Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg św. Huberta

Wyniki - 26 października 2019, Tuchola

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 20123Adamczyk Karol174-M 0-2921BRZUŚCEBIEGAJĄCY TCZEW01:18:28
#2 202337Stykała Adrianna-28K 0-299BUKOWIEC01:18:38
#3 203373Troka Tomasz175-M 40-4962CHOJNICE01:18:47
#4 204214Lewandowski Władysław176-M 60-6912INOWROCŁAWDECATHLON TEAM INOWROCŁAW01:18:47
#5 205333Staniaszek Marcin177-M 0-2922WOLBÓRZ01:18:56
#6 206390Wieczorek Justyna-29K 40-498INOWROCLAWBBL INOWROCŁAW01:19:01
#7 207301Robaczewski Marcin178-M 40-4963SZEMBEKOWO01:19:06
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !20826Andrzejewski Ryszard179-M 70+2BYDGOSZCZWZGÓRZE WOLNOŚCI01:19:06
#9 209425Palma Mirosław180-M 60-6913TORUŃPODGÓRZ TORUŃ01:19:09
#10 210403Wojewódzki Piotr181-M 40-4964BYDGOSZCZ01:19:09
#11 211407Wròblewska Dagmara-30K 30-398BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:19:10
#12 212244Milas Mariusz182-M 60-6914SUSZROZBIEGANY SUSZ01:19:11
#13 213377Ulowska Katarzyna-31K 0-2910WATOROWOCHMIELARZ TEAM01:19:13
#14 2143Hass Adam183-M 30-3958BYDGOSZCZ01:19:21
#15 215430Luzak Mirosław184-M 50-5921BYDGOSZCZ01:19:23
#16 216119Grefka Stefan185-M 50-5922ŁĄGABCZERSK01:19:27
#17 217338Stykała Magdalena-32K 40-499BUKOWIEC01:19:30
#18 218148Jurkiewicz Aldona-33K 30-399SUSZROZBIEGANY SUSZ01:19:32
#19 21982Dyczko Adam186-M 50-5923BRĄCHNOWO01:19:34
#20 220414Zglińska Anna-34K 30-3910UNISŁAWNIEZRZESZONAMYŚLIWY01:19:48
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22151Brzozowska Iwona-35K 50-593UNISŁAW01:19:54
#22 2221Adamczyk Zbigniew187-M 40-4965PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK01:20:01
#23 223174Kogut Mirosław188-M 50-5924SUCHORĄCZEK01:20:07
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22418Wiśniewski Zbigniew189-M 70+3CHOJNICECHOJNICE01:20:34
#25 22587Frąckowski Patryk190-M 0-2923TUCHOLABIEGAJĄCE ŚLIWICE01:20:35
#26 226397Wiśniewski Adam191-M 40-4966CHOJNICE01:20:35
#27 22789Fułat Karol192-M 50-5925CEKCYNTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:20:44
#28 228309Rzepa Jakub193-M 0-2924LUZINOTECHNIKUM LEŚNE W TUCHOLILEŚNIK01:20:46
#29 229363Teleńczuk Tomasz194-M 40-4967WROCŁAWSZYBKIE STOPY01:20:47
#30 230322Siuda Sebastian195-M 40-4968BYDGOSZCZ01:20:54
#31 231369Tomczak Sebastian196-M 40-4969USTKAUSTKA01:21:03
#32 232242Michałowski Arkadiusz197-M 40-4970ŚWIECIE01:21:07
#33 23316Tocha Zbigniew198-M 60-6915SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACY01:21:09
#34 234436Lorek Marcin199-M 40-4971TORUŃ01:21:10
#35 235177Kolassa Ryszard200-M 50-5926SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACY01:21:11
#36 236253Nawrocki Dariusz201-M 50-5927BYDGOSZCZVAUPE TEAM01:21:13
#37 23748Bratek Andrzej202-M 60-6916BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:21:23
#38 238212Lewandowski Andrzej203-M 40-4972KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICA01:21:26
#39 23937Bączyk Agnieszka-36K 40-4910PLEWISKA01:21:29
#40 240237Mazerski Kacper204-M 0-2925ŁYSOMICE01:21:35
#41 241168Klawkikowski Dawid205-M 30-3959BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:21:46
#42 24249Brzoszczyk Mieczysław206-M 50-5928TUCHOLA01:21:50
#43 243262Nowogórski Mariusz207-M 30-3960KORONOWO01:21:51
#44 244200Kula Adam208-M 30-3961CHOJNICETOTALNIE BIEGNIĘCI01:21:54
#45 24559Chmielarz Justyna-37K 30-3911KRUSZWICACHMIELARZ TEAM KRUSZWICA01:21:54
#46 24691Gabryel Wojciech209-M 40-4973TUCHOLA01:22:07
#47 247167Klawikowska Julita-38K 30-3912BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:22:11
#48 248210Lewandowska Małgorzata-39K 50-594LIPIET.G SOKÓŁ GNIEWKOWO01:22:19
#49 249195Krzoska Dorota-40K 40-4911BRUSY01:22:27
#50 250117Gradowski Piotr210-M 30-3962ŚLIWICE01:22:37
#51 251264Oelrich Henryk211-M 50-5929TUCHOLA01:22:55
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !252378Van Tol Karin-41K 60+1SWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE01:23:10
#53 253340Suchomska Beata-42K 40-4912ŚWIEKATOWO01:23:11
#54 254108Gniot Bożena-43K 30-3913MINIKOWO01:23:11
#55 255334Stawicki Łukasz212-M 40-4974BYDGOSZCZ01:23:21
#56 256394Wilk Artur213-M 40-4975LICHNOWYTOTALNIE BIEGNIĘCI01:23:21
#57 257131Janczewska Agnieszka-44K 40-4913PAWŁÓWEK01:23:25
#58 258406Wojtczak Maciej214-M 30-3963GDAŃSKKAIZEN01:23:27
#59 2592Bogucki Marian215-M 60-6917BRODNICABRODNICA BIEGA01:23:32
#60 260435Błaszczyk Maciej216-M 30-3964CHEŁMNO01:23:36
#61 261165Klajbor Mariusz217-M 40-4976JEŻEWOTERENOWY01:23:46
#62 262123Grycner Paweł218-M 30-3965WARSZAWACZAJA TRAINING SYSTEM01:23:47
#63 26383Dyczko Alicja-45K 0-2911BRĄCHNOWO01:23:57
#64 264239Meler Jakub219-M 30-3966KRUSZWICAKŁ 53 NADGOPLAŃSKIE W KRUSZWICYMYŚLIWY01:24:07
#65 265313Sajdak Marcin220-M 30-3967ZIELONKAPĘDZĄCE ŻÓŁWIE01:24:14
#66 266344Szeffs Alina-46K 40-4914TUCHOLA01:24:19
#67 267216Lipiński Sławomir221-M 40-4977RUMIA01:24:26
#68 26867Cierżnicki Zbigniew222-M 50-5930BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:24:32
#69 269160Kawka Dorota-47K 40-4915LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆ01:24:36
#70 270209Leszek Paweł223-M 30-3968LASECZNO MAŁE 82A01:24:37
#71 27122Adamczyk Bożena-48K 40-4916PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK01:24:57
#72 27214Siciński Dariusz224-M 50-5931TUCHOLAKS GÓRNIK WAŁBRZYCH01:25:14
#73 273109Godziuk Roman225-M 50-5932TORUŃ01:25:15
#74 274283Perlik Grzegorz226-M 60-6918BYDGOSZCZ01:25:16
#75 275220Łangowski Krzysztof227-M 50-5933TUCHOLA01:25:37
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !276342Szadkowska Anna-49K 60+2INOWROCŁAW01:26:04
#77 277139Jaworski Marcin228-M 40-4978SOLEC KUJAWSKI01:26:05
#78 27899Gdaniec Anna-50K 40-4917STAROGARD GDAŃSKI01:26:31
#79 279175Kohnke Tomasz229-M 50-5934GDAŃSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!/ BBL AWFIS GDAŃSK01:26:43
#80 28075Dłoniak Edmund230-M 70+4GNIEWKOWOTG SOKÓŁ GNIEWKOWO01:26:50
#81 281285Pierucki Bartosz231-M 40-4979BYDGOSZCZ01:26:50
#82 282112Górak Marcin232-M 40-4980SADKI01:27:00
#83 283198Kubowicz Piotr233-M 50-5935BYDGOSZCZPEGAZ01:27:07
#84 284118Grapatyn Piotr234-M 40-4981BYDGOSZCZBYDGOSZCZ NA START01:27:09
#85 285106Gładysz Krzysztof235-M 40-4982ŚWIECIEGŁADZIORKI01:27:35
#86 286155Kamiński Paweł236-M 40-4983MUROWANIEC01:27:36
#87 287218Lulińska Bożena-51K 40-4918SUSZROZBIEGANY SUSZ01:27:38
#88 28884Dywel Bogdan237-M 50-5936ŁĄGABCZERSK01:27:40
#89 28950Brzoszczyk Weronika-52K 30-3914WARSZAWA01:27:40
#90 2906Królikowski Andrzej238-M 50-5937LIPKA01:27:45
#91 291411Zaniewski Grzegorz239-M 40-4984KOBYLNICA01:27:46
#92 292307Rumocki Józek240-M 60-6919GRUDZIĄDZSPORT I REKREACJA DELFIN01:27:49
#93 293240Meler-Lewandowska Katarzyna-53K 30-3915KRUSZWICA01:27:59
#94 29440Białous Krzysztof241-M 50-5938BYDGOSZCZNIEZRZESZONY01:28:18
#95 295395Wilk Jolanta-54K 40-4919LICHNOWYTOTALNIE BIEGNIĘCI01:28:30
#96 296300Rob Van Tol242-M 60-6920ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE01:28:41
#97 297380Waraczewski Andrzej243-M 50-5939GNIEZNOHARPAGAN GNIEZNO01:28:47
#98 298315Salita Lech244-M 50-5940GNIEZNOALTOM GNIEZNO01:28:47
#99 299120Gronkowski Sebastian245-M 30-3969CHOJNICEVIKING01:28:56
#100 300364Tobolska Anna-55K 40-4920GRUDZIĄDZFLORIAN GRUDZIĄDZ01:29:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności