Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Orłowa Trail Ustroń

Wyniki - 26 października 2019, Ustroń

Msc
Nr
-
#1 84Ptak Jarosław86POL8:0602:58:12
#2 102Mertas Dominik5POLBabice8:3203:07:30
#3 73Nowicki Artur Sportczesna116POLBargły7:5302:53:09
#4 21Chrzanowska Barbara Zdzieraj Kapcie136POLBędzin6:4802:29:18
#5 65Malinowski Adrian #Czeladzbiega106POLBędzin7:4502:50:29
#6 86Męcner Michał11POLBestwina8:0902:59:03
#7 133Uczestnik Anonimowy153POLBielsko Biała9:3303:30:00
#8 25Garbień Andrzej Rozbbiegane Komorowice88POLBielsko Biała6:5602:32:23
#9 9Wasztyl Tomasz154POLBielsko-Biala6:2002:19:12
#10 92Wilk Bogdan Wilki48POLBielsko-Biała8:1603:01:36
#11 19Kosicki Łukasz Signify Poland Bielsko130POLBielsko-Biała6:4502:28:15
#12 127Haśnik Daria89POLBieruń9:2203:26:01
#13 128Rozmus Marzena Frelki Lotajom90POLBojszowy Nowe9:2303:26:13
#14 36Mostowik Marcin155POLBrzeszcze7:1002:37:19
#15 61Rybarz Witold Oświęcimski Klub Karate123POLBrzeszcze7:4102:48:45
#16 75Knapik Krzysztof51POLBrzezie7:5402:53:29
#17 120Parszewska Ola Btm Runners44POLBytom9:0603:20:01
#18 69Petka Damian Btm Runners42POLBytom7:4902:51:50
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Grudzień Krzysztof129POLBładnice Dolne5:3502:02:43
#20 74Niegoń Dominik160POLCieszyn7:5302:53:19
#21 141Adamus Katarzyna Fantastic Team58POLCieszyn9:5503:38:01
#22 12Chybiorz Marek151POLCieszyn6:3402:24:13
#23 22Liszka Maciej Li Sport100POLCieszyn6:5102:30:32
#24 64Uczestnik Anonimowy152POLCieszyn7:4502:50:25
#25 114Szczęsna Edyta Rytm Czechowice-Dziedzice30POLCzechowice-Dziedzice8:5503:16:06
#26 147Krupa-Szczęsny Izabela #Czeladzbiega103POLCzeladź10:0603:42:02
#27 39Lassota-Bujak Mariola #Czeladzbiega105POLCzeladź7:1702:40:13
#28 67Lulko Magdalena Sekcja Piaski137POLCzeladź7:4902:51:42
#29 125Nowak Dawid68POLCzerwionka-Leszczyny9:1703:24:00
#30 40Dobosz Andrzej Luxtorpeda Czerwionka84POLCzerwionka-Leszczyny7:1802:40:15
#31 103Gorzyńska Agnieszka114POLCzęstochowa8:3203:07:41
#32 115Bojur Renata35POLCzęstochowa8:5803:17:02
#33 26Gorzyński Jacek Gorzyncy Trenują115POLCzęstochowa6:5602:32:25
#34 87Basta Adrian111POLGliwice8:1203:00:08
#35 89Bąk Tymoteusz I-Systems.Pl102POLGliwice8:1503:01:09
#36 37Piwoński Adam92POLGóra Kalwaria7:1202:38:10
#37 139Noras Alina Pwc Service Delivery Center149POLImielin9:4703:35:10
#38 27Wieja Piotr46POLJasienica6:5602:32:29
#39 121Lipinski Daniel Biegiem Przez Góry87POLJastrzebie Zdrój9:0603:20:11
#40 90Janiszewski Dominik94POLJastrzębie-Zdrój8:1503:01:30
#41 29Jędrzejak Piotr12POLJastrzębie-Zdrój7:0102:34:10
#42 91Kowalik Artur70POLJaworzno8:1603:01:32
#43 116Jędrzejczak Anna Kb Mckis Jaworzno127POLJaworzno9:0103:18:09
#44 137Budka Agata Kb Mckis Jaworzno125POLJaworzno9:4003:32:20
#45 66Kuś Gabriela Kb Mckis Jaworzno126POLJaworzno7:4902:51:39
#46 93Wilk Krzysztof Amator135POLKatowice8:1703:02:01
#47 97Madej Anna Vege Runners21POLKatowice8:2603:05:31
#48 129Chłap Elżbieta Doliniarze156POLKatowice9:2403:26:42
#49 149Słomka Andrzej Huragan Ligota45POLKatowice10:2303:48:10
#50 153Grabiańska Katarzyna Viking Training Center117POLKatowice10:2703:49:33
#51 16Kotyrba Tomasz K_T_R_B140POLKatowice6:3902:26:10
#52 23Różański Mateusz120POLKatowice6:5202:30:43
#53 38Panek Kuba78POLKatowice7:1502:39:12
#54 46Kuberski Andrzej75POLKatowice7:2602:43:10
#55 59Chajdas Mateusz Mateusz_Chajdas122POLKatowice7:3902:48:10
#56 122Hojny Przemysław119POLKęty9:1103:22:00
#57 150Handzlik Artur10POLKęty10:2503:48:49
#58 126Dang Magdalena Orły Z Knurowa61POLKnurów9:1903:24:54
#59 138Ak Sonia Orły Z Knurowa25POLKnurów9:4303:33:30
#60 142Borowicz Roksana Orły Z Knurowa26POLKnurów9:5803:39:10
#61 143Majer Marzena Klub Biegacza Orły Z Knurowa28POLKnurów9:5903:39:20
#62 32Bujnowski Artur Orły Z Knurowa29POLKnurów7:0902:37:11
#63 60Wojewoda Janusz81POLKolonia Osiek7:4002:48:25
#64 111Jański Sylwester Sportczesna19POLKorwinów8:4703:13:03
#65 113Bigoś Monika71POLKraków8:5003:14:05
#66 136Klimek Beata72POLKraków9:3903:32:10
#67 7Michalak Maciej Koło Przewodników Tatrzańskich Im. Macieja Siec...165POLKraków6:1702:18:14
#68 13Winiarczyk-Jadach Beata Tg Sokół Zakopane110POLKraków6:3402:24:20
#69 14Krowicka Agnieszka83POLKraków6:3502:24:30
#70 96Krukowski Jakub24POLLuboń8:2603:05:20
#71 80Dziuba Emilian Sts Biegaton Mikołów124POLMikołów8:0202:56:32
#72 95Tkocz Witek16POLMikołów8:2603:05:12
#73 105Radomski Grzegorz Mokre17POLMikołów8:3603:09:05
#74 119Jędrzejczyk Łukasz Coca Cola Runners66POLMikołów9:0503:19:43
#75 124Szyszka Marek Kia Etrans - Sts Biegaton Mikołów150POLMikołów9:1303:22:31
#76 49Stankowiak Maciej Sts Biegaton79POLMikołów7:3002:44:40
#77 110Krzyżowski Hubert60POLMszana Dolna8:4603:12:40
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Dudzik Robert Limanova Hotel59POLMszana Dolna5:5502:10:09
#79 130Fajer Marek Zwik Myszków. Myszków Biega99POLMyszków9:2503:26:59
#80 100Czeka Rudolf73POLMysłowice8:2903:06:33
#81 117Magdziorz Mariusz93POLMysłowice9:0403:19:10
#82 118Raczyńska Gosia Coca-Cola Runners64POLMysłowice9:0503:19:41
#83 145Panenka Małgorzata Night Runners Gliwice / Fis-Sst Team27POLNieborowice10:0103:40:05
#84 77Grzegorzak Wojciech #Adamczerwińskiteam108POLNiepołomice8:0102:56:08
#85 71Popardowski Jacek55POLOpole7:5002:52:10
#86 48Dudoń Joachim Run Against Rett Syndrome67POLOrnontowice7:2602:43:26
#87 17Ogierman-Dykas Marzena Fantastic Team112POLOrzesze6:4002:26:26
#88 54Rimpler Łukasz62POLOrzesze7:3702:47:15
#89 82Chuchro Michał Rebellion Off Free Runners49POLOświęcim8:0302:57:04
#90 85Ocylok Adam Chrono Service31POLOświęcim8:0702:58:14
#91 28Hałatek Krzysztof33POLOświęcim6:5602:32:31
#92 98Targoś Michał142POLPiekary Śląskie8:2803:06:10
#93 99Piosek Grzegorz Logtech Run Team Radzionków39POLPiekary Śląskie8:2903:06:21
#94 101Klimowski Daniel Fantastic Team43POLPierściec8:3103:07:01
#95 11Heczko Adam Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza96POLPogwizdów6:2802:22:11
#96 55Juzof Arkadiusz Fantastic Team95POLPogwizdów7:3702:47:17
#97 62Bujok Maria Ulks Karlik Przezchlebie8POLPrzezchlebie7:4202:49:10
#98 53Tucki Cyprian Orly Pszczyna54POLPszczyna7:3302:45:45
#99 104Mocek Paweł Bwotr.Pl Blog Biegowy52POLPszów8:3303:08:04
#100 148Madziar Paweł Kamato18POLRadzymin10:0603:42:05

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności