:04:13
#22 578Bieniek Bozena2020GLIWICEPOLSKAK-3086210-00:34:1501:12:3101:15:1801:16:1700:07:10
#23 590Bieńkowska Maria2021GLIWICEPOLSKAK-3088216-00:36:0701:12:4801:15:2101:17:2700:07:10
#24 500Bilnicka Paulina2022FLUORZAWIERCIEPOLSKAK-2034156-00:31:4401:03:3401:06:0101:07:5900:06:17
#25 470Bisz Magdalena2023GLIWICEPOLSKAK-3063139-00:30:4501:03:3001:05:4301:06:0500:06:15
#26 173Bladyn Dawid2024DECATHLON&PRZYJACIELEGLIWICEPOLSKAM-2034-14900:25:2900:50:5700:52:4500:53:5900:05:01
#27 386Blaut-Kubanek Anna2025RUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-3044101-00:28:1200:59:0401:01:1601:02:1600:05:50
#28 20Blus Marcin2026ZABRZEPOLSKAM-405-2000:19:5000:41:1200:42:4900:42:5300:04:04
#29 128Borcz Tomasz2028DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-4043-11200:23:1800:49:5500:51:5500:52:0100:04:56
#30 341Borek Wojciech2029GLIWICEPOLSKAM-30115-26200:27:2400:57:3801:00:0101:00:3100:05:43
#31 44Boryczko Bartłomiej2030BARRE STATION FITNESSGLIWICEPOLSKAM-4012-4300:20:4500:43:5900:45:4000:45:5200:04:21
#32 285Bosakowska Ela2031GLIWICEPOLSKAK-401853-00:25:4700:56:0800:58:1300:58:2700:05:32
#33 540Brianska-Kordecka Aleksandra2032KATOWICEPOLSKAK-3072181-00:32:3401:07:0001:09:4301:11:3500:06:38
#34 410Brudek Grzegorz2035GLIWICEPOLSKAM-30122-30100:30:0200:59:2201:01:3001:03:1200:05:51
#35 574Brychlec-Woźniak Justyna2036WIŚLICAPOLSKAK-3080208-00:34:0801:11:1301:13:3701:15:2000:07:00
#36 573Brychlec Renata2037SZARE MORSYWIŚLICAPOLSKAK-508207-00:34:0701:11:1301:13:3701:15:2000:07:00
#37 274Bryliński Ryszard2038ZABRZEPOLSKAM-608-22600:27:0000:55:4400:57:4600:57:5700:05:30
#38 359Brzezińska Teresa2040NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-402987-00:28:3300:58:3601:00:4301:01:1400:05:47
#39 336Bujnarowska Barbara2043GLIWICEPOLSKAK-303277-00:27:4800:57:1000:59:2901:00:1900:05:40
#40 575Burkacka Eliza2045GLIWICEPOLSKAK-3081209-00:35:1001:11:1901:13:3901:15:4400:07:00
#41 577Cebula Wojciech2046GLIWICEPOLSKAM-6014-36800:32:2201:10:5001:14:0201:16:1000:07:03
#42 210Charowski Marcin2047STARGARDPOLSKAM-3073-18000:26:4000:52:3500:54:2600:55:2900:05:11
#43 163Chege Danson2048DECATHLON CAR GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-3060-14000:23:5100:51:3500:53:1500:53:3100:05:04
#44 462Chęcińska Agnieszka2049GLIWICEPOLSKAK-4043136-00:30:1501:02:0801:04:2301:05:5400:06:08
#45 227Chęciński Tomasz2050GLIWICEPOLSKAM-4063-19300:25:4400:53:3400:55:3100:56:0500:05:17
#46 321Chojkowski Michał2051MYSŁOWICEPOLSKAM-4078-25200:27:3300:56:4000:58:4900:59:4700:05:36
#47 485Cholewa Magdalena2052GLIWICEPOLSKAK-4049150-00:30:3801:03:5301:06:2201:06:4400:06:19
#48 264Cholewa Grzegorz2054PYSKOWICEPOLSKAM-4073-22000:26:5400:55:0900:57:1300:57:2500:05:26
#49 19Chudy Dominik2056CZĘSTOCHOWAPOLSKAM-208-1900:20:1600:40:3400:42:1800:42:2100:04:01
#50 480Cichy Agnieszka2058RUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-3060146-00:30:5701:03:0001:05:2401:06:3200:06:13
#51 22Cieciak Grzegorz2059MEGAWAT RUNNING TEAMŻORYPOLSKAM-406-2200:20:5300:41:4500:43:2100:43:2900:04:07
#52 367Ciok Anna2060GLIWICEPOLSKAK-304393-00:29:2000:59:0501:01:1501:01:2900:05:50
#53 69Cituk Rajmund2061BIEGAMNACZTERECHŁAPACHGLIWICEPOLSKAM-2020-6300:23:3900:46:2000:48:0200:48:2200:04:34
#54 47Ciupek Adrian2062RUDYPOLSKAM-2014-4500:21:4600:44:2700:46:0500:46:1000:04:23
#55 46Czabański Rafał2064RUNHOGS TYCHYGLIWICEPOLSKAM-4013-4400:22:1200:44:1300:45:4400:46:1000:04:21
#56 23Czaja Jarosław2065FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMBYTOMPOLSKAM-407-2300:20:5300:42:1300:43:4900:43:5700:04:10
#57 337Czarnecki Michał2066GLIWICEPOLSKAM-2055-26000:28:0500:56:5100:58:5901:00:1900:05:37
#58 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !43Czarnozynski Aleksander2067GTT INTERPROJEKTGLIWICEPOLSKAM-501-4200:21:5500:43:5300:45:3100:45:3800:04:20
#59 294Cząstkiewicz Alicja2068POWERGIRLSGLIWICEPOLSKAK-301955-00:27:3200:55:3300:57:3000:58:4000:05:28
#60 195Cząstkiewicz Marcin2069GLIWICEPOLSKAM-3074-16800:25:1700:52:3200:54:2700:54:5300:05:11
#61 229Czepiga Bożena2070RUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-401335-00:25:5400:53:5500:55:5900:56:0900:05:19
#62 609Czuluk Gosia2071GLIWICEPOLSKAK-3095232-00:36:1301:17:0501:20:0401:22:1000:07:37
#63 620Ćwik Paweł2072TYCHYPOLSKAM-5022-38300:28:0401:53:3102:00:0602:01:1500:11:26
#64 407Daczyński Kajetan2073GLIWICEPOLSKAM-2062-29800:29:3101:00:3701:01:5801:02:5600:05:54
#65 233Dębowski Krzysztof2074GLIWICEPOLSKAM-3081-19700:26:1100:53:1300:55:1800:56:2400:05:16
#66 193Dobosz Mariusz2075GO-LEASINGGLIWICEPOLSKAM-3069-16600:25:5700:52:2800:54:1600:54:4500:05:10
#67 270Dobrowolska Basia2076BYTOMPOLSKAK-201146-00:27:0000:54:1000:56:0600:57:4000:05:20
#68 15Dolata Krzysztof2077SOCIOS SILESIAGLIWICEPOLSKAM-307-1500:19:4500:40:1200:41:4800:41:5000:03:58
#69 431Dolata Magdalena2078AVANTORGLIWICEPOLSKAK-3050120-00:30:1001:00:2601:02:2701:03:5700:05:56
#70 37Donigiewicz Mariusz2080GLIWICEPOLSKAM-4010-3600:21:4300:43:2000:44:4800:45:0700:04:16
#71 200Drechsler Oskar2081NAKŁO ŚLĄSKIEPOLSKAM-3070-17100:25:0500:52:0900:54:2000:55:0700:05:10
#72 107Drewuszewska Ewa2082PŁAWNIOWICEPOLSKAK-40514-00:24:0100:48:4400:50:2600:50:5000:04:48
#73 72Drewuszewski Maciej20834MPŁAWNIOWICEPOLSKAM-4021-6600:22:2700:46:3900:48:3600:48:4500:04:37
#74 390Drgas Małgorzata2084RUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-3046103-00:29:2800:59:3501:01:4501:02:3600:05:52
#75 486Drozd Krzysztof2085GLIWICEPOLSKAM-30139-33600:29:2901:01:5901:04:4701:06:4500:06:10
#76 589Drożdż Alicja2086GLIWICEPOLSKAK-3085215-00:34:0901:12:2201:15:0301:17:0300:07:08
#77 588Drożdż Michał2087RYWAL GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-30156-37400:34:0701:12:2101:15:0201:17:0300:07:08
#78 214Drzymalski Przemysław2088PROPOINTGLIWICEPOLSKAM-3072-18300:27:0100:52:2100:54:2200:55:3400:05:10
#79 282Duch Weronika2089DECATHLON CAR ŁÓDŹŁÓDŹPOLSKAK-201652-00:28:4700:56:0600:57:5700:58:1800:05:31
#80 342Dulęba Juliusz2090GLIWICEPOLSKAM-30111-26300:30:2500:57:1600:59:1901:00:3200:05:39
#81 610Dunaj Łukasz2091HIRSCHVOGELBYTOMPOLSKAM-30160-37800:38:0301:20:0801:22:3001:23:0400:07:51
#82 217Dworaczek Grzegorz2092TRIDIVISION TRIATHLON TEAMBYTOMPOLSKAM-4060-18400:26:2400:52:5600:54:5600:55:4600:05:14
#83 178Dworniczak Szymon2093CHAHARY ZE STAREGOCHORZÓWPOLSKAM-4046-15400:26:5200:50:5600:52:3900:54:1100:05:00
#84 207Dymek Dariusz2094KNURÓWPOLSKAM-4061-17800:26:0700:53:0900:55:1400:55:2300:05:15
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59Dyrcz Anna2095KNURÓWPOLSKAK-4036-00:22:3700:45:2600:47:1300:47:2900:04:29
#86 14Dzida Janusz2096ŻORYPOLSKAM-306-1400:19:2900:40:0900:41:4100:41:4400:03:58
#87 162Eichhof Joanna2097GLIWICEPOLSKAK-40923-00:25:1700:50:5700:52:5400:53:3000:05:02
#88 393Fabian Katarzyna2098CHORZÓWPOLSKAK-4031104-00:29:0400:58:3501:01:0401:02:4000:05:49
#89 256Firszt Marta2101CHORZÓWPOLSKAK-201341-00:26:3800:54:5200:56:5800:57:1400:05:25
#90 7Foltyn Jakub2102WAY2CHAMP.COMGLIWICEPOLSKAM-204-700:19:5300:39:0700:40:3000:40:3600:03:51
#91 81Foltyn Pawel2103FOLKIGLIWICEPOLSKAM-3025-7400:23:1900:47:2300:49:0900:49:2300:04:40
#92 503Foremski Paweł2105RZ 3‚21GLIWICEPOLSKAM-30147-34500:29:2801:04:4401:06:5401:08:2000:06:22
#93 145Foremski Grzegorz2106KABANOS RUNNING CREWBYTOMPOLSKAM-3040-12600:24:4700:49:4400:51:2700:52:5100:04:54
#94 396Foryciarz Robert2107KNURÓWPOLSKAM-4088-29200:29:4000:58:5001:01:0101:02:4400:05:48
#95 593Franczyk Kinga2108GLIWICEPOLSKAK-4071217-00:33:4901:12:5101:15:5401:17:5500:07:13
#96 405Frania Andrzej2109JUDO TEAM MASTERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4090-29700:29:5600:59:1601:01:0301:02:5500:05:48
#97 583Frydrych Przemysław2110GLIWICEPOLSKAM-30158-37100:34:5301:13:0801:15:4801:16:2400:07:13
#98 598Gabor Aleksandra2111CHORZÓWPOLSKAK-3089221-00:36:3901:14:1801:16:5801:18:4700:07:19
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !277Gaj Kamila2112NIGHT RUNNERS GLIWICEKNURÓWPOLSKAK-50249-00:27:0000:55:3800:57:4800:58:0600:05:30
#100 442Gajewska Izabela2113FRELKAGLIWICEPOLSKAK-4041127-00:29:5901:01:4101:04:0301:04:3600:06:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności