Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Orłowa Trail Ustroń

Wyniki - 26 października 2019, Ustroń

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 50Sadowski Tomasz Czeladzki Duch Harpagana107POLSosnowiec7:3002:44:50
#2 77Grzegorzak Wojciech #Adamczerwińskiteam108POLNiepołomice8:0102:56:08
#3 112Konieczny Tomasz109POLSiemianowice Śląskie8:4803:13:15
#4 13Winiarczyk-Jadach Beata Tg Sokół Zakopane110POLKraków6:3402:24:20
#5 87Basta Adrian111POLGliwice8:1203:00:08
#6 17Ogierman-Dykas Marzena Fantastic Team112POLOrzesze6:4002:26:26
#7 20Butanowicz Marzena Fantastic Team113POLSuszec6:4502:28:18
#8 103Gorzyńska Agnieszka114POLCzęstochowa8:3203:07:41
#9 26Gorzyński Jacek Gorzyncy Trenują115POLCzęstochowa6:5602:32:25
#10 73Nowicki Artur Sportczesna116POLBargły7:5302:53:09
#11 153Grabiańska Katarzyna Viking Training Center117POLKatowice10:2703:49:33
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Koń Piotr Alpin Sport Hoka One One Team118POLRęczno5:2101:57:28
#13 122Hojny Przemysław119POLKęty9:1103:22:00
#14 23Różański Mateusz120POLKatowice6:5202:30:43
#15 63Galuskin Alexey Grupa Nomax121RUSTarnowskie Góry7:4502:50:21
#16 59Chajdas Mateusz Mateusz_Chajdas122POLKatowice7:3902:48:10
#17 61Rybarz Witold Oświęcimski Klub Karate123POLBrzeszcze7:4102:48:45
#18 80Dziuba Emilian Sts Biegaton Mikołów124POLMikołów8:0202:56:32
#19 137Budka Agata Kb Mckis Jaworzno125POLJaworzno9:4003:32:20
#20 66Kuś Gabriela Kb Mckis Jaworzno126POLJaworzno7:4902:51:39
#21 116Jędrzejczak Anna Kb Mckis Jaworzno127POLJaworzno9:0103:18:09
#22 24Chowaniok Anna Fantastic Team128POLUstroń6:5502:31:48
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Grudzień Krzysztof129POLBładnice Dolne5:3502:02:43
#24 19Kosicki Łukasz Signify Poland Bielsko130POLBielsko-Biała6:4502:28:15
#25 45Karpeta Zbigniew131POLZamarski7:2502:42:54
#26 88Cieślar Kasia Olza Cieszyn132POLUstroń8:1403:01:05
#27 123Sypek Damian134POLSosnowiec9:1203:22:03
#28 93Wilk Krzysztof Amator135POLKatowice8:1703:02:01
#29 21Chrzanowska Barbara Zdzieraj Kapcie136POLBędzin6:4802:29:18
#30 67Lulko Magdalena Sekcja Piaski137POLCzeladź7:4902:51:42
#31 68Hyrnik Kazimierz Klub Biegowy 40 Latek Tychy138POLTychy7:4902:51:44
#32 6Sobczak Robert Lubię Do Góry139POLŁódź6:1202:16:13
#33 16Kotyrba Tomasz K_T_R_B140POLKatowice6:3902:26:10
#34 98Targoś Michał142POLPiekary Śląskie8:2803:06:10
#35 31Sikora Łukasz Grupa Nomax143POLSkoczów7:0702:36:18
#36 4Ząber Łukasz145POLUstroń6:0502:13:33
#37 58Kastelik Wacław Osp Rychwałdek146POLRychwałdek7:3802:47:40
#38 83Kożdoń Tomasz147POLSkoczów8:0602:58:10
#39 109Niedźwiedź Grzegorz Sts Biegaton Mikołów148POLŁaziska Górne8:4503:12:19
#40 139Noras Alina Pwc Service Delivery Center149POLImielin9:4703:35:10
#41 124Szyszka Marek Kia Etrans - Sts Biegaton Mikołów150POLMikołów9:1303:22:31
#42 12Chybiorz Marek151POLCieszyn6:3402:24:13
#43 64Uczestnik Anonimowy152POLCieszyn7:4502:50:25
#44 133Uczestnik Anonimowy153POLBielsko Biała9:3303:30:00
#45 9Wasztyl Tomasz154POLBielsko-Biala6:2002:19:12
#46 36Mostowik Marcin155POLBrzeszcze7:1002:37:19
#47 129Chłap Elżbieta Doliniarze156POLKatowice9:2403:26:42
#48 56Hanak Aleksander159POLRybnik7:3702:47:20
#49 74Niegoń Dominik160POLCieszyn7:5302:53:19
#50 79Orlow Kuba Apex Predator Tychy161POLTychy8:0102:56:12
#51 152Górecki Maciej Razem Trenujemy Sport162POLŁódź10:2503:49:10
#52 76Gwiazdowska Joanna Fantastic Anna Sikora163POLUstron7:5802:55:03
#53 7Michalak Maciej Koło Przewodników Tatrzańskich Im. Macieja Siec...165POLKraków6:1702:18:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności