Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Orłowa Trail Ustroń

Wyniki - 26 października 2019, Ustroń

Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Koń Piotr Alpin Sport Hoka One One Team118POLRęczno5:2101:57:28
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Grudzień Krzysztof129POLBładnice Dolne5:3502:02:43
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Dudzik Robert Limanova Hotel59POLMszana Dolna5:5502:10:09
#4 4Ząber Łukasz145POLUstroń6:0502:13:33
#5 5Data Tomasz Hrmax Żory9POLŻory6:0502:13:45
#6 6Sobczak Robert Lubię Do Góry139POLŁódź6:1202:16:13
#7 7Michalak Maciej Koło Przewodników Tatrzańskich Im. Macieja Siec...165POLKraków6:1702:18:14
#8 8Brzozowski Jacek85POLUstroń6:1802:18:15
#9 9Wasztyl Tomasz154POLBielsko-Biala6:2002:19:12
#10 10Kuzera Łukasz76POLŁukowa6:2402:20:43
#11 11Heczko Adam Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza96POLPogwizdów6:2802:22:11
#12 12Chybiorz Marek151POLCieszyn6:3402:24:13
#13 13Winiarczyk-Jadach Beata Tg Sokół Zakopane110POLKraków6:3402:24:20
#14 14Krowicka Agnieszka83POLKraków6:3502:24:30
#15 15Jacko Marek Hrmax Żory57POLŻory6:3902:26:03
#16 16Kotyrba Tomasz K_T_R_B140POLKatowice6:3902:26:10
#17 17Ogierman-Dykas Marzena Fantastic Team112POLOrzesze6:4002:26:26
#18 18Filipczak Dariusz Gmina Strzelce Opolskie32POLStrzelce Opolskie6:4502:28:12
#19 19Kosicki Łukasz Signify Poland Bielsko130POLBielsko-Biała6:4502:28:15
#20 20Butanowicz Marzena Fantastic Team113POLSuszec6:4502:28:18
#21 21Chrzanowska Barbara Zdzieraj Kapcie136POLBędzin6:4802:29:18
#22 22Liszka Maciej Li Sport100POLCieszyn6:5102:30:32
#23 23Różański Mateusz120POLKatowice6:5202:30:43
#24 24Chowaniok Anna Fantastic Team128POLUstroń6:5502:31:48
#25 25Garbień Andrzej Rozbbiegane Komorowice88POLBielsko Biała6:5602:32:23
#26 26Gorzyński Jacek Gorzyncy Trenują115POLCzęstochowa6:5602:32:25
#27 27Wieja Piotr46POLJasienica6:5602:32:29
#28 28Hałatek Krzysztof33POLOświęcim6:5602:32:31
#29 29Jędrzejak Piotr12POLJastrzębie-Zdrój7:0102:34:10
#30 30Rakowski Paweł2POLŁódź7:0402:35:10
#31 31Sikora Łukasz Grupa Nomax143POLSkoczów7:0702:36:18
#32 32Bujnowski Artur Orły Z Knurowa29POLKnurów7:0902:37:11
#33 33Szpak Damian Team Papry63POLTychy7:0902:37:13
#34 35Murawska Wioletta104POLSzczecin7:0902:37:16
#35 36Mostowik Marcin155POLBrzeszcze7:1002:37:19
#36 37Piwoński Adam92POLGóra Kalwaria7:1202:38:10
#37 38Panek Kuba78POLKatowice7:1502:39:12
#38 39Lassota-Bujak Mariola #Czeladzbiega105POLCzeladź7:1702:40:13
#39 40Dobosz Andrzej Luxtorpeda Czerwionka84POLCzerwionka-Leszczyny7:1802:40:15
#40 41Koza Robert Carbon Racing Team38POLŚwiętochłowice7:2302:42:10
#41 42Pysz Grzegorz Hrmax Zory56POLŻory7:2402:42:30
#42 43Silka Tomasz37POLŻory7:2402:42:32
#43 44Sowik Marcin Time4Running3POLTomaszów Mazowiecki7:2402:42:34
#44 45Karpeta Zbigniew131POLZamarski7:2502:42:54
#45 46Kuberski Andrzej75POLKatowice7:2602:43:10
#46 47Zborowski Tomasz91POLSułkowice7:2602:43:18
#47 48Dudoń Joachim Run Against Rett Syndrome67POLOrnontowice7:2602:43:26
#48 49Stankowiak Maciej Sts Biegaton79POLMikołów7:3002:44:40
#49 50Sadowski Tomasz Czeladzki Duch Harpagana107POLSosnowiec7:3002:44:50
#50 52Przybysz Ryszard34POLZory7:3202:45:30
#51 53Tucki Cyprian Orly Pszczyna54POLPszczyna7:3302:45:45
#52 55Juzof Arkadiusz Fantastic Team95POLPogwizdów7:3702:47:17
#53 56Hanak Aleksander159POLRybnik7:3702:47:20
#54 57Uczestnik Anonimowy6POLRybnik7:3702:47:21
#55 58Kastelik Wacław Osp Rychwałdek146POLRychwałdek7:3802:47:40
#56 59Chajdas Mateusz Mateusz_Chajdas122POLKatowice7:3902:48:10
#57 60Wojewoda Janusz81POLKolonia Osiek7:4002:48:25
#58 61Rybarz Witold Oświęcimski Klub Karate123POLBrzeszcze7:4102:48:45
#59 62Bujok Maria Ulks Karlik Przezchlebie8POLPrzezchlebie7:4202:49:10
#60 63Galuskin Alexey Grupa Nomax121RUSTarnowskie Góry7:4502:50:21
#61 64Uczestnik Anonimowy152POLCieszyn7:4502:50:25
#62 65Malinowski Adrian #Czeladzbiega106POLBędzin7:4502:50:29
#63 66Kuś Gabriela Kb Mckis Jaworzno126POLJaworzno7:4902:51:39
#64 67Lulko Magdalena Sekcja Piaski137POLCzeladź7:4902:51:42
#65 68Hyrnik Kazimierz Klub Biegowy 40 Latek Tychy138POLTychy7:4902:51:44
#66 69Petka Damian Btm Runners42POLBytom7:4902:51:50
#67 71Popardowski Jacek55POLOpole7:5002:52:10
#68 72Doniec Tomasz41POLWola7:5102:52:21
#69 73Nowicki Artur Sportczesna116POLBargły7:5302:53:09
#70 74Niegoń Dominik160POLCieszyn7:5302:53:19
#71 75Knapik Krzysztof51POLBrzezie7:5402:53:29
#72 76Gwiazdowska Joanna Fantastic Anna Sikora163POLUstron7:5802:55:03
#73 77Grzegorzak Wojciech #Adamczerwińskiteam108POLNiepołomice8:0102:56:08
#74 78Radek Robert15POLŚwiętochłowice8:0102:56:09
#75 79Orlow Kuba Apex Predator Tychy161POLTychy8:0102:56:12
#76 80Dziuba Emilian Sts Biegaton Mikołów124POLMikołów8:0202:56:32
#77 81Osica Łukasz20POLŚwiętochłowice8:0202:56:41
#78 82Chuchro Michał Rebellion Off Free Runners49POLOświęcim8:0302:57:04
#79 83Kożdoń Tomasz147POLSkoczów8:0602:58:10
#80 84Ptak Jarosław86POL8:0602:58:12
#81 85Ocylok Adam Chrono Service31POLOświęcim8:0702:58:14
#82 86Męcner Michał11POLBestwina8:0902:59:03
#83 87Basta Adrian111POLGliwice8:1203:00:08
#84 88Cieślar Kasia Olza Cieszyn132POLUstroń8:1403:01:05
#85 89Bąk Tymoteusz I-Systems.Pl102POLGliwice8:1503:01:09
#86 90Janiszewski Dominik94POLJastrzębie-Zdrój8:1503:01:30
#87 91Kowalik Artur70POLJaworzno8:1603:01:32
#88 92Wilk Bogdan Wilki48POLBielsko-Biała8:1603:01:36
#89 93Wilk Krzysztof Amator135POLKatowice8:1703:02:01
#90 94Domański Robert82POLRybnik8:2303:04:04
#91 95Tkocz Witek16POLMikołów8:2603:05:12
#92 96Krukowski Jakub24POLLuboń8:2603:05:20
#93 98Targoś Michał142POLPiekary Śląskie8:2803:06:10
#94 99Piosek Grzegorz Logtech Run Team Radzionków39POLPiekary Śląskie8:2903:06:21
#95 100Czeka Rudolf73POLMysłowice8:2903:06:33
#96 101Klimowski Daniel Fantastic Team43POLPierściec8:3103:07:01
#97 102Mertas Dominik5POLBabice8:3203:07:30
#98 103Gorzyńska Agnieszka114POLCzęstochowa8:3203:07:41
#99 105Radomski Grzegorz Mokre17POLMikołów8:3603:09:05
#100 106Heliosz Adam Run2Bfree65POLRybnik8:3603:09:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności