Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg św. Huberta

Wyniki - 26 października 2019, Tuchola

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 2143Hass Adam183-M 30-3958BYDGOSZCZ01:19:21
#2 215430Luzak Mirosław184-M 50-5921BYDGOSZCZ01:19:23
#3 216119Grefka Stefan185-M 50-5922ŁĄGABCZERSK01:19:27
#4 217338Stykała Magdalena-32K 40-499BUKOWIEC01:19:30
#5 218148Jurkiewicz Aldona-33K 30-399SUSZROZBIEGANY SUSZ01:19:32
#6 21982Dyczko Adam186-M 50-5923BRĄCHNOWO01:19:34
#7 220414Zglińska Anna-34K 30-3910UNISŁAWNIEZRZESZONAMYŚLIWY01:19:48
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22151Brzozowska Iwona-35K 50-593UNISŁAW01:19:54
#9 2221Adamczyk Zbigniew187-M 40-4965PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK01:20:01
#10 223174Kogut Mirosław188-M 50-5924SUCHORĄCZEK01:20:07
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22418Wiśniewski Zbigniew189-M 70+3CHOJNICECHOJNICE01:20:34
#12 22587Frąckowski Patryk190-M 0-2923TUCHOLABIEGAJĄCE ŚLIWICE01:20:35
#13 226397Wiśniewski Adam191-M 40-4966CHOJNICE01:20:35
#14 22789Fułat Karol192-M 50-5925CEKCYNTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:20:44
#15 228309Rzepa Jakub193-M 0-2924LUZINOTECHNIKUM LEŚNE W TUCHOLILEŚNIK01:20:46
#16 230322Siuda Sebastian195-M 40-4968BYDGOSZCZ01:20:54
#17 231369Tomczak Sebastian196-M 40-4969USTKAUSTKA01:21:03
#18 232242Michałowski Arkadiusz197-M 40-4970ŚWIECIE01:21:07
#19 23316Tocha Zbigniew198-M 60-6915SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACY01:21:09
#20 234436Lorek Marcin199-M 40-4971TORUŃ01:21:10
#21 235177Kolassa Ryszard200-M 50-5926SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACY01:21:11
#22 236253Nawrocki Dariusz201-M 50-5927BYDGOSZCZVAUPE TEAM01:21:13
#23 23748Bratek Andrzej202-M 60-6916BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:21:23
#24 238212Lewandowski Andrzej203-M 40-4972KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICA01:21:26
#25 23937Bączyk Agnieszka-36K 40-4910PLEWISKA01:21:29
#26 240237Mazerski Kacper204-M 0-2925ŁYSOMICE01:21:35
#27 241168Klawkikowski Dawid205-M 30-3959BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:21:46
#28 24249Brzoszczyk Mieczysław206-M 50-5928TUCHOLA01:21:50
#29 243262Nowogórski Mariusz207-M 30-3960KORONOWO01:21:51
#30 244200Kula Adam208-M 30-3961CHOJNICETOTALNIE BIEGNIĘCI01:21:54
#31 24559Chmielarz Justyna-37K 30-3911KRUSZWICACHMIELARZ TEAM KRUSZWICA01:21:54
#32 24691Gabryel Wojciech209-M 40-4973TUCHOLA01:22:07
#33 247167Klawikowska Julita-38K 30-3912BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:22:11
#34 248210Lewandowska Małgorzata-39K 50-594LIPIET.G SOKÓŁ GNIEWKOWO01:22:19
#35 249195Krzoska Dorota-40K 40-4911BRUSY01:22:27
#36 250117Gradowski Piotr210-M 30-3962ŚLIWICE01:22:37
#37 251264Oelrich Henryk211-M 50-5929TUCHOLA01:22:55
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !252378Van Tol Karin-41K 60+1SWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE01:23:10
#39 253340Suchomska Beata-42K 40-4912ŚWIEKATOWO01:23:11
#40 254108Gniot Bożena-43K 30-3913MINIKOWO01:23:11
#41 255334Stawicki Łukasz212-M 40-4974BYDGOSZCZ01:23:21
#42 256394Wilk Artur213-M 40-4975LICHNOWYTOTALNIE BIEGNIĘCI01:23:21
#43 257131Janczewska Agnieszka-44K 40-4913PAWŁÓWEK01:23:25
#44 258406Wojtczak Maciej214-M 30-3963GDAŃSKKAIZEN01:23:27
#45 2592Bogucki Marian215-M 60-6917BRODNICABRODNICA BIEGA01:23:32
#46 260435Błaszczyk Maciej216-M 30-3964CHEŁMNO01:23:36
#47 261165Klajbor Mariusz217-M 40-4976JEŻEWOTERENOWY01:23:46
#48 262123Grycner Paweł218-M 30-3965WARSZAWACZAJA TRAINING SYSTEM01:23:47
#49 26383Dyczko Alicja-45K 0-2911BRĄCHNOWO01:23:57
#50 264239Meler Jakub219-M 30-3966KRUSZWICAKŁ 53 NADGOPLAŃSKIE W KRUSZWICYMYŚLIWY01:24:07
#51 265313Sajdak Marcin220-M 30-3967ZIELONKAPĘDZĄCE ŻÓŁWIE01:24:14
#52 266344Szeffs Alina-46K 40-4914TUCHOLA01:24:19
#53 267216Lipiński Sławomir221-M 40-4977RUMIA01:24:26
#54 26867Cierżnicki Zbigniew222-M 50-5930BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:24:32
#55 269160Kawka Dorota-47K 40-4915LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆ01:24:36
#56 270209Leszek Paweł223-M 30-3968LASECZNO MAŁE 82A01:24:37
#57 27122Adamczyk Bożena-48K 40-4916PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK01:24:57
#58 27214Siciński Dariusz224-M 50-5931TUCHOLAKS GÓRNIK WAŁBRZYCH01:25:14
#59 273109Godziuk Roman225-M 50-5932TORUŃ01:25:15
#60 274283Perlik Grzegorz226-M 60-6918BYDGOSZCZ01:25:16
#61 275220Łangowski Krzysztof227-M 50-5933TUCHOLA01:25:37
#62 277139Jaworski Marcin228-M 40-4978SOLEC KUJAWSKI01:26:05
#63 27899Gdaniec Anna-50K 40-4917STAROGARD GDAŃSKI01:26:31
#64 279175Kohnke Tomasz229-M 50-5934GDAŃSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!/ BBL AWFIS GDAŃSK01:26:43
#65 28075Dłoniak Edmund230-M 70+4GNIEWKOWOTG SOKÓŁ GNIEWKOWO01:26:50
#66 282112Górak Marcin232-M 40-4980SADKI01:27:00
#67 283198Kubowicz Piotr233-M 50-5935BYDGOSZCZPEGAZ01:27:07
#68 284118Grapatyn Piotr234-M 40-4981BYDGOSZCZBYDGOSZCZ NA START01:27:09
#69 285106Gładysz Krzysztof235-M 40-4982ŚWIECIEGŁADZIORKI01:27:35
#70 286155Kamiński Paweł236-M 40-4983MUROWANIEC01:27:36
#71 287218Lulińska Bożena-51K 40-4918SUSZROZBIEGANY SUSZ01:27:38
#72 28884Dywel Bogdan237-M 50-5936ŁĄGABCZERSK01:27:40
#73 28950Brzoszczyk Weronika-52K 30-3914WARSZAWA01:27:40
#74 2906Królikowski Andrzej238-M 50-5937LIPKA01:27:45
#75 291411Zaniewski Grzegorz239-M 40-4984KOBYLNICA01:27:46
#76 292307Rumocki Józek240-M 60-6919GRUDZIĄDZSPORT I REKREACJA DELFIN01:27:49
#77 293240Meler-Lewandowska Katarzyna-53K 30-3915KRUSZWICA01:27:59
#78 29440Białous Krzysztof241-M 50-5938BYDGOSZCZNIEZRZESZONY01:28:18
#79 295395Wilk Jolanta-54K 40-4919LICHNOWYTOTALNIE BIEGNIĘCI01:28:30
#80 296300Rob Van Tol242-M 60-6920ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE01:28:41
#81 297380Waraczewski Andrzej243-M 50-5939GNIEZNOHARPAGAN GNIEZNO01:28:47
#82 298315Salita Lech244-M 50-5940GNIEZNOALTOM GNIEZNO01:28:47
#83 299120Gronkowski Sebastian245-M 30-3969CHOJNICEVIKING01:28:56
#84 300364Tobolska Anna-55K 40-4920GRUDZIĄDZFLORIAN GRUDZIĄDZ01:29:00
#85 301384Ważyński Łukasz246-M 30-3970BYDGOSZCZ01:29:20
#86 302288Pikulik Jerzy247-M 60-6921WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORK01:29:21
#87 303138Jasiński Tomasz248-M 30-3971ZALESIE01:29:22
#88 304427Gostomski Arkadiusz249-M 40-4985TUCHOLATL TUCHOLA , MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA01:29:30
#89 305111Gostomska Anita-56K 30-3916TUCHOLA01:29:30
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 30645Brac Grażyna-57K 60+3GRUDZIĄDZ01:29:45
#91 30764Chrzanowska Cecylia-58K 60+4LISEWOAKTYWNE LISEWO01:29:59
#92 308314Sajur Sylwia-59K 0-2912BYDGOSZCZ01:30:01
#93 309408Wrońska Dorota-60K 40-4921LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆ #WAWRZYNTEAM01:30:06
#94 31054Cap Dorota-61K 40-4922SUSZROZBIEGANY SUSZ01:30:06
#95 311382Warchoł Ryszard250-M 50-5941ŚWIECIECAŁY TWÓJ01:30:10
#96 312215Lichs Jarosław251-M 40-4986GDAŃSK01:30:21
#97 313222Łoboda Piotr252-M 40-4987WAŁCZMYŚLIWY01:30:23
#98 314274Ott Joanna-62K 0-2913RACIĄŻ01:30:42
#99 315275Ott Małgorzata-63K 0-2914RACIĄŻ01:30:42
#100 316361Świtała Roman253-M 60-6922KWIDZYNAMATOR01:30:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności