Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. Lotto Półmaraton Lubelski

Wyniki - 27 października 2019, Lublin

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 101608Jankowski RadosławLUBARTÓWPOLSKA1985M304800:04:3213.2200:45:2401:35:4001:35:4794-
#2 102797Kisielewski KonradKrok po krokuKIELCEPOLSKA1978M402900:04:3213.2100:44:5701:35:4101:35:4995-
#3 103389Wilgos MarekUnia HrubieszówJAROSŁAWIEC K/UCHAŃPOLSKA1987M304900:04:3213.2100:45:0601:35:4901:35:5196-
#4 104673Dzirba TomaszStay InsaneNIEMCEPOLSKA1987M305000:04:3313.1800:43:5001:35:5501:36:0197-
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 105791Ordyńska AniaSSC SUCHEDNIÓWSKARŻYSKO-KAMIENNAPOLSKA1984K30300:04:3313.1800:45:2001:35:5501:36:02-8
#6 106501Łaszkiewicz ArkadiuszZAMOŚĆPOLSKA1983M305100:04:3313.1800:45:3701:35:5501:36:0498-
#7 1072109Gorzel PiotrBiegający ŚwidnikŚWIDNIKPOLSKA1983M305200:04:3413.1700:46:1201:35:5001:36:0699-
#8 108696Kadziszewski RadosławMK - biegaj z MarkiemPOZNAŃPOLSKA1989M305300:04:3413.1600:47:1601:35:5401:36:10100-
#9 109550Wierzbowski Piotrwiecejniztrenowanie.plGDYNIAPOLSKA1975M403000:04:3413.1300:44:5701:36:1401:36:23101-
#10 1102016Ferenc MarcinŚWIDNIKPOLSKA1977M403100:04:3413.1200:45:2401:36:1101:36:27102-
#11 111108Pędrak TomaszKraśnik BiegaKRAŚNIKPOLSKA1984M305400:04:3413.1200:44:4001:36:2501:36:31103-
#12 112406Grabowski WojciechLUBLINPOLSKA1974M403200:04:3513.1100:46:3801:36:2301:36:34104-
#13 113310Fornal RobertKRASNYSTAWPOLSKA1977M403300:04:3513.0900:44:3501:36:3201:36:43105-
#14 114208Solpa RobertŚWIDNIKPOLSKA1968M50700:04:3513.0900:45:5001:36:3601:36:44106-
#15 1152060Osiak ArturGOŁĄBPOLSKA1988M305500:04:3513.0700:46:0401:36:4101:36:49107-
#16 116660Jakimiuk AdamPĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICEŁOSICEPOLSKA1975M403400:04:3513.0700:44:3801:36:4001:36:51108-
#17 11798Mamej PiotrLUBLINPOLSKA1964M50800:04:3513.0600:45:1901:36:4701:36:54109-
#18 118154Chudy Emil128POLSKA1986M305600:04:3613.0500:00:0001:36:5801:36:58110-
#19 119140Socha Marcinlubartowbiega.plLUBARTÓWPOLSKA1980M305700:04:3613.0500:46:2501:36:5201:37:01111-
#20 120230Bilski MarcinSP 23 WrocławWROCŁAWPOLSKA1976M403500:04:3613.0500:43:4001:36:5901:37:02112-
#21 12177Kozłowski MarekLUBLINPOLSKA1975M403600:04:3713.0100:43:1501:37:1201:37:16113-
#22 122250Pytka HenrykLUBELSKI WĘGIEL ”BOGDANKA”ŁĘCZNAPOLSKA1965M50900:04:3712.9900:46:4101:37:1501:37:28114-
#23 123245Smyk ŁukaszGORZKÓWPOLSKA1980M305800:04:3812.9600:00:0001:37:2601:37:39115-
#24 124763Panas OliwiaSIENNICA NADOLNAPOLSKA2003K16400:04:3812.9600:45:3401:37:3801:37:40-9
#25 125716Fliegner TomaszBUKPOLSKA1996M161300:04:3812.9600:46:3701:37:3301:37:40116-
#26 126314Garbacz PiotrLUBLINPOLSKA1993M161400:04:3812.9500:47:2101:37:3201:37:47117-
#27 127110Buczkowski JarosławTri JarekLUBLINPOLSKA1974M403700:04:3812.9400:45:0001:37:4601:37:51118-
#28 128142Adamczyk TomaszLUBLINPOLSKA1967M501000:04:3812.9300:47:2001:37:4501:37:53119-
#29 1292086Augustyniak ŁukaszJACKÓWPOLSKA1992M161500:04:3812.9300:43:0201:37:5401:37:56120-
#30 13043Wójcik PawełLubellaNOWA WÓLKAPOLSKA1974M403800:04:3912.9100:47:1701:37:4701:38:02121-
#31 131552Malik DominikStay InsaneLUBLINPOLSKA1997M161600:04:3912.9100:44:2201:37:5701:38:02122-
#32 132731Filip PawełLUBLINPOLSKA1971M403900:04:3912.9100:47:0801:37:3701:38:05123-
#33 13333Bujak PawełCisowianka Team PLNAŁĘCZÓWPOLSKA1991M161700:04:3912.8900:45:0001:38:0701:38:10124-
#34 1342028Wąsowski KrzysztofWąski TeamLUBLINPOLSKA1966M501100:04:3912.8900:45:2201:38:0701:38:10125-
#35 135344Kowalik MarcinLUBLINPOLSKA1975M404000:04:3912.8900:45:5801:37:5601:38:11126-
#36 136291Gryciuk WalentyNURZEC-STACJAPOLSKA1969M501200:04:4012.8600:45:3301:38:1501:38:24127-
#37 137832Mazur Rafał19BZBRONICAPOLSKA1984M305900:04:4012.8600:47:0701:38:1501:38:25128-
#38 138338Jóźwiak AdrianLUBLINPOLSKA1992M161800:04:4012.8500:43:4201:38:2501:38:31129-
#39 139287Choma JakubMajdański BiegaczMAJDAN LEŚNIOWSKIPOLSKA1994M161900:04:4012.8400:46:2901:38:2601:38:34130-
#40 140694Jabłoński AndrzejPSG DrohuskCHEŁMPOLSKA1968M501300:04:4012.8400:46:0401:38:2201:38:37131-
#41 141620Trokhymenko YaroslavKW Lublin / DataArtLUBLINPOLSKA1990M162000:04:4112.8300:47:3201:38:3001:38:38132-
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !142721Grzenia MałgorzataCentrum Medyczne Orto-OptymistLUBLINPOLSKA1968K50100:04:4112.8300:45:3401:38:4001:38:40-10
#43 143190Mączka RyszardBank Spółdzielczy w KońskowoliPUŁAWYPOLSKA1979M404100:04:4112.8300:47:0101:38:2301:38:41133-
#44 144418Więsek AndrzejBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKPOLSKA1971M404200:04:4112.8200:45:5201:38:3701:38:43134-
#45 145756Jedziniak PiotrIM-POSSIBLE TeamPUŁAWYPOLSKA1978M404300:04:4112.8200:46:0201:38:3701:38:46135-
#46 146324Marucha TomaszDrużyna ŻKRASNYSTAWPOLSKA1985M306000:04:4112.8000:45:0701:38:4401:38:54136-
#47 147566Piotrowski EmilTrzeci bez podiumHRUBIESZÓWPOLSKA1987M306100:04:4112.7900:43:1901:38:4601:38:56137-
#48 148235Mazur MateuszOrange PolskaBATORZPOLSKA1986M306200:04:4112.7800:47:1401:38:4601:39:03138-
#49 149622Mendel GrzegorzLUBLINPOLSKA1981M306300:04:4212.7500:47:1701:39:0001:39:15139-
#50 150437Ściuba TomaszMILANÓWPOLSKA1977M404400:04:4312.7000:47:1601:39:2201:39:39140-
#51 151454Wójcik JózefChełm biegaCHEŁMPOLSKA1969M501400:04:4412.6900:47:2301:39:3901:39:43141-
#52 152424Zawiślak TomaszLublin BiegaLUBLINPOLSKA1969M501500:04:4412.6900:46:5601:39:3301:39:44142-
#53 153826Lis JakubChooligani Jezusa Running TeamLUBLINPOLSKA1975M404500:04:4412.6900:46:3201:39:3601:39:46143-
#54 1542116Kowalski DanielŚWIDNIKPOLSKA1979M404600:04:4412.6800:47:2001:39:3501:39:50144-
#55 1552127Szelchauz PawełPKO Bank PolskiLUBLINPOLSKA1984M306400:04:4412.6700:47:0001:39:4001:39:54145-
#56 1562024Klubiński MariuszLUBLINPOLSKA1991M162100:04:4412.6700:47:1301:39:4501:39:56146-
#57 15717Krzosek MichałLUBLINPOLSKA1985M306500:04:4412.6600:47:1601:39:4701:39:59147-
#58 158825Kasprzak ZbigniewLUBLINPOLSKA1966M501600:04:4412.6600:47:1401:39:4901:40:01148-
#59 159236Cegiełko PawełLUBLINPOLSKA1972M404700:04:4412.6500:47:1801:39:4901:40:02149-
#60 160777Wojciechowski MichałAmatorski Klub Biegacza WałkońWARSZAWAPOLSKA1979M404800:04:4512.6400:46:2901:40:0201:40:10150-
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 161719Furmanik EwaChełm BiegaŚWIERŻEPOLSKA1978K40300:04:4512.6200:45:5201:40:1401:40:16-11
#62 16272Chojecki DariuszKEREZA SQUAD POLANDLUBLINPOLSKA1972M404900:04:4612.6200:47:2801:39:5201:40:20151-
#63 163536Pietrzak ŁukaszŁASKARZEWPOLSKA1984M306600:04:4612.6200:45:4601:40:0501:40:20152-
#64 1642009Stpiczyński MarcinLUBLINPOLSKA1983M306700:04:4612.6000:45:2001:40:2001:40:26153-
#65 165431Tofil Mariusz#NoLimitsLUBLINPOLSKA1973M405000:04:4612.6000:46:3801:40:1501:40:28154-
#66 166120Lipa TomaszLW Bogdanka S.A.LUBLINPOLSKA1985M306800:04:4612.6000:46:3501:40:1501:40:30155-
#67 167543Andronov AndriiUltraLUBLINPOLSKA1999M162200:04:4612.5900:47:1801:40:1801:40:31156-
#68 168827Dziedzic JacekLUBLINPOLSKA1988M306900:04:4612.5900:48:5701:40:0601:40:35157-
#69 169698Zubiński TomaszTomasz ZubińskiSUCHEDNIÓWPOLSKA1970M405100:04:4712.5500:46:1501:40:4601:40:52158-
#70 170219Surdacki MateuszNAŁĘCZÓWPOLSKA1987M307000:04:4712.5400:46:1901:40:4801:40:57159-
#71 171173Truk ArturMILEJÓWPOLSKA1976M405200:04:4712.5300:46:3001:40:4701:41:03160-
#72 172289Mysłowski AndrzejS7 Klub SportowyLUBLINPOLSKA1973M405300:04:4712.5300:47:5301:40:4201:41:03161-
#73 173229Galiński MaciejLW Bogdanka/S7 Klub Sportowy/IskryLUBLINPOLSKA1974M405400:04:4712.5300:46:5201:40:5301:41:03162-
#74 174736Kwiatkowski AdamAdwokatuRunLUBLINPOLSKA1982M307100:04:4912.4800:49:2801:40:5201:41:25163-
#75 175658Chlebowski PiotrInspektorat Wsparcia SZRYKIPOLSKA1978M405500:04:4912.4800:46:3301:41:1401:41:28164-
#76 176830Arikawa YasunoriCountry Marathon ClubMINSKBIAŁORUŚ1978K40400:04:4912.4500:46:4101:41:3501:41:42-12
#77 177248Cech KarolLUBLINPOLSKA1972M405600:04:5012.4300:47:4701:41:3201:41:48165-
#78 178216Mierzwa AdamZABRZEPOLSKA1969M501700:04:5012.4300:46:5301:41:3701:41:49166-
#79 179549Jurczyszyn KrystianTOMASZÓW LUBELSKIPOLSKA1991M162300:04:5012.4200:44:0701:41:4901:41:54167-
#80 1802062Opoka DawidLUBLINPOLSKA1988M307200:04:5012.4100:46:2601:41:5301:42:02168-
#81 181441Balawender PawełKraśnik BiegaKRAŚNIKPOLSKA1970M405700:04:5012.4100:47:1601:41:4701:42:02169-
#82 182489Janiczek AdrianLUBLINPOLSKA1990M162400:04:5012.4000:48:1601:41:4701:42:04170-
#83 183493Kramer RafałRADOMPOLSKA1967M501800:04:5012.3900:49:0101:41:5001:42:11171-
#84 184602Sabeł ŁukaszKraśnik BiegaURZEDÓWPOLSKA1976M405800:04:5112.3800:47:3601:42:0301:42:17172-
#85 185476Peciak RobertLUBLINPOLSKA1964M501900:04:5112.3700:49:4801:42:0501:42:22173-
#86 1862049Mełgieś MarekPIASKIPOLSKA1979M405900:04:5212.3500:47:3201:42:1401:42:28174-
#87 187802Bromke ŁukaszOrange PolskaLUBLINPOLSKA1976M406000:04:5212.3500:48:5301:42:2201:42:30175-
#88 188436Piłat PawełLUBLINPOLSKA1986M307300:04:5212.3300:47:2201:42:2601:42:39176-
#89 189823Wołosiuk Przemekwolka4BIAŁA PODLASKAPOLSKA1975M406100:04:5212.3300:48:2401:42:2601:42:40177-
#90 19074Bąk MarcinLUBLIN BIEGALUBLINPOLSKA1979M406200:04:5212.3200:49:5001:42:2801:42:43178-
#91 191496Stefaniak JarosławPODWIERZBIEPOLSKA1975M406300:04:5212.3200:47:5201:42:3101:42:44179-
#92 192691Psuja AnnaBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKPOLSKA1985K30400:04:5212.3200:48:5401:42:3601:42:46-13
#93 193690Głowacki BartoszRUN SZWAGIER RUNLUBLINPOLSKA1983M307400:04:5212.3200:49:5901:42:3201:42:47180-
#94 194435Bartoszek RafałŚWIDNIKPOLSKA1984M307500:04:5312.3000:48:4201:42:2901:42:55181-
#95 195288Dębniak LeszekKraśnik BiegaKRAŚNIKPOLSKA1968M502000:04:5312.2900:48:1101:42:4601:43:00182-
#96 1962132Bocian DamianRADZYŃ PODLASKIPOLSKA1992M162500:04:5312.2800:51:5901:42:5801:43:05183-
#97 197487Bryła-Cruz AgnieszkaUMCS BIEGALUBLINPOLSKA1981K30500:04:5312.2700:49:1701:42:5101:43:08-14
#98 198240Korzeniak JacekTURKAPOLSKA1980M307600:04:5312.2600:47:5201:43:0001:43:15184-
#99 199300Płecha MateuszDąbrowski TeamKRAŚNIKPOLSKA1990M162600:04:5412.2500:49:1201:42:5601:43:19185-
#100 200750Hapunowicz TomaszZbucki RuchZBUCZYNPOLSKA1979M406400:04:5412.2400:47:3101:43:1201:43:26186-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności