Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Orłowa Trail Ustroń

Wyniki - 26 października 2019, Ustroń

Msc
Nr
-
#1 134Milcarz Andrzej Uks Ludwikowice1POLWrocław9:3403:30:10
#2 30Rakowski Paweł2POLŁódź7:0402:35:10
#3 44Sowik Marcin Time4Running3POLTomaszów Mazowiecki7:2402:42:34
#4 135Zając Marzena Hrmax4POLZory9:3403:30:12
#5 102Mertas Dominik5POLBabice8:3203:07:30
#6 57Uczestnik Anonimowy6POLRybnik7:3702:47:21
#7 151Harembska Paulina S710 Running Team7POLWarszawa10:2503:48:58
#8 62Bujok Maria Ulks Karlik Przezchlebie8POLPrzezchlebie7:4202:49:10
#9 5Data Tomasz Hrmax Żory9POLŻory6:0502:13:45
#10 150Handzlik Artur10POLKęty10:2503:48:49
#11 86Męcner Michał11POLBestwina8:0902:59:03
#12 29Jędrzejak Piotr12POLJastrzębie-Zdrój7:0102:34:10
#13 107Tarnowski Marcin S710 Running Team13POLWarszawa8:4303:11:29
#14 132Szczucki Krzysztof14POLŻory9:3103:29:12
#15 78Radek Robert15POLŚwiętochłowice8:0102:56:09
#16 95Tkocz Witek16POLMikołów8:2603:05:12
#17 105Radomski Grzegorz Mokre17POLMikołów8:3603:09:05
#18 148Madziar Paweł Kamato18POLRadzymin10:0603:42:05
#19 111Jański Sylwester Sportczesna19POLKorwinów8:4703:13:03
#20 81Osica Łukasz20POLŚwiętochłowice8:0202:56:41
#21 97Madej Anna Vege Runners21POLKatowice8:2603:05:31
#22 51Urban Wiktor Night Runners Zabrze / Zpb22POLZabrze7:3102:45:11
#23 131Kowalik Dorota Bbl Częstochowa23POLRędziny9:2803:28:11
#24 96Krukowski Jakub24POLLuboń8:2603:05:20
#25 138Ak Sonia Orły Z Knurowa25POLKnurów9:4303:33:30
#26 142Borowicz Roksana Orły Z Knurowa26POLKnurów9:5803:39:10
#27 145Panenka Małgorzata Night Runners Gliwice / Fis-Sst Team27POLNieborowice10:0103:40:05
#28 143Majer Marzena Klub Biegacza Orły Z Knurowa28POLKnurów9:5903:39:20
#29 32Bujnowski Artur Orły Z Knurowa29POLKnurów7:0902:37:11
#30 114Szczęsna Edyta Rytm Czechowice-Dziedzice30POLCzechowice-Dziedzice8:5503:16:06
#31 85Ocylok Adam Chrono Service31POLOświęcim8:0702:58:14
#32 18Filipczak Dariusz Gmina Strzelce Opolskie32POLStrzelce Opolskie6:4502:28:12
#33 28Hałatek Krzysztof33POLOświęcim6:5602:32:31
#34 52Przybysz Ryszard34POLZory7:3202:45:30
#35 115Bojur Renata35POLCzęstochowa8:5803:17:02
#36 154Puzoń Jan Goniacka /Igosport Sklep Dla Biegaczy36POLUstroń10:4303:55:44
#37 43Silka Tomasz37POLŻory7:2402:42:32
#38 41Koza Robert Carbon Racing Team38POLŚwiętochłowice7:2302:42:10
#39 99Piosek Grzegorz Logtech Run Team Radzionków39POLPiekary Śląskie8:2903:06:21
#40 108Biskup Rafał Run Dziadu Run40POLWarszawa8:4403:12:06
#41 72Doniec Tomasz41POLWola7:5102:52:21
#42 69Petka Damian Btm Runners42POLBytom7:4902:51:50
#43 101Klimowski Daniel Fantastic Team43POLPierściec8:3103:07:01
#44 120Parszewska Ola Btm Runners44POLBytom9:0603:20:01
#45 149Słomka Andrzej Huragan Ligota45POLKatowice10:2303:48:10
#46 27Wieja Piotr46POLJasienica6:5602:32:29
#47 146Witczak Paweł47POLWieluń10:0603:42:01
#48 92Wilk Bogdan Wilki48POLBielsko-Biała8:1603:01:36
#49 82Chuchro Michał Rebellion Off Free Runners49POLOświęcim8:0302:57:04
#50 70Chmielewski Tomasz Bwotr.Pl50POLŻory7:5002:51:59
#51 75Knapik Krzysztof51POLBrzezie7:5402:53:29
#52 104Mocek Paweł Bwotr.Pl Blog Biegowy52POLPszów8:3303:08:04
#53 34Lazar Damian Żorskie Szwadrony53POLŻory7:0902:37:14
#54 53Tucki Cyprian Orly Pszczyna54POLPszczyna7:3302:45:45
#55 71Popardowski Jacek55POLOpole7:5002:52:10
#56 42Pysz Grzegorz Hrmax Zory56POLŻory7:2402:42:30
#57 15Jacko Marek Hrmax Żory57POLŻory6:3902:26:03
#58 141Adamus Katarzyna Fantastic Team58POLCieszyn9:5503:38:01
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Dudzik Robert Limanova Hotel59POLMszana Dolna5:5502:10:09
#60 110Krzyżowski Hubert60POLMszana Dolna8:4603:12:40
#61 126Dang Magdalena Orły Z Knurowa61POLKnurów9:1903:24:54
#62 54Rimpler Łukasz62POLOrzesze7:3702:47:15
#63 33Szpak Damian Team Papry63POLTychy7:0902:37:13
#64 118Raczyńska Gosia Coca-Cola Runners64POLMysłowice9:0503:19:41
#65 106Heliosz Adam Run2Bfree65POLRybnik8:3603:09:09
#66 119Jędrzejczyk Łukasz Coca Cola Runners66POLMikołów9:0503:19:43
#67 48Dudoń Joachim Run Against Rett Syndrome67POLOrnontowice7:2602:43:26
#68 125Nowak Dawid68POLCzerwionka-Leszczyny9:1703:24:00
#69 144Domagała Agnieszka Olza Cieszyn69POLUstroń9:6003:39:39
#70 91Kowalik Artur70POLJaworzno8:1603:01:32
#71 113Bigoś Monika71POLKraków8:5003:14:05
#72 136Klimek Beata72POLKraków9:3903:32:10
#73 100Czeka Rudolf73POLMysłowice8:2903:06:33
#74 46Kuberski Andrzej75POLKatowice7:2602:43:10
#75 10Kuzera Łukasz76POLŁukowa6:2402:20:43
#76 140Kania Wioletta77POLŻywiec9:5203:37:00
#77 38Panek Kuba78POLKatowice7:1502:39:12
#78 49Stankowiak Maciej Sts Biegaton79POLMikołów7:3002:44:40
#79 60Wojewoda Janusz81POLKolonia Osiek7:4002:48:25
#80 94Domański Robert82POLRybnik8:2303:04:04
#81 14Krowicka Agnieszka83POLKraków6:3502:24:30
#82 40Dobosz Andrzej Luxtorpeda Czerwionka84POLCzerwionka-Leszczyny7:1802:40:15
#83 8Brzozowski Jacek85POLUstroń6:1802:18:15
#84 84Ptak Jarosław86POL8:0602:58:12
#85 121Lipinski Daniel Biegiem Przez Góry87POLJastrzebie Zdrój9:0603:20:11
#86 25Garbień Andrzej Rozbbiegane Komorowice88POLBielsko Biała6:5602:32:23
#87 127Haśnik Daria89POLBieruń9:2203:26:01
#88 128Rozmus Marzena Frelki Lotajom90POLBojszowy Nowe9:2303:26:13
#89 47Zborowski Tomasz91POLSułkowice7:2602:43:18
#90 37Piwoński Adam92POLGóra Kalwaria7:1202:38:10
#91 117Magdziorz Mariusz93POLMysłowice9:0403:19:10
#92 90Janiszewski Dominik94POLJastrzębie-Zdrój8:1503:01:30
#93 55Juzof Arkadiusz Fantastic Team95POLPogwizdów7:3702:47:17
#94 11Heczko Adam Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza96POLPogwizdów6:2802:22:11
#95 130Fajer Marek Zwik Myszków. Myszków Biega99POLMyszków9:2503:26:59
#96 22Liszka Maciej Li Sport100POLCieszyn6:5102:30:32
#97 89Bąk Tymoteusz I-Systems.Pl102POLGliwice8:1503:01:09
#98 147Krupa-Szczęsny Izabela #Czeladzbiega103POLCzeladź10:0603:42:02
#99 35Murawska Wioletta104POLSzczecin7:0902:37:16
#100 39Lassota-Bujak Mariola #Czeladzbiega105POLCzeladź7:1702:40:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności