Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Półmaraton Gliwicki

Wyniki - 26 października 2019, Gliwice

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
#1 52Lipiński Tomasz509LICHOTA TEAMSKOCZÓWM-4018-5100:20:5300:42:1301:03:2301:25:1501:29:5801:30:0600:04:1514.10
#2 192Hernacki Karol285LISWARTA KRZEPICEKRZEPICEM-3072-18200:22:0300:44:1401:07:0301:33:3201:39:2301:39:3900:04:4212.70
#3 686Koj Jakub396LOCO TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM-30212-59400:28:5000:56:4301:24:5101:54:1301:59:5002:01:4600:05:4010.60
#4 961Suseł Alek865MARCO POMAGAMIKOŁÓWM-30281-76601:50:2202:30:0002:37:0502:37:0500:07:268.10
#5 277Pietras Sylwia694MIECHOWICKA GRUPAZABRZEK-30615-00:24:5600:50:1701:15:1101:39:4401:44:2501:44:3900:04:5612.10
#6 105Gorczycki Arkadiusz241MIECHOWICKA GRUPACHORZÓWM-3045-10100:22:1800:45:1701:07:4001:30:2001:34:5501:35:1000:04:2913.30
#7 653Gruchała Anna262MK TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-303481-00:27:2800:54:5501:23:0501:53:2201:59:4702:00:5300:05:4010.60
#8 417Bocheńska Agnieszka51MOMO TEAMGLIWICEK-401532-00:25:0300:50:5501:17:0901:44:3901:50:1101:50:5800:05:1311.50
#9 170Wiśniewski Jarosław961MOSTOSTA:L ZABRZESOSNOWIECM-4065-16100:22:3900:45:5601:09:2701:33:2501:38:3301:38:5800:04:4012.80
#10 168Pietyszuk Darek697MOSTOSTAL ZABRZEGLIWICEM-4064-15900:22:3900:45:5501:09:2701:33:2601:38:3201:38:5800:04:4012.80
#11 717Brzoza Aleksandra80MOSTOSTAL ZABRZEZABRZEK-304399-00:28:3700:56:5101:25:2001:56:3502:02:5302:03:4400:05:4910.30
#12 78Banyś Jacek13MOSTOSTAL ZABRZEZAWIERCIEM-4027-7500:21:2300:44:0501:06:0601:28:1901:32:5101:33:0000:04:2413.60
#13 189Orzech Michał645MUSTANGI GLIWICEGLIWICEM-3071-17900:23:0900:46:3801:09:4101:34:1801:39:2101:39:3700:04:4212.70
#14 232Klepacka-Gancarz Barbara372MUSTANGI GLIWICEGLIWICEK-40513-00:23:0800:47:2601:11:3601:36:2901:41:3701:41:5300:04:4812.50
#15 331Wasik Marcin936MUSTANGI GLIWICEGLIWICEM-40120-30900:24:1600:48:3801:13:0301:40:4001:47:2901:48:0500:05:0511.80
#16 359Gancarz Maciej205MUSTANGI GLIWICEGLIWICEM-40137-33200:23:1900:48:1201:14:3701:42:5301:48:5201:49:0900:05:0911.60
#17 562Borek Dariusz59MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWM-40195-50400:25:3200:51:4001:18:5601:49:3601:56:1901:57:0800:05:3010.90
#18 475Piłot Piotr703NASFOLPSZCZYNAM-2065-43000:25:3700:51:3201:17:3301:46:2801:52:3401:53:2600:05:2011.20
#19 264Król Artur446NGK RUNNING TEAMBYTOMM-3097-25000:24:5600:49:5001:14:1301:38:2601:43:2901:43:5000:04:5412.20
#20 99Grzyb Dariusz269NIEZRZESZONYCZĘSTOCHOWAM-4038-9600:22:5300:45:2001:07:2201:29:4601:34:3601:34:5200:04:2913.40
#21 481Cichocki Dawid110NIGH RUNNERSPYSKOWICEM-30161-43600:25:2800:51:2101:17:2201:46:1101:52:4901:53:4200:05:2011.20
#22 642Konieczny Justyna403NIGHT RUNNERPYSKOWICEK-303275-00:26:4700:54:1801:23:1001:53:2601:59:3202:00:2600:05:3910.60
#23 570Stolarczyk Robert852NIGHT RUNNERGLIWICEM-40194-51000:27:5300:55:3301:22:3701:50:4401:56:0901:57:2500:05:3010.90
#24 649Ledwoń Aneta498NIGHT RUNNERSGLIWICEK-403178-00:28:2400:56:5001:25:2001:53:3601:59:1402:00:4500:05:3910.60
#25 660Kądziołka Jan360NIGHT RUNNERSGLIWICEM-5051-57800:28:1500:55:5601:24:2501:53:5302:00:0502:01:0500:05:4110.50
#26 177Niesler Michał609NIGHT RUNNERSGLIWICEM-3068-16800:23:3400:46:5801:10:0501:34:0101:39:1101:39:1800:04:4212.80
#27 691Bobkowski Maciej49NIGHT RUNNERSPYSKOWICEM-40236-59800:27:1300:55:5501:24:5101:55:1702:01:2302:01:5500:05:4510.40
#28 702Gierada Mateusz224NIGHT RUNNERSGLIWICEM-2085-60800:28:3400:57:1101:25:4801:55:1602:01:4402:02:4600:05:4610.40
#29 703Gierada Ryszard225NIGHT RUNNERSGLIWICEM-5053-60900:28:3300:57:0901:25:4701:55:1702:01:4402:02:4700:05:4610.40
#30 707Grzegorczyk Monika266NIGHT RUNNERSZABRZEK-304196-00:29:0200:57:4801:27:3001:55:5402:01:4202:02:5800:05:4610.40
#31 974Kogut Krzysztof394NIGHT RUNNERSGLIWICEM-40290-77100:34:2301:13:1701:52:5002:34:2802:43:1402:43:4400:07:447.80
#32 979Ożóg Marek655NIGHT RUNNERSKATOWICEM-20110-77400:19:5300:41:2300:04:0814.50
#33 494Kawka Łukasz357NIGHT RUNNERSSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-30170-44800:24:2400:49:1701:17:2001:47:3001:53:3701:54:1600:05:2311.10
#34 757Jarasz Aleksander311NIGHT RUNNERSZABRZEM-40246-64300:29:2000:58:5001:28:1501:58:3002:05:0702:06:4400:05:5510.10
#35 254Nitarski Patryk614NIGHT RUNNERSGLIWICEM-4097-24000:24:1500:48:3001:12:5601:37:5201:42:4701:43:2400:04:5212.30
#36 286Smyk Robert1050NIGHT RUNNERSGLIWICEM-40107-27000:24:1600:48:3801:12:5701:39:1901:44:1801:44:5400:04:5612.10
#37 800Kroczek Liliana442NIGHT RUNNERSGLIWICEK-4047128-00:29:2700:59:5001:30:1802:01:2002:07:4902:09:0600:06:039.90
#38 821Wiśniewski Paweł959NIGHT RUNNERSGLIWICEM-30251-68500:28:4400:58:5901:29:5702:02:2202:09:0502:11:1000:06:079.80
#39 828Czapek Marek123NIGHT RUNNERSGLIWICEM-40265-69000:29:5301:00:1301:31:0802:03:0902:09:5402:11:3000:06:099.70
#40 573Szczęsny Romuald873NIGHT RUNNERSPYSKOWICEM-30190-51200:25:3700:53:1501:21:2701:50:3301:56:3401:57:3000:05:3110.90
#41 574Magda Piotr523NIGHT RUNNERSPYSKOWICEM-40197-51300:26:4400:54:1501:22:0401:50:3301:56:3401:57:3000:05:3110.90
#42 66Jędzura Daniel321NIGHT RUNNERSGLIWICEM-3028-6300:20:5100:42:1801:04:1201:26:5101:31:2901:31:3800:04:2013.80
#43 588Sokołowski Krzysztof828NIGHT RUNNERSZABRZEM-30193-52300:28:1600:56:3401:23:3601:51:2901:56:5501:58:1200:05:3210.80
#44 102Łoaza Krzysztof516NIGHT RUNNERSPYSKOWICEM-4037-9800:22:4600:45:2101:07:1501:29:4701:34:3501:34:5900:04:2813.40
#45 103Stanisz Marcin841NIGHT RUNNERSPYSKOWICEM-3043-9900:22:3900:45:2101:07:1501:29:5201:34:3801:35:0300:04:2913.40
#46 378Brzoska Elżbieta79NIGHT RUNNERSPYSKOWICEK-401329-00:25:2800:51:2001:17:2201:43:3201:48:4801:49:4100:05:0911.60
#47 94Nikodon Paweł613NIKODON DREAMGLIWICEM-4035-9100:20:5200:42:5901:05:4301:29:1401:34:0701:34:1800:04:2713.40
#48 18Wierzchowski Tomasz948NORTHMILL RUNNINGKATOWICEM-3010-1800:19:1600:39:0200:58:2001:19:3401:23:4401:23:4700:03:5815.10
#49 977Kisiecki Damian367NOVA TRADING STALEKATOWICEM-30283-77201:42:2900:05:0711.70
#50 128Siwek Dariusz812NOWINY.PLWYMYSŁÓWM-505-12200:22:1100:45:0801:08:1701:32:0201:36:5201:36:5800:04:3513.10
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 667Peteja-Ćwik Aleksandra682NSZOZANGIODENSTYCHYK-50384-00:28:1300:56:3701:25:0801:53:5302:00:0502:01:1300:05:4110.50
#52 185Odoszewski Roman631OASIS SPORT TEAMGLIWICEM-4075-17500:22:0400:45:2701:09:2901:34:1001:39:1601:39:2700:04:4212.80
#53 655Dymnicki Andrzej173OCHAJORUN &GLIWICEM-40216-57300:28:2800:56:5101:24:3901:53:1401:59:1702:00:5500:05:3910.60
#54 148Beśka Sławomir26OCHAJORUN &RYBNIKM-4060-14100:20:5400:44:1001:09:3401:33:1501:37:5901:38:0500:04:3812.90
#55 25Damec Aleksnder144OCHAJORUN &RYBNIKM-406-2500:19:4500:39:4900:59:5501:20:4101:24:5601:25:0200:04:0114.90
#56 360Petryna Bartosz683OCHAJORUN &RYBNIKM-30124-33300:24:5300:50:1601:15:4801:42:3501:48:2401:49:1200:05:0811.70
#57 784Niedźwiecki Paweł607OCHOTNICZA STRAŻPIEKARY ŚLĄSKIEM-30243-66300:28:3500:57:3801:27:2002:00:4002:07:1302:08:4000:06:0110.00
#58 907Ciuk Bartosz119OLK SP.ZOZGLIWICEM-5066-73300:30:2301:02:1401:36:5002:11:2602:18:3402:20:4200:06:349.10
#59 575Olszewski Grzegorz636OLSZAK TEAMKRAKÓWM-30186-51400:27:3900:55:1201:22:1201:50:1501:56:0001:57:3900:05:2910.90
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Olijnyk Pawel1147ONE TEAMOSTRÓWM-301-100:16:0800:32:4500:49:1301:06:0501:09:3601:09:3700:03:1718.20
#61 427Woźniakowski Jan975OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-30143-39300:27:0000:53:0901:19:1501:45:3701:50:2401:51:2100:05:1311.50
#62 436Grabowski Michał1082OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-30148-40100:27:0000:52:5501:18:1901:45:2901:50:4801:51:4400:05:1511.40
#63 705Mastalska Marzena546OPEL ACTIVE TEAMZABRZEK-304295-00:29:0300:57:4901:27:3001:55:5402:01:4202:02:5800:05:4610.40
#64 706Dzieciątkowski Jarosław176OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-40237-61000:29:0200:57:4801:27:2901:55:5302:01:4202:02:5800:05:4610.40
#65 241Mazur Krzysztof552OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4089-22800:24:0300:47:4301:11:1101:35:4501:41:2501:42:2600:04:4812.50
#66 300Sielska Joanna803OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK-40818-00:24:0600:48:5501:13:5701:40:2201:45:4501:45:5400:05:0012.00
#67 311Salamon Emil789OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-30113-29300:24:4700:49:3701:14:2901:40:5401:46:1901:46:4600:05:0211.90
#68 64Borsiak Sebastian61OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-3027-6200:20:5300:42:1201:03:3501:26:2701:31:1901:31:2900:04:1913.90
#69 576Piszcz Marek706OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-40199-51500:26:1700:53:4701:21:5801:50:4001:56:4701:57:4500:05:3210.80
#70 89Sielski Jarosław804OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4031-8600:20:4600:42:1901:04:2901:28:4101:33:5901:34:0800:04:2713.50
#71 373Sidorski Robert802OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-40143-34500:26:0500:51:1601:16:5301:43:4501:49:3001:49:3000:05:1111.60
#72 517Krotos Krzysztof444OQSGLIWICEM-40181-46700:26:2100:53:4201:20:5701:48:3401:54:1601:54:5600:05:2411.10
#73 88Cichoński Damian111ORANGE POLSKABĘDZINM-4032-8500:22:5800:45:4601:07:2101:29:2301:33:5901:34:0400:04:2713.50
#74 923Mokrzycka Justyna584ORLY Z KNUROWAKNURÒWK-3075176-00:31:3301:05:1501:39:3702:15:4102:23:0602:24:3700:06:468.80
#75 621Machnik Artur520ORZEŁ TEAMRYBNIKM-30204-54800:27:1100:54:4001:22:1701:52:1401:58:5201:59:4200:05:3810.60
#76 114Hołyński Tomasz290ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM-4040-10800:22:4900:45:1901:07:4501:30:5901:35:2901:36:0600:04:3113.30
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 67Masłoń Błażej1149OSP PRUDNIK MAŁYRUDNIK MAŁYM-503-6400:21:0700:42:4001:04:1501:26:3401:31:2601:31:4200:04:2013.80
#78 7Szwasa Mateusz1119OTK RZEŹNIKGLIWICEM-204-700:18:0200:36:1400:54:4001:13:5801:18:0601:18:0800:03:4216.20
#79 404Wawrzak Ryszard940PACEMAKERGLIWICEM-40146-37300:25:4300:51:4201:17:3601:43:4301:49:3401:50:2000:05:1111.60
#80 405Kałuża Arkadiusz340PACEMAKERTYCHYM-40145-37400:25:3200:51:4001:17:3401:43:4001:49:3201:50:2000:05:1111.60
#81 679Nowakowska Agnieszka626PACEMAKERGLIWICEK-201489-00:28:1300:56:3701:25:0501:53:4802:00:1002:01:2700:05:4110.50
#82 684Puchała Ewelina742PACEMAKERKATOWICEK-303791-00:28:2700:56:5201:25:4101:54:0402:00:1602:01:4500:05:4210.50
#83 200Wilk Dawid954PACEMAKERZABRZEM-3075-19000:23:3100:46:5301:10:2901:34:1701:39:4501:40:0100:04:4312.70
#84 719Piłat Jarosław702PACEMAKERRUDA ŚLĄSKAM-40242-61900:28:2200:56:3501:25:0301:55:4602:02:4802:04:0400:05:4910.30
#85 288Maczuga Bartłomiej522PACEMAKERGLIWICEM-30100-27200:24:1600:48:3101:12:5801:39:2001:44:2001:44:5400:04:5612.10
#86 50Groń Krystian259PACEMAKERZABRZEM-2011-4900:20:5300:42:1301:03:2201:25:0001:29:4201:29:4900:04:1514.10
#87 831Juraszczyk Dominika325PACEMAKERŻORYK-2023140-00:29:5001:00:1801:31:2902:03:3102:10:0702:11:3800:06:109.70
#88 887Błach Piotr Buła44PACEMAKERGLIWICEM-5063-72400:31:5401:03:5401:35:4902:08:3502:15:0402:16:5000:06:249.40
#89 732Raszyk Andrzej754PARKRUN KATOWICEKATOWICEM-5054-62800:28:5100:57:1501:25:4801:57:1802:04:0502:05:1200:05:5210.20
#90 116Pawlikowski Marcin679PARKRUN KATOWICEKATOWICEM-2017-11000:23:1400:46:0601:08:4201:31:2801:35:5301:36:1500:04:3213.20
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !151Dudek Monika163PCHSPORTTEAMZIĘBICEK-3028-00:22:4200:46:0701:09:3901:33:1001:38:0801:38:1200:04:3912.90
#92 751Przybylski Mariusz738PGB SPORTOWAGLIWICEM-40248-63900:26:4300:53:4801:22:0601:57:3702:05:2902:06:2500:05:5610.10
#93 199Sobania Tomasz823PIAST GLIWICE/TOSZEKM-2029-18900:23:3100:46:5101:10:2701:33:5401:39:4401:40:0000:04:4312.70
#94 552Szymków Krzysztof897PKO BANK POLSKITYCHYM-40190-49600:26:4300:54:4401:22:0201:49:4401:55:3901:56:4400:05:2810.90
#95 785Szymańska Dominika895POMYKACZEKATOWICEK-2021121-00:27:5600:57:0701:30:0502:01:2702:07:5702:08:4400:06:039.90
#96 933Kozioł Ewa427PORANNY PATROLKRAKÓWK-4064179-00:30:3801:03:1201:37:3902:16:2802:24:5102:26:2400:06:518.70
#97 304Kozioł Artur428PORANNY PATROLKRAKÓWM-40111-28600:24:1800:48:4601:13:3501:39:0601:44:3801:46:1400:04:5712.10
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6Żurawik Daniel1034PPIJAWORZNOM-303-600:17:1800:35:0200:52:5601:11:2601:15:1501:15:1600:03:3316.80
#99 113Roskosz Rafał768PRO WINDOW TEAMTARNOWSKIE GÓRYM-4041-10700:22:0900:44:5301:07:3701:30:5401:35:4501:36:0400:04:3213.20
#100 120Palej Dawid662PSEKATOWICEM-2019-11400:22:4400:46:0201:08:5201:31:4201:36:1101:36:1800:04:3313.20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności