Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Półmaraton Gliwicki

Wyniki - 26 października 2019, Gliwice

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
#1 83Smyczek Bartosz822KILOMETROŻERCARYBNIKM-3034-8000:21:0100:43:0201:04:5501:28:1601:33:1101:33:2700:04:2413.60
#2 195Kraicziczek Krzysztof431KELLER WILLIAMSGLIWICEM-4076-18500:23:2300:46:4401:10:2301:34:1801:39:2901:39:5400:04:4212.70
#3 498Ciosmak Cezary116KB ORŁY Z KNUROWAKNUROWM-30171-45200:26:3800:54:0201:21:2901:48:2401:53:4801:54:2200:05:2311.10
#4 542Kasper Iwona351KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWK-402255-00:26:3900:54:0301:21:3101:49:3001:55:3801:56:1000:05:2810.90
#5 239Kilan Przemysław366KB FLORIAN ZAJĄCZKIIWANOWICE DUŻEM-2033-22600:20:5300:42:3101:06:1701:34:2801:42:0501:42:1200:04:5012.40
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14Prokopiuk Robert730KALWATPIASECZNA GORKAM-403-1400:19:0600:38:4200:58:0001:17:5001:22:0001:22:0100:03:5315.40
#7 504Cajza Zbyszek95KAJ METAGIERAŁTOWICEM-30166-45700:27:2700:53:5601:20:3401:47:3201:53:0601:54:3000:05:2111.20
#8 493Kądziołka Łukasz361K2KATOWICEM-2069-44700:28:3600:56:0101:23:5401:48:2101:53:1901:54:1500:05:2211.20
#9 521Dyrlaga Stanisław174JUSTFEELFITWĘGIERSKA GÓRKAM-607-47100:27:2700:54:2601:21:0801:47:5901:53:4001:55:0500:05:2311.10
#10 164Torba Kacper914JURASSIC RUNNERSKATOWICEM-2021-15500:23:5100:47:2401:09:3301:32:5601:37:4801:38:5000:04:3812.90
#11 461Ludwikowski Przemysław513JURASSIC RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZAM-30152-42000:25:1500:51:0501:17:2101:45:1901:51:3901:52:4200:05:1711.30
#12 602Turlej Michał918JURASSIC RUNNERSZAWIERCIEM-30198-53400:25:2300:52:4301:21:5901:51:3301:57:4701:58:5000:05:3410.70
#13 381Jaworek Jacek314JBC TEAMZABRZEM-30131-35200:25:4600:51:0801:16:4501:43:4301:48:5801:49:4400:05:0911.60
#14 352Greszta Grzegorz256JAH RASTAGLIWICEM-30119-32700:24:0100:48:3701:14:1001:42:1001:47:5201:48:4400:05:0611.70
#15 596Stalica Wojciech839IZOERGCZĘSTOCHOWAM-5042-53000:27:2300:55:4401:23:4401:51:3801:57:3201:58:2800:05:3410.80
#16 414Sznura Piotr878ISTA BIEGAMYJEMIELNICAM-2058-38300:25:2500:50:4701:16:3101:44:1001:49:4901:50:5400:05:1211.50
#17 171Deszyński Damian153ISTA BIEGAMYGLIWICEM-4059-16200:23:0100:46:0901:09:4401:33:2001:37:5701:39:0100:04:3812.90
#18 689Gruchalski Jakub261ISTA BIEGAMYCHORZÓWM-30220-59600:28:0900:56:2701:25:0701:54:2902:00:4602:01:5100:05:4310.50
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 180Lewicka Justyna505ISTA BIEGAMYGLIWICEK-30310-00:22:5000:46:0101:09:3901:34:0101:39:1101:39:2100:04:4212.80
#20 447Wilczek Małgorzata952ISTA BIEGAMYGLIWICEK-301439-00:26:2100:52:5801:19:1301:45:4201:51:0401:52:0700:05:1511.40
#21 766Urbanek Martin927ISTA BIEGAMYSIERAKOWICEM-30241-65000:27:0100:56:0901:26:2601:59:1502:06:2902:07:3300:05:5910.00
#22 181Pośniak Tomasz724ISTAZIMNA WÓDKAM-3069-17100:21:0100:43:2401:06:5201:33:2901:39:1701:39:2300:04:4212.70
#23 651Szojda Małgorzata881INŻYNIERIA BIEGANIARUDA ŚLĄSKAK-303179-00:28:1200:56:3601:25:0501:53:3401:59:3102:00:4800:05:3910.60
#24 673Juraszczuk Katarzyna1090INŻYNIERIA BIEGANIAŻORYK-403387-00:28:0400:55:5701:24:3601:53:3001:59:5002:01:2300:05:4010.60
#25 182Chaładyn Sławek99INŻYNIERIA BIEGANIADZIAŁOSZYNM-3067-17200:22:2300:45:2401:08:3701:34:0001:39:1101:39:2300:04:4212.80
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2Malina Dawid1040INŻYNIERIA BIEGANIARYBNIKM-201-200:16:0900:32:4600:49:1401:07:0101:10:5701:10:5800:03:2117.80
#27 9Szczeciński Maciej871INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEM-305-900:18:1500:36:5000:55:3001:14:5001:18:5701:18:5800:03:4416.00
#28 15Jędros Przemysław318INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEM-308-1500:19:0000:38:1900:57:3701:17:4801:22:0701:22:0900:03:5315.40
#29 45Pieniążek Krzysztof693INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEM-4016-4400:20:5300:42:1001:03:0701:24:5701:29:1801:29:2300:04:1314.20
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !61Stolorz Katarzyna853INŻYNIERIA BIEGANIATYCHYK-3012-00:21:1400:42:5701:04:1801:26:2501:31:0201:31:1400:04:1813.90
#31 769Płachta Marek710INTER PROJEKT S.A.RUDA ŚLĄSKAM-40254-65300:28:4600:58:3901:29:1702:01:1402:07:2502:07:4900:06:029.90
#32 768Matysiewicz Piotr550INTER PROJEKTZABRZEM-30245-65200:28:4600:58:3901:29:1702:01:1402:07:2502:07:4900:06:029.90
#33 791Włodarczyk Paweł962ING BANK ŚLĄSKI SAKATOWICEM-30244-66700:27:5700:56:2001:26:2802:00:1802:07:2202:08:5600:06:029.90
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !101Laskowska Katarzyna492IB TEAM GLIWICEGLIWICEK-4014-00:20:5500:42:2301:05:0101:29:5201:34:5201:34:5700:04:2913.30
#35 553Konopka Agnieszka405I LO DWUJĘZYCZNEGLIWICEK-402357-00:27:2700:54:4201:22:1201:49:5401:55:4201:56:4600:05:2910.90
#36 898Binasik Agnieszka41HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-4060168-00:30:2601:01:3201:34:4202:09:4602:17:2802:19:0600:06:309.20
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154Mazur Patrycja557HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-4039-00:21:5900:45:1901:08:5401:33:2301:38:0801:38:2400:04:3912.90
#38 210Grzondziel Mirek268HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-4080-19900:23:3100:46:5401:10:5001:35:2201:40:1601:40:3500:04:4512.60
#39 226Tanistra - Słowik Katarzyna906HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-40412-00:23:2700:46:5101:11:0401:36:0901:41:1801:41:3800:04:4812.50
#40 243Sakowski Maciej788HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-4095-23000:23:3000:46:5001:11:0601:36:4001:42:0901:42:2700:04:5012.40
#41 38Żogała Jan1033HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-4011-3700:20:1400:41:0401:01:5401:23:2401:28:0001:28:0500:04:1014.40
#42 91Furman Paweł197HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-3038-8800:21:4600:43:5901:06:0901:29:0901:33:5901:34:1600:04:2713.50
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !108Strzelczyk Ewa858HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-4025-00:22:0000:44:4901:07:2801:30:3601:35:1701:35:3300:04:3013.30
#44 370Strzelczyk Tomasz859HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-40131-34200:25:3500:51:2801:17:2501:43:1601:48:2701:49:2800:05:0811.70
#45 626Kluska Piotr382HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-5045-55300:28:0400:55:2601:22:4701:51:5501:58:2201:59:4800:05:3610.70
#46 209Wieloch Agnieszka947HURAGANKATOWICEK-30411-00:23:3100:47:2301:11:1501:35:2401:40:1401:40:3500:04:4512.60
#47 21Falejczyk Mateusz185HOLBOX POLANDGLIWICEM-206-2100:19:4800:39:5700:59:5701:20:1501:24:3601:24:3700:04:0015.00
#48 16Stawinoga Janusz846HIRSCHVOGELZABRZEM-404-1600:19:0900:38:5200:58:2901:18:4401:23:0101:23:0500:03:5615.20
#49 806Kowalczyk Anna418HIRSCHVOGELZABRZEK-4050132-00:30:0201:00:2901:30:4302:01:1702:07:5502:09:1700:06:039.90
#50 125Nowak Mariusz621HIRSCHVOGELGLIWICEM-4048-11900:22:3900:46:0201:08:4501:31:3901:36:1401:36:2800:04:3313.20
#51 176Michalski Jarosław565HETMAN TARNOWSKIETARNOWSKIE GÓRYM-3063-16700:22:3700:45:4601:09:2301:33:3801:38:5001:39:1500:04:4112.80
#52 484Michalski Robert563HETMAN TARNOWSKIETARNOWSKIE GÓRYM-40175-43900:25:5900:52:5601:20:0001:47:5601:53:2201:53:4800:05:2211.20
#53 95Romik Krzysztof1096HELI POLSKAPYSKOWICEM-4036-9200:21:3300:43:4601:06:0301:29:1401:34:1101:34:2100:04:2713.40
#54 978Ćwikła Kamil141HARPAGANYGLIWICEM-30284-77300:25:1301:43:0300:05:0911.60
#55 35Ratyński Bartłomiej755HAPPY RUNNERSBYTOMM-3017-3500:20:5100:41:4101:02:0401:23:1101:27:2601:27:4100:04:0814.50
#56 90Niedbał Łukasz606GTT - INTER PROJEKTGLIWICEM-3040-8700:22:1400:44:4401:07:0201:29:3401:34:1001:34:1600:04:2713.40
#57 122Białas Adam28GRUPA BIEGOWA 65STRZYŻOWICEM-2016-11600:21:4500:44:2401:07:2101:30:5901:35:4501:36:2400:04:3213.20
#58 476Martyniuk Ryszard542GMINA STRZELCESTRZELCE OPOLSKIEM-30159-43100:23:2700:47:4801:15:1101:45:4401:52:4101:53:2800:05:2011.20
#59 29Przeździak Zygmunt737GMINA STRZELCESTRZELCE OPOLSKIEM-408-2900:20:2500:41:0301:01:3001:22:1901:26:3201:26:3700:04:0614.60
#60 335Paczka Michał657GLIWICEGLIWICEM-5023-31300:26:4800:52:4501:17:3301:42:2501:47:2001:48:1100:05:0511.80
#61 580Górski Michał245GIEBUŁTÓW CIŚNIEGIEBUŁTÓWM-40200-51700:26:5400:54:1701:21:4901:50:3501:56:5001:58:0200:05:3210.80
#62 191Biela Grzegorz37GIBKE GIZDYZAWADAM-3073-18100:21:5000:44:5701:08:4101:33:5601:39:2901:39:3800:04:4212.70
#63 741Pradelok Jerzy726GIBKE GIZDYTWORÓGM-5055-63400:26:3700:53:5101:23:5201:57:1702:04:4202:05:5500:05:5410.20
#64 259Rygol Daniel782GIBKE GIZDYTWORÓGM-2037-24500:23:4100:47:5601:12:4601:38:1501:43:2601:43:4300:04:5412.20
#65 400Buława Grzegorz93GB-ARCH.PLGLIWICEM-40140-36900:25:3700:51:4601:17:4101:44:0001:49:1901:50:0500:05:1011.60
#66 945Gąska Piotr215GĄSKA BALBINKAZABRZEM-30278-75800:29:0601:03:4901:40:0402:21:4402:29:5802:31:0100:07:068.40
#67 796Pałyga Agnieszka667FUTURE PROCESSINGSOSNOWIECK-3055125-00:28:4100:58:3401:29:1802:00:5602:07:5702:09:0300:06:039.90
#68 59Gramatyka Jan253FUTURE PROCESSINGGLIWICEM-3026-5800:21:0500:42:4001:04:0101:26:1901:31:0301:31:0700:04:1813.90
#69 690Jaworski Kamil315FUCHS OIL TEAMGLIWICEM-30216-59700:29:1200:58:0301:25:5101:54:3102:00:0802:01:5400:05:4110.50
#70 571Koplin Kasia408FRAZOCHYGLIWICEK-302261-00:26:0700:53:1201:21:3401:50:3201:56:2901:57:2700:05:3110.90
#71 97Kalukiewicz Dobromił338FRAMIGAWARSZAWAM-3041-9400:21:3800:43:4001:05:4201:29:0401:34:2301:34:3800:04:2813.40
#72 203Osojca Mariusz649FLUORORNONTOWICEM-4072-19300:23:4900:47:3301:10:4001:34:2001:39:0601:40:0600:04:4112.80
#73 959Pogorzelska-Kliks Agata715FIS-SST TEAMSOSNOWIECK-4068192-00:33:2101:08:0801:44:3402:25:0202:33:1502:35:0700:07:158.30
#74 456Kliks Andrzej374FIS-SST TEAMSOSNOWIECM-40166-41500:25:3400:51:3501:17:4301:45:2801:51:2901:52:2900:05:1711.40
#75 969Nowak Dariusz624FIS-SST TEAMZABRZEM-40289-76800:33:2001:08:5201:46:1302:30:0402:39:4802:41:4100:07:347.90
#76 297Jabłoński Łukasz298FIS-SST TEAMTYCHYM-2039-28100:25:1100:49:2701:13:4701:38:3401:43:5901:45:4100:04:5512.20
#77 947Kasperek Ireneusz353FIS - SSTZABRZEM-40287-75900:31:4201:05:3001:42:2602:21:1602:29:5302:31:3700:07:068.40
#78 861Kasperek Magdalena352FIS - SSTZABRZEK-4055149-00:31:4301:05:1101:35:4402:06:1602:13:0602:14:4900:06:189.50
#79 236Rybiński Łukasz780EŁKA TEAMRUDA ŚLĄSKAM-3083-22300:23:1000:46:5301:10:5301:35:5401:41:1601:42:0100:04:4812.50
#80 629Gajda Dariusz201EXTREMALNIZAWIERCIEM-40217-55500:25:4200:51:5001:20:3301:52:4501:59:1701:59:5700:05:3910.60
#81 379Renke Piotr760EWA BUGDOŁ TEAMRYBNIKM-40150-35000:25:3000:51:0001:16:5101:44:2301:49:4101:49:4100:05:1111.50
#82 240Młyńczak Piotr579EUVIC GLIWICEGLIWICEM-4092-22700:23:3800:47:3001:11:3701:36:2901:41:4301:42:1300:04:4912.40
#83 909Kuć Rafał464EUVICSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-30270-73500:35:2601:09:2901:42:3102:13:1902:19:3302:21:2300:06:369.10
#84 187Opiłek Marek640EUVICKATOWICEM-3066-17700:23:0600:46:1501:09:1401:33:5201:39:0601:39:3200:04:4112.80
#85 201Uklański Krzysztof925EUVICRUDA ŚLĄSKAM-2028-19100:23:2900:46:4801:10:2501:34:3101:39:4301:40:0200:04:4312.70
#86 554Leszko Tomasz502EUVICGLIWICEM-30187-49700:25:4400:51:5701:19:3201:49:4701:56:0701:56:4600:05:3010.90
#87 863Niewdana Anna612EUVICKATOWICEK-2025151-00:31:5101:03:5001:35:4602:07:0502:13:1002:14:5900:06:189.50
#88 982Świda Adam905ENDURE TEAMKLUCZEM-40292-77700:20:5700:04:1114.30
#89 527Leszkiewicz Krzysztof1124ELZAB ACTIVE TEAMKNURÓWM-30178-47700:25:4600:52:2901:21:0001:48:5601:54:3201:55:2000:05:2511.10
#90 599Jasienkiewicz Tomasz313EL DENATOSKĘDZIERZYN - KOXLEM-40207-53200:28:0300:56:1901:22:5101:51:1401:57:2901:58:3700:05:3410.80
#91 482Kozak Krzysztof426EKO-OKNA RUNNERSSYRYNIAM-30155-43700:26:0800:52:0601:17:5301:46:3101:52:2801:53:4300:05:1911.30
#92 746Kępa Agnieszka362EKO-OKNA RUNNERSKORNICEK-3048109-00:29:3000:58:5701:28:2401:58:1802:04:2802:06:0500:05:5310.20
#93 100Wollny Kamil969EKO-OKNA RUNNERSKORNICEM-2015-9700:21:5300:44:2501:06:4301:29:4501:34:4301:34:5500:04:2913.40
#94 249Jędruś Jakub319DZIK LIGOTAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2036-23600:22:3000:48:1801:13:2601:38:0801:43:1301:43:1700:04:5312.30
#95 301Mysliwiec Wojciech595DYSTANS LUBOMIALUBOMIAM-30109-28300:23:2900:47:0101:13:0301:40:0601:45:4801:46:0900:05:0012.00
#96 668Bier Agnieszka40DTIQ POLANDGLIWICEK-303385-00:28:0100:56:1901:24:3901:53:2201:59:3602:01:1500:05:4010.60
#97 924Bojeś Marcin57DTIQ POLANDBIELSKO-BIAŁAM-30274-74600:29:4701:02:3101:37:0802:15:5602:23:0202:24:3900:06:468.90
#98 725Zegartowski Michal1004DTIQ POLANDGLIWICEM-30230-62300:25:5400:53:0801:23:1601:56:5402:03:5402:04:2800:05:5210.20
#99 764Folek Andrzej193DTIQ POLANDPSZCZYNAM-30236-64800:28:1900:56:4001:26:0801:58:3302:05:3802:07:2100:05:5710.10
#100 312Stasiowski Dawid844DTIQ POLANDTARNOWSKIE GÓRYM-2043-29400:24:4600:49:4401:13:4901:39:4601:45:0501:46:4700:04:5812.00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności