Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg św. Huberta

Wyniki - 26 października 2019, Tuchola

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !10177Dobrowolska Agnieszka-9K 40-492ŚWIECIEHEROBOX01:11:04
#2 102295Randak Piotr93-M 30-3931GAJĘCICENADLEŚNICTWO RADOMSKOLEŚNIK01:11:16
#3 103402Wojciechowski Sebastian94-M 40-4933SZLACHTADRZEWIARZ SZLACHTA01:11:21
#4 104280Parada Marcin95-M 40-4934RADOMSKONADLEŚNICTWO RADOMSKOLEŚNIK01:11:33
#5 105203Kunicki Tomasz96-M 30-3932TORUŃPARKRUN TORUŃ01:11:39
#6 106311Sadowski Jarosław97-M 40-4935TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃ01:11:43
#7 1075Kensik Łukasz98-M 0-2915TUCHOLAMLKS TUCHOLANKA TUCHOLA01:11:46
#8 10817Wiśniewski Arkadiusz99-M 30-3933TUCHOLAMLKS TUCHOLANKA TUCHOLA01:11:47
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 109159Karwasz Paulina-10K 0-293LUBIEWOCHMIELARZ TEAM01:11:51
#10 110166Klatecki Adam100-M 30-3934PRUSZCZ01:11:56
#11 111299Reszkowski Sebastian101-M 30-3935SIEMIROWICEJW 465301:11:57
#12 112164Kęska Rafał102-M 0-2916ŚWIECIENADLEŚNICTWO DĄBROWALEŚNIK01:12:00
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 113224Łucka Anna-11K 40-493GRUDZIĄDZ01:12:03
#14 11412Rudnik Jerzy103-M 60-695CHOJNICEFLORIAN CHOJNICE01:12:11
#15 115156Kamiński Sławomir104-M 30-3936TRZEBIATÓWKMP ŚWINOUJŚCIE01:12:12
#16 11669Czaykowski Wojciech105-M 30-3937GDYNIAMAMY TO! / WOJTO_SPORT_STORY01:12:14
#17 117416Zieliński Tomasz106-M 40-4936TUCHOLA01:12:16
#18 118385Weisman Izabela-12K 40-494ŻORYMARATONYPOLSKIE.PL TEAM01:12:17
#19 119189Kowalkowski Jarosław107-M 30-3938BRODNICAJEZUS CHRYSTUS TEAM01:12:21
#20 120226Maciaszek Krzysztof108-M 30-3939TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE01:12:25
#21 121399Wiśniewski (Toruń) Krzysztof109-M 40-4937TORUŃ01:12:27
#22 122150Jurkiewicz Sławek110-M 30-3940SUSZROZBIEGANY SUSZ01:12:32
#23 123234Maraszek Mirosław111-M 40-4938SUSZROZBIEGANY SUSZ01:12:32
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 124241Michalik Joanna-13K 30-393BYDGOSZCZPB SLA01:12:38
#25 125419Żmija Dariusz112-M 40-4939CHARZYKOWYTRIPAKA PRZECHLEWO01:12:43
#26 126147Jonatowski Grzegorz113-M 30-3941SILNOGREGORTECH01:12:48
#27 127367Tomasik Piotr114-M 30-3942TORUŃTG SOKÓŁ GNIEWKOWO01:12:49
#28 128398Wiśniewski Damian115-M 30-3943TORUŃKUJAWSKO - POMORSKIE01:12:51
#29 129325Sławski Krzysztof116-M 40-4940BYTÓW01:12:56
#30 130316Sankiewicz Karolina-14K 0-294WĄBRZEŹNOBORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM01:13:00
#31 131225Łyczywek Jan117-M 40-4941CHOJNICEJOHNY LATAWIEC01:13:04
#32 132357Śnieżko Marek118-M 40-4942RZECZENICA01:13:07
#33 133180Kołodziejczyk Henryk119-M 50-5910ZBLEWOKOCIEWSKI KLUB BIEGACZA01:13:14
#34 134304Roszak Zbigniew120-M 30-3944GNIEWKOWOBIEGAM DLA ZDROWIA01:13:29
#35 135267Olszewski Adam121-M 50-5911RYPINKB LECH RYPIN01:13:36
#36 136327Smoleń Adrian122-M 0-2917SOLEC KUJAWSKILEŚNIK01:13:46
#37 137194Krygowski Tomasz123-M 40-4943TUCHOLA01:13:47
#38 13886Fierka Tomasz124-M 30-3945LĘBORKKLUB 42,2 LĘBORK01:13:49
#39 139170Kluczyk Mikołaj125-M 30-3946BYDGOSZCZ01:13:52
#40 140206Kuśnierek Bartosz126-M 30-3947ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAM01:13:52
#41 141227Maciejewska Kamila-15K 30-394BARCIN01:13:53
#42 1427Kwaśniewski Roman127-M 50-5912STAROGARD GDAŃSKIK K B STAROGARD GDAŃSKI01:13:56
#43 143381Waraczewski Tomasz128-M 0-2918GNIEZNOHARPAGAN GNIEZNO01:13:58
#44 144291Popek Maciej129-M 40-4944WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM01:14:03
#45 145126Gwóźdź Kamil130-M 30-3948WIĘCBORKWITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA01:14:30
#46 146332Staniaszek Jarosław131-M 30-3949CHROSNOLEŚNIK01:14:31
#47 147245Miszke Kazimierz132-M 60-696CZERSKFLORIAN CHOJNICE01:14:32
#48 148236Mazerski Jarosław133-M 30-3950TORUŃ01:14:33
#49 149268Olszewski Rafał134-M 30-3951GNIEWKOWOT.G SOKÓŁ GNIEWKOWO01:14:39
#50 15039Berebecki Roman135-M 60-697RYPIN01:14:39
#51 151134Janowski Piotr136-M 50-5913NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKATKKF CHEŁMNO01:14:45
#52 152247Mól Rafał137-M 40-4945CHOJNICEKARAT CHOJNICE01:14:51
#53 15353Bus Krystian138-M 0-2919GNIEWKOWOTL TUCHOLALEŚNIK01:14:57
#54 154318Schröder Marcin139-M 40-4946ŚWIECIEMTB ELDAR ŚWIECIE01:15:02
#55 155372Trojanowski Sławomir140-M 40-4947ŚWIECIE01:15:07
#56 156368Tomczak Dominik141-M 40-4948SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSK01:15:08
#57 15725Andrzejewski Jacek142-M 40-4949NIEMCZ01:15:11
#58 15843Błażejak Krzysztofa-16K 40-495BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ01:15:12
#59 159353Szwarc Waldemar143-M 40-4950LNIANO01:15:15
#60 160260Nowakowski Jerzy144-M 40-4951TORUŃANIRO RUN TEAM01:15:18
#61 161103Glama Remigiusz145-M 30-3952LNIANODIABELSKIE PIORUNY01:15:23
#62 162326Słuniecki Tomasz146-M 40-4952TORUŃPARKRUN TORUŃ01:15:35
#63 163359Świetlik Tomasz147-M 50-5914KOSZALIN01:15:36
#64 164187Kosiorowski Andrzej148-M 50-5915KWIDZYNIP KWIDZYN TEAM01:15:38
#65 165143Jetter Piotr149-M 40-4953CYPRIANKAUKS CYPRIANKA01:15:41
#66 166293Prykanowski Marcin150-M 40-4954TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE01:15:46
#67 167370Tomczak Zbigniew151-M 60-698GNIEZNO01:15:49
#68 168162Kępczyńska Marlena-17K 40-496BRODNICABRODNICA BIEGA01:15:59
#69 169404Wojtas Magdalena-18K 0-295TUCHOLAMLKS TUCHOLANKA01:16:13
#70 170303Rompalski Jakub152-M 0-2920TUCHOLAMLKS TUCHOLANKA TUCHOLA01:16:14
#71 171439Jałoza Ireneusz153-M 40-4955TORUŃLEŚNIK01:16:16
#72 17255Cap Tomasz154-M 40-4956SUSZROZBIEGANY SUSZ01:16:17
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17380Dubiela Halina-19K 50-591TCZEWTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:16:22
#74 174256Nowacka Anna-20K 30-395BOBROWNIKIGKS FABIANKI01:16:26
#75 17541Biernat Magdalena-21K 30-396INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWO01:16:32
#76 176387Welerowicz Artur155-M 40-4957IŁAWAJESSIE301:16:34
#77 177178Kolski Radek156-M 40-4958BYDGOSZCZVAUPE TEAM01:16:41
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !178290Podbielska Alina-22K 50-592TORUŃKM UMK TORUŃ01:16:49
#79 179418Zura Piotr157-M 40-4959DOLNA GRUPA01:16:49
#80 180145Jeżewski Łukasz158-M 30-3953KOBYŁY01:16:59
#81 181144Jeżewska Edyta-23K 0-296PAPARZYN01:17:00
#82 182231Majer Janusz159-M 30-3954GNIEWKOWO01:17:02
#83 183273Ościk Krzysztof160-M 30-3955WOLBÓRZ01:17:09
#84 184289Piwoński Robert161-M 40-4960TORUŃPARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREK01:17:24
#85 185188Kosmalska Anna-24K 40-497CHARZYKOWYTRITUR CHOJNICE01:17:25
#86 186331Stachowicz Karolina-25K 30-397SKÓRCZSKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD01:17:25
#87 1878Lis Janusz162-M 50-5916GRUDZIĄDZTKKF CHEŁMNO01:17:35
#88 188219Luzak Magdalena-26K 0-297BYDGOSZCZ01:17:41
#89 189346Szlyk Maciej163-M 40-4961INOWROCLAWSPORT4LIFE01:17:41
#90 190348Szrajber Malwina-27K 0-298BYSŁAW001:17:42
#91 191113Górski Marian164-M 60-699SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZE01:17:56
#92 192132Janik Roman165-M 60-6910KWIDZYNKWIDZYN BIEGA01:17:59
#93 1934Karaś Marek166-M 50-5917TORUŃPODGÓRZ TORUŃ01:18:03
#94 194182Konieczka Michał167-M 30-3956OSIEOSP OSIE01:18:09
#95 19574Depka Pradzinski Stanislaw168-M 50-5918CHOJNICEFLORIAN CHOJNICE01:18:10
#96 196228Maciejewski Zbigniew169-M 50-5919INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWO01:18:13
#97 197133Janke Damian170-M 30-3957SĘPÓLNO KRAJEŃSKIERUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE01:18:18
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !198429Tomys Ryszard171-M 70+1PRZETOCZYMOMYŚLIWY01:18:21
#99 199193Kruszyna Adam172-M 50-5920BYDGOSZCZ01:18:23
#100 200250Nachyła Tadeusz173-M 60-6911CZŁUCHÓW01:18:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności