Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Siemianowickie Nocne Marki

Wyniki - 26 października 2019, Siemianowice Śląskie

Msc
Nr
K
M
5
Km
-
-
-
-
#1 125Ania Żuber70136-KNURÓW00:28:3800:57:0100:56:4600:05:42
#2 126Ryszard Krzysztofik707-90SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:28:3800:57:0300:56:4800:05:42
#3 127Kinga Badek50237-SOSNOWIEC00:29:0300:57:0700:56:5000:05:42
#4 128Katarzyna Orlikowska-Kryń62438-KATOWICE00:28:0500:57:1100:57:0200:05:43
#5 129Karol Stochnij657-91CHORZÓW00:29:0400:57:2500:57:2000:05:44
#6 130Michal Sierant653-92KRAKÓW00:27:4200:57:2600:57:0400:05:44
#7 133Arkadiusz Legutki590-93SIEMIANOWICE SLASKIE00:27:5500:57:5700:57:5200:05:47
#8 136Kasia Przybyła64542-BYTOM00:29:1500:58:0800:58:0200:05:48
#9 137Aleksandra Holeczek55043-CHORZOW00:29:1700:58:3300:58:1100:05:51
#10 140Dominika Gienis54144-CZELADŹ00:29:0900:59:1600:59:1300:05:55
#11 141Robert Świtała674-97TYCHY00:29:0200:59:2200:59:1800:05:56
#12 145Martyna Franczuk53647-BYTOM00:28:3301:00:0300:59:4700:06:00
#13 147Magdalena Kozielska70448-KRAKÓW00:29:0901:00:0901:00:0800:06:00
#14 148Marcin Furtok538-100TYCHY00:29:1801:00:2401:00:1100:06:02
#15 149Karolina Lewandowska59349-TYCHY00:29:1801:00:2401:00:1100:06:02
#16 150Beata Milczarczyk61250-TYCHY00:29:0201:00:3701:00:3300:06:03
#17 152Marta Bladowska51252-CZELADŹ00:30:4201:01:1501:01:1300:06:07
#18 153Dariusz Marszałek607-101DĄBROWA GÓRNICZA00:30:0401:01:2201:01:0100:06:08
#19 154Patrycja Orzoł62553-GLIWICE00:30:2301:01:2401:01:1100:06:08
#20 155Bartłomiej Pluta553-102GLIWICE00:30:2301:01:2501:01:1200:06:08
#21 156Katarzyna Kmita56754-ŚWIĘTOCHŁOWICE00:30:1501:01:3301:01:1400:06:09
#22 157Paulina Skrzek65555-BĘDZIN00:32:0701:01:3801:01:2300:06:09
#23 160Marcin Patalong630-103KATOWICE00:31:4301:03:0201:02:4400:06:18
#24 164Ewelina Stompel65960-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:30:5901:03:2501:03:1300:06:20
#25 165Kamila Kozak57461-GÓRA SIEWIERSKA00:32:0701:03:3801:03:2100:06:21
#26 166Aleksandra Leszczyńska59262-ZABRZE00:31:4301:03:4601:03:2700:06:22
#27 168Beata Laba58663-KATOWICE00:32:0801:04:2201:04:0900:06:26
#28 170Katarzyna Bartoszek50464-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:30:3301:04:4501:04:3100:06:28
#29 173Jolanta Filipczyk-Sikora53366-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:32:0101:04:5701:04:4600:06:29
#30 175Justyna Koszuta57268-PRZECZYCE00:31:5801:05:3001:05:1800:06:33
#31 176Justyna Mikołajczak61169-BĘDZIN00:31:5901:05:5401:05:4200:06:35
#32 178Aleksandra Nowak61671-KATOWICE00:32:2501:06:2401:06:0100:06:38
#33 179Miłosz Knap568-108SOSNOWIEC00:32:4901:06:4501:06:2200:06:40
#34 180Rafał Cichoń523-109CHORZÓW00:32:2801:07:0201:06:3700:06:42
#35 181Kamil Świtała673-110TYCHY00:30:5701:07:3901:07:3500:06:45
#36 183Filip Nowak617-111GÓRA SIEWIERSKA00:33:4201:09:3001:09:1100:06:57
#37 184Rafał Kulpok584-112ZABRZE00:36:1301:11:2801:11:1300:07:08
#38 185Magdalena Czerw52573-DĄBROWA GÓRNICZA00:33:4701:11:5701:11:4200:07:11
#39 186Katarzyna Kaca55874-KATOWICE00:35:3901:12:0101:11:4300:07:12
#40 187Sylwia Płachta63875-CHORZÓW00:35:3901:12:0101:11:4300:07:12
#41 188Ewa Olesińska62376-CHORZÓW00:35:0101:12:3501:12:1500:07:15
#42 189Agnieszka Kuciel58277-JAWORZNO00:35:0301:13:2901:13:0700:07:20
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Maciej Garnowski540-2SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:17:5400:36:0500:36:0500:03:36
#44 4Adam Buchta516-4KATOWICE00:18:0000:36:3100:36:3100:03:39
#45 5Piotr Lupa599-5MSZANA DOLNA00:18:0500:36:4800:36:4800:03:40
#46 6Mateusz Michalec609-6CHEŁM ŚLĄSKI00:17:5400:37:4000:37:4000:03:46
#47 12Krzysztof Roehrich648-12ŁĄKA00:20:1000:40:5200:40:5200:04:05
#48 14Bartłomiej Peteja633-14BYTOM00:20:1500:41:2400:41:2400:04:08
#49 16Tomasz Przybylski644-16WITASZYCE00:20:4500:42:3700:42:3700:04:15
#50 18Dawid Kałuża561-18BĘDZIN00:21:2100:43:2800:43:2700:04:20
#51 19Daniel Ociepka619-19SOSNOWIEC00:21:2500:43:3600:43:3600:04:21
#52 26Łukasz Łyp601-25KATOWICE00:21:4400:44:5600:44:5500:04:29
#53 30Tomasz Cierniak508-29ORZESZE00:22:1200:45:4500:45:4400:04:34
#54 31Jacek Leleniewski591-30RYBNIK00:22:5500:46:0400:46:0000:04:36
#55 32Grzegorz Pyrchała646-31SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:22:4900:46:1100:46:1100:04:37
#56 34Marek Gajewski539-33KATOWICE00:22:4600:46:2500:46:2400:04:38
#57 36Artur Gierok542-35KATOWICE00:23:1000:46:2800:46:2200:04:38
#58 39Andrzej Borzęcki513-38DĄBROWA GÓRNICZA00:23:1300:46:4200:46:3800:04:40
#59 41Piotr Siwek654-40MYSŁOWICE00:23:4500:47:1500:47:1300:04:43
#60 42Mateusz Lewandowski594-41TYCHY00:23:3400:47:1700:47:0500:04:43
#61 43Rafał Polański639-42KATOWICE00:23:1600:47:3300:47:2900:04:45
#62 45Marek Golasz544-44ŚWIĘTOCHŁOWICE00:23:4900:47:4600:47:4100:04:46
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !46Agnieszka Tatarek-Konik6752-CZELADŹ00:23:3400:47:5100:47:4900:04:47
#64 50Przemek Zbierowski698-46CHORZÓW00:24:0900:48:2500:48:1600:04:50
#65 54Arkadiusz Jankowski554-49GLIWICE00:24:3800:48:4600:48:2600:04:52
#66 55Marek Klukowski566-50KATOWICE00:24:2400:48:5200:48:4800:04:53
#67 57Marcin Ulman684-52JAWORZNO00:25:0800:49:0100:48:4000:04:54
#68 60Grzegorz Zieliński699-55SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:24:5700:50:0600:49:4700:05:00
#69 61Agnieszka Piwowar6376-KNURÓW00:24:1700:50:1200:50:1200:05:01
#70 63Damian Kajzer560-57BĘDZIN00:25:4800:50:1300:49:5400:05:01
#71 64Witold Maciejczyk603-58CZERWIONKA-LESZCZYNY00:26:1000:50:2000:50:0100:05:02
#72 65Mirosław Brzytwa515-59SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:3000:50:2000:50:0800:05:02
#73 71Jacek Moś613-64KATOWICE00:26:0300:51:2100:51:0900:05:08
#74 74Mariusz Krajewski576-66MIKOŁÓW00:26:1100:51:4200:51:3400:05:10
#75 75Leszek Kozioł575-67BOGUSZYCE00:25:2500:51:4800:51:4000:05:10
#76 76Tomasz Bieta510-68IMIELIN00:25:5700:51:5000:51:4700:05:11
#77 77Ewa Goławska5459-ORNONTOWICE00:25:3700:51:5200:51:5200:05:11
#78 79Małgorzata Jałowiecka65610-CHORZÓW00:26:3800:52:1200:52:0300:05:13
#79 81Grzegorz Pasterczyk629-71KATOWICE00:26:0700:52:2500:52:1900:05:14
#80 84Magdalena Nawrot61511-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:26:4200:52:4900:52:3700:05:16
#81 85Benedykt Ciastek522-74SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:2500:52:5400:52:5300:05:17
#82 86Dariusz Żmijewski700-75GLIWICE00:26:5600:53:0500:52:4800:05:18
#83 87Katarzyna Przybylska-Bak64312-TYCHY00:26:2100:53:1500:53:1200:05:19
#84 88Izabela Mazurek60813-ŚWIĘTOCHŁOWICE00:26:1000:53:2000:53:1700:05:20
#85 91Lena Szczurek66514-KNURÓW00:27:1800:53:5000:53:3600:05:23
#86 92Katarzyna Stochnij65815-CHORZÓW00:26:3900:53:5500:53:5000:05:23
#87 94Rafał Dziagacz528-79BYTOM00:27:2600:54:1000:53:5800:05:25
#88 95Anna Szczerba66416-ŚWIĘTOCHŁOWICE00:27:1000:54:1600:54:0300:05:25
#89 98Grażyna Świerc67219-SIEMIANOWICE ŚŁĄSKIE00:26:3800:54:3000:54:1000:05:27
#90 100Anna Korkosz57021-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:27:0300:54:5400:54:3900:05:29
#91 103Agnieszka Wieczorek69123-RUDA ŚLĄSKA00:27:0800:55:1300:55:0300:05:31
#92 104Ewa Kosek-Sałachna57124-RUDA ŚLĄSKA00:27:0800:55:1300:55:0300:05:31
#93 105Joanna Barwicka-Blaszczyk50525-SIEMIANOWICE00:27:3600:55:2000:55:0900:05:32
#94 106Agnieszka Górnikiewicz54726-SOSNOWIEC00:27:4000:55:2100:55:1700:05:32
#95 108Remigiusz Klajn660-81CHORZÓW00:26:3800:55:3000:55:2100:05:33
#96 111Rafał Lubski598-83KATOWICE00:28:5400:55:5700:55:3600:05:35
#97 113Robert Sieczka652-84SOSNOWIEC00:28:2400:56:0300:55:4900:05:36
#98 119Wojciech Lalewicz588-88DĄBROWA GÓRNICZA00:27:2700:56:4000:56:1700:05:40
#99 122Karolina Ligocka59534-KATOWICE00:27:5300:56:5000:56:4100:05:41
#100 123Dawid Szabra661-89CHORZÓW00:28:5700:56:5200:56:3700:05:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności