Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Orłowa Trail Ustroń

Wyniki - 26 października 2019, Ustroń

Msc
Nr
-
#1 74Niegoń Dominik160POLCieszyn7:5302:53:19
#2 75Knapik Krzysztof51POLBrzezie7:5402:53:29
#3 76Gwiazdowska Joanna Fantastic Anna Sikora163POLUstron7:5802:55:03
#4 77Grzegorzak Wojciech #Adamczerwińskiteam108POLNiepołomice8:0102:56:08
#5 78Radek Robert15POLŚwiętochłowice8:0102:56:09
#6 79Orlow Kuba Apex Predator Tychy161POLTychy8:0102:56:12
#7 80Dziuba Emilian Sts Biegaton Mikołów124POLMikołów8:0202:56:32
#8 81Osica Łukasz20POLŚwiętochłowice8:0202:56:41
#9 82Chuchro Michał Rebellion Off Free Runners49POLOświęcim8:0302:57:04
#10 83Kożdoń Tomasz147POLSkoczów8:0602:58:10
#11 84Ptak Jarosław86POL8:0602:58:12
#12 85Ocylok Adam Chrono Service31POLOświęcim8:0702:58:14
#13 86Męcner Michał11POLBestwina8:0902:59:03
#14 87Basta Adrian111POLGliwice8:1203:00:08
#15 88Cieślar Kasia Olza Cieszyn132POLUstroń8:1403:01:05
#16 89Bąk Tymoteusz I-Systems.Pl102POLGliwice8:1503:01:09
#17 90Janiszewski Dominik94POLJastrzębie-Zdrój8:1503:01:30
#18 91Kowalik Artur70POLJaworzno8:1603:01:32
#19 92Wilk Bogdan Wilki48POLBielsko-Biała8:1603:01:36
#20 93Wilk Krzysztof Amator135POLKatowice8:1703:02:01
#21 94Domański Robert82POLRybnik8:2303:04:04
#22 95Tkocz Witek16POLMikołów8:2603:05:12
#23 96Krukowski Jakub24POLLuboń8:2603:05:20
#24 97Madej Anna Vege Runners21POLKatowice8:2603:05:31
#25 98Targoś Michał142POLPiekary Śląskie8:2803:06:10
#26 99Piosek Grzegorz Logtech Run Team Radzionków39POLPiekary Śląskie8:2903:06:21
#27 100Czeka Rudolf73POLMysłowice8:2903:06:33
#28 101Klimowski Daniel Fantastic Team43POLPierściec8:3103:07:01
#29 102Mertas Dominik5POLBabice8:3203:07:30
#30 103Gorzyńska Agnieszka114POLCzęstochowa8:3203:07:41
#31 104Mocek Paweł Bwotr.Pl Blog Biegowy52POLPszów8:3303:08:04
#32 105Radomski Grzegorz Mokre17POLMikołów8:3603:09:05
#33 106Heliosz Adam Run2Bfree65POLRybnik8:3603:09:09
#34 107Tarnowski Marcin S710 Running Team13POLWarszawa8:4303:11:29
#35 108Biskup Rafał Run Dziadu Run40POLWarszawa8:4403:12:06
#36 109Niedźwiedź Grzegorz Sts Biegaton Mikołów148POLŁaziska Górne8:4503:12:19
#37 110Krzyżowski Hubert60POLMszana Dolna8:4603:12:40
#38 111Jański Sylwester Sportczesna19POLKorwinów8:4703:13:03
#39 112Konieczny Tomasz109POLSiemianowice Śląskie8:4803:13:15
#40 113Bigoś Monika71POLKraków8:5003:14:05
#41 114Szczęsna Edyta Rytm Czechowice-Dziedzice30POLCzechowice-Dziedzice8:5503:16:06
#42 115Bojur Renata35POLCzęstochowa8:5803:17:02
#43 116Jędrzejczak Anna Kb Mckis Jaworzno127POLJaworzno9:0103:18:09
#44 117Magdziorz Mariusz93POLMysłowice9:0403:19:10
#45 118Raczyńska Gosia Coca-Cola Runners64POLMysłowice9:0503:19:41
#46 119Jędrzejczyk Łukasz Coca Cola Runners66POLMikołów9:0503:19:43
#47 120Parszewska Ola Btm Runners44POLBytom9:0603:20:01
#48 121Lipinski Daniel Biegiem Przez Góry87POLJastrzebie Zdrój9:0603:20:11
#49 122Hojny Przemysław119POLKęty9:1103:22:00
#50 123Sypek Damian134POLSosnowiec9:1203:22:03
#51 124Szyszka Marek Kia Etrans - Sts Biegaton Mikołów150POLMikołów9:1303:22:31
#52 125Nowak Dawid68POLCzerwionka-Leszczyny9:1703:24:00
#53 126Dang Magdalena Orły Z Knurowa61POLKnurów9:1903:24:54
#54 127Haśnik Daria89POLBieruń9:2203:26:01
#55 128Rozmus Marzena Frelki Lotajom90POLBojszowy Nowe9:2303:26:13
#56 129Chłap Elżbieta Doliniarze156POLKatowice9:2403:26:42
#57 130Fajer Marek Zwik Myszków. Myszków Biega99POLMyszków9:2503:26:59
#58 131Kowalik Dorota Bbl Częstochowa23POLRędziny9:2803:28:11
#59 132Szczucki Krzysztof14POLŻory9:3103:29:12
#60 133Uczestnik Anonimowy153POLBielsko Biała9:3303:30:00
#61 134Milcarz Andrzej Uks Ludwikowice1POLWrocław9:3403:30:10
#62 135Zając Marzena Hrmax4POLZory9:3403:30:12
#63 136Klimek Beata72POLKraków9:3903:32:10
#64 137Budka Agata Kb Mckis Jaworzno125POLJaworzno9:4003:32:20
#65 138Ak Sonia Orły Z Knurowa25POLKnurów9:4303:33:30
#66 139Noras Alina Pwc Service Delivery Center149POLImielin9:4703:35:10
#67 140Kania Wioletta77POLŻywiec9:5203:37:00
#68 141Adamus Katarzyna Fantastic Team58POLCieszyn9:5503:38:01
#69 142Borowicz Roksana Orły Z Knurowa26POLKnurów9:5803:39:10
#70 143Majer Marzena Klub Biegacza Orły Z Knurowa28POLKnurów9:5903:39:20
#71 144Domagała Agnieszka Olza Cieszyn69POLUstroń9:6003:39:39
#72 145Panenka Małgorzata Night Runners Gliwice / Fis-Sst Team27POLNieborowice10:0103:40:05
#73 146Witczak Paweł47POLWieluń10:0603:42:01
#74 147Krupa-Szczęsny Izabela #Czeladzbiega103POLCzeladź10:0603:42:02
#75 148Madziar Paweł Kamato18POLRadzymin10:0603:42:05
#76 149Słomka Andrzej Huragan Ligota45POLKatowice10:2303:48:10
#77 150Handzlik Artur10POLKęty10:2503:48:49
#78 151Harembska Paulina S710 Running Team7POLWarszawa10:2503:48:58
#79 152Górecki Maciej Razem Trenujemy Sport162POLŁódź10:2503:49:10
#80 153Grabiańska Katarzyna Viking Training Center117POLKatowice10:2703:49:33
#81 154Puzoń Jan Goniacka /Igosport Sklep Dla Biegaczy36POLUstroń10:4303:55:44
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Koń Piotr Alpin Sport Hoka One One Team118POLRęczno5:2101:57:28
#83 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Grudzień Krzysztof129POLBładnice Dolne5:3502:02:43
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Dudzik Robert Limanova Hotel59POLMszana Dolna5:5502:10:09
#85 4Ząber Łukasz145POLUstroń6:0502:13:33
#86 5Data Tomasz Hrmax Żory9POLŻory6:0502:13:45
#87 6Sobczak Robert Lubię Do Góry139POLŁódź6:1202:16:13
#88 7Michalak Maciej Koło Przewodników Tatrzańskich Im. Macieja Siec...165POLKraków6:1702:18:14
#89 8Brzozowski Jacek85POLUstroń6:1802:18:15
#90 9Wasztyl Tomasz154POLBielsko-Biala6:2002:19:12
#91 10Kuzera Łukasz76POLŁukowa6:2402:20:43
#92 11Heczko Adam Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza96POLPogwizdów6:2802:22:11
#93 12Chybiorz Marek151POLCieszyn6:3402:24:13
#94 13Winiarczyk-Jadach Beata Tg Sokół Zakopane110POLKraków6:3402:24:20
#95 14Krowicka Agnieszka83POLKraków6:3502:24:30
#96 15Jacko Marek Hrmax Żory57POLŻory6:3902:26:03
#97 16Kotyrba Tomasz K_T_R_B140POLKatowice6:3902:26:10
#98 17Ogierman-Dykas Marzena Fantastic Team112POLOrzesze6:4002:26:26
#99 18Filipczak Dariusz Gmina Strzelce Opolskie32POLStrzelce Opolskie6:4502:28:12
#100 19Kosicki Łukasz Signify Poland Bielsko130POLBielsko-Biała6:4502:28:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności