Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Siemianowickie Nocne Marki

Wyniki - 26 października 2019, Siemianowice Śląskie

Msc
Nr
K
M
5
Km
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Rafał Formicki535-1ZAWIERCIECKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA00:17:5300:34:0900:34:0900:03:24
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Maciej Garnowski540-2SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:17:5400:36:0500:36:0500:03:36
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Damian Brzeziński514-3WYSOKAFAST FOOT TEAM SIEWIERZ00:17:5300:36:1300:36:1300:03:37
#4 4Adam Buchta516-4KATOWICE00:18:0000:36:3100:36:3100:03:39
#5 5Piotr Lupa599-5MSZANA DOLNA00:18:0500:36:4800:36:4800:03:40
#6 6Mateusz Michalec609-6CHEŁM ŚLĄSKI00:17:5400:37:4000:37:4000:03:46
#7 7Piotr Klimczak565-7BALINDOMY GIVE UP!00:19:0400:37:5800:37:5800:03:47
#8 8Józef Chmielorz519-8LĘDZINYCARBON OCR RACING TEAM00:19:0100:38:0000:38:0000:03:48
#9 9Mateusz Kaminski562-9RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:19:0000:38:1300:38:1300:03:49
#10 10Michał Paprotny627-10SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMARELLI00:19:2400:39:1000:39:1000:03:55
#11 11Krzysztof Szewczyk669-11CZĘSTOCHOWACZEWARUN TIM00:19:4300:39:5800:39:5800:03:59
#12 12Krzysztof Roehrich648-12ŁĄKA00:20:1000:40:5200:40:5200:04:05
#13 13Łukasz Kuraś585-13SIEWIERZFAST FOOT TEAM SIEWIERZ00:19:3400:41:1300:41:1300:04:07
#14 14Bartłomiej Peteja633-14BYTOM00:20:1500:41:2400:41:2400:04:08
#15 15Krzysztof Oleksy621-15KATOWICEADS MASNA00:21:0200:42:3500:42:2000:04:15
#16 16Tomasz Przybylski644-16WITASZYCE00:20:4500:42:3700:42:3700:04:15
#17 17Andrzej Trela679-17PIASKI#GRANDPAGANG#00:21:0900:43:2200:43:1700:04:20
#18 18Dawid Kałuża561-18BĘDZIN00:21:2100:43:2800:43:2700:04:20
#19 19Daniel Ociepka619-19SOSNOWIEC00:21:2500:43:3600:43:3600:04:21
#20 20Tomasz Hankus549-20KATOWICESTUDIO GTS KATOWICE00:21:3000:43:4200:43:4000:04:22
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Magda Janowska5551-KATOWICETEAM PRO00:21:5800:43:5800:43:5700:04:23
#22 22Marek Adamczyk501-21CZYŻÓWKAMAJKRIS TEAM00:22:1800:44:0800:44:0700:04:24
#23 23Łukasz Kaszuba563-22CZELADZ#CZELADZBIEGA00:21:5200:44:4000:44:3800:04:28
#24 24Andrzej Olender622-23SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ00:21:5900:44:4900:44:4900:04:28
#25 25Krzysztof Stanclik706-24KATOWICECARBON OCR RACING TEAM00:23:1400:44:5400:44:5300:04:29
#26 26Łukasz Łyp601-25KATOWICE00:21:4400:44:5600:44:5500:04:29
#27 27Tobiasz Witek693-26KATOWICESTUDIO GTS TRENINGI PERSONALNE TOBIASZ WITEK00:21:3300:45:1200:45:1100:04:31
#28 28Jacek Pikuła635-27BIERUŃBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:22:5500:45:2200:45:1400:04:32
#29 29Jacek Machalica602-28SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFAMUŁA TEAM00:22:4200:45:3800:45:3600:04:33
#30 30Tomasz Cierniak508-29ORZESZE00:22:1200:45:4500:45:4400:04:34
#31 31Jacek Leleniewski591-30RYBNIK00:22:5500:46:0400:46:0000:04:36
#32 32Grzegorz Pyrchała646-31SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:22:4900:46:1100:46:1100:04:37
#33 33Michał Pernikoza631-32CZELADŹ#CZELADZBIEGA00:23:2900:46:1400:46:0100:04:37
#34 34Marek Gajewski539-33KATOWICE00:22:4600:46:2500:46:2400:04:38
#35 35Łukasz Urych686-34KATOWICERUN AS ONE00:23:1000:46:2700:46:2200:04:38
#36 36Artur Gierok542-35KATOWICE00:23:1000:46:2800:46:2200:04:38
#37 37Sławomir Litwinski596-36TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:23:3700:46:3500:46:2700:04:39
#38 38Mariusz Chrzanowski520-37GLIWICEKW GLIWICE00:22:5000:46:4100:46:3700:04:40
#39 39Andrzej Borzęcki513-38DĄBROWA GÓRNICZA00:23:1300:46:4200:46:3800:04:40
#40 40Marcin Holeczek551-39CHORZÓWBORN TU BI LOTAC00:24:1200:46:5000:46:2900:04:41
#41 41Piotr Siwek654-40MYSŁOWICE00:23:4500:47:1500:47:1300:04:43
#42 42Mateusz Lewandowski594-41TYCHY00:23:3400:47:1700:47:0500:04:43
#43 43Rafał Polański639-42KATOWICE00:23:1600:47:3300:47:2900:04:45
#44 44Krystian Labiak587-43KATOWICEBIEGAM BO BIEGAM00:23:4000:47:3900:47:3400:04:45
#45 45Marek Golasz544-44ŚWIĘTOCHŁOWICE00:23:4900:47:4600:47:4100:04:46
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !46Agnieszka Tatarek-Konik6752-CZELADŹ00:23:3400:47:5100:47:4900:04:47
#47 47Bartosz Saliński651-45KATOWICEWKURW_TEAM00:23:5100:47:5600:47:5300:04:47
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 48Barbara Piwiszkis6363-JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5 +00:23:4000:48:0800:48:0800:04:48
#49 49Martyna Muskała6144-CHORZÓWHURAGAN LIGOTA00:23:4000:48:2200:48:2100:04:50
#50 50Przemek Zbierowski698-46CHORZÓW00:24:0900:48:2500:48:1600:04:50
#51 51Dariusz Filipek534-47TYCHYDOBIEC00:24:0500:48:3200:48:2600:04:51
#52 52Marzena Ługowska6005-TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:24:0600:48:3400:48:2800:04:51
#53 53Waldemar Szydłowski670-48TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:24:0500:48:3500:48:2700:04:51
#54 54Arkadiusz Jankowski554-49GLIWICE00:24:3800:48:4600:48:2600:04:52
#55 55Marek Klukowski566-50KATOWICE00:24:2400:48:5200:48:4800:04:53
#56 56Łukasz Wróbel696-51KATOWICEPWC SDC RUNNERS TEAM00:24:5500:48:5600:48:4800:04:53
#57 57Marcin Ulman684-52JAWORZNO00:25:0800:49:0100:48:4000:04:54
#58 58Krzysztof Hankus548-53KATOWICESTUDIO GTS TRENINGI PERSONALNE TOBIASZ WITEK00:24:4000:49:0700:49:0600:04:54
#59 59Piotr Kościsz573-54KATOWICEKOŚCISZE00:24:1200:49:1300:49:1200:04:55
#60 60Grzegorz Zieliński699-55SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:24:5700:50:0600:49:4700:05:00
#61 61Agnieszka Piwowar6376-KNURÓW00:24:1700:50:1200:50:1200:05:01
#62 62Sebastian Madejski604-56CHORZÓWBORN TU BI LOTAC00:24:4700:50:1300:50:0800:05:01
#63 63Damian Kajzer560-57BĘDZIN00:25:4800:50:1300:49:5400:05:01
#64 64Witold Maciejczyk603-58CZERWIONKA-LESZCZYNY00:26:1000:50:2000:50:0100:05:02
#65 65Mirosław Brzytwa515-59SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:3000:50:2000:50:0800:05:02
#66 66Robert Goławski546-60ZABRZEWIR00:24:2000:50:3400:50:3100:05:03
#67 67Aleksander Nowakowski618-61KATOWICEPADEREWA00:25:3100:50:3700:50:2800:05:03
#68 68Anna Jeleń5577-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ00:24:5200:50:4200:50:4200:05:04
#69 69Michał Erazmus529-62BIERUŃBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:24:5000:50:5400:50:4500:05:05
#70 70Grzegorz Żukowski702-63SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEENDURANCE TEAM00:24:5800:50:5800:50:4000:05:05
#71 71Jacek Moś613-64KATOWICE00:26:0300:51:2100:51:0900:05:08
#72 72Katarzyna Fijałkowska5328-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ00:24:5400:51:2600:51:2600:05:08
#73 73Krzysztof Koenig569-65KATOWICEPROFIAUTOTEAM00:25:0000:51:3900:51:3600:05:09
#74 74Mariusz Krajewski576-66MIKOŁÓW00:26:1100:51:4200:51:3400:05:10
#75 75Leszek Kozioł575-67BOGUSZYCE00:25:2500:51:4800:51:4000:05:10
#76 76Tomasz Bieta510-68IMIELIN00:25:5700:51:5000:51:4700:05:11
#77 77Ewa Goławska5459-ORNONTOWICE00:25:3700:51:5200:51:5200:05:11
#78 78Marcin Otto626-69SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECROSSBOX SIEMIANOWICE00:26:2800:52:0100:51:5800:05:12
#79 79Małgorzata Jałowiecka65610-CHORZÓW00:26:3800:52:1200:52:0300:05:13
#80 80Wojciech Szczurek666-70KNURÓWOPEL ACTIVE TEAM00:26:0800:52:2100:52:0700:05:14
#81 81Grzegorz Pasterczyk629-71KATOWICE00:26:0700:52:2500:52:1900:05:14
#82 82Tomasz Rurka649-72PIEKARY ŚLĄSKIEBIEGAMY Z MIAUKOTEM00:27:0700:52:4000:52:2300:05:16
#83 83Paweł Kociuba708-73KATOWICEGRUPA PIETRZAK00:25:2200:52:4400:52:4300:05:16
#84 84Magdalena Nawrot61511-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:26:4200:52:4900:52:3700:05:16
#85 85Benedykt Ciastek522-74SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:2500:52:5400:52:5300:05:17
#86 86Dariusz Żmijewski700-75GLIWICE00:26:5600:53:0500:52:4800:05:18
#87 87Katarzyna Przybylska-Bak64312-TYCHY00:26:2100:53:1500:53:1200:05:19
#88 88Izabela Mazurek60813-ŚWIĘTOCHŁOWICE00:26:1000:53:2000:53:1700:05:20
#89 89Krzysztof Jasiński556-76BOJSZOWY NOWEBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:26:4600:53:2400:53:1600:05:20
#90 90Piotr Erazmus530-77WOLA MIEDŹNABIEGNĘ BYLE DOBIEC00:26:2200:53:3100:53:2400:05:21
#91 91Lena Szczurek66514-KNURÓW00:27:1800:53:5000:53:3600:05:23
#92 92Katarzyna Stochnij65815-CHORZÓW00:26:3900:53:5500:53:5000:05:23
#93 93Mariusz Kaczmarczyk559-78SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEREXER00:26:5400:54:0800:53:5600:05:24
#94 94Rafał Dziagacz528-79BYTOM00:27:2600:54:1000:53:5800:05:25
#95 95Anna Szczerba66416-ŚWIĘTOCHŁOWICE00:27:1000:54:1600:54:0300:05:25
#96 96Bożena Litwińska59717-TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:26:5700:54:2100:54:1400:05:26
#97 97Kinga Chamluk51818-KATOWICENAMÓWILI MNIE00:26:2200:54:2700:54:1700:05:26
#98 98Grażyna Świerc67219-SIEMIANOWICE ŚŁĄSKIE00:26:3800:54:3000:54:1000:05:27
#99 99Blanka Tuleja68120-ŚWIĘTOCHŁOWICESAYONARA00:26:1800:54:5300:54:5000:05:29
#100 100Anna Korkosz57021-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:27:0300:54:5400:54:3900:05:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności