Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Siemianowickie Nocne Marki

Wyniki - 26 października 2019, Siemianowice Śląskie

Msc
Nr
K
M
5
Km
-
-
-
-
#1 4Adam Buchta516-4KATOWICE00:18:0000:36:3100:36:3100:03:39
#2 167Adam Szymański671-105KATOWICEDZIADY OCR00:31:4301:04:0701:03:4800:06:24
#3 134Agata Partyka62841-MIEDZYRZECZEBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:28:5300:58:0200:57:5400:05:48
#4 106Agnieszka Górnikiewicz54726-SOSNOWIEC00:27:4000:55:2100:55:1700:05:32
#5 189Agnieszka Kuciel58277-JAWORZNO00:35:0301:13:2901:13:0700:07:20
#6 61Agnieszka Piwowar6376-KNURÓW00:24:1700:50:1200:50:1200:05:01
#7 132Agnieszka Szydłowska66840-TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:28:2100:57:5000:57:4300:05:47
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !46Agnieszka Tatarek-Konik6752-CZELADŹ00:23:3400:47:5100:47:4900:04:47
#9 103Agnieszka Wieczorek69123-RUDA ŚLĄSKA00:27:0800:55:1300:55:0300:05:31
#10 67Aleksander Nowakowski618-61KATOWICEPADEREWA00:25:3100:50:3700:50:2800:05:03
#11 137Aleksandra Holeczek55043-CHORZOW00:29:1700:58:3300:58:1100:05:51
#12 166Aleksandra Leszczyńska59262-ZABRZE00:31:4301:03:4601:03:2700:06:22
#13 178Aleksandra Nowak61671-KATOWICE00:32:2501:06:2401:06:0100:06:38
#14 39Andrzej Borzęcki513-38DĄBROWA GÓRNICZA00:23:1300:46:4200:46:3800:04:40
#15 24Andrzej Olender622-23SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ00:21:5900:44:4900:44:4900:04:28
#16 17Andrzej Trela679-17PIASKI#GRANDPAGANG#00:21:0900:43:2200:43:1700:04:20
#17 125Ania Żuber70136-KNURÓW00:28:3800:57:0100:56:4600:05:42
#18 143Anna Chuptyś52145-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ00:29:1200:59:4300:59:3500:05:58
#19 161Anna Famuła53158-KATOWICEFAMUŁA TEAM00:31:1901:03:1101:02:5900:06:19
#20 68Anna Jeleń5577-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ00:24:5200:50:4200:50:4200:05:04
#21 100Anna Korkosz57021-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:27:0300:54:5400:54:3900:05:29
#22 174Anna Rydzewska65067-KATOWICEPADEREWA00:32:0901:05:0101:04:5200:06:30
#23 95Anna Szczerba66416-ŚWIĘTOCHŁOWICE00:27:1000:54:1600:54:0300:05:25
#24 112Anna Tereszyńska67629-ŁAZISKA GÓRNE#ALKOALPINIZM00:26:4900:55:5900:55:5900:05:35
#25 144Anna Widera69046-WOJKOWICEBIEGAM BO BIEGAM00:28:4900:59:5200:59:4200:05:59
#26 54Arkadiusz Jankowski554-49GLIWICE00:24:3800:48:4600:48:2600:04:52
#27 133Arkadiusz Legutki590-93SIEMIANOWICE SLASKIE00:27:5500:57:5700:57:5200:05:47
#28 36Artur Gierok542-35KATOWICE00:23:1000:46:2800:46:2200:04:38
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 48Barbara Piwiszkis6363-JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5 +00:23:4000:48:0800:48:0800:04:48
#30 116Bartosz Białas507-86BRUDZOWICEDEAF RUNNER00:26:5000:56:2300:56:1300:05:38
#31 47Bartosz Saliński651-45KATOWICEWKURW_TEAM00:23:5100:47:5600:47:5300:04:47
#32 14Bartłomiej Peteja633-14BYTOM00:20:1500:41:2400:41:2400:04:08
#33 155Bartłomiej Pluta553-102GLIWICE00:30:2301:01:2501:01:1200:06:08
#34 168Beata Laba58663-KATOWICE00:32:0801:04:2201:04:0900:06:26
#35 158Beata Lata58956-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ00:31:3901:02:2301:02:1300:06:14
#36 150Beata Milczarczyk61250-TYCHY00:29:0201:00:3701:00:3300:06:03
#37 85Benedykt Ciastek522-74SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:2500:52:5400:52:5300:05:17
#38 99Blanka Tuleja68120-ŚWIĘTOCHŁOWICESAYONARA00:26:1800:54:5300:54:5000:05:29
#39 96Bożena Litwińska59717-TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:26:5700:54:2100:54:1400:05:26
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Damian Brzeziński514-3WYSOKAFAST FOOT TEAM SIEWIERZ00:17:5300:36:1300:36:1300:03:37
#41 63Damian Kajzer560-57BĘDZIN00:25:4800:50:1300:49:5400:05:01
#42 19Daniel Ociepka619-19SOSNOWIEC00:21:2500:43:3600:43:3600:04:21
#43 171Darek Krzymowski579-107CHORZÓWHARCIOLE ŚWIĘTOCHŁOWICE00:32:0701:04:4901:04:3200:06:28
#44 131Daria Waliczek68839-KATOWICENAMÓWILI MNIE00:27:1900:57:3700:57:2700:05:45
#45 51Dariusz Filipek534-47TYCHYDOBIEC00:24:0500:48:3200:48:2600:04:51
#46 153Dariusz Marszałek607-101DĄBROWA GÓRNICZA00:30:0401:01:2201:01:0100:06:08
#47 163Dariusz Pompa640-104TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:30:5901:03:1901:03:1200:06:19
#48 142Dariusz Walkowski689-98RUDA ŚLĄSKAAUGUST TIME00:28:3100:59:3000:59:2100:05:57
#49 86Dariusz Żmijewski700-75GLIWICE00:26:5600:53:0500:52:4800:05:18
#50 18Dawid Kałuża561-18BĘDZIN00:21:2100:43:2800:43:2700:04:20
#51 123Dawid Szabra661-89CHORZÓW00:28:5700:56:5200:56:3700:05:41
#52 140Dominika Gienis54144-CZELADŹ00:29:0900:59:1600:59:1300:05:55
#53 107Donata Dudek52727-CHORZÓWNEVER TOO LATE00:27:3800:55:2900:55:1900:05:32
#54 177Dorota Ludwig70570-CHORZÓWWARSZTAT KOSZULKOWY00:31:5901:06:1101:06:0000:06:37
#55 120Edyta Balura50332-LĘDZINYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:28:0800:56:4100:56:3600:05:40
#56 77Ewa Goławska5459-ORNONTOWICE00:25:3700:51:5200:51:5200:05:11
#57 104Ewa Kosek-Sałachna57124-RUDA ŚLĄSKA00:27:0800:55:1300:55:0300:05:31
#58 188Ewa Olesińska62376-CHORZÓW00:35:0101:12:3501:12:1500:07:15
#59 164Ewelina Stompel65960-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:30:5901:03:2501:03:1300:06:20
#60 183Filip Nowak617-111GÓRA SIEWIERSKA00:33:4201:09:3001:09:1100:06:57
#61 98Grażyna Świerc67219-SIEMIANOWICE ŚŁĄSKIE00:26:3800:54:3000:54:1000:05:27
#62 81Grzegorz Pasterczyk629-71KATOWICE00:26:0700:52:2500:52:1900:05:14
#63 32Grzegorz Pyrchała646-31SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:22:4900:46:1100:46:1100:04:37
#64 60Grzegorz Zieliński699-55SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:24:5700:50:0600:49:4700:05:00
#65 70Grzegorz Żukowski702-63SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEENDURANCE TEAM00:24:5800:50:5800:50:4000:05:05
#66 172Ilona Mierzchała61065-KATOWICEHARCIOLE ŚWIĘTOCHŁOWICE00:32:0701:04:4901:04:3200:06:28
#67 88Izabela Mazurek60813-ŚWIĘTOCHŁOWICE00:26:1000:53:2000:53:1700:05:20
#68 182Izabela Urbaniak68572-KATOWICE#ALKOALPINIZM00:33:4001:07:5201:07:5100:06:47
#69 31Jacek Leleniewski591-30RYBNIK00:22:5500:46:0400:46:0000:04:36
#70 29Jacek Machalica602-28SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFAMUŁA TEAM00:22:4200:45:3800:45:3600:04:33
#71 71Jacek Moś613-64KATOWICE00:26:0300:51:2100:51:0900:05:08
#72 28Jacek Pikuła635-27BIERUŃBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:22:5500:45:2200:45:1400:04:32
#73 169Jakub Uhorczak683-106BĘDZINSPORTOWE ZAGLEBIE00:30:4801:04:3001:04:1100:06:27
#74 146Jerzy Krzyszkowski580-99PIEKARY ŚLĄSKIEBIEGAMY Z MIAUKOTEM00:29:1901:00:0500:59:4800:06:00
#75 115Jerzy Tkocz677-85PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:28:2200:56:0400:55:5000:05:36
#76 105Joanna Barwicka-Blaszczyk50525-SIEMIANOWICE00:27:3600:55:2000:55:0900:05:32
#77 173Jolanta Filipczyk-Sikora53366-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:32:0101:04:5701:04:4600:06:29
#78 8Józef Chmielorz519-8LĘDZINYCARBON OCR RACING TEAM00:19:0100:38:0000:38:0000:03:48
#79 175Justyna Koszuta57268-PRZECZYCE00:31:5801:05:3001:05:1800:06:33
#80 176Justyna Mikołajczak61169-BĘDZIN00:31:5901:05:5401:05:4200:06:35
#81 181Kamil Świtała673-110TYCHY00:30:5701:07:3901:07:3500:06:45
#82 165Kamila Kozak57461-GÓRA SIEWIERSKA00:32:0701:03:3801:03:2100:06:21
#83 129Karol Stochnij657-91CHORZÓW00:29:0400:57:2500:57:2000:05:44
#84 149Karolina Lewandowska59349-TYCHY00:29:1801:00:2401:00:1100:06:02
#85 122Karolina Ligocka59534-KATOWICE00:27:5300:56:5000:56:4100:05:41
#86 136Kasia Przybyła64542-BYTOM00:29:1500:58:0800:58:0200:05:48
#87 170Katarzyna Bartoszek50464-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:30:3301:04:4501:04:3100:06:28
#88 72Katarzyna Fijałkowska5328-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ00:24:5400:51:2600:51:2600:05:08
#89 118Katarzyna Girycka54331-ZABRZEWPIA UŚ KATOWICE00:28:4500:56:3700:56:2400:05:39
#90 186Katarzyna Kaca55874-KATOWICE00:35:3901:12:0101:11:4300:07:12
#91 156Katarzyna Kmita56754-ŚWIĘTOCHŁOWICE00:30:1501:01:3301:01:1400:06:09
#92 128Katarzyna Orlikowska-Kryń62438-KATOWICE00:28:0500:57:1100:57:0200:05:43
#93 87Katarzyna Przybylska-Bak64312-TYCHY00:26:2100:53:1500:53:1200:05:19
#94 92Katarzyna Stochnij65815-CHORZÓW00:26:3900:53:5500:53:5000:05:23
#95 127Kinga Badek50237-SOSNOWIEC00:29:0300:57:0700:56:5000:05:42
#96 97Kinga Chamluk51818-KATOWICENAMÓWILI MNIE00:26:2200:54:2700:54:1700:05:26
#97 102Konrad Rembacz647-80KATOWICEPADEREWA00:26:2800:55:1100:55:0200:05:31
#98 44Krystian Labiak587-43KATOWICEBIEGAM BO BIEGAM00:23:4000:47:3900:47:3400:04:45
#99 58Krzysztof Hankus548-53KATOWICESTUDIO GTS TRENINGI PERSONALNE TOBIASZ WITEK00:24:4000:49:0700:49:0600:04:54
#100 89Krzysztof Jasiński556-76BOJSZOWY NOWEBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:26:4600:53:2400:53:1600:05:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności