Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Półmaraton Gliwicki

Wyniki - 26 października 2019, Gliwice

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !101Laskowska Katarzyna492IB TEAM GLIWICEGLIWICEK-4014-00:20:5500:42:2301:05:0101:29:5201:34:5201:34:5700:04:2913.30
#2 102Łoaza Krzysztof516NIGHT RUNNERSPYSKOWICEM-4037-9800:22:4600:45:2101:07:1501:29:4701:34:3501:34:5900:04:2813.40
#3 103Stanisz Marcin841NIGHT RUNNERSPYSKOWICEM-3043-9900:22:3900:45:2101:07:1501:29:5201:34:3801:35:0300:04:2913.40
#4 104Krawczyk Karol435JAWORZNOM-3044-10000:22:0000:44:2501:06:4601:30:0401:34:5301:35:0400:04:2913.30
#5 105Gorczycki Arkadiusz241MIECHOWICKA GRUPACHORZÓWM-3045-10100:22:1800:45:1701:07:4001:30:2001:34:5501:35:1000:04:2913.30
#6 106Wójcik Zbigniew983TARNOWSKIE GÓRYM-4039-10200:22:1300:44:4401:07:0801:30:1601:35:0101:35:1800:04:3013.30
#7 107Bąk-Cesarz Damian20BIEG NA REKORD :)GLIWICEM-2014-10300:22:5400:45:3501:08:0301:30:0601:34:4201:35:2200:04:2913.40
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !108Strzelczyk Ewa858HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-4025-00:22:0000:44:4901:07:2801:30:3601:35:1701:35:3300:04:3013.30
#9 109Antończyk Adam4JASTRZEBIE ZDROJM-504-10400:21:0600:43:3701:06:1801:30:2601:35:2701:35:3800:04:3113.30
#10 110Zdon Paweł1002KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3046-10500:22:2700:45:1001:07:4501:30:3901:35:3401:35:4300:04:3113.20
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 111Szmigiel Klaudia877WOŹNIAK RUNNINGWĘGRZYNÓWK-2036-00:21:4800:44:2301:07:0901:30:4201:35:4001:35:5100:04:3213.20
#12 112Grzesikiewicz Mariusz267GLIWICEM-4042-10600:22:1000:44:5101:07:4201:30:5701:35:4901:36:0300:04:3213.20
#13 113Roskosz Rafał768PRO WINDOW TEAMTARNOWSKIE GÓRYM-4041-10700:22:0900:44:5301:07:3701:30:5401:35:4501:36:0400:04:3213.20
#14 114Hołyński Tomasz290ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM-4040-10800:22:4900:45:1901:07:4501:30:5901:35:2901:36:0600:04:3113.30
#15 115Bosowski Tomasz65PANIÓWKIM-4043-10900:22:3400:45:1401:07:3401:30:5401:35:5401:36:1400:04:3213.20
#16 116Pawlikowski Marcin679PARKRUN KATOWICEKATOWICEM-2017-11000:23:1400:46:0601:08:4201:31:2801:35:5301:36:1500:04:3213.20
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !117Buława Filip3141UKS KOMETA GLIWICEGLIWICEM-161-11100:20:2800:43:1301:06:0901:31:2501:36:0601:36:1600:04:3313.20
#18 118Kulpa Marek4734QMMIĘDZYRZECZE GÓRNEM-3048-11200:22:3400:45:4101:08:3401:31:3601:36:1001:36:1600:04:3313.20
#19 119Kurto Grzegorz479BBRUNNERSBIELSKO-BIAŁAM-4046-11300:22:3400:45:4101:08:3301:31:3501:36:1201:36:1800:04:3313.20
#20 120Palej Dawid662PSEKATOWICEM-2019-11400:22:4400:46:0201:08:5201:31:4201:36:1101:36:1800:04:3313.20
#21 121Sieradzki Dariusz806BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEM-3047-11500:22:5000:45:5701:08:4901:31:4301:36:0901:36:1900:04:3313.20
#22 122Białas Adam28GRUPA BIEGOWA 65STRZYŻOWICEM-2016-11600:21:4500:44:2401:07:2101:30:5901:35:4501:36:2400:04:3213.20
#23 123Biela Rafał38GLIWICEM-4045-11700:22:4700:45:2001:07:5401:31:1701:36:1001:36:2500:04:3313.20
#24 124Kuliś Jakub472RACIBÓRZM-2018-11800:23:3400:46:4701:09:0501:31:3301:36:0801:36:2700:04:3313.20
#25 125Nowak Mariusz621HIRSCHVOGELGLIWICEM-4048-11900:22:3900:46:0201:08:4501:31:3901:36:1401:36:2800:04:3313.20
#26 126Niźnikiewicz Grzegorz616KLESZCZÓWM-4047-12000:22:4000:45:1301:07:5001:31:2201:36:1401:36:4100:04:3313.20
#27 127Bryła Grzegorz76KNURÓWM-4044-12100:22:5500:45:4001:08:2201:31:1901:36:0001:36:5400:04:3313.20
#28 128Siwek Dariusz812NOWINY.PLWYMYSŁÓWM-505-12200:22:1100:45:0801:08:1701:32:0201:36:5201:36:5800:04:3513.10
#29 129Nowak Adam622GLIWICEM-4049-12300:22:1400:44:4901:07:3801:31:3301:36:4101:37:0000:04:3413.10
#30 130Mironowicz Bartlomiej576GLIWICEM-3049-12400:21:5200:44:4701:08:0101:31:5401:36:4201:37:0400:04:3513.10
#31 131Cieślik Paweł115CHATEAU CHALINPOZNAŃM-4051-12500:21:3900:44:5501:08:1301:32:0601:36:5701:37:0500:04:3513.10
#32 132Konieczna Anna402GLIWICEK-2047-00:21:1800:44:1801:07:2301:31:5201:36:5801:37:0800:04:3513.10
#33 133Czajka Roman122GLIWICEM-4050-12600:22:4800:46:0701:09:0001:32:1701:36:5701:37:1100:04:3513.10
#34 134Łatka Łukasz514RYBNIKM-3050-12700:23:2300:46:4101:08:5301:32:0401:36:5301:37:2000:04:3513.10
#35 135Czarnik Jędrzej126TARNÓWM-2020-12800:23:2700:46:4501:09:2001:32:3001:37:0401:37:2500:04:3613.00
#36 136Kusek Andrzej1061GLIWICEM-4052-12900:22:4000:45:3701:08:4801:32:3601:37:1201:37:2700:04:3613.00
#37 137Furmanek Łukasz198KLUB BIEGACZAWILCZAM-3051-13000:22:0300:44:4601:07:4501:32:0801:37:2201:37:3100:04:3613.00
#38 138Mandok Bogdan532SOŚNICOWICEM-4055-13100:21:1100:44:5701:08:3001:32:3501:37:3701:37:4100:04:3713.00
#39 139Ptak Bartłomiej1118KRAKÓWM-4053-13200:23:2800:46:4701:10:2301:32:5601:37:2001:37:4200:04:3613.00
#40 140Florkiewicz Sławomir192SOSNOWIECM-506-13300:21:5200:44:3201:07:4201:32:2701:37:3501:37:4700:04:3713.00
#41 141Womela Maciej973GLIWICEM-3052-13400:23:2200:46:4101:09:1901:32:3301:37:2301:37:5000:04:3613.00
#42 142Górecki Michał1095BPSCZABRZEM-4056-13500:21:3500:44:1601:07:2501:32:2001:37:3901:37:5200:04:3713.00
#43 143Król Dariusz445SPELEOKLUBRUDA ŚLĄSKAM-3057-13600:21:5800:44:5701:08:2801:32:4001:37:4901:37:5300:04:3812.90
#44 144Bujak Marek89#CZELADZBIEGACZELADŹM-4054-13700:22:1900:44:4501:07:2401:32:1001:37:3201:37:5400:04:3713.00
#45 145Nykiel Mariusz630SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM-3054-13800:23:3100:46:5101:10:2701:33:1101:37:4001:37:5700:04:3713.00
#46 146Pietruszewski Marcin695BIEGAM BO LUBIĘWANCERZÓWM-3053-13900:23:2500:46:4201:09:5701:32:5101:37:3401:38:0000:04:3713.00
#47 147Nastula Dariusz601PYSKOWICEM-3055-14000:23:3000:46:4901:09:4001:32:5501:37:4401:38:0000:04:3713.00
#48 148Beśka Sławomir26OCHAJORUN &RYBNIKM-4060-14100:20:5400:44:1001:09:3401:33:1501:37:5901:38:0500:04:3812.90
#49 149Chejdys Krystian100BIEGNĘ ALE DOKĄDGLIWICEM-3056-14200:23:3300:46:5301:10:2501:33:0201:37:4701:38:0700:04:3812.90
#50 150Traczuk Marek915GLIWICEM-4057-14300:23:3000:46:4901:10:2601:33:0801:37:4801:38:0700:04:3812.90
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !151Dudek Monika163PCHSPORTTEAMZIĘBICEK-3028-00:22:4200:46:0701:09:3901:33:1001:38:0801:38:1200:04:3912.90
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !152Kołodziejczyk Łukasz1121UKS KOMETA GLIWICEGLIWICEM-162-14400:19:2100:40:1501:01:0001:27:5101:38:0701:38:1700:04:3912.90
#53 153Behrendt Jakub21LECE BO CHCEGLIWICEM-4058-14500:22:4300:45:3201:08:3701:32:5001:37:5501:38:2400:04:3812.90
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154Mazur Patrycja557HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-4039-00:21:5900:45:1901:08:5401:33:2301:38:0801:38:2400:04:3912.90
#55 155Sznyder Wojciech879GLIWICEM-4062-14600:23:3700:46:5701:10:0901:33:2301:38:1601:38:2700:04:3912.90
#56 156Zadeberny Amadeusz992GLIWICEM-2022-14700:22:4600:45:4201:08:1601:32:2701:38:0301:38:3000:04:3812.90
#57 157Bełkot Arkadiusz23ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4061-14800:23:2800:46:4701:09:4701:33:1301:38:1201:38:3300:04:3912.90
#58 158Jaroszyński Tomasz1086GLIWICEM-2023-14900:23:4800:47:3901:10:4401:33:2501:38:0801:38:3300:04:3912.90
#59 159Walkowiak Piotr934KNURÓWM-4066-15000:23:4900:47:0901:10:4301:33:3801:38:3501:38:3500:04:4012.80
#60 160Dygdoń Paweł168KATOWICEM-4063-15100:22:4100:45:3801:08:4901:33:2201:38:3101:38:3800:04:4012.80
#61 161Zymela Dawid1026TOSZEKM-3060-15200:23:3000:46:5201:10:2401:33:4701:38:2001:38:4200:04:3912.90
#62 162Finkbeiner Łukasz188KATOWICEM-3061-15300:23:3000:46:5001:10:2501:33:5201:38:2401:38:4300:04:3912.90
#63 163Łakomy Piotr1087GLIWICEM-3058-15400:23:0300:46:2301:09:3601:33:1001:38:0101:38:4600:04:3812.90
#64 164Torba Kacper914JURASSIC RUNNERSKATOWICEM-2021-15500:23:5100:47:2401:09:3301:32:5601:37:4801:38:5000:04:3812.90
#65 165Ratajczak Krystian1092ZABRZEM-3062-15600:23:5800:47:1201:10:2301:33:5501:38:3201:38:5600:04:4012.80
#66 166Nitka Sebastian615GLIWICEM-4070-15700:21:5500:45:2101:09:1001:33:5101:38:5301:38:5600:04:4112.80
#67 167Kaszowski Marcin354GLIWICEM-4067-15800:23:3100:46:5301:10:2701:33:5201:38:4001:38:5800:04:4012.80
#68 168Pietyszuk Darek697MOSTOSTAL ZABRZEGLIWICEM-4064-15900:22:3900:45:5501:09:2701:33:2601:38:3201:38:5800:04:4012.80
#69 169Wrzesień Dariusz986GLIWICEM-3059-16000:23:0700:46:1301:09:0401:33:0701:38:1801:38:5800:04:3912.90
#70 170Wiśniewski Jarosław961MOSTOSTA:L ZABRZESOSNOWIECM-4065-16100:22:3900:45:5601:09:2701:33:2501:38:3301:38:5800:04:4012.80
#71 171Deszyński Damian153ISTA BIEGAMYGLIWICEM-4059-16200:23:0100:46:0901:09:4401:33:2001:37:5701:39:0100:04:3812.90
#72 172Pęcherczyk Antoni684KATOWICEM-507-16300:23:3000:46:5001:09:5301:33:5301:38:4601:39:0300:04:4012.80
#73 173Malcherczyk Grzegorz527ŻERNICAM-2025-16400:23:2400:46:4901:10:1701:33:4301:38:3501:39:0300:04:4012.80
#74 174Sikora Marek807W POGONI ZADĄBROWA GÓRNICZAM-4069-16500:23:1000:46:4901:10:0401:33:5401:38:4901:39:0400:04:4012.80
#75 175Kałamarz Mariusz339GLIWICEM-4071-16600:21:5200:45:0901:09:2801:33:5801:39:0401:39:1000:04:4112.80
#76 176Michalski Jarosław565HETMAN TARNOWSKIETARNOWSKIE GÓRYM-3063-16700:22:3700:45:4601:09:2301:33:3801:38:5001:39:1500:04:4112.80
#77 177Niesler Michał609NIGHT RUNNERSGLIWICEM-3068-16800:23:3400:46:5801:10:0501:34:0101:39:1101:39:1800:04:4212.80
#78 178Lewicki Tomasz506AKMB PĘDZIWIATRGLIWICEM-4073-16900:22:4900:46:0101:09:3401:33:5801:39:1001:39:2000:04:4112.80
#79 179Moj Adam583CHORZÓWM-3064-17000:23:2500:46:4801:10:2101:33:5501:38:5401:39:2000:04:4112.80
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 180Lewicka Justyna505ISTA BIEGAMYGLIWICEK-30310-00:22:5000:46:0101:09:3901:34:0101:39:1101:39:2100:04:4212.80
#81 181Pośniak Tomasz724ISTAZIMNA WÓDKAM-3069-17100:21:0100:43:2401:06:5201:33:2901:39:1701:39:2300:04:4212.70
#82 182Chaładyn Sławek99INŻYNIERIA BIEGANIADZIAŁOSZYNM-3067-17200:22:2300:45:2401:08:3701:34:0001:39:1101:39:2300:04:4212.80
#83 183Kwiatkowski Grzegorz489ŻERNICAM-4074-17300:21:1500:44:3701:09:1001:34:1201:39:1301:39:2400:04:4212.80
#84 184Wenglorz Marcin942TBFCIESZYNM-2026-17400:23:2600:46:4601:10:2101:34:0701:39:0401:39:2700:04:4112.80
#85 185Odoszewski Roman631OASIS SPORT TEAMGLIWICEM-4075-17500:22:0400:45:2701:09:2901:34:1001:39:1601:39:2700:04:4212.80
#86 186Rogosz Michał764GLIWICEM-3065-17600:24:1700:48:3301:12:1901:34:3501:39:0001:39:2900:04:4112.80
#87 187Opiłek Marek640EUVICKATOWICEM-3066-17700:23:0600:46:1501:09:1401:33:5201:39:0601:39:3200:04:4112.80
#88 188Bortel Mirosław6240 LATEK SPLA TYCHYTYCHYM-4077-17800:22:5800:47:0501:10:1901:34:1701:39:3301:39:3500:04:4312.70
#89 189Orzech Michał645MUSTANGI GLIWICEGLIWICEM-3071-17900:23:0900:46:3801:09:4101:34:1801:39:2101:39:3700:04:4212.70
#90 190Kowynia Grzegorz423ANTONTEAMTWARDAWAM-2024-18000:24:2700:48:1601:11:2201:33:5501:38:2901:39:3800:04:4012.90
#91 191Biela Grzegorz37GIBKE GIZDYZAWADAM-3073-18100:21:5000:44:5701:08:4101:33:5601:39:2901:39:3800:04:4212.70
#92 192Hernacki Karol285LISWARTA KRZEPICEKRZEPICEM-3072-18200:22:0300:44:1401:07:0301:33:3201:39:2301:39:3900:04:4212.70
#93 193Ziober Grzegorz1017SPARTA PLATFUSGLIWICEM-4068-18300:24:0600:47:2801:10:2501:33:5101:38:4601:39:3900:04:4012.80
#94 194Kruk Grzegorz449CZĘSTOCHOWAM-508-18400:23:3500:47:1001:10:4401:34:3101:39:2001:39:4300:04:4212.70
#95 195Kraicziczek Krzysztof431KELLER WILLIAMSGLIWICEM-4076-18500:23:2300:46:4401:10:2301:34:1801:39:2901:39:5400:04:4212.70
#96 196Krzycki Łukasz454TYCHYM-3070-18600:24:2400:48:1401:11:4001:34:4301:39:1901:39:5700:04:4212.70
#97 197May-Majewski Michał5514 MGLIWICEM-3074-18700:23:3800:47:1801:10:4901:34:3301:39:3301:39:5800:04:4312.70
#98 198Śliwa Paweł901GLIWICEM-2027-18800:23:1100:46:3001:10:0401:34:1101:39:2001:40:0000:04:4212.70
#99 199Sobania Tomasz823PIAST GLIWICE/TOSZEKM-2029-18900:23:3100:46:5101:10:2701:33:5401:39:4401:40:0000:04:4312.70
#100 200Wilk Dawid954PACEMAKERZABRZEM-3075-19000:23:3100:46:5301:10:2901:34:1701:39:4501:40:0100:04:4312.70

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności