Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Półmaraton Gliwicki

Wyniki - 26 października 2019, Gliwice

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
#1 238Zielonka Jacek1011PSOFIXZABRZEM-3084-22500:23:5500:48:1201:12:1701:36:3501:41:1801:42:1200:04:4812.50
#2 452Malec Arkadiusz529PWC SDCGLIWICEM-30151-41100:24:3800:50:5601:17:2201:45:2901:51:3801:52:2000:05:1711.30
#3 712Kolterniak Monika397QUEENS PARKLONDONK-403697-00:28:1200:56:5101:25:5801:56:0002:02:1702:03:1900:05:4710.40
#4 234Wołosz Marcin972QUERCUS ON TOURCZĘSTOCHOWAM-4088-22100:23:5700:48:1001:12:1401:36:2601:41:2201:41:5600:04:4812.50
#5 415Kłujszo Karol383QUYSHO SQUADRONBYTOMM-30142-38400:24:5400:50:0601:15:4401:43:4601:50:1301:50:5500:05:1311.50
#6 639Znamirowski Krzysztof1020RADIO WROCŁAWWROCŁAWM-40222-56400:26:3100:54:5101:24:1301:53:3201:59:3202:00:1700:05:3910.60
#7 503Czaplak Tomasz124RADLINIOKI W BIEGURADLINM-30165-45600:27:2000:54:3801:21:0501:47:3201:53:0301:54:3000:05:2111.20
#8 853Zając Jacek994RCU UBEZPIECZENIACIESZANÓWM-40272-70600:31:3401:03:2201:35:1002:05:5302:12:0802:13:5900:06:159.60
#9 538Sobkowicz Jarosław826RISE&SHINERUDA ŚLĄSKAM-30179-48500:28:1700:55:4501:23:0401:49:1901:54:3201:55:5200:05:2511.10
#10 678Stasiak Mirosław843ROCKWELLGLIWICEM-30221-58900:25:0400:52:5801:22:4301:54:3502:01:1102:01:2600:05:4410.40
#11 382Młyńczak Arkadiusz580RUN AND FUNTARNOWSKIE GÓRYM-40138-35300:25:5800:52:0701:18:0701:43:4701:49:0001:49:4800:05:0911.60
#12 257Nieszporek Adam610RUN-3LEBOSZOWICEM-4099-24300:23:1500:46:5101:11:0001:37:1901:43:1701:43:3200:04:5312.30
#13 654Szkudlarek Michał876RUN-LOG.COMBRZEGM-40230-57200:25:4300:53:1301:23:2401:54:1402:00:0602:00:5400:05:4110.50
#14 313Domański Marcin1067RUNNINGFISH74GLIWICEM-40115-29500:25:0800:49:5601:14:5101:40:3901:46:0601:46:5500:05:0111.90
#15 951Kaczmarczyk Magdalena331RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICEK-2034189-00:33:1801:07:5801:44:1502:23:5802:31:1402:33:2000:07:108.40
#16 952Sokół-Oleś Ewelina829RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE ZDRÓJK-4066190-00:33:1901:07:5301:44:1402:23:5302:31:1502:33:2100:07:108.40
#17 442Caniboł Anna96RUNTEAM PAWŁOWICEGOŁKOWICEK-20837-00:25:4000:51:3601:18:0501:45:5701:51:2901:51:5500:05:1711.40
#18 213Pojda Grzegorz716RYBNICKA GRUPARYBNIKM-4083-20200:23:0900:46:4201:10:2601:35:2201:40:3201:40:5300:04:4512.60
#19 535Drabek Piotr158SENIORZYOŚWIĘCIMM-30176-48400:29:2300:57:3801:23:4001:48:4601:54:1801:55:4100:05:2511.10
#20 583Szustak Krzysztof889SERCE METROPOLIIDĄBROWA GÓRNICZAM-40203-51800:27:2700:54:4801:22:3001:51:0801:57:1201:58:0700:05:3310.80
#21 604Herzyk Adam287SIGNIFYBIELSKO-BIAŁAM-5044-53600:27:1600:54:5501:22:3601:51:1901:57:4401:58:5300:05:3410.80
#22 20Grzywacz Marcin271SIGNIFY BIELSKOCZECHOWICE-DZIEDZICM-405-2000:19:2000:39:0800:59:0001:20:0101:24:2601:24:3000:04:0015.00
#23 606Klapetek Jacek371ŚKK GOLIATKATOWICEM-5047-53800:23:2000:46:5001:12:0001:52:3601:58:4301:59:1100:05:3710.70
#24 145Nykiel Mariusz630SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM-3054-13800:23:3100:46:5101:10:2701:33:1101:37:4001:37:5700:04:3713.00
#25 256Widera Marek944SORBCHEMKATOWICEM-3092-24200:23:0700:46:3101:10:3101:37:0901:43:0001:43:3000:04:5212.30
#26 193Ziober Grzegorz1017SPARTA PLATFUSGLIWICEM-4068-18300:24:0600:47:2801:10:2501:33:5101:38:4601:39:3900:04:4012.80
#27 568Szo�Tysik Pawe�887SPARTA PLATFUSGLIWICEM-40196-50800:28:3100:56:2801:22:3001:49:4301:56:3001:57:2300:05:3110.90
#28 333Sulin Marek863SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEM-40125-31100:24:1900:49:4001:16:0701:42:3501:47:5501:48:0800:05:0611.70
#29 204Gdowski Slawek216SPASIONE MIŚKIGLIWICEM-3076-19400:23:3300:46:5701:10:3301:34:5001:39:4801:40:0700:04:4312.70
#30 143Król Dariusz445SPELEOKLUBRUDA ŚLĄSKAM-3057-13600:21:5800:44:5701:08:2801:32:4001:37:4901:37:5300:04:3812.90
#31 842Batejko Beata18SPORT WSPIERAMYCHORZÓWK-4054143-00:29:2800:59:1501:30:3002:04:0802:11:0402:12:4800:06:129.70
#32 416Brzezina Arkadiusz77SREBRNI BIEGACZETARNOWSKIE GÓRYM-40155-38500:24:5600:50:4401:16:4601:44:4201:50:0901:50:5700:05:1311.50
#33 290Puła Adrian743SREBRNI BIEGACZEG TARNOWSKIE GÓRYM-40110-27400:25:1500:50:0901:14:2901:39:1101:44:3701:45:2600:04:5712.10
#34 24Duźniak Dominik165STEP-DANCEGLIWICEM-3013-2400:19:1900:39:1900:59:3101:20:2901:24:5601:24:5800:04:0114.90
#35 779Nowak Wojciech623ŚWIŃSKI TRUCHTGLIWICEM-2094-66000:29:4800:59:1101:28:2902:00:5602:07:2802:08:2400:06:029.90
#36 46Piela Mateusz692SZTURMSOBLÓWKAM-2010-4500:20:2600:42:0201:03:2401:25:0001:29:2101:29:2600:04:1414.20
#37 549Smolarczyk Dominik819SŁĄBY BIEGACZGLIWICEM-5040-49300:25:2800:51:2701:18:0801:49:0601:55:3101:56:2500:05:2811.00
#38 912Kowolik Łukasz421TAURON TEAMZABRZEM-30271-73700:33:0601:06:1301:38:3602:12:4002:19:5702:22:0500:06:37-
#39 184Wenglorz Marcin942TBFCIESZYNM-2026-17400:23:2600:46:4601:10:2101:34:0701:39:0401:39:2700:04:4112.80
#40 633Dąbrowski Marcin148TEAM KORNELGLIWICEM-40224-55800:27:3600:55:2901:23:2501:53:1801:59:4002:00:0300:05:4010.60
#41 938Ćwikła Andrzej139TENT GRUPAGONIĄDZM-6016-75500:33:1101:07:2401:42:5602:20:0702:27:3902:28:4400:06:598.60
#42 73Sawczyn Tomasz792TI22ESBRZĘKOWICE DOLNEM-4025-7000:21:2900:43:3701:05:3101:27:5201:32:2901:32:4300:04:2313.70
#43 962Zaklińska Katarzyna995TMTEAMGLIWICEK-4070194-00:33:1801:08:1301:47:0002:27:2802:35:5602:37:4800:07:238.10
#44 419Michalak Grzegorz561TOTALNY AMATORZABRZEM-40161-38700:25:2100:51:4901:18:1501:45:1901:50:5101:51:0200:05:1511.40
#45 328Adamczak Barbara1TRAVOISKATOWICEK-30722-00:25:0900:50:0401:15:2801:41:3401:46:5901:47:4700:05:0411.80
#46 278Buk Marcin91TRIDIVISIONGLIWICEM-3098-26300:23:3900:47:4601:12:4401:38:2501:43:5501:44:4400:04:5512.20
#47 501Kuchnia Krzysztof459TS REGLE SZKLARSKARYBNICAM-5037-45400:24:4000:49:4401:16:3001:48:0001:53:5101:54:2700:05:2311.10
#48 47Probe Bartek729TWÓJ STARYGLIWICEM-3020-4600:20:5200:42:1201:03:2201:24:5701:29:3201:29:4000:04:1414.10
#49 662Polewka Tomasz1122UKS KOMETA GLIWICEGLIWICEM-40235-58000:25:5900:54:0601:22:1401:53:2502:01:0602:01:0600:05:4410.50
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !152Kołodziejczyk Łukasz1121UKS KOMETA GLIWICEGLIWICEM-162-14400:19:2100:40:1501:01:0001:27:5101:38:0701:38:1700:04:3912.90
#51 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !567Polewica Aleksandra1123UKS KOMETA GLIWICEGLIWICEK-16160-00:25:5700:54:0401:22:1201:51:1601:57:1201:57:1400:05:3310.80
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !117Buława Filip3141UKS KOMETA GLIWICEGLIWICEM-161-11100:20:2800:43:1301:06:0901:31:2501:36:0601:36:1600:04:3313.20
#53 227Graetsch Sebastian252VATTENFALLRUDA ŚLĄSKAM-3086-21500:21:0300:44:4201:09:3201:35:5501:41:2901:41:3900:04:4812.50
#54 58Denicki Przemysław151VEGE RUNNERSKNURÓWM-2012-5700:21:1500:43:0301:04:4801:26:2901:30:5201:30:5900:04:1813.90
#55 174Sikora Marek807W POGONI ZADĄBROWA GÓRNICZAM-4069-16500:23:1000:46:4901:10:0401:33:5401:38:4901:39:0400:04:4012.80
#56 509Dziubek Michał181W POGONI ZADĄBROWA GÓRNICZAM-30172-46100:26:2800:53:1501:20:1601:48:1301:53:5801:54:3700:05:2411.10
#57 510Dziubek Monika180W POGONI ZADĄBROWA GÓRNICZAK-301849-00:26:2800:53:1501:20:1801:48:1401:53:5701:54:3700:05:2411.10
#58 830Piskon Agnieszka938W POGONI ZASOSNOWIECK-3058139-00:29:5001:00:1601:31:2902:03:3102:10:0702:11:3800:06:109.70
#59 507Rymaszewski Wojtek783WARSZTATKOSZULKOZABRZEM-30175-45900:25:1100:50:5001:17:4801:48:0301:54:1801:54:3300:05:2511.10
#60 875Kołodziejczyk Emilia400WATAHA -LACZY NASWOŹNIKIK-2026156-00:31:5301:03:5201:35:4802:07:5002:14:2702:16:1300:06:229.40
#61 397Głuszyk Joanna232WAY2CHAMPSZCZECINK-401431-00:25:0100:50:2801:16:4301:43:5301:49:2701:50:0300:05:1111.60
#62 44Rajtar Krzysztof1098WAY2CHAMPKRAKÓWM-4015-4300:20:1900:41:5201:02:2801:24:2301:29:0601:29:1200:04:1314.20
#63 577Woda Ewelina964WAY2CHAMPKRAKÓWK-302362-00:27:5300:55:3001:23:0501:50:5301:56:3101:57:4800:05:3110.90
#64 340Zmaczyński Andrzej1019WAY2CHAMPKRAKÓWM-30118-31800:23:4600:48:5901:15:3301:42:1901:47:4601:48:1900:05:0611.70
#65 23De La Parra Inaki154WAY2CHAMP.COMKATOWICEM-3012-2300:20:1900:40:1701:00:0801:20:3701:24:4801:24:5500:04:0114.90
#66 28Langner Radosław491WAY2CHAMP.COMWROCŁAWM-3015-2800:20:1900:40:3601:01:0201:21:3701:25:5601:26:0300:04:0414.70
#67 51Chomik Rafał104WAY2CHAMP/GLIWICEM-4017-5000:20:5300:42:1201:03:2201:24:5901:29:4201:29:4900:04:1514.10
#68 810Steinhoff Adam848WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-40261-67700:28:2900:57:4401:27:5802:01:0402:08:1102:09:3100:06:049.90
#69 848Rybotycki Tomasz781WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-30258-70200:29:4401:00:0101:31:3802:05:1502:12:0302:13:2400:06:159.60
#70 457Bobowski Dawid50WIŚNIA ODDAJ QUAKEGLIWICEM-2062-41600:24:1300:49:1701:17:3201:46:1601:52:1101:52:3100:05:1911.30
#71 458Nieszwic Terencjusz611WIŚNIA ODDAJ QUAKERUDNOM-2064-41700:24:1400:49:1801:17:3301:46:1701:52:1301:52:3300:05:1911.30
#72 33Wiśniewski Mateusz960WISNIA_M_AKTYWNIE3CIENIN KOŚCIELNYM-208-3300:20:4900:41:5301:02:3001:23:0201:27:2301:27:2700:04:0814.50
#73 585Babiuch Karol5WKURW_TEAMŁANY WIELKIEM-30194-52000:25:2800:51:3501:19:2001:50:3901:57:0301:58:0900:05:3210.80
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 111Szmigiel Klaudia877WOŹNIAK RUNNINGWĘGRZYNÓWK-2036-00:21:4800:44:2301:07:0901:30:4201:35:4001:35:5100:04:3213.20
#75 308Bloch Grzegorz43WR1 OYAMA KARATERUDA ŚLĄSKAM-30110-29000:23:2100:47:3301:12:3501:40:0101:45:5401:46:2400:05:0112.00
#76 348Małek Mirosław531WUJEK BIEGAKATOWICEM-40134-32301:42:4201:48:3801:48:3800:05:0811.70
#77 536Warat Katarzyna935YES3GLIWICEK-301952-00:25:3200:51:5201:19:2801:48:0201:54:0801:55:4800:05:2411.10
#78 943Dworniczak Iwona167ZABIEGANE SIOSTRYSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-5010185-00:33:0401:07:1401:42:4002:20:4002:28:4002:30:0800:07:028.50
#79 432Paruzel Ireneusz671ZABIEGANIMIKOŁÓWM-40163-39700:23:2900:48:1401:17:2401:45:4101:51:0601:51:3200:05:1511.40
#80 718Gramatyka Paweł254ZABIEGANI MZ UNITEDKRAKÓWM-40243-61800:28:3500:56:4801:25:1601:56:3202:02:5102:03:4400:05:4910.30
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 975Latos Barbara496ZABRZAŃSKIEZABRZEK-603202-00:35:3901:13:1701:54:3002:37:1802:46:0502:48:0800:07:527.60
#82 486Broen Bartosz71ŁAWECZKABĘDZINM-40170-44100:26:5500:53:5201:20:0601:47:0401:52:2501:53:5300:05:1911.30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności