Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej

Wyniki - 26 października 2019, Starościn

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
-
-
-
-
#1 215169Samorajska AlicjaROK,KOWALÓW198026K3000:35:2301:16:0301:15:547.9000:07:36
#2 2148Bakhur KhrystynaSTEINPOL,RZEPIN198825K3000:35:0701:14:1601:13:568.1200:07:25
#3 21239Flisikowska ArianeMORSY OSNO LUBUSKIE,19969K2000:29:4701:13:0901:13:058.2100:07:18
#4 213181Skubisz AnnaSŁUBICE198024K3000:34:3701:13:1201:13:018.2200:07:19
#5 211139Okonek IzabelaBBL GORZÓW ,GORZÓW W197122K4000:34:1401:12:4001:12:278.2800:07:16
#6 210192Struski StanisławNIEZRZESZONY,ZIELONA194712M6000:34:5901:12:0101:11:468.3600:07:12
#7 209100Krasucki StefanŚWIEBODZIN195211M6000:32:4901:11:4801:11:328.3900:07:10
#8 207240Antonik IwonaANTONIKI, STAROŚCIN197821K4000:33:1301:11:0001:10:508.4700:07:06
#9 208167Rycerz BeataRZEPIN198023K3000:33:1301:11:0001:10:508.4700:07:06
#10 20518Brykowska PaulinaADA TEAM ,ŁÓDŹ198322K3000:33:0001:09:5301:09:408.6100:06:59
#11 206165Rybak ŁukaszADA TEAM ,DUSZNIKI-Z198459M3000:33:0001:09:5301:09:408.6100:06:59
#12 204129Molska MałgorzataOSP KŁODAWA,KŁODAWA19685K5000:32:5601:08:3601:08:228.7800:06:51
#13 203203Szudra AdamMIĘDZYRZECZ198558M3000:31:2901:06:4401:06:359.0100:06:40
#14 20299Krakowiak EwelinaSŁUBICE198521K3000:31:3301:06:4201:06:279.0300:06:40
#15 201210Udziela BarbaraPPHU MIKA ANDRZEJ UD19654K5000:31:2601:06:2301:06:129.0600:06:38
#16 200225Zawadzka MartaSŁUBICE197920K4000:33:1401:06:2201:06:119.0700:06:38
#17 1992Adamowicz BarbaraRZEPIN197219K4000:31:3301:06:0301:05:439.1300:06:36
#18 198145Ossowski GrzegorzGÓRZYCA198357M3000:31:1801:05:2801:05:169.1900:06:32
#19 197233Żak WiktoriaTECHNIKUM LEŚNE,PRZE20018K2000:31:3401:04:1701:04:099.3500:06:25
#20 195155Piotrowska KrystynaSKATE TEAM KOWALÓW197217K4000:29:3801:03:5201:03:419.4200:06:23
#21 19637Fijołek MonikaGORZÓW WIELKOPOLSKI197618K4000:31:1301:03:5701:03:439.4200:06:23
#22 193138Nowicki LeonTECHNIKUM LEŚNE STAR200133M2000:33:2201:03:4201:03:359.4400:06:22
#23 194190Stróżyk MajaSTRÓŻYK198920K3000:30:1901:03:5101:03:349.4400:06:23
#24 192116Łakomczyk JacekOŚNO LUBUSKIE200232M2000:30:1301:03:1901:03:129.4900:06:19
#25 191204Szurmiej KamilaVITADENT CLINIC OŚNO19957K2000:31:0701:03:0001:02:479.5600:06:18
#26 19088Kondracki JarosławGUBIN196612M5000:29:1001:02:1301:02:089.6600:06:13
#27 18814Blask HubertSTAROŚCIN200330M2000:28:1201:01:4901:01:369.7400:06:10
#28 189232Żagiel PawełTECHNIKUM LEŚNE,BLED200131M2000:28:4901:01:5001:01:309.7600:06:11
#29 18566Ikoniak AleksandraOŚNO LUBUSKIE198318K3000:27:4201:00:4101:00:349.9100:06:04
#30 184159Radkiewicz AdamSŁUBICE198155M3000:27:4201:00:3901:00:319.9200:06:03
#31 18683Klimkiewicz MartaKLIMKIEWICZ198419K3000:29:4701:00:4701:00:309.9200:06:04
#32 18782Klimkiewicz MarekKLIMKIEWICZ198356M3000:29:4801:00:4801:00:289.9200:06:04
#33 183236Górecka KamilaKOSTRZYN NAD ODRĄ198217K3000:28:1101:00:2601:00:219.9400:06:02
#34 18259Habaj JacekWITNICA197536M4000:28:3601:00:1501:00:069.9800:06:01
#35 18196Kowaluk PatrykTECHNIKUM LEŚNE W MI198054M3000:29:4400:59:5600:59:4110.0500:05:59
#36 178219Wróblewska MałgorzataWRÓBLEWSCY197715K4000:28:1200:59:3900:59:3610.0700:05:57
#37 18025Ciesielski GrzegorzRZEPIN197535M4000:28:1800:59:5000:59:3410.0700:05:59
#38 179123Michalak HalinaRZEPIN197016K4000:28:2100:59:3900:59:3010.0800:05:57
#39 177110Kustosz KonradTECHNIKUM LEŚNE W MI200029M2000:29:4400:59:1100:58:5710.1800:05:55
#40 176214Wesołowska MonikaŁAGÓW197814K4000:28:0600:58:5800:58:4710.2100:05:53
#41 174175Shkoda YuriiKOSTRZYN NAD ODRĄ198953M3000:27:3200:58:5500:58:4410.2200:05:53
#42 175163Romas CzesławGORZÓW N/WARTĄ,GORZ195010M6000:29:2000:58:5700:58:4310.2200:05:53
#43 17338Filipiak ŁukaszŁF BLACK TEAM,NOWOGR198052M3000:28:0300:58:2400:58:1810.2900:05:50
#44 17267Jabłoński ŁukaszWYBIEGANIE NA POMPOW198251M3000:28:1000:58:0100:57:5010.3800:05:48
#45 171108Kulikowski JakubSŁUBICE199128M2000:27:1600:57:5700:57:4010.4000:05:47
#46 170206Tetzlaw-Dering MartaSŁUBICE198416K3000:26:5700:57:4200:57:3110.4300:05:46
#47 168111Kusy AdrianBRAK, BIEGAM SAM, CH200227M2000:28:0900:57:3400:57:2810.4400:05:45
#48 1696Bagińska EwelinaGÓRZYCA198915K3000:28:2200:57:3500:57:2010.4600:05:45
#49 166156Płaczkowski KamilPST LOGISTIC,SLUBICE198850M3000:27:5200:57:2800:57:1310.4900:05:44
#50 16749Górkiewicz PatrykPST LOGISTIC,KUNOWIC199326M2000:27:5200:57:2800:57:1110.4900:05:44
#51 164141Olechnowicz KatarzynaCZAS APOKALIPSY,KUNO197713K4000:27:2300:57:1800:57:1010.5000:05:43
#52 165246Karecińska KatarzynaKUNOWICE198214K3000:27:2300:57:1800:57:1010.5000:05:43
#53 163238Rzepka KrzysztofWATAHA- ŁĄCZY NAS BI198349M3000:27:3300:57:0300:56:4810.5600:05:42
#54 16233Dyliński BartoszDYLIŃSCY198448M3000:26:2600:56:4200:56:3610.6000:05:40
#55 159220Wróblewski JanuszWRÓBLEWSCY196911M5000:27:3000:56:3600:56:3310.6100:05:39
#56 16032Dylińska MonikaDYLIŃSCY198513K3000:26:2700:56:3900:56:3310.6100:05:39
#57 1615Antczak-Rutkowska BaRUTKOWSCY197912K4000:27:2500:56:4000:56:3010.6200:05:40
#58 15872Jeleniewska Barbara1981,GORZÓW WLKP.198112K3000:26:1800:56:2600:56:2110.6500:05:38
#59 15652Grosicki MarcinSPRINT LOGISTYKA POL197934M4000:26:3700:56:0800:55:5210.7400:05:36
#60 1573Adamowicz HubertTECHNIKUM LEŚNE ,RZE200125M2000:28:1100:56:0900:55:4910.7500:05:36
#61 155239Włodarczyk MarcinMYSŁOWICE198247M3000:27:1300:55:3200:55:2210.8400:05:33
#62 151161Rączkowski MichałMICHAŁ RĄCZKOWSKI,SK199324M2000:27:2000:55:2400:55:1510.8600:05:32
#63 154147Owsianny TomaszDZIERSŁAWICE196510M5000:27:1600:55:3000:55:1210.8700:05:33
#64 15060Hagen SebastianFRANKFURT (ODER)198046M3000:26:5600:55:2200:55:0810.8800:05:32
#65 152177Siepert ThomasMISKE-SIEPERT197233M4000:26:5800:55:2400:55:1010.8800:05:32
#66 15344Gasiewicz IlonaKOSTRZYN NAD ODRA198511K3000:26:5700:55:2500:55:0910.8800:05:32
#67 149127Miske ClaudiaMISKE-SIEPERT197311K4000:26:5600:55:1900:55:0710.8900:05:31
#68 14843Gandecka BeataZALATANE.MCZ,MIĘDZYR197410K4000:26:3900:55:0600:55:0210.9000:05:30
#69 14575Jodłowska AleksandraTECHNIKUM LEŚNE ,KRO20036K2000:27:1100:55:0300:54:5710.9200:05:30
#70 147133Musiał AnnaRUNNERS SŁOŃSK,SŁOŃS19749K4000:26:4900:55:0400:54:5810.9200:05:30
#71 140230Zubowicz MaksymilianGORZÓW WLKP200122M2000:27:1100:54:5600:54:5010.9400:05:29
#72 141207Todosiienko VolodimirSTEINPOL,RZEPIN199523M2000:24:0400:54:5600:54:5110.9400:05:29
#73 142248Pawłowicz ArielKOSTRZYN198545M3000:26:5600:55:0000:54:4410.9600:05:30
#74 144243Przyłucki WojciechSKF OMEGA RZEPIN,RZE197632M4000:26:4700:55:0100:54:4410.9600:05:30
#75 146134Nawrocki Janusz1956,OŚNO LUBUSKIE19569M6000:27:2500:55:0300:54:4610.9600:05:30
#76 14373Jędrowska EmiliaJĘDROWSCY198710K3000:26:3100:55:0000:54:4210.9700:05:30
#77 13870Jaworski DawidTECHNIKUM LEŚNE STAR200121M2000:27:0200:54:3300:54:2711.0200:05:27
#78 139189Stępniak GrzegorzSAJBICKI GEPARD,SŁUB197831M4000:26:2100:54:4000:54:2711.0200:05:28
#79 137176Sibilska MałgorzataSLUBICE19839K3000:25:3100:54:2300:54:1711.0500:05:26
#80 136157Polewski Rashid MarekNARAMOWICE BIEGAJĄ,R197830M4000:23:5300:54:1700:54:0811.0800:05:25
#81 135106Kucza MaciejRZEPIN198244M3000:25:3900:54:1400:53:5611.1200:05:25
#82 134160Rajkowski TomaszBBL GUBIN,GUBIN198843M3000:27:1600:54:0000:53:4211.1700:05:24
#83 132144Oleszkiewicz KarolRU-MOR ŁAGÓW ,ŁAGÓW198342M3000:25:0100:53:4900:53:3811.1900:05:22
#84 13326Cieślak ŁukaszSTEINPOL,OŚNO LUBUSK197929M4000:26:2200:53:5600:53:3811.1900:05:23
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1314Andrzejczak ElaDĘBNOWSKIE CZŁAPAKI,19673K5000:26:2700:53:4900:53:3411.2000:05:22
#86 12885Kny TeresaZBĄSZYNEK19738K4000:25:3600:53:3200:53:2811.2200:05:21
#87 13030Deneko MaciejSPRINT LOGISTYKA,SZC197828M4000:26:3300:53:4400:53:2811.2200:05:22
#88 126245Chciuk RafałKKB,KOSTRZYN NAD ODR198740M3000:25:3900:53:2800:53:2211.2400:05:20
#89 12712Bekier AdamKOSTRZYN NAD ODRA198641M3000:25:4200:53:2900:53:2211.2400:05:20
#90 129113Leszczyńska WeronikaLESZCZYŃSCY19858K3000:27:0100:53:3500:53:1311.2800:05:21
#91 125201Szerment MagdalenaSZERMENT19817K3000:25:3100:53:1200:53:0411.3100:05:19
#92 12448Górka BeataCZAS APOKALIPSY,SŁUB19806K3000:25:4200:53:0700:52:5711.3300:05:18
#93 12380Kaczorowski JanDĘBNOWSKIE CZŁAPAKI,198439M3000:26:2700:53:0300:52:4911.3600:05:18
#94 122124Michałek ŁukaszRZEPIN198138M3000:25:1700:52:5300:52:4611.3700:05:17
#95 12092Kowalczyk DorotaŚWIEBODZIN19757K4000:25:3100:52:4100:52:3411.4100:05:16
#96 118216Wolańska AleksandraOBSTAWIAMY TYŁY TEAM19865K3000:24:4800:52:3800:52:3111.4200:05:15
#97 121118Marcinek PawełBUKÓWIEC GÓRNY19659M5000:25:5100:52:4300:52:2611.4400:05:16
#98 119191Stróżyk ArkadiuszSTRÓŻYK199520M2000:27:0400:52:3900:52:2111.4600:05:15
#99 11624Cholewa IzabelaCYBINKA19915K2000:24:4600:52:2200:52:1211.4900:05:14
#100 117224Zajączkowski PiotrSYBERIAN HUSKY TEAM,197227M4000:27:0100:52:3300:52:1111.5000:05:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności