Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. Lotto Półmaraton Lubelski

Wyniki - 27 października 2019, Lublin

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 373409Abramowicz DanielChełm BiegaCHEŁMPOLSKA1980M3012400:05:1711.3400:52:5901:51:1301:51:37342-
#2 206205Adamczyk MariuszBORZECHOWPOLSKA1971M406500:04:5512.2100:47:1901:43:2301:43:39191-
#3 128142Adamczyk TomaszLUBLINPOLSKA1967M501000:04:3812.9300:47:2001:37:4501:37:53119-
#4 245798Adamowicz SzymonZAMOŚĆPOLSKA1993M163400:05:0111.9500:49:4001:45:4801:45:56229-
#5 452688Albiniak MarcinLUBLINPOLSKA1972M4015300:05:2810.9700:53:1101:55:0301:55:24413-
#6 167543Andronov AndriiUltraLUBLINPOLSKA1999M162200:04:4612.5900:47:1801:40:1801:40:31156-
#7 86221Andrzejczuk KarolLUBLINPOLSKA1988M304200:04:2913.3600:44:4801:34:3301:34:4480-
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !95386Andrzejewska Joannalubelskibiegacz.pl TEAMLUBLINPOLSKA1970K40200:04:3113.3200:44:2201:34:5801:35:04-7
#9 892129Antoniuk ArturKRAŚNIKPOLSKA1980M304400:04:2913.3500:45:1401:34:4101:34:4983-
#10 278192Antosz MateuszLUBACZOWPOLSKA1994M163900:05:0511.7900:52:0001:47:0001:47:22259-
#11 442613Araszkiewicz MaciejŚwit atakuje!LUBLINPOLSKA1983M3014900:05:2711.0100:53:0901:54:2701:54:56404-
#12 176830Arikawa YasunoriCountry Marathon ClubMINSKBIAŁORUŚ1978K40400:04:4912.4500:46:4101:41:3501:41:42-12
#13 1292086Augustyniak ŁukaszJACKÓWPOLSKA1992M161500:04:3812.9300:43:0201:37:5401:37:56120-
#14 238804Baćmaga JacekJASTKÓWPOLSKA1967M502200:05:0012.0000:49:4101:45:2701:45:30222-
#15 740372Baczewski KamilDrużyna KrążeniaLUBLINPOLSKA1987M3021900:06:299.2501:02:2902:15:5702:16:48626-
#16 307732Bąk KamilPingwiny JarocinHUTA KRZESZOWSKAPOLSKA1991M164300:05:1011.6200:48:1601:48:4401:48:58283-
#17 19074Bąk MarcinLUBLIN BIEGALUBLINPOLSKA1979M406200:04:5212.3200:49:5001:42:2801:42:43178-
#18 181441Balawender PawełKraśnik BiegaKRAŚNIKPOLSKA1970M405700:04:5012.4100:47:1601:41:4701:42:02169-
#19 395177Balicki MichałWARSZAWAPOLSKA1982M3013000:05:2011.2300:49:4701:52:2501:52:43360-
#20 646107Baltyn-Kędzierska PaulinaLUBLINPOLSKA1981K303100:06:039.9201:00:2702:06:5002:07:33-87
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 394492Baluk IwonaBorek - ChełmCHEŁMPOLSKA1963K50300:05:2011.2300:53:3101:52:2201:52:42-35
#22 528425Banaś MariuszPUŁAWYPOLSKA1976M4016700:05:4010.5800:58:4601:58:5201:59:40474-
#23 343118Banaszczyk KamilLUBLINPOLSKA1989M3011300:05:1311.5000:52:5001:49:4001:50:06317-
#24 686767Banaszek ArkadiuszKRAŚNIKPOLSKA1967M506500:06:169.5700:58:5102:11:4202:12:18588-
#25 265831Bańkowski KamilLUBLINPOLSKA1991M163700:05:0411.8600:47:5601:46:3701:46:42247-
#26 313274Barabasz ArturOtwock biegaOTWOCKPOLSKA1983M3010100:05:1011.6000:49:0801:48:5801:49:07289-
#27 691779Baran Karolina4NALSKY.RUNSIENNICA NADOLNAPOLSKA1982K303700:06:179.5501:00:2902:12:0102:12:34-100
#28 772270Baran TomaszAvangarda PuławyPUŁAWYPOLSKA1980M3022500:06:468.8801:04:5002:21:4502:22:33641-
#29 571541Barnaś JagodaSii Running TeamDĘBICAPOLSKA1990K161700:05:4710.3800:57:0502:01:1102:01:54-64
#30 445232Bartoszek JanJANÓW LUBELSKIPOLSKA1975M4014900:05:2810.9900:53:5601:54:3801:55:13407-
#31 7852095Bartoszek JoannaŚWIDNIKPOLSKA1981K305300:06:548.7001:03:3402:25:0402:25:35-136
#32 194435Bartoszek RafałŚWIDNIKPOLSKA1984M307500:04:5312.3000:48:4201:42:2901:42:55181-
#33 224814Bednarczyk DariuszOSP Świdnik DużyLUBLINPOLSKA1980M308500:04:5812.0800:49:1701:44:3201:44:48209-
#34 743161Bednarczyk KonradLUBLINPOLSKA1984M3022000:06:319.2100:58:0102:17:0102:17:23628-
#35 430327Bednarski AndrzejKRZCZONÓWPOLSKA1982M3014500:05:2511.0700:53:2301:54:1801:54:21392-
#36 484645Bednarz IwonaPingwiny z państwa JarocinJAROCINPOLSKA1984K301700:05:3410.7700:54:3401:57:0901:57:31-45
#37 253282Belniak Piotr43 RPWLUBLINPOLSKA1979M408900:05:0211.9200:50:2701:45:4901:46:13235-
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 695699Bemben AnnaNOWA SARZYNAPOLSKA1952K60300:06:189.5201:03:2902:12:0102:12:55-101
#39 447768Bełcik MariuszLUBLINPOLSKA1975M4015100:05:2810.9800:53:5901:54:4801:55:18409-
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !295Biały MichałSKB KraśnikKRAŚNIKPOLSKA1991M16200:03:3117.0700:35:5501:14:0901:14:092-
#41 211784Biały MirosławZIÓŁKÓWPOLSKA1970M406700:04:5512.1900:48:5401:43:3901:43:53196-
#42 290157Bielak TomaszJABŁONNAPOLSKA1989M309600:05:0711.7200:52:2101:47:3201:47:58269-
#43 822567Bielecki RafałŚWIDNIKPOLSKA1989M3024200:07:527.6301:12:2302:45:2502:45:53678-
#44 595806Bieliński PawełLUBLINPOLSKA1982M3019000:05:5210.2301:00:2702:02:5302:03:45520-
#45 344593Biernacki Pawełtornado pawlichyBIŁGORAJPOLSKA1974M4012000:05:1311.5000:50:1501:49:5001:50:07318-
#46 737419Bieryło DarekŚRÓDLESIEPOLSKA1962M506900:06:299.2601:03:0502:15:4802:16:41623-
#47 120230Bilski MarcinSP 23 WrocławWROCŁAWPOLSKA1976M403500:04:3613.0500:43:4001:36:5901:37:02112-
#48 9396Bisek MarekLubelski Węgiel BogdankaLUBLINPOLSKA1962M50500:04:3013.3300:44:1701:34:5601:34:5987-
#49 43184Blicharz StanisławNie Ma LetkoNIEMCEPOLSKA1967M503600:05:2511.0600:57:0401:53:4101:54:26393-
#50 561393Bober WojciechLUBLINPOLSKA1967M504900:05:4610.4100:53:3602:01:2202:01:39500-
#51 7392056Boć Rafałintrograf teamTURKAPOLSKA1979M4021400:06:299.2601:01:0502:16:2102:16:45625-
#52 476548Bochra PawełOkszów BiegaOKSZÓWPOLSKA1982M3016000:05:3310.8100:55:0901:56:3401:57:07434-
#53 1962132Bocian DamianRADZYŃ PODLASKIPOLSKA1992M162500:04:5312.2800:51:5901:42:5801:43:05183-
#54 446121Bocian PiotrLUBLINPOLSKA1970M4015000:05:2810.9900:53:1701:54:4601:55:14408-
#55 477401Bociarn RadosławNajwiększa Armia ŚwiataLUBLINPOLSKA1975M4015600:05:3310.8100:55:4801:56:3301:57:09435-
#56 441278Bogdanow AndrzejORANGE POLSKALUBLINPOLSKA1960M503900:05:2711.0200:50:0401:54:4101:54:53403-
#57 355828Boguta MonikaLUBLINPOLSKA1980K301100:05:1411.4600:52:0601:50:0601:50:25-28
#58 778104Bojarski GrzegorzWOTPIASKIPOLSKA1982M3022600:06:508.7701:04:1602:23:3702:24:19644-
#59 527136Boreński KrzysztofLUBLINPOLSKA1972M4016600:05:4010.5800:51:1401:59:1601:59:39473-
#60 39842Boroch JarosławLUBLINPOLSKA1973M4013500:05:2111.2100:54:0601:52:1901:52:56363-
#61 570209Borowiec MariuszPZU Sport TeamLUBLINPOLSKA1973M4017700:05:4710.3800:55:5202:01:2502:01:54507-
#62 123Borowiec MichałŚWIDNIKPOLSKA1985M30800:03:4915.7400:38:2101:20:2201:20:2412-
#63 633494Borowiec-Różycka MagdalenaBiegający ŚwidnikŚWIDNIKPOLSKA1981K302800:05:5910.0200:58:2802:05:4302:06:23-81
#64 306411Boruch KarolSTRZYŻEWICEPOLSKA1995M164200:05:1011.6200:49:4101:48:4401:48:56282-
#65 572169Boryc MonikaKraśnik BiegaKRAŚNIKPOLSKA1977K402000:05:4710.3600:57:2002:01:4402:02:08-65
#66 3042018Bołochowski LeszekTURKAPOLSKA1975M4010900:05:1011.6300:52:1001:48:2401:48:48280-
#67 677439Brodecki AdamWATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIPOLSKA1991M168300:06:149.6300:59:4802:10:5102:11:31581-
#68 187802Bromke ŁukaszOrange PolskaLUBLINPOLSKA1976M406000:04:5212.3500:48:5301:42:2201:42:30175-
#69 628485Broś BożenaOrange PolskaTURKAPOLSKA1979K402400:05:5910.0300:56:4702:05:3702:06:10-79
#70 305471Brygoła AndrzejLUBLINPOLSKA1959M60500:05:1011.6300:51:4001:48:2601:48:52281-
#71 604610Bryk KrzysztofZAMOŚĆPOLSKA1999M167400:05:5310.1900:55:2502:03:4202:04:12528-
#72 197487Bryła-Cruz AgnieszkaUMCS BIEGALUBLINPOLSKA1981K30500:04:5312.2700:49:1701:42:5101:43:08-14
#73 597595Brzeziański MarcinLUBLINPOLSKA1984M3019100:05:5210.2200:55:2902:03:2502:03:48522-
#74 727484Brzostowicz RafałArcus SILUBLINPOLSKA1986M3021500:06:259.3401:03:1402:14:3502:15:28614-
#75 309555Brzozowski DanielPARCZEWPOLSKA1976M4011000:05:1011.6100:52:4101:48:3401:49:00285-
#76 635743Brzozowski RadosławLUBLINPOLSKA1977M4018900:06:0010.0000:56:4302:06:2202:06:34554-
#77 127110Buczkowski JarosławTri JarekLUBLINPOLSKA1974M403700:04:3812.9400:45:0001:37:4601:37:51118-
#78 684778Budny AleksandraKrasnik BiegaHALINÓWPOLSKA1978K402700:06:169.5901:00:2802:11:3102:12:02-98
#79 6302001Budzyński GrzegorzLubelskie CebularzeLUBLINPOLSKA1980M3020000:05:5910.0201:00:3002:05:2502:06:18551-
#80 7252002Budzynski NataliaLUBLINPOLSKA1990K162800:06:249.3801:01:2302:14:0802:15:01-112
#81 13333Bujak PawełCisowianka Team PLNAŁĘCZÓWPOLSKA1991M161700:04:3912.8900:45:0001:38:0701:38:10124-
#82 365682Buk KamilRZESZOWPOLSKA1988M3012100:05:1611.4100:49:3801:50:4801:50:55335-
#83 429153Bukowski Sebastianbiegusiem.plRYKIPOLSKA1979M4014300:05:2511.0700:53:3801:53:5001:54:20391-
#84 72671Burakowski RobertLUBLINPOLSKA1977M401900:04:2613.5400:44:1801:33:2601:33:3169-
#85 525678Bury JadwigaKRZCZONÓWPOLSKA1960K50500:05:4010.5900:53:2001:59:2801:59:31-53
#86 380669Bury SylwiaKRZCZONÓWPOLSKA1990K161000:05:1811.3200:50:1501:51:4601:51:49-34
#87 7072014Burzykowski StanisławLUBLINPOLSKA1959M603400:06:209.4700:58:5302:13:1202:13:42602-
#88 258759Buławski KrzysztofLubelski Węgiel BogdankaPUCHACZÓWPOLSKA1962M502400:05:0311.8900:50:3401:46:0901:46:27240-
#89 799308Błaszczak AndrzejLUBLINPOLSKA1962M507100:07:008.5701:03:5102:27:1602:27:38661-
#90 272066Car JacekUNISZOWICEPOLSKA1976M40600:04:0614.6200:40:2901:26:3201:26:3427-
#91 208621Caryk MateuszLUBLINPOLSKA1982M307900:04:5512.2100:45:0101:43:2701:43:40193-
#92 177248Cech KarolLUBLINPOLSKA1972M405600:04:5012.4300:47:4701:41:3201:41:48165-
#93 159236Cegiełko PawełLUBLINPOLSKA1972M404700:04:4412.6500:47:1801:39:4901:40:02149-
#94 417328Chagowski TomaszLUBLINPOLSKA1987M3014000:05:2411.1100:54:3701:53:1401:53:58379-
#95 662641Chamera MariuszLIPAPOLSKA1964M506100:06:089.7700:57:2802:08:5402:09:37571-
#96 744758Chernitskyi ArtemLUBLINUKRAINA2002M169100:06:319.2001:00:1002:16:5502:17:36629-
#97 175658Chlebowski PiotrInspektorat Wsparcia SZRYKIPOLSKA1978M405500:04:4912.4800:46:3301:41:1401:41:28164-
#98 73290Chodowiec EmilNURZEC-STACJAPOLSKA1982M303700:04:2713.5000:43:5801:33:3901:33:4770-
#99 697131Chodun AgnieszkaLUBLINPOLSKA1974K402900:06:199.5100:59:2502:12:2302:13:04-102
#100 698132Chodun MarekLUBLINPOLSKA1973M4020300:06:199.5100:59:2502:12:2202:13:04596-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności