Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Warneland

Wyniki - 26 października 2019, Łańsk

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 344Kopcewicz TomaszStawiguda1984Open300:04:4701:46:3204:13:5004:13:50
#2 423Gołębiowski PiotrStraszyn1975Open400:05:0701:58:3204:31:2204:31:24
#3 575Ptaszyński WojciechFrombork1974Open500:05:0901:55:2704:33:1004:33:12
#4 611Cygański TomaszOlsztyn1985Open600:05:1502:01:1604:38:5704:38:59
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1313Deputat JoannaElbląg1976Open200:05:3802:11:4804:58:5704:59:00
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1572Polak MichalinaOpole1995Open300:05:4302:13:1105:02:2305:02:24
#7 1648Kulicki ŁukaszOlsztyn1982Open1300:05:4302:13:1105:02:2305:02:24
#8 1751Kurzelowski DamianOlsztyn1974Open1400:05:4502:05:4505:05:0205:05:04
#9 2656Marczak MarekPruszcz Gdański1970Open2000:06:0602:15:1605:23:0105:23:04
#10 2812Dąbkowski AndrzejWojciechy1973Open2200:06:0802:15:3105:24:2205:24:22
#11 2926Grudziński KrzysztofOlsztyn1981Open2300:06:1002:11:0105:27:2805:27:30
#12 306Bogdanowicz BeataGdańsk1977Open700:06:1202:16:2905:28:2805:28:33
#13 3197Wiśniewski JacekKętrzyn1975Open2400:06:1202:13:1405:28:3305:28:40
#14 3474Powarunas MaciejOlsztyn1983Open2700:06:1302:14:4305:30:1605:30:22
#15 3687Szczepkowski ArturNidzica1977Open2900:06:1902:20:1805:33:5505:34:06
#16 4131Jan JarosławPruszcz Gdański1974Open3400:06:3002:25:1305:44:2505:44:27
#17 4259Michna OskarRadunica1978Open3500:06:3302:10:0905:47:1205:47:16
#18 44101Zakroczymski MichałWarszawa1969Open3600:06:3402:15:2405:48:1305:48:21
#19 4522Gajdus WiktorGdańsk1982Open3700:06:3602:26:5905:49:2005:49:24
#20 4914Dębowski MarcinOlsztyn1976Open4100:06:4202:35:3205:54:4705:55:03
#21 5264Mówiński MariuszJabłonna1975Open4400:06:5602:33:5206:07:1006:07:20
#22 54103Zawadzki PrzemekJabłonna1981Open4600:06:5802:33:4806:09:5206:10:02
#23 55104Zdanuczyk KrzysztofBiałystok1973Open4700:07:0002:29:0606:11:0006:11:07
#24 5730Jakszewicz SławomirElbląg1981Open4800:07:0502:30:0606:15:0306:15:09
#25 6139Kisieliński TomaszGdynia1966Open5100:07:1102:35:4106:20:5206:20:59
#26 6252Jankowski AndrzejGdańsk1973Open5200:07:1102:35:1606:20:5306:21:02
#27 7366Naruszewicz OlgaOlsztyn1983Open1400:07:2802:39:1406:35:1106:35:18
#28 7471Olender MarcinOlsztyn1980Open6000:07:2802:39:1406:35:1206:35:19
#29 8096Wisniewski MaciejOlsztyn1973Open6400:07:5802:43:0007:02:1107:02:23
#30 8292Truchan WiesławŻytkiejmy1958Open6600:08:0903:03:4507:11:2207:11:31
#31 83107Zubowicz JaninaSejny1960Open1700:08:0903:03:5407:11:2207:11:31
#32 8635Karolewski RobertOsówiec1980Open6700:08:3003:05:2307:30:2107:30:34
#33 877Brzezińska WindySopot1981Open2000:08:3702:57:0107:36:2007:36:31
#34 888Brzeziński MaciejSopot1986Open6800:08:3602:57:0107:36:2007:36:32
#35 2184Stukanov OleksiiWarszawa#niemaniemogę1993Open1700:05:5202:10:0105:11:1905:11:25
#36 5649Kundys KarolinaWarszawa#WAWRZYNTEAM1983Open900:07:0302:33:5906:12:5306:12:54
#37 2060Ilkiewicz AdamWarszawa3Bro1981Open1600:05:4802:06:0805:07:5805:08:00
#38 404Białek PiotrOlsztyn3Bro1981Open3300:06:2802:06:1905:42:2605:42:28
#39 335Biesiekierski KrzysztofOlsztynAKM Olsztyn / Drużyna Wilka1973Open2600:06:1202:08:4305:29:0705:29:06
#40 1945Kosacka EmiliaSkajbotyAKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl1982Open400:05:4902:18:5505:07:4605:07:50
#41 772Bajda MarcinBiałystokBiałostocka Sekta Biegaczy1979Open6200:07:4402:42:2506:50:0906:50:17
#42 9389Szutkiewicz BartoszBiałystokBiałostocka Sekta Biegaczy1984Open7000:08:5002:58:3607:48:0707:48:14
#43 7533Januszewski KarolGrodzicznoBiegam U KOLESI1984Open6100:07:3902:46:0106:45:1206:45:17
#44 7632Januszewska IzabelaGrodzicznoBiegam U KOLESI1984Open1500:07:3902:46:1106:45:1206:45:17
#45 653Baranowski MarekWarszawaCOMPENSA AKTYWNI1975Open5300:07:1102:29:2206:21:0806:21:08
#46 6828Guzowski StanisławOlsztynCOMPENSA AKTYWNI1973Open5500:07:1902:38:5906:27:4206:27:44
#47 8973Porowski TomaszOlsztynCOMPENSA AKTYWNI1960Open6900:08:4003:02:0807:39:0107:39:06
#48 9062Misztalewska IwonaGdyniaCOMPENSA AKTYWNI1978Open2100:08:4003:02:0907:39:0307:39:06
#49 4878Sztyk GrzegorzGrodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki1985Open4000:06:3902:16:5105:52:1705:52:33
#50 5190Szymaniak PawełGrodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki1977Open4300:06:5502:21:0906:06:3206:06:45
#51 6693Walac JacekGrodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki1983Open5400:07:1402:30:4806:22:2806:22:39
#52 6782Sowa-Okrasa SylwiaGrodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki1977Open1300:07:1302:30:4806:22:2806:22:39
#53 8415Duniec MałgorzataGrodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki1984Open1800:08:3003:05:2107:30:2007:30:33
#54 8553Łysuniak-Strauch AleksandraGrodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki1984Open1900:08:3003:05:2507:30:2007:30:34
#55 2357Meller JoannaDywityDrużyna Wilka1979Open500:05:5802:16:0005:15:1805:15:22
#56 2758Meller WojciechDywityDrużyna Wilka1978Open2100:06:0602:16:0005:23:4905:23:53
#57 4785Sydoruk AleksanderGronityDrużyna Wilka1970Open3900:06:4002:13:4205:52:2905:52:30
#58 9108Żarnoch ArkadiuszWarchałyDziady częstochowskie1976Open900:05:2402:02:1204:46:0604:46:14
#59 6454Machalica AgnieszkaGdańskj1977Open1200:07:1202:35:3806:20:5506:21:02
#60 71106Zubkiewicz ŁukaszPłaskaJAĆWING PŁASKA1986Open5800:07:2602:42:5506:33:1306:33:26
#61 72105Zubkiewicz PawełWarszawaJAĆWING PŁASKA1982Open5900:07:2502:42:5306:33:1306:33:27
#62 1068Nestorowicz MarekKętrzynKlub Biegacza Jurund Szczytno1971Open1000:05:3302:02:4504:54:3704:54:38
#63 795Wiliński TomaszOlsztynLabosport Team1975Open700:05:2102:01:3504:43:1704:43:20
#64 3280Siepioła CezaryMorągLeśny Cross1979Open2500:06:1302:14:4305:28:5905:29:05
#65 7076Rafalski EliaszOlsztynLeśny Cross1967Open5700:07:2202:35:0306:29:3106:29:42
#66 846Kowalkowski KrzysztofGdańskLufthansa Systems Poland Active1982Open800:05:2302:01:0204:44:5004:44:52
#67 4310Cieniuszek IzabellaPruszkówM.I.L.A1979Open800:06:3402:26:0905:48:0305:48:08
#68 3740Klach AndrzejKieźlinyMont Blanc Team1978Open3000:06:2102:18:1505:36:1305:36:17
#69 7821Filipiak MagdalenaTargowoOSP Targowo1975Open1600:07:5602:48:4407:01:0807:01:18
#70 7920Filipiak GrzegorzTargowoOSP Targowo1974Open6300:07:5702:48:4307:01:0807:01:18
#71 4625Grochowski PawełOstrów MazowieckaOstrów Biega / Spartanie Dzieciom1991Open3800:06:3702:21:1205:49:5305:50:02
#72 3588Szeremeta AndrzejWarszawaPZU Sport Team1970Open2800:06:1602:19:5405:31:3605:31:42
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11102Zatorska-Radlińska KatarzynaGdańskRPD1984Open100:05:3602:10:0904:56:2104:56:24
#74 399Brzeziński MariuszOlsztynSą Wolniejsi1983Open3200:06:2302:16:1905:37:2605:37:28
#75 5038Kiewisz AdamOlsztynSą Wolniejsi1980Open4200:06:4802:16:1806:01:0206:01:04
#76 5986Szczepaniak PiotrOlsztynSą Wolniejsi1968Open4900:07:0602:24:0206:16:2406:16:25
#77 6961Mikita MirekOlsztynSą Wolniejsi1967Open5600:07:2002:38:5306:28:2506:28:34
#78 9181Skowronek LidiaOlsztynSą wolniejsi1984Open2200:08:4003:07:2607:40:0207:40:11
#79 9298Włodarczyk NataliaOlsztynSlow Jogging Olsztyn1986Open2300:08:4103:07:2407:40:0207:40:11
#80 5377Rekowski KacperToruńSPC1991Open4500:06:5802:23:1906:08:3106:08:36
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !199Wojciechowski MaciejSzczytnoSTO LAT POLSKIEJ POLICJI1974Open100:04:2401:41:5803:53:3903:53:40
#82 1470Nuż JacekPruszcz GdańskiSUT Straszyn Ultra Team1975Open1200:05:4002:04:5405:00:5005:00:51
#83 2247Kulgajuk MichałPruszcz GdańskiSUT Straszyn Ultra Team1984Open1800:05:5202:15:3105:11:3505:11:39
#84 2565Muzolf DorotaPruszcz GdańskiSUT Straszyn Ultra Team1978Open600:05:5902:15:5305:17:0705:17:11
#85 5855Podwysocka DominikaPruszcz GdańskiSUT Straszyn Ultra Team1981Open1000:07:0502:37:1106:16:0706:16:10
#86 2416Dziuba ArkadiuszSopotŚwinka Raćka Team1979Open1900:05:5802:08:2305:15:4005:15:43
#87 9443Kononiuk ŁukaszBiałystokSzybcy i Pomocni1986Open7100:09:2303:07:1008:17:1408:17:22
#88 381Adamczuk MariuszGdańskTeam Kaszubska Poniewierka1980Open3100:06:2202:17:3305:36:5005:36:58
#89 8134Kantor OrestRóżnowoTY JESTEŚ ARTYSTA1968Open6500:08:0702:51:3907:09:3507:09:50
#90 6337Fogt MonikaGdyniaULTRA WAY1976Open1100:07:1202:35:3706:20:5306:21:02
#91 6036Karpiłowski BartoszWarszawaVicious Circle1977Open5000:07:0602:24:3406:16:2106:16:32
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !217Falandysz DamianPruszkówWPRunning1987Open200:04:3701:45:1004:03:5704:03:59
#93 1818Falandysz JanuszPruszkówWPRunning1958Open1500:05:4602:06:1305:05:0705:05:07
#94 1219Filaber PawełNowe LipinyZabiegany Wołomin1975Open1100:05:3802:11:4604:57:5104:57:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności