Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej

Wyniki - 26 października 2019, Starościn

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
-
-
-
-
#1 17338Filipiak ŁukaszŁF BLACK TEAM,NOWOGR198052M3000:28:0300:58:2400:58:1810.2900:05:50
#2 176214Wesołowska MonikaŁAGÓW197814K4000:28:0600:58:5800:58:4710.2100:05:53
#3 93170Samuel RobertZGORZELEC19698M5000:24:0400:49:5000:49:4512.0600:04:59
#4 4351Gracz PawełZBĄSZYNEK198317M3000:21:0200:43:4600:43:4413.7200:04:22
#5 12885Kny TeresaZBĄSZYNEK19738K4000:25:3600:53:3200:53:2811.2200:05:21
#6 14843Gandecka BeataZALATANE.MCZ,MIĘDZYR197410K4000:26:3900:55:0600:55:0210.9000:05:30
#7 17267Jabłoński ŁukaszWYBIEGANIE NA POMPOW198251M3000:28:1000:58:0100:57:5010.3800:05:48
#8 159220Wróblewski JanuszWRÓBLEWSCY196911M5000:27:3000:56:3600:56:3310.6100:05:39
#9 178219Wróblewska MałgorzataWRÓBLEWSCY197715K4000:28:1200:59:3900:59:3610.0700:05:57
#10 18259Habaj JacekWITNICA197536M4000:28:3601:00:1501:00:069.9800:06:01
#11 163238Rzepka KrzysztofWATAHA- ŁĄCZY NAS BI198349M3000:27:3300:57:0300:56:4810.5600:05:42
#12 191204Szurmiej KamilaVITADENT CLINIC OŚNO19957K2000:31:0701:03:0001:02:479.5600:06:18
#13 11078Jurkowski CyprianVIII LO POZNAŃ,KUNOW200318M2000:25:3200:51:4400:51:3411.6400:05:10
#14 1661Hołubowicz JerzyURAD19869M3000:19:0000:39:4300:39:4215.1100:03:58
#15 4717Borula BartoszTRIZIOMKI,SŁUBICE198718M3000:21:0900:44:0600:44:0313.6200:04:24
#16 197233Żak WiktoriaTECHNIKUM LEŚNE,PRZE20018K2000:31:3401:04:1701:04:099.3500:06:25
#17 189232Żagiel PawełTECHNIKUM LEŚNE,BLED200131M2000:28:4901:01:5001:01:309.7600:06:11
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12215Wielgus MarcinTECHNIKUM LEŚNE W MI20003M2000:18:2600:37:4900:37:4915.8700:03:46
#19 1942Gałęcki KamilTECHNIKUM LEŚNE W MI20015M2000:19:5100:40:0900:40:0714.9600:04:00
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4836Ertel JacekTECHNIKUM LEŚNE W MI20041NIEKL00:21:1100:44:0700:44:0213.6300:04:24
#21 56102Kruszyk MarcelTECHNIKUM LEŚNE W MI200113M2000:22:1100:45:1700:45:1213.2700:04:31
#22 10945Gawryś SzymonTECHNIKUM LEŚNE W MI200117M2000:23:4800:51:3700:51:3111.6500:05:09
#23 177110Kustosz KonradTECHNIKUM LEŚNE W MI200029M2000:29:4400:59:1100:58:5710.1800:05:55
#24 18196Kowaluk PatrykTECHNIKUM LEŚNE W MI198054M3000:29:4400:59:5600:59:4110.0500:05:59
#25 86195Sydoruk JakubTECHNIKUM LEŚNE STAR200115M2000:22:4300:49:0800:49:0312.2300:04:54
#26 13870Jaworski DawidTECHNIKUM LEŚNE STAR200121M2000:27:0200:54:3300:54:2711.0200:05:27
#27 193138Nowicki LeonTECHNIKUM LEŚNE STAR200133M2000:33:2201:03:4201:03:359.4400:06:22
#28 1573Adamowicz HubertTECHNIKUM LEŚNE ,RZE200125M2000:28:1100:56:0900:55:4910.7500:05:36
#29 14575Jodłowska AleksandraTECHNIKUM LEŚNE ,KRO20036K2000:27:1100:55:0300:54:5710.9200:05:30
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !235Elasri AbderrahimTEAME@ELASRI,CHORZÓW19822M3000:15:3900:32:0900:32:0818.6700:03:12
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26234Żywicki CzesławTEAM KOPEĆ/RZEPIN,RZ19691M5000:19:5600:41:1800:41:1714.5300:04:07
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !60158Poznańska LucynaTEAM KOPEĆ/ POSTOMIA19741K4000:22:2300:46:0000:45:5913.0500:04:36
#33 3519Brzdąk MaciejTATA RUDEGO.,STARKÓW197710M4000:20:4000:42:5000:42:4614.0300:04:17
#34 5287Konczyński MaciejSŁUBICKA AKADEMIA BI198520M3000:23:1100:44:4400:44:2813.4900:04:28
#35 6269Jasiniak BartoszSŁUBICE198223M3000:22:3300:46:1800:46:0913.0000:04:37
#36 67249Kułasiewicz KamilSŁUBICE198824M3000:22:2700:46:4200:46:2312.9400:04:40
#37 70107Kulikowski EdwardSŁUBICE19625M5000:22:5700:46:5900:46:5212.8000:04:41
#38 96148Pająk WojciechSŁUBICE198032M3000:24:5500:50:2000:50:0711.9700:05:02
#39 170206Tetzlaw-Dering MartaSŁUBICE198416K3000:26:5700:57:4200:57:3110.4300:05:46
#40 171108Kulikowski JakubSŁUBICE199128M2000:27:1600:57:5700:57:4010.4000:05:47
#41 184159Radkiewicz AdamSŁUBICE198155M3000:27:4201:00:3901:00:319.9200:06:03
#42 200225Zawadzka MartaSŁUBICE197920K4000:33:1401:06:2201:06:119.0700:06:38
#43 20299Krakowiak EwelinaSŁUBICE198521K3000:31:3301:06:4201:06:279.0300:06:40
#44 213181Skubisz AnnaSŁUBICE198024K3000:34:3701:13:1201:13:018.2200:07:19
#45 34218Woźnica KonradSZYMITEAM / NADODRZA19928M2000:20:4000:42:4000:42:3614.0800:04:16
#46 75200Szerment ErykSZERMENT198025M3000:23:1300:47:1500:47:0712.7300:04:43
#47 125201Szerment MagdalenaSZERMENT19817K3000:25:3100:53:1200:53:0411.3100:05:19
#48 117224Zajączkowski PiotrSYBERIAN HUSKY TEAM,197227M4000:27:0100:52:3300:52:1111.5000:05:15
#49 81115Lis DariuszSWIEBODZIN19657M5000:22:4600:48:2400:48:2112.4100:04:50
#50 12092Kowalczyk DorotaŚWIEBODZIN19757K4000:25:3100:52:4100:52:3411.4100:05:16
#51 209100Krasucki StefanŚWIEBODZIN195211M6000:32:4901:11:4801:11:328.3900:07:10
#52 119191Stróżyk ArkadiuszSTRÓŻYK199520M2000:27:0400:52:3900:52:2111.4600:05:15
#53 194190Stróżyk MajaSTRÓŻYK198920K3000:30:1901:03:5101:03:349.4400:06:23
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 44125Michnowicz EwelinaSTRAŻ GRANICZNA,KROS19923K2000:21:3500:43:5800:43:5713.6500:04:23
#55 9590Kossiński WaldemarSTEINPOL,SŁUBICE197124M4000:24:3400:50:1800:50:1011.9600:05:01
#56 5062Horbatowski GrzegorzSTEINPOL,STAROŚCIN 3198619M3000:21:3800:44:3600:44:3113.4800:04:27
#57 3931Dunajewski MarekSTEINPOL,RZEPIN197811M4000:21:0100:43:1000:43:0513.9300:04:19
#58 141207Todosiienko VolodimirSTEINPOL,RZEPIN199523M2000:24:0400:54:5600:54:5110.9400:05:29
#59 2148Bakhur KhrystynaSTEINPOL,RZEPIN198825K3000:35:0701:14:1601:13:568.1200:07:25
#60 37126Misiukiewicz AdamSTEINPOL,OŚNO LUBUSK199410M2000:20:5300:43:0500:43:0213.9400:04:18
#61 13326Cieślak ŁukaszSTEINPOL,OŚNO LUBUSK197929M4000:26:2200:53:5600:53:3811.1900:05:23
#62 18814Blask HubertSTAROŚCIN200330M2000:28:1201:01:4901:01:369.7400:06:10
#63 31187Stachnio TomaszSTACHU TEAM,MIESZKOW19907M2000:20:0100:42:1300:42:1114.2200:04:13
#64 13030Deneko MaciejSPRINT LOGISTYKA,SZC197828M4000:26:3300:53:4400:53:2811.2200:05:22
#65 15652Grosicki MarcinSPRINT LOGISTYKA POL197934M4000:26:3700:56:0800:55:5210.7400:05:36
#66 85183Smycz GrzegorzSMYKI BIEGAJĄ ,KOSTR198029M3000:24:5100:49:0500:48:5512.2700:04:54
#67 41350Kossinski DominikSLUBICE199711M2000:20:5000:43:3600:43:3113.7900:04:21
#68 137176Sibilska MałgorzataSLUBICE19839K3000:25:3100:54:2300:54:1711.0500:05:26
#69 144243Przyłucki WojciechSKF OMEGA RZEPIN,RZE197632M4000:26:4700:55:0100:54:4410.9600:05:30
#70 195155Piotrowska KrystynaSKATE TEAM KOWALÓW197217K4000:29:3801:03:5201:03:419.4200:06:23
#71 79179Sikorski GrzegorzSIKORKI RUN,OSTRÓW198027M3000:23:4300:47:5900:47:5512.5200:04:47
#72 9427Dawidowicz AndrzejSAMSEBIEGAM,BLEDZEW19547M6000:24:1300:49:5100:49:4512.0600:04:59
#73 139189Stępniak GrzegorzSAJBICKI GEPARD,SŁUB197831M4000:26:2100:54:4000:54:2711.0200:05:28
#74 13208Tomaszewski RyszardRZEPIN19848M3000:18:1100:38:0200:38:0215.7800:03:48
#75 2711Begier DominikRZEPIN198513M3000:20:1500:41:3900:41:3314.4400:04:09
#76 49209Tomaszewski TomaszRZEPIN197314M4000:20:5900:44:1000:44:0913.5900:04:25
#77 57137Nowak TomaszRZEPIN197016M4000:22:0400:45:3300:45:1713.2500:04:33
#78 82229Ziombra PrzemekRZEPIN198828M3000:23:4900:48:3700:48:2012.4100:04:51
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 91212Warzych MagdalenaRZEPIN19773K4000:24:0400:49:3300:49:2212.1500:04:57
#80 122124Michałek ŁukaszRZEPIN198138M3000:25:1700:52:5300:52:4611.3700:05:17
#81 135106Kucza MaciejRZEPIN198244M3000:25:3900:54:1400:53:5611.1200:05:25
#82 179123Michalak HalinaRZEPIN197016K4000:28:2100:59:3900:59:3010.0800:05:57
#83 18025Ciesielski GrzegorzRZEPIN197535M4000:28:1800:59:5000:59:3410.0700:05:59
#84 1992Adamowicz BarbaraRZEPIN197219K4000:31:3301:06:0301:05:439.1300:06:36
#85 208167Rycerz BeataRZEPIN198023K3000:33:1301:11:0001:10:508.4700:07:06
#86 64164Rutkowski RafałRUTKOWSCY197718M4000:22:3400:46:2600:46:1712.9600:04:38
#87 1615Antczak-Rutkowska BaRUTKOWSCY197912K4000:27:2500:56:4000:56:3010.6200:05:40
#88 147133Musiał AnnaRUNNERS SŁOŃSK,SŁOŃS19749K4000:26:4900:55:0400:54:5810.9200:05:30
#89 80178Sikora TomaszRU-MOR ŁAGÓW,ŁAGÓW197622M4000:23:3200:48:1500:48:0212.4900:04:49
#90 103196Szadkowski DawidRU-MOR ŁAGÓW ,ŁAGÓW198434M3000:25:0000:50:5400:50:4111.8400:05:05
#91 132144Oleszkiewicz KarolRU-MOR ŁAGÓW ,ŁAGÓW198342M3000:25:0100:53:4900:53:3811.1900:05:22
#92 102117Makowska PaulinaRU MOR ŁAGÓW,ŁAGÓW19904K2000:25:1400:50:5300:50:4111.8400:05:05
#93 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !113194Suchecka ElżbietaROZBIEGAJMY WITNICĘ,19652K5000:25:5500:52:1100:52:0011.5400:05:13
#94 215169Samorajska AlicjaROK,KOWALÓW198026K3000:35:2301:16:0301:15:547.9000:07:36
#95 77222Wysocki MariuszRESKJUTIM ,MIĘDZYRZE198326M3000:24:0000:47:3600:47:2612.6500:04:45
#96 166156Płaczkowski KamilPST LOGISTIC,SLUBICE198850M3000:27:5200:57:2800:57:1310.4900:05:44
#97 16749Górkiewicz PatrykPST LOGISTIC,KUNOWIC199326M2000:27:5200:57:2800:57:1110.4900:05:44
#98 201210Udziela BarbaraPPHU MIKA ANDRZEJ UD19654K5000:31:2601:06:2301:06:129.0600:06:38
#99 99166Rybicki JanuszPOLICE19508M6000:24:2400:50:3700:50:3411.8700:05:03
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1158Gurgul MichałPATRIODZIK TRIATHLON19922M2000:18:5000:37:4600:37:4615.8900:03:46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności